Tre?? Audycji-16.01.06

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Tre?? Audycji-16.01.06

Postautor: derf » stycznia 13, 2006, 11:54 am

16.01.06' poniedzia?ek godzina 23:00, Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa".

Zainspirowany sugesti? Micha?a z naszego forum, postanowi?em aby ta audycja po?wi?cona zosta?a wykonawcom, kt?rzy nagrali tylko jedn? p?yt?. Cho? oczywi?cie mog? si? tak?e myli?.
Zagraj? dla nas:


Obrazek

Zapraszam do s?uchania, oraz rozm?w na tej stronie podczas programu. Telefon Radio Centrum Kalisz 062/ 503 10 64.
B?d? mia? tak?e 4 pojedy?cze zaproszenia na koncert "?ciganych" 21.01.06' sobota, kt?ry odb?dzie si? w "Bramie" w Ostrowie. B?d?cie czujni!!!


Do us?yszenia w poniedzia?ek o 23:00!!!
derf
 

Postautor: margo » stycznia 13, 2006, 4:13 pm

nie wiem, czy b?d? s?ucha? wieczorem bo wybieram si? na koncert Lestera Kidsona, ale ?ci?gn? najszybciej jak si? da poniewa? ne znam ?adnego z wymienionych wykonawc?w :roll: :oops: :roll:
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: hapszy » stycznia 13, 2006, 4:30 pm

Red Devils...jedna ale JAKA yhm yhm :):):) that's how I like it ;)
Awatar użytkownika
hapszy
blueslover
blueslover
 
Posty: 565
Rejestracja: września 29, 2005, 12:49 pm
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław

Postautor: Luke » stycznia 13, 2006, 4:58 pm

Czy w przypadku numeru 7 mowa o Eric Gales Band...?
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 13, 2006, 5:00 pm

Tak dok?adnie!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Luke » stycznia 13, 2006, 5:01 pm

No to pap? u?miech mi wykr?ci? od ucha do ucha!!!!!!
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Luke » stycznia 13, 2006, 5:03 pm

Jedn? p?yt? to oni pod t? nazw?? W sumie mam trzy albumy Eric'a...
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 13, 2006, 5:05 pm

Luke pisze:No to pap? u?miech mi wykr?ci? od ucha do ucha!!!!!!


Tak! ?wietna muza. My?l? ?e tak?e spodoba Ci si?: "Sweet Vine", a ju? znaj?c Twoje gusta, "The Brothers Brooks".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Tre?? Audycji-16.01.06

Postautor: Tomii » stycznia 13, 2006, 5:17 pm

Moze ciut wiecej informacji: tytul plyty, utwor ??
Zwlaszcza Andersona tu mam klopot
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 13, 2006, 5:38 pm

Luke pisze:Jedn? p?yt? to oni pod t? nazw?? W sumie mam trzy albumy Eric'a...


Ja tak?e je mam. Ale jak sam zauwa?y?e?, pisz?c u?y?e? sformu?owania : "Eric Gales Band".
Natomiast to grupa kt?ra nazywa si?: The Gales Bros. Memphis. Tytu? p?yty natomiast brzmi: "Left Hand Brand".
W roli g??wnej pojawia si? tutaj trzech braci Gales: Eric, Manuel, Eugene. Nagrywaj? tylko t? jedn? p?yt? w roku 96'. Nigdy ju? wi?cej nie pojawiaj? si? w tym sk?adzie. W lipcu 2002' na zawa? serca umiera Manuel Gales. Jak by tego by?o ma?o, podczas po?aru domu w rodzinnym Memphis, ginie najm?odszy z braci Danuel. Ten ostatni nie pojawia si? na p?ycie "Left Hand Brand". Ale trzeba Ci wiedzie?, ?e braci Gales by?o pi?ciu.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Luke » stycznia 13, 2006, 5:51 pm

No w?a?nie... Domy?li?em si?, ?e chodzi o takie przedstawienie ekipy. Co do losu braci to jestem w szoku! Ci??ko przyswajam takie informacje... ale ch?one, ch?one...
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 13, 2006, 5:54 pm

Luke pisze:No w?a?nie... Domy?li?em si?, ?e chodzi o takie przedstawienie ekipy. Co do losu braci to jestem w szoku! Ci??ko przyswajam takie informacje... ale ch?one, ch?one...


