Devil Blues

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

Devil Blues

Postautor: karambol » października 26, 2008, 5:34 pm

Cały rok 2006 można śmiało nazwać rokiem "Devil Blues". Gdzie by się nie pojawili zdobywali nagrody i uznanie. Zaczęło się w marcu od zdobycia nagrody Stowarzyszenia Jimiway - TABiR'70 („Towarzystwo Adoracji Bluesa i Rocka ’70”) przyznanej podczas konkursu zespołów bluesowych „Blues Colours” w Ostrowie Wielkopolskim. Nagroda ta to również zaproszenie na „Jimiway Blues Festival 2006”. Pod koniec kwietnia Devil Blues bierze udział w konkursie zespołów bluesowych „Young Blood”, który odbywa się przy okazji chorzowskich „Bluestracji”. Zespół zostaje laureatem tej imprezy, dzięki czemu występuje na gali „Blues Top 2005” obok takich gwiazd jak Leszek Winder, Sławek Wierzcholski czy Walter Trout. Następnie posypały się kolejne nagrody i wyróżnienia. W czerwcu zespół otrzymuje wyróżnienie na szczecińskiej „Bluesadzie”, następnie zdobywa pierwszą nagrodę na festiwalu „Blues w Ostródzie”. W między czasie pojawiają się zaproszenia na inne ważne imprezy bluesowe, min. „Gdynia Blues Festiwal” oraz „Olsztyńskie Noce Bluesowe”. Pod koniec lipca Devil Blues bierze udział w bardzo prestiżowym „Festiwalu Muzycznym im. Ryśka Riedla” w Tychach, gdzie zdobywa pierwszą nagrodę. Wyróżnienie to należy szczególnie docenić, ponieważ zdobyte zostało na festiwalu ogólno muzycznym a nie stricte bluesowym. Kolejne nagrody i wyróżnienia to : pierwsza nagroda na „II Siemiatycze Blues Festiwal” , nagroda publiczności na „Koło Bluesa Festiwal” Koło , pierwsza nagroda na „Galicja Blues Festiwal” Krosno
Ponadto zespół zagrał na wszystkich liczących się imprezach bluesowych łącznie z „Rawą Blues”. W roku 2006 ukazuje się ich debiutancka płyta pod tytułem Demo-cratic session, która przez użytkowników naszego forum zostaje uznana płytą roku 2006. W corocznym plebiscycie czytelników pisma Twój Blues pod nazwą „Blues Top 2006” Devil Blues został uznany odkryciem roku. Muzyczne dokonania zespołu zostały docenione również i w innych kategoriach. Najwyżej, bo w pierwszej "dziesiątce" w kategoriach: Zespół, Płyta, Wokalista, Gitara. Rok 2007 to wiele koncertów m.in. „Olsztyńskie Noce Bluesowe”, „Blues Express”, „Jesień z Bluesem” i jako gwiazda na „Festiwalu Muzycznym im. Ryśka Riedla” w Tychach. Rok 2007 to również udział w pierwszym zagranicznym festiwalu - „Blues In Lehrte” gdzie zagrali obok takich wykonawców jak Julian Sas, Ana Popovic, Aynsley Lister Band i inni. We wrześniu 2008 wydają kolejny, tym razem koncertowy album "alive"
Czy to mało? Moim zdaniem bardzo dużo. Nie wiem czy znalazłby się jeszcze jakiś inny wykonawca z kręgu bluesa mogący pochwalić się takimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: StS » października 26, 2008, 6:01 pm

Archiwalne wiadomości między innymi TUTAJ.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Beata ;-) » października 27, 2008, 12:09 pm

Tak więc i w tym miejscu, chcę powtórzyć parę słow o:

- Sebastianie Kozłowskim - guitar (Devil Blues)

Kiedy pierwszy raz go usłyszałam w utworze - 'Sounds of freedom',
byłam zaskoczona - jego delikatnością i wrażliwością .
To piękna, lecz bardzo krótka muzyczna poezja.

Od tej chwili - S. Kozłowski dołączył do grona moich ulubionych gitarzystów, bo kiedy ktoś tak gra jak Sebastian w 'Sounds of freedom' -to jestem pewna, że jeszcze nie raz wzruszę się przy jego muzyce.
Tego Wam i ... sobie życzę.
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Postautor: Beata ;-) » października 27, 2008, 5:07 pm

... z ostatniej chwili ...

Przesłuchany w tym momencie na stronie Devil-ów
- Come Fly With Me -
piękna gitara na początku.
Dla mnie to już wszystko ,
czym utwór może dostarczyć odbiorcy emocji.

Zgrzeszyłabym, gdybym nie doceniła vocalu Krzysztofa.
Powiem krótko - brawo za całość, dziękując w ten sposób za
wyjątkowe emocje.

Pozdrawiam z tego miejsca zespół.
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Postautor: Gabriels » listopada 3, 2008, 11:12 pm

Nie będe się powtarzał w opisie osiągnięć ,a także wartości zespołu ,uczynił to w sposób doskonały przede mną Karambol;napiszę krótko zespół jest wręcz GENIALNY!Martwi mnie natomiast fakt braku jakiejkolwiek pomocy w promowaniu tego świetnego zespołu/vide Suwałki Blues Festiwal gdzie zespół w ostatniej fazie organizacji fesiwalu został wyeliminowany,tegoroczna Jesień z Bluesem,gdzie niema Devil Blues wśród wykonawców,czy też nie danie szansy zespołowi do zaprezentowania swoich wielkich możliwości przed grudniowymi koncertami Joe Bonamassy tak jak to uczynią Czesi podczas koncertu J.B w Uherskim Brodzie ze swoimi zespołami/.Czyżby zespół płacił jakąś cenę za swoją niezależność?!W zachodniej części Polski /oczywiście poza Wspaniałym Ostrowem / zespół jest mało znany a SZKODA!
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gabriels
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1637
Rejestracja: lipca 28, 2007, 2:32 pm
Lokalizacja: Świdnica

Postautor: StS » listopada 4, 2008, 4:45 pm

Też mam takie wrażenia. Zastanawiałem się nawet, czy może tylko mnie ('zakręconego' na punkcie Devil Blues) irytuje rzadka obecność grupy na polskich scenach, ale widzę, że nie tylko (szczęście w nieszczęściu).
Jest wyjątek - brak Devil Blues na tegorocznej Jesieni z Bluesem akurat mnie nie martwi, ponieważ w tym czasie będą grali na południu Polski - wreszcie.
Później trzeba się będzie nastawić na wyprawy do Białegostoku.
Kiedyś napisałem w żartach, że organizatorzy koncertów są onieśmieleni, ale nie o to chodzi - chyba czekają, aż muzycy sami zaproponują występ, co pozwoli organizatorom na negocjacje z pozycji siły i zaproponowanie zespołowi wynagrodzenia w postaci piwa lub biletu na tramwaj.
Czesi potrafili zaangażować zespół do występu przed Bonamassą. U nas ciągle panuje dziki kapitalizm, który niszczy kulturę.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: karambol » listopada 9, 2008, 6:02 pm

