SKRADZIONO GITARE

Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Organizujesz akcję charytatywną? Szukasz wsparcia?... Tu pomagamy sobie nawzajem...

Moderator: mods

SKRADZIONO GITARE

Postautor: MuZzY-k » listopada 13, 2009, 11:34 am

Wczoraj we Wrocławi w klubie oD ZMIERZCHU DO ŚWITU Skkradziono gitare Fender Stratocaster model Roadhouse, klonowy gryf,przypalanyz perłową płytkączarny pick up przy mostku.oprócz tego skradziono efekty
XoticBB Preamo, Boss Delay DD3, Tuner Boss TU 12 H
Za pomoc dziekuje Stingu
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Makaron » listopada 13, 2009, 2:09 pm

Co się do cholery dzieje ?? ile to już w tym roku gitar, efektów ,harmonijek , skradziono ? :| :| :| co chwilę coś słychać. Będę miał oczy otwarte,pozdrawiam MuZzY-k .
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Tomasz » listopada 13, 2009, 3:29 pm

Makaron pisze:Co się do cholery dzieje ?? ile to już w tym roku gitar, efektów ,harmonijek , skradziono ? :| :| :| co chwilę coś słychać.


Może ktoś zespół montuje hi hi...
wiem wiem głupi niestosowny żart.

Mam nadzieje, że sprzęt się odnajdzie!
Awatar użytkownika
Tomasz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: maja 8, 2007, 4:33 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: Agata W. » listopada 13, 2009, 4:13 pm

A to dziady - przydalyby sie jakies zdjecia i numery seryjne. Mam nadzieje, ze sie znajdzie.
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: SKRADZIONO GITARE

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 13, 2009, 4:31 pm

MuZzY-k pisze:Wczoraj we Wrocławi w klubie oD ZMIERZCHU DO ŚWITU Skkradziono gitare Fender Stratocaster model Roadhouse, klonowy gryf,przypalanyz perłową płytkączarny pick up przy mostku.oprócz tego skradziono efekty
XoticBB Preamo, Boss Delay DD3, Tuner Boss TU 12 H
Za pomoc dziekuje Stingu

Dobrze aby Stingu umieścił tu wyrażną fotke gitary! A swoją drogą, kolego który przywałaszył sobie gitarę, nigdy nie zagrasz na niej slidem tak jak Stingu! A więc po prostu zwróć ją temu któremu przychodzi to z łatwością i ze znakiem jakości najwyższej!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Agata W. » listopada 13, 2009, 5:08 pm

Obrazek

A tu link do fotki (w wiekszym rozmiarze) - wrzucajcie gdzie sie da :!: :!: :!:
http://www.agataw.pl/gitara
Ostatnio zmieniony listopada 13, 2009, 5:45 pm przez Agata W., łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » listopada 13, 2009, 5:41 pm

żeby łapy uschły i odpadły gnojowi-złodziejowi!

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Postautor: lech » listopada 13, 2009, 7:06 pm

To jest po prostu żałosne. Wniosek prosty. Jako organizatorzy musimy zwracać baczną uwagę na to co dzieje się wokół sceny. Dziwne jest to, że w takim klubie wrocławskim zdarzył się złodziejski przypadek. Złe świadectwo dla klubu!!!
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: Tomii » listopada 13, 2009, 10:15 pm

Kochani, ze wszystkimi postami sie zgadzam, ale czy doprawdy nikt nie zauwazyl, ze ta zakladka jest "przewidziana" na nieco inne problemy?
Sa newsy, ogloszenia, ... jezeli ktos zechce, jak w przypadku Adama Kulisza zamieszcze info w bluesidlach, ale nie tu ... tak mysle.
Ile wspolnego ma ludzkie zycie, utrata zdrowia do utraty cennego badz co badz i bardzo osobistego instrumentu, ale jednak rzeczy!
Pozdrawiam i mam nadzieje, ze nie urazilem tym postem kogos ...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: MuZzY-k » listopada 14, 2009, 10:26 am

Tomi wrzuciłem pierwszego posta w miejscu gdzie pisze "nie jestes sam", "szukasz pomocy"... taki odruch, bezwarunkowy... bo w sumie pomoc jest potrzebna, tak mi sie wydaje. Tak czy tak oczy i uszy szeroko otwarte...
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Krzysztof Gadomski » listopada 14, 2009, 2:58 pm

:( :( :( przykre, i złosc wzbiera ze takie sprawy maja miejsce hejjjjjjjjjjjj

trza alegro sprawdzac , moze jakis dupek wystawi co nie wie oco codzi
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: @ndy.w » listopada 14, 2009, 4:07 pm

klub OZDŚ złą sławę ma już od dawna. buddyści powiedzieliby że to miejsce ma złą karmę. ja to widzę tak że tam po prostu działają złe moce... nazwa lokalu adekwatna.

ja również poniosłem tam straty. mojego rhodesa wprawdzie nie ukradziono (trochę za duży i za cięzki żeby dało się go wynieść niezauważenie) ale bardzo poważnie zdewastowano. do tego stopnia że straciłem do niego serce i sprzedałem.

gdzie była "ochrona" wtedy i t1 - oto jest pytanie.
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: margo » listopada 14, 2009, 9:37 pm

Tak tak! I OZDŚ ma złą sławę od dawna, i ten złodziej to jakiś debil musi być bo kto przy zdrowych zmysłach kradnie sprzęt znany w całym świecie muzycznym? no i też proszę admina o przeniesienie tematu do właściwej zakładki ;)
Mam nadzieję, że sprzęt zostanie odzyskany a sprawca (-cy) ukarany!
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: MuZzY-k » listopada 15, 2009, 11:02 pm

Wiecie co? Jak ktoś zapierd... mi gitare czułbym sie gorzej niż paskudnie...
Dyskusje na temat czy to dobry temat czy nie sa załosne...
[...] ja nie chciałbym być sam gdyby ktos zabrał mi życie czyli jedyny srodek utrzymania...czyli chleb, czyli wyżywienie, czyli mieszkanie...itd. itp.
nie trzeba mam nadzieje pisac na tym forum ze gitara dla muzyka zawodowego to ŻYCIE, wiec mozecie mnie zmieszać z błotem i admin niech przenosi temat gdzie chce jak bedzie chciał...
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: MuZzY-k » listopada 15, 2009, 11:06 pm

czy definicja tematu nie jestes sam istnieje?
Ja bardzo prosze o przedstawienie takowej
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Matragon » listopada 16, 2009, 10:39 am

Tomii pisze:Kochani, ze wszystkimi postami sie zgadzam, ale czy doprawdy nikt nie zauwazyl, ze ta zakladka jest "przewidziana" na nieco inne problemy?


Jako pomysłodawca tej zakładki - stwierdzam, że PROBLEM z jakim zwraca się nasz kolega - jak najbardziej MiEŚCi się w tematyce tej zakładki. Potrzebuje on konkretnej pomocy w konkretnej sprawie,
nikt nie mówił - że mają nas interesować wyłącznie problemy zdrowotne.

matragon pisze:zakładka mogłaby mieć tytuł : "POMAGAMY" albo "NiE JESTEŚ SAM"
i krótki opis : "potrzebujesz pomocy ? możesz pomóc ? organizujesz akcję charytatywną ? szukasz wsparcia ? - dobrze trafiłeś ... tu pomagamy sobie nawzajem.


Nie bądźmy drobiazgowi ...
pozdrawiam !
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Matragon » listopada 16, 2009, 10:41 am

To dość typowy instrument o bardzo popularnym wyglądzie ...
Czy posiada jakieś cechy charakterystyczne ?
Ja na przykład znakuję moje gitary ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: MuZzY-k » listopada 16, 2009, 11:19 am

No własnie wiecej informacji nie mam na temat tego wiosła i tutaj jakby jest mały problem. Wymieniony jest pick up przy moscie...
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » listopada 16, 2009, 11:26 am

MuZzY-k pisze:Tomi wrzuciłem pierwszego posta w miejscu gdzie pisze "nie jestes sam", "szukasz pomocy"... taki odruch, bezwarunkowy... bo w sumie pomoc jest potrzebna, tak mi sie wydaje. Tak czy tak oczy i uszy szeroko otwarte...

....................

dokładnie
Nie jestes sam ;
więc jeśli okradziono Cię - pisz tutaj.
Idzie o pomoc!!

Współczuję; ale bądzmy dobrej mysli / kurde - zabrzmiało jak frazes /
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Robert007Lenert » listopada 16, 2009, 1:19 pm

MuZzY-k pisze:czy definicja tematu nie jestes sam istnieje?
Ja bardzo prosze o przedstawienie takowej
Informacje dales w dobrym miejscu!!! W ogloszeniach by przepadla. Tutaj jest bardziej widoczna. Choc pomny sytuacji gdy zakoszono mojego chromatyka... niestety czarno widze szanse odzyskania gitary.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Krzysiek Antończak » listopada 16, 2009, 7:28 pm

Po pół roku przerwy byłem zobaczyć co się zmieniło w tej knajpie a tu takie historie :shock: Dziwi mnie jednak sam czyn dokonany. Wchodzi facet na pustą scenę na środku lokalu, odłącza gitarę, efekty i pokonując dwa zakręty między stolikami pełnymi ludzi, wychodzi mijając jeszcze dwóch "ochroniarzy". Rzeczywiście zmieniła się ta - niegdyś odwiedzana co tydzień - knajpa.
Blues mieszka tu...
http://krzysztofantonczak.com
Awatar użytkownika
Krzysiek Antończak
bluesman
bluesman
 
Posty: 214
Rejestracja: stycznia 13, 2009, 9:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jawor » listopada 16, 2009, 10:55 pm

* numery seryjne i dajcie znać głęboko w Polskę - ten ... złamany już pewnie wie, że nie allegro, we Wrocławiu i w okolicach też się z tym wiosłem nie pokaże bo go odrazu ukatrupią - ale w Szczecinie, Krakowie... nie wiem, jak z zagranicą, czy to taki problem wywieźć, nie próbowałem :)
* miejsce na temat jest jak najbardziej ok. Każde inne też byłoby ok. Chodzi o jak największą rzeszę odbiorców.
* kwestia ochrony - niech tam, najwyżej już mnie tam nie wpuszczą, mała strata dla ludzkości - dobre pytanie padło, gdzie byli, czy nie widzieli, itp. Jak nie chciałem zdjąć kurtki, bo miałem wejść na 5 minut (do Stinga nota bene) to mi o mało mordy nie obili. Mało nie zaglądają muzykom w futerały - SŁUSZNIE! Do mojego mieszczą się 2 kufle od piwa, popielniczka i mydło. Wazon z novotelu pomińmy milczeniem. To drobiazg.
* w jedności siła - granie w różnych podejrzanych miejscach poza metropoliami uczy, że jak gramy, to razem, jak ktoś wychodzi, to pilnujemy mu gratów, jak ktoś się uchleje, wkładamy go choćby w bagażnik i zanosimy żonie, jak się lejemy to razem. A jak ktoś zapomni mikrofonu to wszyscy traktujemy go tak, jakby go miał :)
Wypatrujmy!
Awatar użytkownika
Jawor
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 19
Rejestracja: grudnia 2, 2007, 10:13 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: twisterman » listopada 16, 2009, 11:04 pm

Gitara zginęła gdy Stingu wynosił wzmacniacz. Stała spakowana na scenie oparta o filar nie będąc widoczną od strony klubu. Sam byłem kilka metrów od sceny i nic nie widziałem...Jedyną podejrzaną sprawą była grupa ludzi wychodząca w dziwnie ściśniętej grupie, pewnie jeden drugiego zasłaniał i tak udało im się wynieść...
Awatar użytkownika
twisterman
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 106
Rejestracja: kwietnia 30, 2005, 3:37 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » listopada 16, 2009, 11:33 pm

twisterman pisze:Gitara zginęła gdy Stingu wynosił wzmacniacz. Stała spakowana na scenie oparta o filar nie będąc widoczną od strony klubu. Sam byłem kilka metrów od sceny i nic nie widziałem...Jedyną podejrzaną sprawą była grupa ludzi wychodząca w dziwnie ściśniętej grupie, pewnie jeden drugiego zasłaniał i tak udało im się wynieść...


wiem... zabrzmi groteskowo, ale tak sobie pomyślałem - przestroga na przyszłość - najpierw wynosić jednak drobiazgi a nie odwrotnie. pieca z case'm by nie wynieśli... (tzn nie wynieśli by tak łatwo)
pozdr

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Postautor: Agata W. » listopada 17, 2009, 1:53 am

A ja sie dziwie, ze na stronie klubu nie ma ogloszenia o kradziezy i prosby o pomoc... I nagrody od klubu - nie zależy im chocby na poprawie wizerunku?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: twisterman » listopada 18, 2009, 12:40 pm

Nagroda pieniężna jest od Stinga, klub jak na razie się nie poczuwa.
Na prośbę Stinga o zamieszczenie informacji przez administratora na stronie Od Zmierzchu do Świtu, usłyszał od niego, że nie fachowo określił płytkę gitary...i tyle.
Awatar użytkownika
twisterman
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 106
Rejestracja: kwietnia 30, 2005, 3:37 pm
Lokalizacja: Wrocław


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nie jesteś sam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości

cron