B.Mazur-twarz akcji"Być kobietą"walczącej z rakiem

Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Organizujesz akcję charytatywną? Szukasz wsparcia?... Tu pomagamy sobie nawzajem...

Moderator: mods

B.Mazur-twarz akcji"Być kobietą"walczącej z rakiem

Postautor: Bożena Mazur » kwietnia 1, 2010, 6:31 pm

Mam przyjemność być twarzą akcji charytatywnej "Być kobietą" walczącej z rakiem piersi. Organizatorami tej kampanii są media i władze mojego miasta Tarnobrzeg. Zaproszono 12 kobiet, które udostępniły swoje zdjęcia dla stworzenia kalendarza na 2010 rok, który będzie sprzedawany pod koniec tego roku a dochód z tej sprzedaży będzie przeznaczony na cele Stworzyszenia Amazonek, które dokonają zakupu sprzętu pozwlającego zapobiegać i walczyć z rakiem piersi. Jesteśmy na etapie poszukiwania sponsorów, którzy pomogliby nam wydać ten kalendarz w większym nakładzie oraz ludzi dobrej woli, którzy by reklamowali tę akcję we wszystkich możliwych źródłach. Liczę na Państwa pomoc. A oto moje zdjęcia z kalendarza: http://photos.nasza-klasa.pl/13392530/6 ... 01e73.jpeg
Awatar użytkownika
Bożena Mazur
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 957
Rejestracja: marca 2, 2007, 7:59 pm
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nie jesteś sam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości