Programy przydatne

Wszystko co tyczy się sprzętu audio. Od Hi-fi po High-end. Wasze doświadczenia, problemy oraz testy.

Moderator: mods

Postautor: derf » grudnia 15, 2005, 10:30 pm

E&D pisze:Ciekawy program dla audiomaniak?w, mo?e kto? go rozgryzie ?

http://www.spacialaudio.com/products/sa ... shots.html

Pozdrawiamy


Mo?na powiedzie? ?e ?za si? w oku kr?ci :) oprogramowanie z rodziny Sam Broadcaster 3 ,Encoders by?o na pocz?tku podstawowym oprogramowaniem na bazie kt?rego pracowa?o radio na forum . Po pewnym czasie nast?pi? awans na produkty lidera w dziedzinie oprogramowania dla Eradia Orban Opticodec TU , EAR , Orban oraz Orban Opticodec :)

pozdrawiam
derf
 

Postautor: bartic » grudnia 15, 2005, 10:36 pm

to ja ma mtakie pytanie.
jest mo?liwo?? zamienienia pliku mp3 albo ogg na midi? mo?e by? inny format, ale musi by? w efekcie midi.

pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: derf » grudnia 15, 2005, 10:48 pm

Bartic pisze:to ja ma mtakie pytanie.
jest mo?liwo?? zamienienia pliku mp3 albo ogg na midi? mo?e by? inny format, ale musi by? w efekcie midi.

pozdrawiam


Oczywi?cie jednak musisz pami?ta? ?e bazowo Mp3 jest plikiem w kt?rym jest zastosowana kompresja stratna , podobnie sprawa si? ma z Ogg.

pozdrawiam
derf
 

Postautor: bartic » grudnia 15, 2005, 10:59 pm

no to jak mog? to zdzia?a?? :)
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: derf » grudnia 16, 2005, 6:06 pm

Bartic pisze:no to jak mog? to zdzia?a?? :)


Jest tego zatrz?sienie :)

http://www.mp3towav.org/mp3-to-midi.asp

http://www.intelliscore.net/download.html

pozdrawiam
derf
 

Postautor: getright » grudnia 19, 2005, 10:21 am

Nie wiem czy pojawi?o sie to juz w tym temacie ,
chodzi o program do sluchania radia z calego ?wiata program mam od roku i spisuje sie doskonale nazywa sie " iRadio" polecam:) Pozdro!
Awatar użytkownika
getright
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 132
Rejestracja: lipca 3, 2005, 9:29 am
Lokalizacja: Londyn

Postautor: derf » grudnia 20, 2005, 10:34 pm

Skaner McAfee Anti-Virus 2005-12-19 Obrazek

Skaner antywirusowy opraty na doskona?ym programie McAfee. Program wykrywa 131 tysi?cy wirus?w i skutecznie je usuwa. Skaner nie instaluje si? w systemie, po uruchomieniu programu odpowiednie pliki s? rozpakowywane do folder?w tymczasowych i rozpoczyna si? proces skanowania. Data wydania kompilacji oznacza wersje bazy danych o wirusach. Program nie pobiera uaktualnie? przez internet! Zalecamy wy??czenie programu antywirusowego zainstalowanego w systemie na czas skanowania (przyspieszy to znacznie ten proces).

Producent: Edskes na bazie programu McAfee Anti-Virus

Obrazek

Obrazek
derf
 

Postautor: derf » grudnia 22, 2005, 5:45 pm

Szczepionki 1.006.0140

Bezp?atne narz?dzie tw?rc?w ?wietnego programu antywirusowego AntiVirenKit, przeznaczone do wyszukiwania i usuwania z systemu najcz??ciej wyst?puj?cych wirus?w. Aplikacja skanuje pami??, rejestr systemu, dyski twarde; usuwa tak?e pliki tymczasowe oraz sprawdza nap?dy sieciowe, w poszukiwaniu szkodnik?w.

