12 Taktów # 07 (20.11.12)

Obrazek "12 taktów" - audycja autorska Rafała Maciaka - w każdy wtorek, godz. 23:00, internetowe Radio Meteor http://www.meteor.amu.edu.pl/

12 Taktów # 07 (20.11.12)

Postautor: ref » listopada 18, 2012, 10:58 pm

Z okazji drugiej trasy koncertowej szkocko-polskiej formacji Gerry Jablonski & The Electric Band posłuchamy muzyki z płyty Live At Captain Tom's.
Dla fanów blues-rockowego grania w wydaniu akustycznym mam nie lada niespodziankę, otóż zostanie odtworzony materiał z wiosny tego roku, gdy Piotr Narojczyk i Gerry Jablonski zagrali w studiu Radia Meteor porywający set na gitarę i harmonijkę.
Na tych, którzy w trakcie audycji zapragną zobaczyć zespół na żywo, w rockowym pełnym tego słowa znaczeniu, czekać będę z zaproszeniem na czwartkowy poznański koncert w Blue Note.

...

W tym tygodniu światową premierę ma wydawnictwo Celebration Day. W 2007 roku w O2 Arena na jeden wieczór legendarni Led Zeppelin jeszcze raz wyszli razem na scenę. Te wyjątkowe i wzruszające chwile zostały zarejestrowane i wydane po 5 latach. Kinowy seans potwierdził, że sztuka muzyczna broni się sama, dlatego już we wtorek posłuchamy fragmentów londyńskiego koncertu.

...

Co jeszcze podczas naszego wtorkowego spotkania? Przekonacie się sami, słuchając Radia Meteor godzinę przed północą.

www.meteor.amu.edu.pl
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: dzemek » listopada 19, 2012, 1:53 am

Nic nie obiecuję ze swoją obecnością :wink:
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: ref » listopada 19, 2012, 9:30 am

Z twojego posta bije przeogromna chęć obecności, ale za absencję nie bijemy. W razie czego, tutaj masz alternatywę dla imprezy. Pozdrawiam!
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: dzemek » listopada 19, 2012, 11:27 pm

Raz może odpuszczę ;) Chociaż to wszystko wychodzi z godziny na godzinę. Ale jestem niezmiernie ciekaw Zeppelinów.
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: ref » listopada 20, 2012, 3:37 am

dzemek pisze:Raz może odpuszczę ;) Chociaż to wszystko wychodzi z godziny na godzinę. Ale jestem niezmiernie ciekaw Zeppelinów.


Ja też jestem ciekaw, zwłaszcza odbioru. Zeppelin w ogóle brzmią pięknie, ale nocą... mogą wydarzyć się cuda. A w audycji bez kompromisów, długie fragmenty.
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: ref » listopada 20, 2012, 11:47 am

Obrazek
:) DW

Już w czwartek Gerry Jablonski & Electric Band wystąpi w poznańskim Blue Note. Z tej okazji mam dla Państwa wejściówkę. Posłuchamy także wyjątkowego koncertu unplugged ze studia Radia Meteor, który muzycy zagrali wiosną, podczas pierwszej trasy koncertowej. Na akustyczne granie zapraszam jak zwykle godzinę przed północą.

www.meteor.amu.edu.pl
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: dzemek » listopada 20, 2012, 11:01 pm

Uwaga uwaga!
Jestem :)
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: dzemek » listopada 20, 2012, 11:51 pm

Za mało tych Zeppelinów, zaostrzyłeś tylko apetyt ;) Dzięki za audycję
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: ref » listopada 21, 2012, 1:39 am

Cześć Dżemku! Wróciłem do mieszkania, w studiu teraz ciężko o internet, ale przeogromne dzięki za obecność. Polecam ten koncert w całości, nie pożałujesz :)

W radiu spotkała mnie miła niespodzianka, bowiem otrzymałem naprawdę ciekawy list od B.B. Blues z Krakowa, który wzbudził mój apetyt na polską muzykę - ciekawe, co jest na tej płycie? Myślę, że za tydzień się pochwalę. A teraz dobrej nocy życzę :)
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm

Postautor: olastone » listopada 27, 2012, 11:01 pm

Witam i jak obiecałam posłucham :)
"Czasem tylko bluesa słyszę
I nadzieje wielką mam,
Że w dół rzeki sam popłynę..."
Awatar użytkownika
olastone
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 993
Rejestracja: listopada 22, 2010, 10:58 pm

Postautor: Brzoza » listopada 27, 2012, 11:26 pm

Cześć Wam! Dzisiaj chory leżę w łóżku, więc jest możliwość posłuchania Refa :)
Moja audycja w Radiu SAR --> www.trojwymiar.radiosar.pl
wtorki o 21:00 | Adam Brzeziński
http://blues.com.pl/viewforum.php?f=87
Awatar użytkownika
Brzoza
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6369
Rejestracja: października 29, 2009, 11:20 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: ref » listopada 28, 2012, 1:20 am

Moi kochani, nie miałem możliwości pisać, ale dziękuję Wam za obecność :)
12 Taktów - muzyczny punt wyjścia /
Rafał Maciak
Awatar użytkownika
ref
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3289
Rejestracja: stycznia 23, 2007, 11:07 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do 12 taktów - Radio Meteor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości