Jan "Kyks" Skrzek

Są osoby wśród nas o których warto napisać, które tworzyły i tworzą historie bluesa w Polsce.

Moderator: mods

Jan "Kyks" Skrzek

Postautor: sopelek » kwietnia 7, 2006, 10:37 pm

Dla mnie tak? wielk? postaci? w polskim bluesie jest Janek Skrzek. Uda?o mi sie go raz pos?ucha? na koncercie pami?ci Kawalca. Piekny i nie zapomne go nigdy:)
Poszukuj? jaki? nagra? jego. Nie chodzi mi o studyjne i p?yty. Posiada ktos moze?
Wyszed? kiedy? taki film o nim. Ostatnio puszczany by? na tvp Kultura. Chwa?a im za to. Jedyna tv kt?ra co? robi dla kultury!
Posiada ktos go mo?e? Ewentualnie jakies nagrania koncertowe lub Video:/?
sopelek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 62
Rejestracja: września 28, 2004, 9:55 pm
Lokalizacja: Bochnia

Re: Jan "Kyks" Skrzek

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » kwietnia 7, 2006, 11:31 pm

sopelek pisze:Dla mnie tak? wielk? postaci? w polskim bluesie jest Janek Skrzek. Uda?o mi sie go raz pos?ucha? na koncercie pami?ci Kawalca. Piekny i nie zapomne go nigdy:)
Poszukuj? jaki? nagra? jego. Nie chodzi mi o studyjne i p?yty. Posiada ktos moze?
Wyszed? kiedy? taki film o nim. Ostatnio puszczany by? na tvp Kultura. Chwa?a im za to. Jedyna tv kt?ra co? robi dla kultury!
Posiada ktos go mo?e? Ewentualnie jakies nagrania koncertowe lub Video:/?


W?a?nie dzi?, Janek gra koncert w Ostrowie ze "?l?sk? Grup? Bluesow?".
Zapraszamy Ci? serdecznie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stanley-1 » kwietnia 8, 2006, 7:47 am

Sopelku ..zagl?dnij na stronke Le?niczowki..
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Jan "Kyks" Skrzek

Postautor: sopelek » kwietnia 8, 2006, 8:50 am

Wielkie dzi?ki za zaproszenie:) Ale dzisiaj w Krakowie Magda Piskorczyk:) Jakby to napisa?. Tym razem bli?ej do Krakowa;)
A co do Le?nicz?wki.... Niestety Skrzeka nie maj? nic do ?ci?gni?cia:/ Fajnie by by?o tam zobaczy? koncercik udost?pniony, podobnie jak Bezdomnych ps?w, Krzaka i Eli Mielczarek:)
Pozdrawiam
sopelek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 62
Rejestracja: września 28, 2004, 9:55 pm
Lokalizacja: Bochnia

Postautor: Stanley-1 » kwietnia 12, 2006, 1:01 pm

Tak Janek "Kyks" Skrzek to nieprzeci?tna osobowo??..
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » kwietnia 12, 2006, 1:02 pm

Obrazek
zapomnialem ...o fotce........sory...emocje
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: J A R O M I » kwietnia 14, 2006, 3:02 pm

Jasiu Kyks Skrzek to kole? o niespo?ytej wr?cz kondycyji.

Kiedy? - podczas jednej z imprez pn. Zaczarowany ?wiat Harmonijki, odbywaj?cego
si? jeszcze wtedy w Pozna?skim klubie "S?o?ce", siedzimy (Ja, i harmonijkarz Andrzej Batycki) przy jednym stoliku z JankiemKyksemSkrzekiem.
Kolega „Kyks”, ?pi z g?ow? wspart? na skrzy?owanych przedramionach.
Przysiada si? do nas pewna dziennikarka i robi z nami wywiad. Padaj? pytania: „Panowie a dlaczego? A jakimi drogami si? drogi wasze zesz?y na rozdro?u?
A kto sia? zbo?e
? A kto by? buszuj?cym w zbo?u?” Oczywi?cie na wszystkie pytania, staramy si? bardzo grzecznie, bardzo inteligentnie (yntelygentnie), i bardzo niezmiernie zajmuj?co odpowiada?, gdy nagle i zupe?nie ca?kiem niespodziewanie „Kyks” podnosi g?ow?, mru??c ma?lane oczy patrzy na dziennikark?, po czym spogl?da na mnie i m?wi: „Fajno Dupa, bier jom.”