Obrazek

Obrazek
derf
 

Postautor: bartic » stycznia 2, 2006, 12:41 am

mo?e to kogo? zaintersuje?

http://www.bmcm.webpark.pl/multimedia_sound.htm

r??ne programy do obr?bki
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Postautor: Bubba » stycznia 4, 2006, 10:24 pm

potrzebuje pomocy, nie wiem jak usun?? fakealert trojana, Zainfekowany plik C:\winstall.exe nie potrafi go usun?? ?aden antyvir, kt?ry mam , dzi?ki z g?ry
bubba
Bubba
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 33
Rejestracja: lutego 20, 2005, 10:01 pm
Lokalizacja: Nowy S?cz- moje miasto

Postautor: derf » stycznia 5, 2006, 3:31 pm

K-Lite Mega Codec Pack 1.47

Jeden z najwi?kszych, dost?pnych zestaw?w kodek?w, z pomoc? kt?rego odtworzymy niemal ka?de pliki multimedialne, w formatach: DivX, XviD, DVD, pliki QuickTime oraz RealMedia i wiele, wiele innych! W nowej wersji wprowadzono bardzo wiele ciekawych zmian.

Obrazek


Obrazek
derf
 

Postautor: derf » stycznia 10, 2006, 6:10 pm

Narz?dzie MS do usuwania z?o?liwego oprogramowania 1.12

Narz?dzie umo?liwiaj?ce usuwanie wyst?puj?cych powszechnie, konkretnych z?o?liwych program?w z zainfekowanych system?w. Poniewa? zainfekowane komputery na pierwszy rzut oka mog? dzia?a? normalnie, firma Microsoft radzi korzysta? z tego narz?dzia nawet w przypadku bezproblemowej pracy komputera.

Obrazek
derf
 

Postautor: Walduś » stycznia 30, 2006, 1:41 pm

a co proponujesz na SPYWARE?
TELECASTER&JTM312
Awatar użytkownika
Walduś
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 186
Rejestracja: listopada 18, 2005, 12:46 am
Lokalizacja: Odolanow

Postautor: derf » stycznia 30, 2006, 1:54 pm

Waldu? pisze:a co proponujesz na SPYWARE?


Ad-Aware SE Personal a TU opis programu

pozdrawiam
derf
 

Postautor: Walduś » stycznia 30, 2006, 3:58 pm

dzieki
juz skanuje :)
TELECASTER&JTM312
Awatar użytkownika
Walduś
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 186
Rejestracja: listopada 18, 2005, 12:46 am
Lokalizacja: Odolanow

Postautor: derf » lutego 15, 2006, 4:23 pm

Narz?dzie MS do usuwania z?o?liwego oprogramowania 1.13

Narz?dzie umo?liwiaj?ce usuwanie wyst?puj?cych powszechnie, konkretnych z?o?liwych program?w z zainfekowanych system?w. Poniewa? zainfekowane komputery na pierwszy rzut oka mog? dzia?a? normalnie, firma Microsoft radzi korzysta? z tego narz?dzia nawet w przypadku bezproblemowej pracy komputera.

Obrazek
derf
 

Katalogowanie p?yt CD

Postautor: StS » lutego 15, 2006, 10:11 pm

karambol pisze:Poszukuj? dobrego programu do katgalogowania p?yt CD. Ja wiem ?e tego rodzaju softu jest multum w internecie jednak ich funkcjonalno?? jest niezadawalaj?ca. Idea?em by?by program zapewniaj?cy funkcjonalno?? podobn? do serwisu www.allmusic.com Zacza?em nawet pod Accessem robi? program taki jak sobie wymysli?em ale nie mam specjalnie czasu - wola?bym gotowe narz?dzie. Mam kolekcj? ok tysi?ca p?yt i poma?u zaczynam sie w tym gubi?.


Spr?buj programu CD Trustee - do pobrania ze strony http://www.base40.com
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: bartic » kwietnia 8, 2006, 10:13 am

ma kto? mo?e ciekawe equalizery do foobara 2000? mo?e by? w pliku b?d? zwyk?a rozpiska, jak poustawia?.
najlepiej do jazz,bluesa,rocka :)

pozdrawiam
pozdrawiam
bartłomiej czerniak
Awatar użytkownika
bartic
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2761
Rejestracja: maja 22, 2004, 5:04 pm
Lokalizacja: Wrcłw

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Kącik Audiofila

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości