Tre?? Audycji - 26.02.07'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Czesiek » marca 3, 2007, 7:57 pm

:) No c?z nie bede sie powtarzal po scigancu ale to co pokazal w tej audycji Maciej B to rewelacja piekne wykonanie Mula i super brzmienie tej 100 letniej gitarki pozdr
Czesiek
blueslover
blueslover
 
Posty: 446
Rejestracja: sierpnia 10, 2005, 10:01 am

Postautor: ~kasia~ » maja 3, 2007, 1:55 pm

Mam pro?b? , czy m?g?by kto? napisa? tytu?y i wykonawc?w tych piosenek , kt?re ?piewa? Maciej ?? Bardzo prosz?... :)
Awatar użytkownika
~kasia~
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 29
Rejestracja: maja 2, 2007, 3:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Michał » maja 3, 2007, 2:01 pm

~kasia~ pisze:Mam pro?b? , czy m?g?by kto? napisa? tytu?y i wykonawc?w tych piosenek , kt?re ?piewa? Maciej ?? Bardzo prosz?... :)


przypomnij mi p??niej to Ci napisze, bo teraz nie mam czasu ?ci?ga? i ods?uchiwa?. Ale jak si? nie myl? to chyba jedna z nich to utw?r z repertuaru DMB !
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości

cron