Zespół widziałem i słyszałem ze trzydzieści razy (prowokacyjnie mogę napisać że jestem rekordzistą świata w tym temacie - do księgi Guinessa mnie za to wpiszą :-) )i za każdym razem łapię się na tym że "coś" nowego na ich koncercie można wyłapać i przyuważyć. Dlatego każdy ich koncert jest inny, unikalny i wyjątkowy. Nie mam pojęcia jak się przygotowują do tego konkretnego występu, czy mają specjalne zgrupowanie, obmyślają jak by tu słuchaczy zaskoczyć. Ale myślę sobie że po prostu cieszy ich granie i nawet sami dla siebie nie chcą kolejny raz odgrywać tego samego i tak samo. Refleksje powyższe naszły mnie po ostatnich "Zaduszkach Bluesowych" (7.11.2008). Wystąpili na otwarcie wieczora, jako jeden z trzech zaproszonych wykonawców. Swoim występem podnieśli tak wysoko poprzeczkę że nikt ich tego wieczora im nie przeskoczył. Ponownie pojawili się na scenie z towarzyszeniem Marcina Nadolnego na instrumentach klawiszowych. W swoim arsenale ma Marcin oryginalnego Hammonda XK-3 i nie ma zmiłuj jeżeli tylko jest okazja to łącznie z szafą od efektu Leslie instaluje się na scenie. A brzmienia oryginalnego Hammonda pod palcami zdolnego muzyka nic nie zastąpi. Piękniutko, soczyście aż mi się gęba śmiał (a to dobry znak). Jako wierny fan zespołu chciałbym aby Marcin grał z nimi na stałe. Ale to nie Marcin był bohaterem tego wieczora. Bohaterem był DEVIL BLUES. Ponieważ jako całość stanowią niesamowitą siłę. Rozpoczęli spokojnie od "Come fly with me" co w połączeniu z Marcina Nadolnego klawiszowymi pasażami dało niesamowitą całość. Ale już drugi utwór no to po prostu wulkan, buty z nóg spadają. Zapytany po koncercie Sebastian odpowiedział "eee to takie coś na gorąco wymyśliliśmy" . No ładne mi "takie coś". Nie mam zamiaru opisywać co to było i jak brzmiało bo i tak mi się nie uda. Nie pamiętam kiedy w podobnie pozytywny sposób zostałem zaskoczony. A potem ciągle na tym samym niesamowitym poziomie. Mają na swoim koncie kilka standardów totalnie przearanżowanych teraz zabrali się za ... swoje numery. "Dream", przynajmniej początek, został kompletnie przerobiony. No nie pozwalają aby te spokojny bluesior znudził się komukolwiek. Potrafią za każdym razem coś podsunąć słuchaczom. Wszystko im w tym utworze "zagrało" nawet Kamil kiedy mu pałeczka wypadła z ręki zdołał ją złapać w powietrzu bez przerywania gry. A Sebastian to mnie po prostu załamał. Solówka jaką zagrał w "Who knows" z dużym wykorzystaniem "kaczki" no nie mam słów. Bajka. Generalnie tego wieczora Sebastian miał niesamowitą jazdę na gitarowe granie co objawiało się po pierwsze częstymi zmianami instrumentu (Telecaster na Stratocaster i odwrotnie) a po drugie jego solówki były niesamowicie intensywne, bogate i urozmaicone. Jacek Kaczyński to niezwykle uzdolniony instrumentalista. Jego estradowe doświadczenie widać i słychać. Jacek to w sumie czwarty basista zespołu i oby do czterech razy sztuka. Częste zmiany muzyka to nie jest coś dobrego.
Jeden z wielkich fanów zespołu po koncercie wyraził opinię że nie powinni byli grać tak "ortodoksyjnie po swojemu". Na tego typu imprezie, gdzie zjawiło się sporo "przypadkowych" słuchaczy (sława Zaduszek Bluesowych przyciąga tłumy) należało zagrać zachowawczo aby ich nie "wystraszyć". To kalkulacja i wyrachowanie a może chwyt marketingowy ale i tak zadowolić wszystkich się nie da dlatego Devil Blues zagrali swoje i po swojemu i za to im chwała.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: StS » listopada 17, 2008, 7:53 pm

Ze strony http://bluesonline.pl cytuję:
Devil Blues zagrali 6 maja 2008 roku w Klubie Gwint w ramach bluesowego dnia Juwenaliów. Pod koniec setu słuchacze mieli okazję poznać choćby wspaniały nowy utwór "I Didn't Want". U nas możecie usłyszeć obszerne fragmenty tego występu o 0.01, 12.01 i 20.01.
Na potrzeby radia bluesonline.pl materiał dźwiękowy za zgodą zespołu zarejestrował i zmasterował Patrycjusz Włoskowski, który realizował dźwiękowo koncert.

Obrazek
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: StS » listopada 22, 2008, 10:00 am

Z przyczyn ode mnie niezależnych, z planowanych dwóch koncertów na południu kraju byłem tylko na jednym - wczoraj w katowickim klubie Panorama. Wystrój klubu w stylu minionej epoki błędów i wypaczeń atrakcyjnie kontrastował z muzyką Devil Blues.
Panorama to klub z trudną do nagłośnienia salą, ale specjalnie mi to nie przeszkadzało. No bo jak mogło przeszkadzać, skoro usłyszałem np. rewelacyjną wersję Before You Accuse Me i wspaniały Dream, który ciągle ewoluuje. Potem m.in. dynamiczny Tell Me i niespotykaną wersję Rock Me Baby. Hoochie Coochie Man - nie spodziewałem się, że z tego standardu można zrobić takie cudo. O tym już pisał tutaj Karambol. Tytułów wszystkich utworów nie pamiętam, ale ten tekst to nie kronika wydarzeń i wiek też mnie trochę usprawiedliwia. Pamiętam za to doskonale, że przed północą zagrano Who Knows - o tej fascynującej wersji Devil Blues już kilka razy pisałem - i połączony z nim Machine Gun, który zakończył koncert. Na szczęście miałem również okazję porozmawiać z muzykami.
To pierwszy w tym roku koncert Devil Blues z moim udziałem jako widza. Żal minionych okazji, bo kolejny rok się kończy. Po wyjściu z klubu okazało się, że spadł pierwszy śnieg i równocześnie zniknęła szarzyzna. Wtedy wpadła mi do głowy myśl, że żadna zima mi niestraszna - naładowałem akumulatory.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Pawel1991 » listopada 27, 2008, 9:22 am