:lol: 8) :roll:
Słowa napisane, świadczą w pierwszej kolejności o piszącym te słowa. Jaromi
www.jaromi.com . http://pl.youtube.com/BluesJaromi . www.jaromi.com/eka
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: boony » kwietnia 14, 2006, 4:33 pm

:):)
boony
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1312
Rejestracja: sierpnia 16, 2004, 6:01 pm

kysk forever

Postautor: rapataplan » lipca 28, 2006, 12:21 pm

pozdrowienia dla Kyksa i jego kota:-)
coz zrobic droga redakcjo, to nie moja wina ze wplatuje sie w historie z ktorych srednio udaje mi sie wyplatac ale i tak was lubie
Awatar użytkownika
rapataplan
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 40
Rejestracja: czerwca 7, 2006, 12:23 am
Lokalizacja: z drogi, z drogi

Postautor: Przydat » lipca 28, 2006, 2:18 pm

ja te? uwa?am ?e kyks to jest osoba warta uwagi.ale m?g?by kto? nagra? ten film i mi przes?a? drog? pocztow? ??
Przydat
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 123
Rejestracja: czerwca 8, 2006, 9:36 am
Lokalizacja: ?l?sk

Postautor: J A R O M I » lipca 30, 2006, 1:39 pm

... Ponadto Jan Kyks Skrzek, tak?e niegdy? zajmowa? pierwsze miejsca w ankietach. Niegdy? w pi?mie Jazz Forum, do ankiety JAZZ TOP, by? dodawany suplement:

Rok 1984 - ROCK TOP - 1 miejsce - Instrumenty r??ne: Jan Kyks Skrzek (harmonijka)
Rok 1985 - BLUES/ROCK TOP - 1 miejsce - Instr. r??ne: Jan Kyks Skrzek (harmonijka)
Słowa napisane, świadczą w pierwszej kolejności o piszącym te słowa. Jaromi
www.jaromi.com . http://pl.youtube.com/BluesJaromi . www.jaromi.com/eka
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 2, 2006, 9:35 pm

J A R O M I pisze:... Ponadto Jan Kyks Skrzek, tak?e niegdy? zajmowa? pierwsze miejsca w ankietach. Niegdy? w pi?mie Jazz Forum, do ankiety JAZZ TOP, by? dodawany suplement:

Rok 1984 - ROCK TOP - 1 miejsce - Instrumenty r??ne: Jan Kyks Skrzek (harmonijka)
Rok 1985 - BLUES/ROCK TOP - 1 miejsce - Instr. r??ne: Jan Kyks Skrzek (harmonijka)


No i nie dziwota, wszak uczy? gra? na harminijce Skib?!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: andrzej.staszok » sierpnia 3, 2006, 6:12 pm

postac Wielka to i basta
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: J A R O M I » sierpnia 5, 2006, 7:38 pm

andrzej.staszok pisze:postac Wielka to i basta
...no i ci?gle jeszcze wzrasta... :lol:
Słowa napisane, świadczą w pierwszej kolejności o piszącym te słowa. Jaromi
www.jaromi.com . http://pl.youtube.com/BluesJaromi . www.jaromi.com/eka
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: ADAM » września 12, 2006, 3:28 pm

Skrzek to fenomen, najbardziej sentymentalnie wspominam "o m?j ?l?sku" jednak moja p?yta posz?a z dymem. Dlatego PROSZE , B?AGAM macie mo?e mo?liwo?c podes?a? mi to nagranie na poczte
( adamkieltyka@onet.eu ). Stawiam du?e piwo , dobremu cz?owiekowi , kt?remu si? to uda.

Z g?ry dzi?ki pozdrawiam wszystkich - ADAM
..na tLe ruin wszystko wygl?da m?odo..
Awatar użytkownika
ADAM
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 5
Rejestracja: września 12, 2006, 3:00 pm
Lokalizacja: Ruda ?l?ska

Postautor: Jimmy » września 12, 2006, 9:39 pm

http://www.sgbmp3wppl.mp3.wp.pl/

Gdzie odbieram nagrod? :D

Ps. Witam serdecznie na forum!!
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: bartic » września 12, 2006, 9:55 pm

jimmy ode mnie te? masz piwo :)
pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Jimmy » września 12, 2006, 9:58 pm

wreszcie zrozumia?em powiedzenie: kill two birds with one stone :D a powinno w zasadzie by?: drink two beers with one post :twisted:
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: ADAM » września 13, 2006, 10:59 am

Jimmy nie piwo lecz dwa !! Przy spotkaniu w barze
"u Glusia" (www.glus.dl.pl)
odbierasz chmielowe na m?j koszt.

Podzi?kowa? i pozdrowi?.
..na tLe ruin wszystko wygl?da m?odo..
Awatar użytkownika
ADAM
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 5
Rejestracja: września 12, 2006, 3:00 pm
Lokalizacja: Ruda ?l?ska

Postautor: paul david » września 13, 2006, 11:15 am

widz? ?e ziomale si? wspieraj?! pozytywne, pozytywne
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: ADAM » września 13, 2006, 1:44 pm

Jimmy masz moj? splaszczon? gembe , co by? wiedzia? do kogo po piwo , za t? mp3 wskoczy? .. he he
wi?c zapraszam do Glooshia! Jak zreszt? wszystkich,
w okolicy pozdr??uj?cych.
..na tLe ruin wszystko wygl?da m?odo..
Awatar użytkownika
ADAM
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 5
Rejestracja: września 12, 2006, 3:00 pm
Lokalizacja: Ruda ?l?ska

Jan "Kyks" Skrzek i ?l?ska Grupa Blusowa w Poznani

Postautor: aga w » listopada 18, 2006, 2:45 pm

Przez przypadek zobaczyli?my wczoraj, plakacik, ?e w Poznaniu, pojawi? si? Kyks, Winder, Rzepa i Gier - czyli legendy polskiego bluesa. Trza wi?c by? i??!

Koncert odby? sie w klubie Lizard na Starym Rynku. W?skie d?ugi pomieszczenie, nie zupe?nie nadawa?o si? na sale koncertowa, ale c??... Ludzi niez?y t?umek i robi?o si? coraz g??ciej, wi?c o siedzeniu nie by?o ju? mowy.
Przed koncertem uda?o mi sie podej?? do Giera zamieni? kilka s??w, wzi??? autorgraf i da? mu cosik na religijn? pami?tk?, a mo?e na now?, lepsz? drog?? Gier zapyta? czy to mu pomo?e . Musi pom?c! odpar?am.

Koncert jak zwykle zacz?? si? z op??nieniem, kawa?ek po 10. Ale jak si? zacz??! Nigdy nie widzia?am Jana Kyksa na ?ywo, ale to co zobaczy?am przesz?o moje naj?mielsze oczekiwania! Facet czarowa? swoim graniem na pianinie, harmonijce, swoim ochryp?ym g?osem i ?l?skim akcentem. To by?a naj?ywsza muzyka jak? s?ysza?am! Kyks i reszta zespo?u dawali z siebie wszystko! ?ywio?, entuzjazm, autentyczno?? i najwy?szy poziom profesjonalizmu. Janek kocha ludzi! Kocha bluesa, wida?, ?e to dla niego tre?? ?ycia. Pe?en humoru i lekko?ci. Geniusz fortepianu. Reszta muzyk?w doskonale z nim wsp??gra?a, zw?aszcza Winder - mistrz gitary, polski Santana jak dla mnie. Jednym s?owem - REWELACJA.
W przerwie zakupi?am dwie p?ytki. I wzi??am podpisy mistrz?w Kyksa i Windera. Kyks stary wyjadacz - chcia? si? ze mn? um?wi?! ( pewnie nie tylko ze mn? : ) Co?, bluesman kocha te? kobiety! : )
Po wspania?ej dawce o?ywczego bluesa, trza by?o do domu i??. Posz?am po?egna? si? jeszcze z Gierem, a ten przyjacielsko przytula mnie m?wi?c, ze bardzo mu pom?g? m?j podarek. Jak mia? nie pom?c! Skoro to by? dany mi od karmelitanki i to w dzie? koncertu ?liczny szkaplerz. Niech mu Matka Bo?a dalej pomaga w swoim znaku!

Niech Pan B?g czuwa nad tymi pi?knym lud?mi co dali nam wczoraj tyle rado?ci z bluesa!
+
aga w
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: listopada 18, 2006, 2:40 pm
Lokalizacja: pozna?

Postautor: ADAM » listopada 19, 2006, 2:37 pm

Amen siostro. Tw?j opis koncertu zgadza si? i z moim,
naprawd? do pewnych rzeczy trzeba mie? serce i pasje.
Pozdrawiam Ci? i reszte ekipy bluesowych anio??w..
..na tLe ruin wszystko wygl?da m?odo..
Awatar użytkownika
ADAM
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 5
Rejestracja: września 12, 2006, 3:00 pm
Lokalizacja: Ruda ?l?ska

Postautor: aga w » listopada 19, 2006, 7:53 pm

Dzi?ki :)

Kyks i reszta bandu maj? serce i dusze do bluesa. Chcia?oby si? zapyta? "sk?d bior? si? tacy jak oni ?".

Jaki ?wiat by?by smutny i ubogi gdyby nie by?o takich ludzi! Dzi?ki Bogu za nich!!! daj? nam to co najlepsze w muzyce!

Czekam ju? na ich nast?pny koncert!
aga w
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: listopada 18, 2006, 2:40 pm
Lokalizacja: pozna?

Postautor: dzemek » grudnia 30, 2006, 7:48 pm

Janek-strasznie pozytywny muzyk!Ci?gle u?miechni?ty, zagaduj?cy publiczno??, skocznie tupaj?cy n??k?, uzdolniony, wywar? na mnie jak najlepsze wra?enie.Nie mia?em okazji porozmawia?, ale zapewne tak?e bardzo zabawnym cz?owiekiem jest prywatnie.
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: tyna » stycznia 1, 2007, 4:11 pm

Zdecydowanie zgadzam sie z przedm?wcami :D
Pami?tam jak pierwszy raz go us?ysza?am- to by? 'Blues o skrzynce pocztowej' :D I ju? wtedy dosz?am do wniosku ?e Kyks wymiata, bo cz?owiek kt?ry sie martwi ?e skrzynka na listy straci?a marznie i t?skni do swojego miejsca wiszenia musi by? naprawde pozytywny :)
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: Stanley-1 » grudnia 23, 2008, 10:39 am

:D
Dwa braty Józef i Janek Skrzeki nie do podrobienia :D
co zobacżę zdjecie Jana to mi sie przypomina orginał :)
zaraz uśmiech wraca .. :)
Pamietam z nim pierwszy kontakt w życiu na jego ABRACHAMIE
w Leśniczówce jak mu wręczyłem zeszt w którym zebrałemz 200 wpisów
życzeń wszystkich obenych tego wieczoru w Leśniczówce :):_
Powwiedział mi Chopie jak na pierweszej komunii się czują.
Za jakis czas pózniej gdy go spotkałem i zapytałem czy przydała się ?
Oczywiście , chopie mom tam trocha fajnych adresów i moga se zadzwonić :twisted:
dla mnie świetny czlowiek prawdziwy :) prawdziwek :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: bodzio77 » września 26, 2013, 2:47 pm

Raz byłem na jego koncercie w 1980r., w bardzo małej salce w MDK, grał wtedy z członkami grupy Dżem. Ryśka nie było na tym Jami-e. Bo przedtem Rysiek był na pół godzinnym (?) koncercie, przyjechał na konecert ze swoim synem. Jan to niesamowity człowiek, MISTRZ. Pełen werwy i miłości do bluesa. Nieźe dał czadu na harmonijce. Przed Dżemem na sali kinowej zagrali chłopaki z Easy Rider z Cerarym Czternastkiem. Ale jak to już dawno było......
bodzio77
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: lipca 26, 2013, 11:09 am

