Tre?? Audycji - 23.01.06'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Tre?? Audycji - 23.01.06'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 20, 2006, 12:18 am

23.01.06' poniedzia?ek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

To b?dzie set drugi z wykonawcami kt?rzy go?cili w programie przed tygodniem. Ciesz? si? ogromnie, ?e takie by?o te? i Wasze ?yczenie.
A wi?c my?l? ?e po raz kolejny, z wielk? przyjemno?ci?, powitamy w Okolicach Bluesa:



1. Obstawa Prezydenta
2. Sweet Vine
3. The Gales Bros. Memphis
4. Chris Anderson
5. The Brothers Brooks
6. Howling Iguanas
7. Red Devils


Zapraszam do s?uchania oraz rozm?w na tej stronie podczas programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64


B?d? mia? dla Was tak?e cztery pojedy?cze zaproszenia na koncert "Obstawy Prezydenta" w Ostrowie w Fanaberii. B?d?cie czujni!

Do us?yszenia w poniedzia?ek o 23:00!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jimmy » stycznia 20, 2006, 6:25 pm

no to Howling Iguanas jak dla mnie :) kurcz? jak dosta? ich p?ytk???
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tre?? Audycji - 23.01.06'

Postautor: apollo » stycznia 21, 2006, 2:26 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:3. The Gales Bros. Memphis


Ja z kolei ciesz? si? na kolejn? ods?on? Braci Gejls?w.
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Walduś » stycznia 22, 2006, 12:41 pm

z tego wzgl?du, ?e dzi? mam urodziny. prosz? aby telefon do radia centrum mia? na uwadze m?j numer;p hihihi
TELECASTER&JTM312
Awatar użytkownika
Walduś
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 186
Rejestracja: listopada 18, 2005, 12:46 am
Lokalizacja: Odolanow

Postautor: andrzej.staszok » stycznia 22, 2006, 2:30 pm

Waldu? pisze:z tego wzgl?du, ?e dzi? mam urodziny. prosz? aby telefon do radia centrum mia? na uwadze m?j numer;p hihihi

Happy Birthday Wal Du? :wink: :lol:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Luke » stycznia 22, 2006, 2:33 pm

Waldu? pisze:z tego wzgl?du, ?e dzi? mam urodziny. prosz? aby telefon do radia centrum mia? na uwadze m?j numer;p hihihi


Wszystkiego Dobrego Byku!!! Spe?nienia Marze? zaczynaj?c od tuzina Stratocaster'?w a ko?cz?? na 100 Tele!!!
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: apollo » stycznia 22, 2006, 9:10 pm

Waldu? pisze:z tego wzgl?du, ?e dzi? mam urodziny. prosz? aby telefon do radia centrum mia? na uwadze m?j numer;p hihihi


Sto lat, Wodniku!
Ale jaja! Ja te? si? urodzi?em 22-01 :). Mo?e za?o?ymy na forum ko?o urodzonych 22 stycznia ? :P
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Emilka » stycznia 22, 2006, 9:52 pm

Ca?emu zacnemu ko?u urodzonych 22 stycznia NAJLEPSZE ?YCZENIA sk?ada przedstawicielka frakcji urodzonych pi?kn?, s?oneczn? jesieni?...:P
seeEMILYplay
Awatar użytkownika
Emilka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 168
Rejestracja: stycznia 9, 2006, 11:35 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Walduś » stycznia 22, 2006, 10:02 pm

dziekuj? bardzo za mi?e zyczenia.
pozdrawiam!

apollo sto lat!
TELECASTER&JTM312
Awatar użytkownika
Walduś
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 186
Rejestracja: listopada 18, 2005, 12:46 am
Lokalizacja: Odolanow

Postautor: apollo » stycznia 22, 2006, 11:16 pm

R?wnie? dzi?kuj? za ?yczenia!

Za par? lat b?d? organizowane specjalne koncerty dla uczczenia tego dnia :) :) :).
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tre?? Audycji - 23.01.06'

Postautor: maciek lipina » stycznia 23, 2006, 9:09 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:... Obstawa Prezydenta..

Andrzejku Zagarsz z nowej p?yty Obstawy, ciekaw jestem co? Bo moj faworyt na tej plycie to "Drogi dwie" Pi?kny numer!
maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm

Postautor: derf » stycznia 23, 2006, 1:48 pm

Dzi? godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

To b?dzie set drugi z wykonawcami kt?rzy go?cili w programie przed tygodniem. Ciesz? si? ogromnie, ?e takie by?o te? i Wasze ?yczenie.
A wi?c my?l? ?e po raz kolejny, z wielk? przyjemno?ci?, powitamy w Okolicach Bluesa:



1. Obstawa Prezydenta
2. Sweet Vine
3. The Gales Bros. Memphis
4. Chris Anderson
5. The Brothers Brooks
6. Howling Iguanas
7. Red Devils


Zapraszam do s?uchania oraz rozm?w na tej stronie podczas programu.
Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64


B?d? mia? dla Was tak?e cztery pojedy?cze zaproszenia na koncert "Obstawy Prezydenta" w Ostrowie w Fanaberii. B?d?cie czujni!

Do us?yszenia o 23:00!!!
derf
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 23, 2006, 6:48 pm

Chcia?bym przypomnie? tylko ?e ju? na samym pocz?tku audycji, b?d? mia? dla Was zaproszenia na koncert "Obstawy Prezydenta". B?d?cie czujni!

Przypominam numer do Radia Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: derf » stycznia 23, 2006, 10:20 pm

Jak zwykle w Poniedzia?ki o godz. 22:40 po??czymy si? z Radiem Centrum gdzie r?wno o 23:00 za mikrofonem zasi?dzie red. Andrzej Jerzyk aby poprowadzi? dla nas audycje "Okolice Bluesa"

Zapraszam !!!
derf
 

Postautor: Tina » stycznia 23, 2006, 10:27 pm

przykro mi, ?e po raz kolejny nie b?de z Wami na forum podczas audycji, ale m?j organizm prosi si? ostatnio bardzo o sen i najczesciej zasypiam w po?owie audycji :( Nie mam czasu przeczyta? po?owy post?w, nie mam czasu, ?eby sie edukowa? tak, jakbym chcia?a w temacie bluesa... no ale nie b?de tyle tutaj narzeka?a... :) zwyczajnie zycz? Wam mi?ego odbioru i pozytywnych wra?e?, gratuluje zdobywcom zaprosze? na Obstawe Prezydenta, na kt?ry to koncert najprawdopodobniej nie dam rady dotrzec :( a wczorajszym solenizantom wszystkiego naj naj :) pozdrawiam Was wszystkich gor?co spod ciep?ej ko?derki :)
www.dekores.az.pl - nowe pomysły, nowe inspiracje, powiew świeżości :)
Awatar użytkownika
Tina
blueslover
blueslover
 
Posty: 635
Rejestracja: października 15, 2005, 4:20 pm
Lokalizacja: Ostr?w Wielkopolski

Postautor: smutaska » stycznia 23, 2006, 10:28 pm

Ze mn? to tak ostatnio jest, ?e m?j nastr?j nawet nie bardzo pozwala mi s?uchac Okolic... Straszne to. Ale s?ucham bie po cichutku w radyjku... Ze s?uchawkami na uszach... Odp?ywam do innego ?wiata... Cho? w?a?ciwie ostatnio nawet mi si? odp?ywa? nie chce.. I napewno nie jest to spowodowane mrozem, bo ja lubi? zim?.. Pozdrawiam wszystkich an forum i Kochanego Pana Andrzeja.. kt?rego g?os wci?? jest w mojej g?owie. ?ycz? mi?ego s?uchania i wygrania bilet?w.. mi wystarczy, ?e raz si? uda?o.
By nie być talerzem.
Awatar użytkownika
smutaska
blueslover
blueslover
 
Posty: 738
Rejestracja: grudnia 13, 2005, 4:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Kuba Chmiel » stycznia 23, 2006, 11:07 pm

Pami?tam koncert Obstawy w chorzowskiej le?nicz?wce :). W sumie mo?e by?o 15 os?b na widowni, z czego po?owa to byli znajomi zespo?u a prawie drug? po?ow? stanowi?a grupa moich znajomych. By?o bardzo kameralnie co nie oznacza, ?e ch?opaki nie stan?li na wysoko?ci zadania. Koncert by? ?wietny i taki ognisty, ?e tylko czeka?em a? si? strop na nas posypie ;).
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Emilka » stycznia 23, 2006, 11:14 pm

Tia . . . ju? od dawna twierdz?, ?e Wy tam na ?l?sku macie lepiej!!


To? to nie od dzis wiadomo ;) a jacy sympatyczni ludzie tu mieszkaj?;) a? si? dziwie ?e si? tu masowe imigracje nie odbywaj?. zastanawia?am si? czy Rawa zamar?nie, ale nie, dzielnie si? trzyma- Rawa, nasza ?l?ska missisipi (nie radz? doszukiwa? si? zbyt wielu 'pozabluesowych" podobie?stw:D) .
Ostatnio zmieniony stycznia 23, 2006, 11:18 pm przez Emilka, łącznie zmieniany 1 raz
seeEMILYplay
Awatar użytkownika
Emilka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 168
Rejestracja: stycznia 9, 2006, 11:35 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: SKYNET » stycznia 23, 2006, 11:21 pm

Witam wszystkich jestem tylko na chwilke ale chcialem powiedziec ze akustyczny koncert SCIGANYCH w Pubie Brama to byla jedna wielka rewelacja !!! Gratulacje to byl dobry i udany pomysl jak na pierwszy raz to super bylo ! dobrej nocy wszystkim zycze
Awatar użytkownika
SKYNET
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 94
Rejestracja: maja 10, 2004, 10:29 pm

Postautor: Kuba Chmiel » stycznia 23, 2006, 11:27 pm

Panie Andrzeju, to prawda, a? trudno sobie wyobrazi?, ?e ten sam zesp?? gra? na du?ej scenie Rawy Blues kilka lat temu. A tu kilkana?cie os?b i zabawa by?a po prostu super, niekt?rzy nie wytrzymywali i w rytm muzyki pl?sali gdzie? na oko? stolik?w. To tylko ?wiadzy o klasie tego zespo?u, kt?ry zar?wno umie si? odnale?? na scenie przed du?? widowni? jak i graj?c w klubie za przys?owiowe piwo.
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: derf » stycznia 26, 2006, 12:46 am

Moi Drodzy!


Ju? w pi?tek 27.01.06' mija pierwsza rocznica ?mierci, tak bliskiego nam wszystkim, Paw?a Bergera.
W Zabrzu czeka nas koncert po?w?cony Pami?ci Paw?a i b?dzio to na pewno wielkie wydarzenie. Ale nie wszyscy przecie?, b?dziemy mieli okazj? w nim uczestniczy?.
Pomy?leli?my z J?drkiem aby w?a?nie w pi?tek 27. 01.06' o godzinie 21:00, przypomnie? audycj? "Okolice Bluesa", po?wi?con? w ca?o?ci temu znakomitemu muzykowi i cz?owiekowi, a wyemitowan? cztery dni po tragicznym wypadku.
Program trwa? b?dzie dwie godziny, a Paw?a wspomina? b?d?: Maciej Balcar, Martyna Jakubowicz, S?awek Wierzcholski, J?zef Skrzek, Andrzej Matysik, Rysiu Wolbach, Jacek Dew?dzki.



A wi?c zapraszamy do "Radia Derf i do rozm?w w ha?le: "Audycje Okoliczno?ciowe", ju? w pi?tek 27.01.06' o godzinie 21:00, aby wspomina?
Paw?a Bergera.

Ta sama audycja, powt?rzona zostanie w najbli?sz? niedziel? o godzinie 21:00.

Pozdrawiamy Derf & J?dru?!!!
derf
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 27, 2006, 12:09 pm

Kto si? b?dzie chcia? przy??czy? do rozm?w, przypominam ?e spotykamy si? o 21:00 w zak?adce: "Radio Derf" w ha?le: "Audycje Okoliczno?ciowe"

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości

cron