Kilka fragmentów występów Devili potwierdzających ich znakomitą formę:

http://www.youtube.com/watch?v=eJ9EJbaioCA - "Talk to me baby"

http://www.youtube.com/watch?v=3-C66QGv60E - "Sounds of freedom / Come fly with me"

http://www.youtube.com/watch?v=R-pYMeCK ... re=related - "Dream"

I na koniec chyba mój ulubiony:

http://www.youtube.com/watch?v=JvfYJi-O ... re=related - "I didn't want"
Awatar użytkownika
Pawel1991
blueslover
blueslover
 
Posty: 400
Rejestracja: grudnia 10, 2006, 12:47 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Stanley-1 » listopada 27, 2008, 10:11 am

:D


Devil Blues - Talk To Me Baby
http://www.youtube.com/watch?v=eJ9EJbaioCA


No ładnie za oknem szary dzionek ,snieg topnieja
a tu dostałem strzał Hamondem prosto w serce
ten instrument kocham :)
a pózniej po chwili marzeń, sekcja dała takiego kopa serduszku mojemu że oszalało :)
Nawet moja ulubiona kawa z mlekiem z rana nie daje mi takiej radoscu pulsu bluesowego serduszka z rana .
A wiec dzięki Devile za Takie chwile :)
Głogówek jeszcze sennie spi , a mu mnie wibruje życie nakecane Waszymi nutkami..
Och to solo na bebnach teraz.. :)
Swietny materiał reklamowy , oddajacy to wszystko co w Was jest :)
Ech .. ale mnie dinozaura ponioosło :) gibam sie w rytmirmie jak młody :)
Pytasz czy nie za głosno ? jest w sam raz :)
więc uruchamiam linkla kolejny raz ........... :twisted:
sory za pomyłki literowe ale to wada trudno do usunięcia
przy mojej jakości widzenia . :roll:

Devil Blues - Talk To Me Baby
http://www.youtube.com/watch?v=eJ9EJbaioCA


:roll:
Ostatnio zmieniony listopada 27, 2008, 10:36 am przez Stanley-1, łącznie zmieniany 1 raz
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Beata ;-) » listopada 27, 2008, 10:16 am

: )
Dzięki Paweł, moje dwa najbardziej ulubione utwory zagrane jeden
po drugim ; )

"Sounds of freedom / Come fly with me"

pierwszy raz widzę ich 'koncertowo'.

Brak mi tylko reakcji publiczności podczas tego koncertu -
ja po gitarze Sebastiana w Sounds...już bym zaczęła bić brawo i krzyczeć...
jako wyraz uznania ...
Ostatnio zmieniony listopada 27, 2008, 11:41 am przez Beata ;-), łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Postautor: Stanley-1 » listopada 27, 2008, 11:23 am

:)
Witaj Beato jak widze Devile Cię też ponoszą z rana :)
Pozdrawiam :)


Masz człowieku doła czyli totalna pana :)
kochasz bluesa , zapodaj se linka

Devil Blues - Talk To Me Baby
http://www.youtube.com/watch?v=eJ9EJbaioCA

To życie nie zwali Cię na kolana :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Beata ;-) » listopada 27, 2008, 11:38 am

:)

Witaj Stanleyu.
Ja tak przy okazji.
Weszłam na forum, kiedy pokazał mi się Twój dopisek do postu Leszka C. : ).

Jestem pełna uznania dla gry Sebastiana , stąd jak tylko mam okazję
zaglądam i ich słucham .

Sebastian gra tak jak lubię, Krzysztof ma świetny vocal.
To zespół naprawdę godny wielkiej uwagi.

Ps. Stanleyu, dziękuję za mail :), pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Beata ;-)
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 958
Rejestracja: października 20, 2005, 8:02 am

Postautor: Stanley-1 » listopada 27, 2008, 11:52 am

StS pisze:Też mam takie wrażenia. Zastanawiałem się nawet, czy może tylko mnie ('zakręconego' na punkcie Devil Blues) irytuje rzadka obecność grupy na polskich scenach, ale widzę, że nie tylko (szczęście w nieszczęściu).
Jest wyjątek - brak Devil Blues na tegorocznej Jesieni z Bluesem akurat mnie nie martwi, ponieważ w tym czasie będą grali na południu Polski - wreszcie.
Później trzeba się będzie nastawić na wyprawy do Białegostoku.
Kiedyś napisałem w żartach, że organizatorzy koncertów są onieśmieleni, ale nie o to chodzi - chyba czekają, aż muzycy sami zaproponują występ, co pozwoli organizatorom na negocjacje z pozycji siły i zaproponowanie zespołowi wynagrodzenia w postaci piwa lub biletu na tramwaj.
Czesi potrafili zaangażować zespół do występu przed Bonamassą. U nas ciągle panuje dziki kapitalizm, który niszczy kulturę.


STS to ludzie sa ogniwami w tym łańcuchu dzikiego kapitalizmu
to od nich zależy ucziwośc układu .. a nie od samego dzikiego kapitalizmu.
Ma wpływ na wiele ale nie na Wszystko.
Devile grają swietnie , mi wystarczył jeden kontak pierwszy na Jimivaju i
i od razu wpadli w ucho i obiektyw szczególnie Sebastuan. :) musze pogrzebac w archwum :)
A majac taki potencjał powoli bea realizowali to co planują ?)
życzę im tego :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » listopada 27, 2008, 12:00 pm

Beata ;-) pisze::)

Witaj Stanleyu.
Ja tak przy okazji.
Weszłam na forum, kiedy pokazał mi się Twój dopisek do postu Leszka C. : ).

Jestem pełna uznania dla gry Sebastiana , stąd jak tylko mam okazję
zaglądam i ich słucham .

Sebastian gra tak jak lubię, Krzysztof ma świetny vocal.
To zespół naprawdę godny wielkiej uwagi.

Ps. Stanleyu, dziękuję za mail :), pozdrawiam.


Wzajemnie :) Beato

Sebastain to skromny człowiek i cieply
tak go odbieram i człowiek który woli gadać gitara :idea:
a ze trafia w mój rezonas smaku muzycznego i
serduszko fajnie mi pika :) wiec niech gra Devilów muzyka :)

Ale mnie nakręcili :) dośc bo ksiązke napisze :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » listopada 27, 2008, 12:16 pm

:roll:
A miałem dzisiaj dziwny zbieg okolicznosci
w nocy nad ranem śnilo mi sie ze gryzłem szkło kolorowe :twisted:
zaspaliśmy i musiałem zwieżc Gabnriela do szkoly :)
w pospieechu moje duże specjalne obuwie ubrałem na opak :twisted:
już nie było czasu zmieniac wieć pojechałerm
licząc ze jakiej katastrofy nie zaliczę .
Wrócilem cały i zdrowy , udało się :)
no i lukąałem wOkolice Bluesa i Devil Blues mnie pochłonąl.
Kolejny raz słucham :)

Devil Blues - Talk To Me Baby
http://www.youtube.com/watch?v=eJ9EJbaioCA

Blues nie musi być smutny , podobnie jak każdy dzień ten jest wesoly od rana :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Pawel1991 » listopada 27, 2008, 5:28 pm

Kilka minut odpowiednio dobranych dźwięków z rana i człowiek przez cały dzień gania z "bananem" na twarzy :-) To jest fenomen muzyki...

Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
Pawel1991
blueslover
blueslover
 
Posty: 400
Rejestracja: grudnia 10, 2006, 12:47 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Stanley-1 » listopada 27, 2008, 8:58 pm

:D
Szaleństwo trwa.. przesiadłem sie z mojej dziurki od klucza na pożyczony
do sprawdzenia manualnych moich predyspozycji monitorek 22"
Szok :shock: jak spotegowały sie efekty wizualne muza , klawusz mam pod nosem widzę ekspresje Sebastiana , Kamila i Krzysztofa.
Naprawdę świetnie skręcone nagranie z dobrym dzwękiem .. :)
Wysłałem Totka :D .. brawo Devile :)

http://www.devilblues.com/zespol.html
zapodam se jeszcze raz :)
http://www.youtube.com/watch?v=eJ9EJbaioCA
a na noc cośik spokojniejszego ze stronki.. :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » listopada 28, 2008, 4:22 pm

Obrazek

Zwróccie uwage na prawe dłonie obydwu gitarmenów :) i jak Sebastan zyczliwied zieli sie informacją z kolegą ze sceny muzycznej z USA :)
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: Stanley-1 » listopada 30, 2008, 1:24 pm

:D dzisaij Andrzejik a wieć kop bluesowy przed Adwentem trzeba dostać :)
http://www.youtube.com/watch?v=eJ9EJbaioCA
http://www.devilblues.com/
...szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nim dzielisz...
.
Awatar użytkownika
Stanley-1
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7616
Rejestracja: marca 13, 2005, 10:13 pm
Lokalizacja: Glogówek

Postautor: StS » grudnia 24, 2008, 8:46 pm

Ze strony internetowej zespołu:
Obrazek
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: StS » lutego 2, 2009, 9:16 pm

Ogłoszono wyniki forumowej ankiety. Wszyscy muzycy zespołu zdobyli punkty (nawet były oraz „gościnny” klawiszowiec!) a w czterech kategoriach (grupowo lub indywidualnie) w pierwszej trójce. Przy ubiegłorocznej skromnej działalności koncertowej ograniczonej w zasadzie do północno-wschodniej Polski to naprawdę duże osiągnięcie. Gratuluję!
Mam nadzieję, że w bieżącym roku będzie można zobaczyć i posłuchać Devil Blues nie tylko w okolicy ich kwatery głównej.
effcia pisze:...Byłam w prawdzie tylko na chwilę, akurat grał zespół Devil Blues (o matko! jak oni grają! do teraz mam ciary :lol: )...
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: StS » lutego 16, 2009, 5:57 pm

Wyczulony na poczynania Devil Blues wytropiłem i zanotowałem plany koncertowe zespołu:
26.02.2009. - Warszawa - Hybrydy - eliminacje Blues Rock Jazz Festiwal;
01.05.2009. - Leszno Czuje Bluesa;
02.05.2009. - Festiwal Las, Woda i Blues;
17-18.07.2009. - Suwałki Blues Festival.
Czy ktoś ma jeszcze jakieś inne informacje z tej dziedziny?
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: JazzyB » lutego 17, 2009, 5:52 pm

[quote="Stanley-1"][color=blue] :D
Szaleństwo trwa.. przesiadłem sie z mojej dziurki od klucza na pożyczony
do sprawdzenia manualnych moich predyspozycji monitorek 22"
Szok :shock: jak spotegowały sie efekty wizualne muza , klawusz mam pod nosem widzę ekspresje Sebastiana , Kamila i Krzysztofa.
Naprawdę świetnie skręcone nagranie z dobrym dzwękiem .. :)

Dziękujemy i zapraszamy częściej na nasz kanał na YT.

Redakcja bluesonline.pl
Awatar użytkownika
JazzyB
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 859
Rejestracja: grudnia 12, 2008, 1:08 am
Lokalizacja: bluesonline.pl

Postautor: StS » lutego 26, 2009, 10:58 pm

Uzupełniając informację o występach Devil Blues informuję, że grupa weźmie udział w koncercie finałowym eliminacji Blues Rock Jazz Festiwal - 12.03.2009. w warszawskim klubie Hybrydy. Więcej szczegółów na stronie agencji Delta: http://www.delta.art.pl/www/sec_blues.html
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: StS » marca 9, 2009, 1:25 pm

W terminarzu koncertów: http://www.devilblues.com/koncerty.html pojawiła się kolejna impreza: 03.04.2009. - "Odeon Jazz Club" - Białystok.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: StS » marca 12, 2009, 8:36 pm

Znakomity gitarzysta wspaniałej grupy Devil Blues - Sebastian Kozłowski - został uznany za najlepszego gitarzystę przesłuchań Blues Rock Jazz Warsaw Festival.
Gratulacje!
Szczegóły: http://www.delta.dt.pl/www/sec_blues.html
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: karambol » marca 22, 2009, 10:12 pm

Troszkę to zdjęcie przydługaśne ale się nie mogłem powstrzymać. Jest to zrzut ekranu z galerii zdjęć mojej 9-letniej córki Hanny-Wiktorii z Naszej Klasy. Najciekawsze są komentarze.

Obrazek
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: JazzyB » marca 22, 2009, 10:26 pm

Ileż jedno moje male zdjęcie zamieszania narobiło. Ojej, to mogą mnie oskarżyć!
Awatar użytkownika
JazzyB
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 859
Rejestracja: grudnia 12, 2008, 1:08 am
Lokalizacja: bluesonline.pl

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości

cron