Re: Jan "Kyks" Skrzek

Postautor: Spaniel » lutego 1, 2015, 1:21 pm

Obrazek

W szpitalu w Katowicach zmarł 29.stycznia.2015 r. słynny bluesman Jan „Kyks” Skrzek. Muzyk trafił do niego przed tygodniem po udarze mózgu. Miał 62 lata.
Tydzień temu ze swoją Śląską Grupą Bluesową miał wystąpić w Nakle Śląskim. Jednak przed koncertem Kyks nieprzytomny w swoim mieszkaniu został znaleziony przez kolegów z zespołu i trafił do szpitala. Koncert odbył się bez lidera, a dochód z biletów pozostali muzycy przeznaczyli na rehabilitację bluesmana.
Muzycy Śląskiej Grupy Bluesowej mieli nadzieję, że muzyk wkrótce znów będzie mógł z nimi grać i zamierzali wspierać jego leczenie.
Od lutego zawieszamy nasze koncerty do powrotu Jasia Skrzeka. Będziemy grać sporadycznie jedynie żeby wesprzeć finansowo naszego kolegę. Janek powoli wraca do zdrowia więc mamy nadzieję że niebawem wrócimy na trasy koncertowe
— napisali 27 stycznia na profilu Śląskiej Grupy Bluesowej na Facebooku.
Jak przekazują bliscy w szpitalu Skrzek odzyskał świadomość i komunikował się z otoczeniem. Zmarł ok godz.8 w dniu 29 stycznia.
Jan „Kyks” Skrzek w swoich utworach poruszał problemy mieszkańców Górnego Śląska.*
Był oddany bluesowi, miał świetny kontakt z publicznością
— wspomina zmarłego inny bluesman, propagator tego gatunku w Polsce, Ireneusz Dudek.
„Ikona śląskiego bluesa”, „niekwestionowany mistrz i wirtuoz harmonijki ustnej” - tak pisano o Janie „Kyksie” Skrzeku.
Ireneusz Dudek, który od wielu lat organizuje w Katowicach festiwal Rawa Blues, zapamięta „Kyksa” jako „człowieka oddanego bluesowi - zwłaszcza śląskiemu bluesowi”.
Świetnie grał na harmonijce i fortepianie - w sposób nieprzewidywalny i charakterystyczny. Jego koncert zawsze był wydarzeniem. Miał świetny kontakt z publicznością. Był charakterystycznym śląskim bluesmanem - rozpoznawalnym po paru dźwiękach
— wspomina Dudek i dodaje, że Skrzek
był również bardzo dobrym człowiekiem, kolegą, przyjacielem; zawsze serdeczny, pomocny, nigdy nie dbał o karierę i popularność.
Jan „Kyks” Skrzek, młodszy brat znanego z grupy SBB Józefa Skrzeka, urodził się 21 listopada 1953 roku w Siemianowicach Śląskich. Był kompozytorem, muzykiem bluesowym, grał na harmonijce ustnej, fortepianie. Brał udział w licznych koncertach i festiwalach (m.in. Rawa Blues Festival), nagraniach, filmach i programach telewizyjnych. Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany.
Działalność artystyczną rozpoczął na początku lat 70. Od 1972 r. Jan „Kyks” Skrzek, Leszek Winder, Michał „Gier” Giercuszkiewicz i Jerzy „Kawa” Kawalec grali razem pod nazwą Apogeum, a następnie - Bezdomne Psy. W 2003 r., po śmierci Kawalca, gdy jego miejsce zajął Mirosław Rzepa, powstała Śląska Grupa Bluesowa. Muzycy współpracowali m.in. z grupami SBB, Dżem, Cree, Kwadrat, a także z Józefem Skrzekiem, Tadeuszem Nalepą, Ireneuszem Dudkiem, Ryszardem Skibińskim, Ryszardem Riedlem, Zbigniewem Hołdysem, Martyną Jakubowicz, Adamem Kuliszem.
Pogrzeb Jana "Kyksa" Skrzeka, znakomitego muzyka bluesowego odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 2 lutego. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 11 w Kościele Parafialnym św. Michała Archanioła w Siemianowicach Michałkowicach (ul. Kościelna 1)
R.I.P

https://www.youtube.com/watch?v=tYqcVFpWoo4
Blues mieszka w Polsce !
Awatar użytkownika
Spaniel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2697
Rejestracja: lutego 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jan "Kyks" Skrzek

Postautor: Marek Kaczanowski » lutego 1, 2015, 8:39 pm

W dzisiejszym Magazynie Bluesowym w roli głównej Jan "Kyks" Skrzek.
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Postacie Bluesa w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości

cron