Możemy pomóc Renacie?

Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Organizujesz akcję charytatywną? Szukasz wsparcia?... Tu pomagamy sobie nawzajem...

Moderator: mods

Postautor: Makaron » października 6, 2009, 10:00 pm

margo pisze:Tu chyba nie o "dziękuję" idzie ;)
a o co idzie? :wink:
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Makaron » października 7, 2009, 10:18 am

Witam, jakby ktoś potrzebował pomocy w papierkowej pracy, tzn. wzorów umów ,barterowej,patronackiej ,lub innej rady związanej z organizacją koncertu charytatywnego to piszcie na maila pozdrawiam :wink:
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Tomii » października 7, 2009, 3:06 pm

W tym tygodniu chcialbym ostatecnie dopiac sprawe ulotek. Czas uplywa, a musza byc gotowe do JimiWay.

Czekam na zapotrzebowanie, pozniej moge jedynie udostepnic projekt.

Wiadomosci prosze na email: tomii@bluesidla.pl
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Stan.Antoskiewicz » października 7, 2009, 5:41 pm

Wszelka pomoc na pewno może się przydać.
Nie wiedziałem Marku Makaronie, że z Ciebie taki .. buchalter oblatany w tych wszystkich sprawach papierkowych (ja bardzo to "lubię" :wink: )..
Na pewno przydadzą się ulotki wzmacniające nasze działania - bardzo poproszę jakąś ilość na Ciechanów i okolice.
Koncert w ciechanowskiej Kawiarni Artystycznej w sobotę 12 grudnia :D
Możemy go zrobić własnymi siłami, ale gdyby przypadkiem ktoś miał "po drodze" i przejeżdżał tego dnia przez północne Mazowsze oraz miał ochotę zagrać, to serdecznie zapraszamy.
Zagrają na pewno:
Why Ducky?
Demobil Blues
Formuła konceru jest otwarta i nie zamykamy drogi przed wykonawcami grającymi inne gatunki.
Tak to u nas jest od zawsze - Muzyka ponad podziałami i w słusznej sprawie :)
Zróbmy coś razem :!: :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16467
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Tomii » października 7, 2009, 8:07 pm

Stan, info o koncertach, czyli kolejne zespoly dodawaj w dziale koncerty - jest tam zkladka odpowiednia. Na JW przkaze Ci odpowiednia ilosc ulotek :wink: i projekt plakatu do wykorzystania ...
Ostatnio zmieniony października 7, 2009, 8:10 pm przez Tomii, łącznie zmieniany 1 raz
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Makaron » października 7, 2009, 8:09 pm

Stan odbierz priwa ;-) :P
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Tomii » października 7, 2009, 8:11 pm

Marek Odbierz email :P
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

DZIĘKUJĘ!!!!!!!

Postautor: Rena » października 8, 2009, 12:16 am

Czasami brakuje słów, żeby wyrazić za ich pomocą ,to co się czuje gdzieś tam w środku.... Ja właśnie, prawie za każdym razem tak mam, jak wchodzę na to forum i czytam co się dzieje- specjalnie dla mnie od Was, dzieki Wam... Wiele razy chciałam napisać cokolwiek żebyście wiedzieli, że istnieję, że potrzebuję tej pomocy, że jestem OGROMNIE ZA TĄ POMOC WDZIĘCZNA, DAJECIE MI NADZIEJĘ! że zaglądam w to miejsce, no i w końcu to robię- piszę, ale kulawo mi to idzie:).... Przez ostatnie kilka dni bliżej poznałam Tomiiego, kontaktowała się też ze mną wcześniej Tami i Margo też....wchodząc na to forum z uwagą czytam każde ciepłe słowo w moim kierunku i myślę sobie, że gdyby nie moja choroba nie poznała bym tak wartościowych ludzi jak Wy. Mogę śmiało tak napisać bo - nie znacie mnie osobiscie a chcecie pomóc i pomagacie bezinteresownie i to z takim rozmachem jak sie zapowiada, dla mnie to ogromnie duzo znaczy, jestem tak na prawde tylko jedna z tak licznie chorych osob, ktore potrzebuja takiej samej pomocy jak ja... Wybaczcie mi moje gorsze dni.... mam ich sporo, bo to wszystko sprowadza sie do tego jak sie czuje na codzien, jak zyje, jakie mam ograniczenia. Jestem tez bardzo niecierpliwa i nerwowa. Tomii juz mnie lepiej poznal i mam nadzieje,ze gdy ja znowu bede miala gorsze dni i nie bede mogla dac znac z jakis powodow, na tym forum ze jestem- stanie w mojej obronie:) Pozdrawiam Was wszystkich cieplo. Myslami bede w kazdym miejscu, gdzie bedzie sie dzialo specjalnie dla mnie....Dziekuje!!!!!!
Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. do mnie przyszła......
Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem.
— Alighieri Dante
Awatar użytkownika
Rena
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: czerwca 5, 2009, 2:39 pm
Lokalizacja: Podmaleniec/ Staszów

Postautor: Rena » października 8, 2009, 12:25 am

acha i jeszcze coś... takie małe DZIĘKUJĘ NA MOJEJ STRONIE...

http://www.renata.grasoft.pl/index.php? ... 11&lang=pl

dobranoc:)
Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem.
— Alighieri Dante
Awatar użytkownika
Rena
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: czerwca 5, 2009, 2:39 pm
Lokalizacja: Podmaleniec/ Staszów

Postautor: margo » października 8, 2009, 10:37 pm

Renatko droga, nie wiem czy zdołamy pomóc tak, jakbyśmy tego chcieli wszyscy, ale z całych sił się staramy!
Ty musisz "tylko" dbać o siebie i nie przestawać wierzyć, nie przestawać walczyć!!! A my walczymy razem z Tobą :)
Wiemy (mam nadzieję, że mogę używać liczby mnogiej), że nie zawsze możesz zajrzeć na forum i nie oczekujemy od Ciebie codziennych wpisów.
Myślami bardzo często jestem z Tobą
pozdrawiam cieplutko
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: piast » października 11, 2009, 7:58 pm

Rena pisze:acha i jeszcze coś... takie małe DZIĘKUJĘ NA MOJEJ STRONIE...

http://www.renata.grasoft.pl/index.php? ... 11&lang=pl

dobranoc:)


Dogadujemy właśnie koncerty DLA CIEBIE w Zielonej Górze i we Wrocławiu . Więcej konkretów w krótce :wink:
Awatar użytkownika
piast
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1600
Rejestracja: listopada 16, 2006, 9:55 am
Lokalizacja: Wratislavia

Postautor: piast » października 11, 2009, 7:59 pm

piast pisze:
Rena pisze:acha i jeszcze coś... takie małe DZIĘKUJĘ NA MOJEJ STRONIE...

http://www.renata.grasoft.pl/index.php? ... 11&lang=pl

dobranoc:)


Dogadujemy właśnie koncerty DLA CIEBIE w Zielonej Górze i we Wrocławiu . Więcej konkretów w krótce :wink:


Biletem wstępu będzie banknot (sprawdzone)
Awatar użytkownika
piast
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1600
Rejestracja: listopada 16, 2006, 9:55 am
Lokalizacja: Wratislavia

Postautor: Tomek Mały Kotyla » października 14, 2009, 2:26 pm

W dzisiejszym (14.10.09) wydaniu audycji Rock Radio w Polskim Radiu Rzeszów będzie mowa o koncercie dla Renaty. W programie między innymi wywiad z Markiem Piekarczykiem.
http://www.radio.rzeszow.pl/index.php?o ... Itemid=128
Tomek Mały-Cotieux Kotyla
JAZZ-ROCKOWA PŁYTOTEKA niedziela 20:00-22:00
http://radiocentrum.pl/audycje/jazzrockowa_plytoteka/
Awatar użytkownika
Tomek Mały Kotyla
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5708
Rejestracja: stycznia 3, 2007, 9:51 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Marek Piekarczyk i inni

Postautor: Oldjazzman » października 17, 2009, 1:33 pm

Tomek Mały Kotyla pisze:W dzisiejszym (14.10.09) wydaniu audycji Rock Radio w Polskim Radiu Rzeszów będzie mowa o koncercie dla Renaty. W programie między innymi wywiad z Markiem Piekarczykiem.
http://www.radio.rzeszow.pl/index.php?o ... Itemid=128

Przepraszam, że jestem nieco spóżniony. Zaciekawił mnie bowiem wątek z Markiem Piekarczykiem. Czy On też chciałby wziąć udział w tej akcji?
Byłoby wspaniale. Może pociągnąłby za sobą ( a wiem, że jest mobilny) innych kolegów ze "swojego" podwórka muzycznego?
O tyle jest to dla mnie istotne, że po iluś tam latach połączyłaby nas znowu piękna idea.
Wojtek Jabłoński - "Why Ducky" (kiedyś "Monastyr" - przypomnienie dla Marka)
Przy okazji słowa uznania dla wysiłków Stana, Tomiego i Marka Makarona. Jesteście ludżmi o wielkich sercach.
Oldjazzman
blueslover
blueslover
 
Posty: 727
Rejestracja: marca 1, 2009, 2:00 pm

Re: Marek Piekarczyk i inni

Postautor: Tomii » października 17, 2009, 1:53 pm

Oldjazzman pisze:Przepraszam, że jestem nieco spóżniony. Zaciekawił mnie bowiem wątek z Markiem Piekarczykiem. Czy On też chciałby wziąć udział w tej akcji?


On juz bierze w tym udzial, wiecej masz np TU
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Re: Marek Piekarczyk i inni

Postautor: Oldjazzman » października 17, 2009, 2:32 pm

Tomii pisze:
Oldjazzman pisze:Przepraszam, że jestem nieco spóżniony. Zaciekawił mnie bowiem wątek z Markiem Piekarczykiem. Czy On też chciałby wziąć udział w tej akcji?


On juz bierze w tym udzial, wiecej masz np TU

Wspaniale Tomii!. Pozdrawiam.
Oldjazzman
blueslover
blueslover
 
Posty: 727
Rejestracja: marca 1, 2009, 2:00 pm

Postautor: Tomii » października 17, 2009, 6:56 pm

Koncert w Rzeszowie i cale zamieszanie zwiazane z Rena to zasluga Tomka Kotyli :!:
To on jest glownym winowajca, ktory nas wszystkich zarazil :wink:
W nastepnej kolejnosci za winnego uznaje sie Stasia z Antoskiewiczow, ktory ppodjal rekawice, do tego dolaczyl sie nie czekajac zbyt dlugo Marek "Makaron" Motyka, a potem to juz lawina ktorej jak na razie powstrzymac sie nie da :wink:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Oldjazzman » października 17, 2009, 7:33 pm

Tomii pisze:Koncert w Rzeszowie i cale zamieszanie zwiazane z Rena to zasluga Tomka Kotyli :!:
To on jest glownym winowajca, ktory nas wszystkich zarazil :wink:
W nastepnej kolejnosci za winnego uznaje sie Stasia z Antoskiewiczow, ktory ppodjal rekawice, do tego dolaczyl sie nie czekajac zbyt dlugo Marek "Makaron" Motyka, a potem to juz lawina ktorej jak na razie powstrzymac sie nie da :wink:

Poprawiam się śpiesznie i wielkie słowa uznania też a raczej przede wszystkim dla Pana Tomka.
To jest lawina, której nie powinno się powstrzymywać!
Oldjazzman
blueslover
blueslover
 
Posty: 727
Rejestracja: marca 1, 2009, 2:00 pm

Postautor: Tomek Mały Kotyla » października 18, 2009, 9:35 am

Oldjazzman pisze:
Tomii pisze:Koncert w Rzeszowie i cale zamieszanie zwiazane z Rena to zasluga Tomka Kotyli :!:
To on jest glownym winowajca, ktory nas wszystkich zarazil :wink:
W nastepnej kolejnosci za winnego uznaje sie Stasia z Antoskiewiczow, ktory ppodjal rekawice, do tego dolaczyl sie nie czekajac zbyt dlugo Marek "Makaron" Motyka, a potem to juz lawina ktorej jak na razie powstrzymac sie nie da :wink:

Poprawiam się śpiesznie i wielkie słowa uznania też a raczej przede wszystkim dla Pana Tomka.
To jest lawina, której nie powinno się powstrzymywać!

Chyba trochę przesadzacie. Cała moja zasługa to wybór odpowiedniego forum do napisania tego apelu.
P.S.
Oldjazzman, nie ma imienia PanTomek. :D Ja mam na imię Tomek
Tomek Mały-Cotieux Kotyla
JAZZ-ROCKOWA PŁYTOTEKA niedziela 20:00-22:00
http://radiocentrum.pl/audycje/jazzrockowa_plytoteka/
Awatar użytkownika
Tomek Mały Kotyla
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5708
Rejestracja: stycznia 3, 2007, 9:51 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Tomek Mały Kotyla » października 18, 2009, 10:13 am

Jeśli już piszemy o zasługach to chciałbym wymienić Ilonę Cierpisz i Matateusza Bartoszewicza Prowadzących do niedawna audycję Radio Ikara. Audycja nazywa się dzisiaj inaczej i ma trochę inną formułę , ale nadal jest na antenie. Dzisiaj w audycji, chyba po godzinie 21-ej wywiad z zespołem Monstrum który zagra w Rzeszowie dla Renaty 21-go października.
http://radiocentrum.pl/audycje/radio_ikara/
Uznanie należy się też członkom zespołu Kruki Pawłowi Guzkowi I Pawłowi Bukwie, którzy są jednymi z organizatorów rzeszowskiego koncertu.
http://www.kruki.art.pl/
Na uznanie zasługuje również postawa wszystkich rzeszowskich rozgłośni. Ich pracownicy udzielili pomocy w organizacji i reklamie koncertu nie zadając zbędnych pytań. Loga tych rozgłośni znajdziecie na plakacie.
Tomek Mały-Cotieux Kotyla
JAZZ-ROCKOWA PŁYTOTEKA niedziela 20:00-22:00
http://radiocentrum.pl/audycje/jazzrockowa_plytoteka/
Awatar użytkownika
Tomek Mały Kotyla
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5708
Rejestracja: stycznia 3, 2007, 9:51 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Rena » października 18, 2009, 12:59 pm

Ja też chciałam PODZIĘKOWAĆ, bo normalnie ryczeć mi sie chce jak czytam to wszystko, co DLA MNIE ROBICIE!!! bo teraz wiem, że są tak KOCHANI LUDZIE, którzy nie są obojętni na los drugiego człowieka. To prawda, że Ilonce i Mateuszowi należy się WIELKIE DZIĘKUJE, Ilona napisała artykuł do gazety "Nowiny", jako pierwsza dała mi nadzieję, jak tylko dowiedziała się od mojej siostry, że jestem tak bardzo chora i potrzebuje pomocy. Ilona pewnie mnie nie pamięta, ale widziałyśmy sie na weselu u mojej siostry...tak na prawdę mnie nie zna.Po artykule w Nowinach odezwało się sporo osób do mnie, którzy wsparli moje subkonto. Pawłowi z zespołu Kruki też jestem wdzięczna (Paweł o tym wie!) i wszystkim z Was RAZEM I KAZDEMU Z OSOBNA! Tego się po prostu w słowach nie da wyrazić co czuję. Rzeszów będzie dla mie miastem wyjątkowym...( to także miasto studenckie moich dwóch sióstr) forum Okolice Bluesa i wszyscy ludzie, którzy TUTAJ SĄ....całe zamieszanie związane ze mną- DAŁO MI NADZIEJĘ I SIŁĘ, bo czując sie ciągle tak źle nie umiałam sobie z tym radzić w obliczu takich ogromych barier, które są na drodze do mojego lepszego zdrowia.......DZIEKUJE WSZYSTKIM!

ps. czekam na wolna izolatke w Rabce......mialam byc w Rabce juz dzisiaj, ale nawet to sie przeciagnelo. No coz. Poczekam.......do czwartku 22 pazdziernik

www.renata.grasoft.pl
Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem.
— Alighieri Dante
Awatar użytkownika
Rena
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: czerwca 5, 2009, 2:39 pm
Lokalizacja: Podmaleniec/ Staszów

PODZIĘKOWANIA!!!

Postautor: Rena » października 19, 2009, 1:27 am

Tomek Mały Kotyla- Jeśli już piszemy o zasługach to chciałbym wymienić Ilonę Cierpisz i Matateusza Bartoszewicza Prowadzących do niedawna audycję Radio Ikara. Audycja nazywa się dzisiaj inaczej i ma trochę inną formułę , ale nadal jest na antenie. Dzisiaj w audycji, chyba po godzinie 21-ej wywiad z zespołem Monstrum który zagra w Rzeszowie dla Renaty 21-go października.
http://radiocentrum.pl/audycje/radio_ikara




Ilonka i Mateusz DZIĘKUJĘ WAM BARDZO! usłyszeć Was było mi bardzo miło! Wasze ciepłe słowa...dziękuję, że mogłam powiedzieć kilka słów podczas Waszej audycji w Radio do słuchaczy, chociaż to dla mnie ogromy stres (Wy mi pomogliscie go złagodzić!) i wydawało mi się, że mogłam lepiej, inaczej...i też wysiłek, bo łatwiej mi napisać niż rozmawiać, ale WARTO BYŁO i za to Wam bardzo dziękuję! Audycji słuchałam:))))
Panie Tomku jedno słowo do Pana- DZIĘKUJĘ!!!! Tak bardzo bym chciała żeby koncert w Rzeszowie okazał się sukcesem dla wszystkich, bo tyle pracy i zaangażowania Was to kosztowało... Mam nadzieje,ze kiedys bede mogla swobodnie oddychac a wtedy wybieram sie na wycieczke po Rzeszowie, bo to miasto, ktore juz bedzie zawsze kojarzyc mi sie z wielkimi sercami wielkich ludzi:)
Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem.
— Alighieri Dante
Awatar użytkownika
Rena
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: czerwca 5, 2009, 2:39 pm
Lokalizacja: Podmaleniec/ Staszów

Postautor: Rena » października 19, 2009, 1:33 am

Tomek Mały Kotyla pisze:Uznanie należy się też członkom zespołu Kruki Pawłowi Guzkowi I Pawłowi Bukwie, którzy są jednymi z organizatorów rzeszowskiego koncertu.
http://www.kruki.art.pl/
Na uznanie zasługuje również postawa wszystkich rzeszowskich rozgłośni. Ich pracownicy udzielili pomocy w organizacji i reklamie koncertu nie zadając zbędnych pytań. Loga tych rozgłośni znajdziecie na plakacie.


PEWNIE,ŻE SIĘ NALEŻY I JA Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ!!!! TAK SAMO JAK DOCENIAM!!!!

www.renata.grasoft.pl
Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem.
— Alighieri Dante
Awatar użytkownika
Rena
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 10
Rejestracja: czerwca 5, 2009, 2:39 pm
Lokalizacja: Podmaleniec/ Staszów

Postautor: Tomii » października 20, 2009, 9:42 am

Ulotki gotowe. Po konsultacjach ze specjalista od marketingu i reklamy otrzymaly ostatecznie taki ksztalt (wymiar zlozonej 10/20 cm):

Ulotka po rozlozeniu od zewnatrz:

ObrazekObrazek

Ulotka w srodku:

Obrazek

Prawdopodobnie bedzie ich 2000 szt, tak wiec uda mi sie obdzielic wszystkich chetnych, ktorzy dotychczas zglosili akces ...
Pierwsze ulotki beda rozdawane na JIMIWAY
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: margo » października 20, 2009, 6:26 pm

Tomii, to jest znacznie więcej niż na początku myślałam!
dziękuję
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Tomii » października 20, 2009, 6:39 pm

Okazalo sie ze w Bytomiu BeCeK zrobil osobne 2000 ulotek, niestety nie widzialem ich, ale sa, tak wiec zostaje wiecej do "podzialu". Jest jeszcze spora sznasa na wiecej, przylaczyla sie Telewizja Silesia i tez jest mowa o ulotkach, tak wiec ... zobaczymy.
Metoda jest prosta - projekt jest do wykorzystania (jedynie przerobki partnerow z tylu sie zmieniaja), trzeba znalez tylko drukarnie ktora to wydrukuje w zamian za logo albo sponsora ktory pokryje koszt wydruku (ok 650,00 w przypadku dobrego papieru) - pierwsza metoda latwiejsza.
To nie jest takie trudne !
Troche trzeba podeptac i tyle !

Ponadto jest pelny sklad na koncert 12.12.09 w Katowicach, szczegoly i plakat wkrotce w zakladce koncerty - Dla renaty ... Czekam tylko na jeden potwierdzajacy ostatecznie telefon.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » października 23, 2009, 7:20 am

Tomii pisze:
Prawdopodobnie bedzie ich 2000 szt, tak wiec uda mi sie obdzielic wszystkich chetnych, ktorzy dotychczas zglosili akces ...
Pierwsze ulotki beda rozdawane na JIMIWAY


Niestety mam zla informacje :cry:
Ulotki mialem odebrac z drukarni w srode, ale do dzis nie zostaly wydrukowane. Podobno maja jakis problem z maszyna drukarska i cala drukarnia ma przestoj.
To smutne i ..... szkoda gadac :cry:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Koncert dla Renaty w Rzeszowie

Postautor: Ilona » października 24, 2009, 3:02 pm

Witam wszystkich. Miło mi poinformować, że w czasie koncertu dla Renaty w Rzeszowie zebraliśmy ponad 7 tys. zł!!
Jesteśmy zadowoleni, że poszło tak dobrze. tym bardziej, że to pierwszy ale na pewno nie ostatni koncert dla Renaty.

Mamy też sporo rzeczy, które można kupić na aukcji. Zachęcam do odwiedzenia strony http://www.kruki.art.pl/renata/aukcje.htm
Lista rzeczy jest w tej chwili trochę nieaktualna, bo część z widocznych została sprzedana podczas rzeszowskiego koncertu, a poza tym doszły nam nowe.
Ale myślę, że na dniach pojawią się tam świeże informacje.

pozdrawiam wszystkich serdecznie

I.
Ilona Cierpisz
JAZZ-ROCKOWA PŁYTOTEKA - niedziela g. 14-16
RADIO IKARA - niedziela g. 20 - 22
Obrazek
Ilona
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 163
Rejestracja: marca 5, 2007, 11:07 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: margo » października 24, 2009, 4:31 pm

1. Tomii: przykre, wkurzające i . . . szkoda słów!

2. Ilona: super! Gratulacje!
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: margo » października 28, 2009, 4:54 pm

Tomii pisze:
Tomii pisze:
Prawdopodobnie bedzie ich 2000 szt, tak wiec uda mi sie obdzielic wszystkich chetnych, ktorzy dotychczas zglosili akces ...
Pierwsze ulotki beda rozdawane na JIMIWAY


Niestety mam zla informacje :cry:
Ulotki mialem odebrac z drukarni w srode, ale do dzis nie zostaly wydrukowane. Podobno maja jakis problem z maszyna drukarska i cala drukarnia ma przestoj.
To smutne i ..... szkoda gadac :cry:


a będą te ulotki w ogóle wydrukowane? to raz, a dwa czy można prosić projekt? choćby do załączenia w mailu by mi się przydał.
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nie jesteś sam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości

cron