Poza mo?e jednym kawa?kiem, p?yta "Left Hand Brand" jest r?wniutka od pierwszej minuty, do sekundy ostatniej.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: margo » stycznia 13, 2006, 7:07 pm

hmm, coraz mam wi?kszy dylemat: i?? czy zosta?, takie tu ciekawostki podajecie :roll:
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Re: Tre?? Audycji-16.01.06

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 13, 2006, 7:17 pm

Tomii pisze:Moze ciut wiecej informacji: tytul plyty, utwor ??
Zwlaszcza Andersona tu mam klopot


Tytu? p?yty to "Old Friend", wydana zosta?a w roku 1995, przez wtw?rni? "Relativity" ( tu te? swoj? p?yt? pierwsz? wydali Gov't Mule).
Producentem jest Jim Gaines.
I cho? Chris Anderson po?o?y? na p??k? tyko ten jeden album, nie tylko to jest powodem, ?e zagram go w "Okolicach Bluesa".
Ot?? ostatni? studyjn? p?yt? Allman?w "Hittin' The Note", ko?czy akustyczny kawa?ek "Old Friend" ?piewany przez Warrena. Jest to kompozycja tamdemu Anderson/Haynes, a po raz pierwszy mogli?my j? us?ysze? 10 lat temu, w?a?nie na tym kr??ku Andersona i to w wersji elektrycznej, gdzie na slide pojawia si? Warren Haynes.
Poza tym wa?ni bardzo s? muzycy towarzysz?cy Andersonowi. I tak na basie Banner Thomas, niegdy? basista pierwszego sk?adu "Molly Hatchet".
Hammond B-3 to Mike Kach, ju? wtedy wizualnie przypominaj?cy Grega Allmana. Teraz gra w zespole Dicky Bettsa.
Perkusja nie wymaga komentarza, bo siedzi za ni? Matt Abst.
Sam Chris Anderson po nagraniu p?yty "Old Friend" znikn?? ze sceny muzycznej, by po paru latach odnale?? si? w ma?o znanych kapelach. W ostatnim czasie pojawi? si? w "Outlaws" podczas Ich trasy koncertowej z okazji 30 lecia dzia?alno?ci.
Ostatnio zmieniony stycznia 13, 2006, 7:19 pm przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Tomii » stycznia 13, 2006, 7:19 pm

Dzieki wielkie :)
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Michał » stycznia 13, 2006, 8:41 pm

Czyli ten band bedzie troszke przypomina? Allman?w :) :) :) czy zupe?nie inne klimaty muzyczne :D :D :D

Mam nadzieje ?e bed? czarowa? tak jak Allmani :lol: :lol: :lol: .
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 13, 2006, 8:42 pm

Micha? pisze:Czyli ten band bedzie troszke przypomina? Allman?w :) :) :) czy zupe?nie inne klimaty muzyczne :D :D :D

Mam nadzieje ?e bed? czarowa? tak jak Allmani :lol: :lol: :lol: .


My?l? ?e spodoba Ci si? Micha?!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Tre?? Audycji-16.01.06

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 13, 2006, 9:29 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Tomii pisze:Moze ciut wiecej informacji: tytul plyty, utwor ??
Zwlaszcza Andersona tu mam klopot


Tytu? p?yty to "Old Friend", wydana zosta?a w roku 1995, przez wtw?rni? "Relativity" ( tu te? swoj? p?yt? pierwsz? wydali Gov't Mule).
Producentem jest Jim Gaines.
I cho? Chris Anderson po?o?y? na p??k? tyko ten jeden album, nie tylko to jest powodem, ?e zagram go w "Okolicach Bluesa".
Ot?? ostatni? studyjn? p?yt? Allman?w "Hittin' The Note", ko?czy akustyczny kawa?ek "Old Friend" ?piewany przez Warrena. Jest to kompozycja tamdemu Anderson/Haynes, a po raz pierwszy mogli?my j? us?ysze? 10 lat temu, w?a?nie na tym kr??ku Andersona i to w wersji elektrycznej, gdzie na slide pojawia si? Warren Haynes.
Poza tym wa?ni bardzo s? muzycy towarzysz?cy Andersonowi. I tak na basie Banner Thomas, niegdy? basista pierwszego sk?adu "Molly Hatchet".
Hammond B-3 to Mike Kach, ju? wtedy wizualnie przypominaj?cy Grega Allmana. Teraz gra w zespole Dicky Bettsa.
Perkusja nie wymaga komentarza, bo siedzi za ni? Matt Abst.
Sam Chris Anderson po nagraniu p?yty "Old Friend" znikn?? ze sceny muzycznej, by po paru latach odnale?? si? w ma?o znanych kapelach. W ostatnim czasie pojawi? si? w "Outlaws" podczas Ich trasy koncertowej z okazji 30 lecia dzia?alno?ci.

...........................
Andrzeju Drogi..
Jest jeszcze jedna plyta Ch. Andersona - The Hate , nagrana z Jonem Dee Grahamem i Stevem Hawkinsem. W sesji wzieli udzial rowniez Johnny Neel , Bill Randolph,Frank Beard , Mike Estez...
Wyszla w 1997 roku nakladem Moff Records. Prawa do niej mialo BMG , ale nigdy nie spotkalem sie ze wznowieniem.
.................................
Banner Harvey Thomas byl basista pierwszego skladu Molly Hatchet.Sprawdzilem i przepraszam za pierwsza mylaca informacje.
Old Friend Mule grali juz w 1995 roku , a najczesciej podczas akustycznej trasy tuz po smierci Allena.
........................................
Plyta Old Friend w edycji japonskiej jest poszerzona o trzy nagrania .Tytulowy zaspiewany jest w wersji akustycznej przez kevina Kinneya a dwa nastepne Sugaree i Sometimes A feel.... zaspiewane wspolnie z warrenem.
Pozdr :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 13, 2006, 10:08 pm

Andrzeju Drogi..
Jest jeszcze jedna plyta Ch. Andersona - The Hate , nagrana z Jonem Dee Grahamem i Stevem Hawkinsem. W sesji wzieli udzial rowniez Johnny Neel , Bill Randolph,Frank Beard , Mike Estez...
Wyszla w 1997 roku nakladem Moff Records. Prawa do niej mialo BMG , ale nigdy nie spotkalem sie ze wznowieniem.


Mo?e w?a?nie dlatego Pawle nikt jej nie zna. Zosta?a wydana w ma?ym nak?adzie, w ma?ej wytw?rni. Ale tak jak napisa?em wy?ej w po?cie do Tomiiego, gram j? przede wszystkim dlatego ?e jest tam kawa?ek "Old Friend" i tak?e ze wzgl?du na muzyk?w towarzysz?cych Andersonowi.
O edycji Japo?skiej nie wspomnia?em, bo dotyczy to tej samej p?yty, a dla mnie wersja Ameryka?ska, jest t? pierwsz? prawdziw? orginaln?. Tak przynajmniej my?l
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kora » stycznia 13, 2006, 10:29 pm

margo pisze:nie wiem, czy b?d? s?ucha? wieczorem bo wybieram si? na koncert Lestera Kidsona, ale ?ci?gn? najszybciej jak si? da poniewa? ne znam ?adnego z wymienionych wykonawc?w :roll: :oops: :roll:


Margo, witaj w klubie :wink: ja te? nie znam nikogo z wymieninych wykonawc?w :roll: i dlatego ,bynajmniej dla mnie,ta audycja bedzie bardzo ciekawa i wielce odkrywcza.

A co do Lestera Kidsona,to id? koniecznie !!!! Ze ?r?de? dobrze poinformowanych wiem,?e jest godny uwagi i wielkim nietaktem by?oby tak? imprez? przegapi? :D

Pozdrawiam was kochani Warszawiacy :wink: :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 13, 2006, 10:59 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Andrzeju Drogi..
Jest jeszcze jedna plyta Ch. Andersona - The Hate , nagrana z Jonem Dee Grahamem i Stevem Hawkinsem. W sesji wzieli udzial rowniez Johnny Neel , Bill Randolph,Frank Beard , Mike Estez...
Wyszla w 1997 roku nakladem Moff Records. Prawa do niej mialo BMG , ale nigdy nie spotkalem sie ze wznowieniem.


Mo?e w?a?nie dlatego Pawle nikt jej nie zna. Zosta?a wydana w ma?ym nak?adzie, w ma?ej wytw?rni. Ale tak jak napisa?em wy?ej w po?cie do Tomiiego, gram j? przede wszystkim dlatego ?e jest tam kawa?ek "Old Friend" i tak?e ze wzgl?du na muzyk?w towarzysz?cych Andersonowi.
O edycji Japo?skiej nie wspomnia?em, bo dotyczy to tej samej p?yty, a dla mnie wersja Ameryka?ska, jest t? pierwsz? prawdziw? orginaln?. Tak przynajmniej my?l?.

..................
oczywiscie Andrzeju
najwazniejsze jest pierwsze-pierwotne wydanie.
Jako ze i tak nie dokopie sie do tej plyty z przyjemnoscia poslucham jej w Twojej audycji
Powodzenia ?ysku
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 13, 2006, 11:55 pm

Pawe Freebird Michaliszyn pisze:.................................
Banner Harvey Thomas byl basista pierwszego skladu Molly Hatchet.Sprawdzilem i przepraszam za pierwsza mylaca informacje.
Old Friend Mule grali juz w 1995 roku , a najczesciej podczas akustycznej trasy tuz po smierci Allena.
.........................................
Pozdr :D


Dzi?kuj? Pawe? za sprostowanie. Jak widzisz ka?dy z nas mo?e si? pomyli?. Zreszt? ufam, doczyta?e? si? w mojej reklamie audycji, ?e u?y?em sformu?owania: "Cho? oczywi?cie mog? si? tak?e myli?". Niestety nie jestem autorytetem.
Ciesz? si? ?e masz t? drug? p?yt?, bo par? os?b jak si? okazuje, po przeczytaniu Twojego postu, ruszy?o w podr?? w internecie i niestety nie odnale?li tej pozycji. My?l? ?e jest to mo?e podobnie jak z innymi wykonawcami, kt?rzy wydaj? p?yt? dla ma?ej wytw?rni, w malutkim nak?adzie i potem ju? jej nie ma.
Przyk?ad z naszego podw?rka to cho?by "Fire Band", kt?ry nagra? kr??ek w ilo?ci 100 szt. a Benek oprawi? to s?owami: "Tylko Dla Przyjaci?? Bluesa", a szkoda, bo zapotrzebowanie by?o bardzo du?e. Niestety garstka os?b wie o tym wydawnictwie.
My?l? Pawe? ?e mamy ?wietn? okazj?, aby zn?w zagra? tego samego wykonawc? w jednym tygodniu, co b?dzie my?l? rado?ci? dla naszych s?uchaczy.
Mam jeszcze pytanie. Czy Tytu? tej p?yty brzmi: Chris Anderson "The Hate" ?
I jeszcze jedno, bo nie rozumiem co chcia?e? osi?gn?? pisz?c ?e "Old Friend" Gov't Mule grali ju? w 95 roku. Przecie? ja tego nigdzie nie podwa?y?em. Wyra?nie jest napisane na p?ycie Andersona ?e autorem tego nagrania s? w kolejno?ci: Anderson/ Haynes. A zatem, dlaczego Mule mieli by nie gra? tej sztuki. To absolutnie tak?e Ich prawo, wszak t? Orkiestr? dowodzi? Warren.
Pawe?ku! Ja tylko chcia?em s?uchaczom przybli?y? posta? Andersona, bo nie wszyscy go znaj?, a przy tym zagra? elektryczne "Old Friend" i wspomnie? o wspania?ych muzykach kt?rzy towarzyszyli mu podczas tej?e sesji nagraniowej jak, Mike Kach, Banner Thomas, a przede wszystkim, Matt Abts. My?l? ?e mi?o b?dzie jak s?uchacze pos?uchaj? b?bniarza Gov"t Mule, w innym zestawieniu sprzed lat. Przynajmniej tak mi si? wydaje. A mo?e si? myl?...

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 14, 2006, 1:44 am

?ysku
Ja niczego nie podwazam..
No cos Ty. :D
Przypominam tylko ze Mule grali juz to w '95 roku.I tyle.
Andrzeju.. :D :wink: :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Re: Tre?? Audycji-16.01.06

Postautor: leszekblues » stycznia 14, 2006, 10:51 am

Hammond B-3 to Mike Kach, ju? wtedy wizualnie przypominaj?cy Grega Allmana. Teraz gra w zespole Dicky Bettsa.


Rzeczywiscie gdy zobaczy?em i us?ysza?em tego goscia pomyslalem "prawie kopia"
Gosc spiewa z manier? Gregga , gra na Hamondzie i stylem zachowania przypomina GRegga.
Ale spiew gorszy gorszy.
Gdyby zagrali jednoczesnie po sobie Allmani i Betts z Bandem by?oby nudno.S?yszelibysmy po dwa razy te same numery
To takie dziwne rzeczy kiedy dwie kapele sie sypia i potem graja ten sam materia? LIve.
A moze mnie oswiecicie i powiecie w jakich bandach graja dzieciaki Gregga?
Jakbym chcia? znalaz?bym ale ....leniwy jestem.
leszekblues
 

Postautor: flower » stycznia 14, 2006, 10:55 am

Leszku :)
Devon w Honey Tribe http://www.honeytribe.com/index.php
Tam sa probki do sciagniecia. U mnie w kompie juz zajechane na maxa :D
Pozdrawiam ;)
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: leszekblues » stycznia 14, 2006, 11:31 am

NOtuje ,ale Flowerku czy aby ojciec dyrektor nie ma nic przeciw ze Zajmujesz jego miejsce? :D

Ale do tematu?
MOze ktos rozrysowa?by cos na kszta?t muzycznego drzewa geanalogicznego
wszystkich spokrewninych, grajacych z famili ABB?
Czas poznac ich wszystkich, ich dokonania muzyczne.


Ogladajac dvd z Bettsem m?wie sobie :Skad ja znam tego goscia?Skad ja go znam?
Strasznie sie ucieszy?em ze to jeden z Braci Tolledo.A jak zagra? ......jedno solo to mnie rozwali?.Cudownie.

Pozdrawiam
leszekblues
 

Postautor: flower » stycznia 14, 2006, 12:16 pm

leszekblues pisze:NOtuje ,ale Flowerku czy aby ojciec dyrektor nie ma nic przeciw ze Zajmujesz jego miejsce? :D

Alez ja nic nie zajmuje :) Pani dyrektor jest wlasnie od takich rzeczy - mie sie wydawa...hyhy :lol:
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: leszekblues » stycznia 14, 2006, 12:25 pm

Pani Dyrektor Tylko sie nie posuwaj do takich rzeczy jak NOcne Rozmowy emeryt?w
:lol:
Zeby nie by?o do emeryt?w nic nie mam tylko nie kocham ojczulka dyrektorka :twisted:
leszekblues
 

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » stycznia 14, 2006, 2:50 pm

quote="Pawe Freebird Michaliszyn"]?ysku
Ja niczego nie podwazam..
No cos Ty. :D
Przypominam tylko ze Mule grali juz to w '95 roku.I tyle.
Andrzeju.. :D :wink: :D[/quote]


Pawe?! Wszystko w porz?dku. Tylko niezmiernie ineresuje mnie kolejna p?yta Andersona o kt?rej m?wisz. I tak jak pisa?em wy?ej, serdecznie prosz? Ci? o informacj? czy album z 97 roku "The Hate" firmowany jest tylko nazwiskiem Chris Andersona, czyli, czy tytu? p?yty brzmi "Chris Anderson - The Hate", czy mo?e tytu? jest np. "Chris Anderson, Jon Dee Graham, Steve Hawkins - The Hate". Bo np. jest p?yta Petera Greena "Hot Foot Powder". Ale to nie jest p?yta Petera Greena, bo ok?adka jednoznacznie informuje: Peter Green with Nigel Watson. W moim przekonaniu jest to kr??ek Greena i Watsona, a nie tylko solowa produkcja Greena. Nie chc? zawraca? Ci g?owy, ale bardzo mnie to nurtuje, a poza tym wielu forumowicz?w stara?o si? odnale?? p?yt? "The Hate" w internecie i bez skutku, odwo?uj?c si? tak?e do wytw?rni. Ty Jeste? chyba jedn? z niewielu os?b kt?re j? posiadaj?, a wi?c mo?esz rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci. Podaj mo?e chocia? tylko ?r?d?o. Z g?ry dzi?kuj?.

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 14, 2006, 3:56 pm

Nie odnajde..
Probowalem. Moze przy okazji jakiejs trafie na obydwie.
Tytu? napewno The Hate ;firmowany nazwiskiem Andersona ; a z tej samej firmy mam dwie pierwsze epki / minialbumy DMB. Pozniej z tego m.in. powstala pierwsza plyta DMB.Nazwiska tez pamietam , bo to ludzie z "mego"kregu.
Predzej czy pozniej odnajde i zagram.
Obiecuje!!!
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości