THE TOWN

Piszcie tutaj o wykonawcach z naszego polskiego podwórka, którzy Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

Moderator: mods

thnx

Postautor: Sławek Nalej » czerwca 9, 2006, 10:58 pm

A? mi?o.
Oczywi?cie, ?e pami?tam. W Rawie zawsze nam si? super gra?o - do tej pory dwa razy go?cili?my na Nocy Bluesowej.

Pozdrawiam ca?e Radio Aktywne w imieniu kapeli i zapraszam na koncerty! :D
Ostatnio zmieniony czerwca 26, 2006, 12:29 pm przez Sławek Nalej, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

impreza

Postautor: Sławek Nalej » czerwca 16, 2006, 3:32 pm

Jakby kto? w pobli?u Olsztyna mia? jutro czas i ochote, to zapraszamy na nasz ma?y charytatywny wystep. Doch?d z sobotniej imprezy przeznaczony bedzie na biedne dzieci: wyjazdy, ksiazki, plecaki, obiady itd dla potrzebujacych maluch?w.

Lokalizacja : Likusy, ul. Ba?tycka. Czas: godziny popo?udniowe, start ok. 15.00-16.00. Imprez? poprowadzi redaktor Grzegorz Kasjaniuk. Bedzie scena przy jeziorze, browar, szanty, wielu wy?mienitych w?dkarzy (rok temu by? m. in. mistrz Polski), sporo konkurs?w i niespodzianek.
Szczeg??y - s?ucha? trzeba Radia Olsztyn, www.ro.com.pl
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Sławek Nalej » czerwca 26, 2006, 1:06 pm

Ma?y update. Zagramy niebawem:

Szczecin - 30 czerwca, Festiwal "Bluesada"

Lubacz?w - 1 lipca, Festiwal "Blues na Kresach",
wyst?pi z nami Przemek Cho?ody

Ostr?da - 15 lipca, Festiwal "Blues w Ostr?dzie"

Bolim?w - 23 lipca, Plener, godz. 23.00

Pozdrawiamy i zapraszamy! :D
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Roberto » czerwca 26, 2006, 6:50 pm

Sly !
Daj?e komu? odpowiewdzie? na swoje posty, bo forum zapchasz i si? jeszcze popsuje... a takie fajne jest...
?art?wka!!! 8)
Awatar użytkownika
Roberto
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: czerwca 11, 2006, 6:22 pm
Lokalizacja: Żyrardów

Postautor: Jakub TELE » czerwca 26, 2006, 10:07 pm

?art?wka :idea:
Awatar użytkownika
Jakub TELE
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 66
Rejestracja: grudnia 10, 2005, 2:22 pm
Lokalizacja: ?yrard?w

Postautor: Sławek Nalej » lipca 27, 2006, 9:10 pm

The Town b?dzie go?ciem w audycji "Okolice Bluesa" S?awka Wierzcholskiego na antenie RDC! S?uchajcie w niedziel? 30 lipca o godzinie 20.00.

Zob.: www.rdc.pl

Zapraszamy! ;)
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: bluesman7 » lipca 27, 2006, 11:17 pm

u S?awka w radiu!!!kurcze-fajnie!!! :lol:
tylko chyba niestety nie bede m?g? pos?uchac,bo jeszcze z Tych?w nie wr?ce,choc kto wie...chcia?bym bardzo
pozdro
ps.dzieki za plytki S?awek,ja postaram sie wysa?ac po niedzieli
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: Sławek Nalej » września 7, 2006, 6:46 pm

Dawno tu nie bylem, a zakladke czasem trzeba odswiezyc. Ktos sobie pomysli, ze nic nie robimy i wstyd bedzie. :wink: Gramy:

9 wrze?nia - Europejskie Dni Dziedzictwa, ?yrard?w, Pl. J.P.II, godz. 16.30; Fajna impreza, duzo kulturalnych i mniej-kulturalnych atrakcji: wystawy, pikniki, pochody, pokazy, muza ba?ka?ska itd. Szczegoly na: www.zyrardow.pl

15 wrze?nia - Cz?stochowa Blue Blues Festival, Klub Muzyczny ASK, godz. 21.00

22 wrze?nia - Galicja Blues Festival, Krosno, Cafe Que Pasa, godz. 19.00

Jak zwykle - zapraszamy!
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Sławek Nalej » września 7, 2006, 6:50 pm

Na dwoch wymienionych festiwalach bluesowych bierzemy udzial w konkursach. Liczymy na czirliderki i wsparcie kibicow.
Oprocz tego ciesze sie, ze przed nami kolejny etap integracji z nasza kochana braci? bluesow?. Juz teraz pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy beda z nami grac, gadac, pic, jamowac po korytarzach i piwnicach.. :)
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Jakub TELE » stycznia 18, 2007, 12:18 pm

W imieniu zespo?u zapraszam Wszystkich na wyj?tkowy koncert, kt?ry odb?dzie si? 24 lutego w ?yrardowie.
Zagramy w sk?adzie rozbudowanym o harmonijk?, sekcj? d?t? i ch?rki.
Je?li kto? ma ochot? pos?ucha? to serdecznie zapraszam...
B?dzie r?wnie? mo?liwo?? wej?cia w posiadanie naszej p?yty za symboliczn? cen?.
Awatar użytkownika
Jakub TELE
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 66
Rejestracja: grudnia 10, 2005, 2:22 pm
Lokalizacja: ?yrard?w

Postautor: Mrcin » stycznia 21, 2007, 9:51 pm

Ch?tnie us?ysza?bym Was (pewnie kole?anki i koledzy z zespo?u te?) w Zielonej G?rze :)
MG Project - instrumentalna muzyka w klimatach funkowo-jazzowych. Zapraszam do słuchania i lubienia :
https://www.facebook.com/www.mgproject

http://soundcloud.com/mgproject-1
Awatar użytkownika
Mrcin
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 48
Rejestracja: września 14, 2005, 11:21 pm
Lokalizacja: Zielona G?ra

Postautor: Jakub TELE » stycznia 22, 2007, 2:39 am

daleko to troch?, ale kto wie?:) mo?e i tam kiedy? dotrzemy...
,,je?li nie wiesz w kt?r? stron? p?yniesz, wszystkie wiatry masz sprzyjaj?ce,,
Awatar użytkownika
Jakub TELE
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 66
Rejestracja: grudnia 10, 2005, 2:22 pm
Lokalizacja: ?yrard?w

Postautor: Roberto » stycznia 22, 2007, 11:55 am

Mrcin pisze:Ch?tnie us?ysza?bym Was (pewnie kole?anki i koledzy z zespo?u te?) w Zielonej G?rze :)


nie no..., je?eli kole?anki to napewno wpadniem... :lol:
Pozdrawiam!
8)
...ważne jest tylko to, co ważne, reszta jest nie ważna...
-------------------------------------------------------
www.thetown.pl
Awatar użytkownika
Roberto
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: czerwca 11, 2006, 6:22 pm
Lokalizacja: Żyrardów

KONCERT The Town - NOWA P?YTA Louisiana

Postautor: Sławek Nalej » lutego 17, 2007, 11:34 am

Drodzy Forumowicze!
Zapraszamy Was wszystkich na nasz koncert!

Premiera debiutanckiej p?yty pt. Louisiana!
MDK ?yrard?w, Pl. JP II, 24 lutego 2007, godz. 19.00. Sala widowiskowa (kino).
Mo?liwo?? nabycia p?yty w cenie promocyjnej podczas koncertu.
Wst?p wolny.


Cena p?yty: 20 z?. W sprawie zamowienia prosz? pisa? na priva.

Na koncercie wystapia wszyscy, kt?rzy brali udzia? w nagraniu p?yty, m. in. Przemek Cho?ody na harmoszce, sekcja d?ta, ch?rki. B?dzie to jednocze?nie druga rocznica dzia?alno?ci naszego zespo?u. Juz jutro pojawi sie w sieci nowa strona internetowa (na: www.thetown.pl) Zapraszamy do odwiedzania!

Pozdrawiam Wszystkich w imieniu calego The Town i przyjaci??![/i]
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Roberto » marca 1, 2007, 10:44 pm

Oto kilka zdj?? z koncertu...
...kogo nie by?o, niech ?a?uje... :wink:
...ważne jest tylko to, co ważne, reszta jest nie ważna...
-------------------------------------------------------
www.thetown.pl
Awatar użytkownika
Roberto
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: czerwca 11, 2006, 6:22 pm
Lokalizacja: Żyrardów

Postautor: Roberto » marca 1, 2007, 10:51 pm

i jeszcze...
...ważne jest tylko to, co ważne, reszta jest nie ważna...
-------------------------------------------------------
www.thetown.pl
Awatar użytkownika
Roberto
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: czerwca 11, 2006, 6:22 pm
Lokalizacja: Żyrardów

Postautor: Sławek Nalej » kwietnia 2, 2007, 3:59 pm

Najblizsze wystepy:

13.04.2007 godz. 20.00 – ?yrard?w, Klub Tygielek, Pl. JP II

14.04.2007 godz. 21:00 – Warszawa, pl. Zawiszy – klub Pretekst

04.05.2007 godz. 17:00 – Radzy?, o?rodek Wratislavia nad jez. S?awskim, festiwal Las Woda i Blues

11.05.2007 godz. 19:00 – Katowice – Ligota, Klub Panorama, ul. ?l?ska 75

01.06.2007 godz. 18:00 – ?yrard?w, MDK, pl. J.P.II nr3 – Dzie? Dziecka

16.06.2007 godz. 16:00 – Olsztyn, pla?a nad jez. Sukiel, piknik rodzinny, koncert charytatywny

Jak zawsze - zapraszamy! :D
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Grzegorz Sterna » kwietnia 3, 2007, 8:38 am

w?a?nie jako prenumerator TB dosta?em Wasz? p?yt? i sie rozczarowa?em... bo te nagrania mia?em juz od dawna. Heheheh Teraz nie wiem czytamtej p?ytki nie musze zniszczy?, bo choc sam S??wek mi ja wypali? to wygl?da ona ca?kiem nielegalnie. A tak na powa?nie, (je?li ja wog?le potrafi? by? powa?ny) to p?yta bardzo mi sie podoba, ale muzyka jeszcze bardziej. Chcia?bym z moimi Berlinami kiedy? osiagn?? cho? po?ow? takiego efektu estetycznego, jakiego do?wiadczam s?uchajac Waszych nagra?. A najbardziej (to jest tylko i wy?acznie moje odczucie) podoba mi sie Naleysong, kt?rego zasadno?? umieszczenia na kr??ku podwazy? p. A. Matysik. A to,z ? ten kaw??ek mi sie najbardziej podoba nie oznacza, ?e inne do niego nie pasuj? - bo pasuj?!!! Nie lubi? kiedy wk?adam do odtwarzacza p?yt?, kt?a zwaiera co najwy?ej 2 kawa?ki (1 wolny i 1 szybki - w r??nych konfiguracjach i z r??nymi tekstami rozmno?onych na potrzeby p?yty w kilka klon?w).
Tu tego nie ma - jest r??norodno?? i to mi gra, jak pyta Town?w w moim odtwarzaczu (i to na d?ugo wcze?niej ni? oficjalnie ja wypuscili)
Dla mnie 5+ (6 zostawiam, gdyby?cie nagrali kolejn? jeszcze lepsz? p?ytk?, bo mog?oby mi skali zabrakn?
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Roberto » kwietnia 9, 2007, 11:57 pm

Hey?e, Sternie nie przesadzaj z tym efektem estetycznym! Wam niczego nie brakuje! Mi te? si? bardzo podoba to, co robicie... A co do recenzji w TB., to tam jest ma?a pomy?ka, gdy? kawa?ek odbiegaj?cy nieco od reszty, to nr pt. "By?a? jeste? b?dziesz", ale przecie? wiadomo... 8) :lol: Je?eli chodzi o Nalejsonga, to wierz mi, ?e jest to te? m?j ulubiony kawa?ek na tej p?ycie... :wink: Dzi?ki za mi?e s?owa! Pozdrawiam!
...ważne jest tylko to, co ważne, reszta jest nie ważna...
-------------------------------------------------------
www.thetown.pl
Awatar użytkownika
Roberto
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: czerwca 11, 2006, 6:22 pm
Lokalizacja: Żyrardów

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » kwietnia 10, 2007, 7:06 am

stern pisze: A najbardziej (to jest tylko i wy?acznie moje odczucie) podoba mi sie Naleysong, kt?rego zasadno?? umieszczenia na kr??ku podwazy? p. A. Matysik.


Drogi Sternie.

Nie ja jestem autorem recenzji p?yty The Town. "Pawe? Yoda Jodko" to nie m?j pseudonim (nigdy nie pisa?em pod jakimkolwiek pseudonimem) a nazwisko cz?owieka z krwi i ko?ci, naszego nowego, ale cenionego przeze mnie, recenzenta.

Pozdrawiam,

Andrzej Matysik
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: Michał » kwietnia 10, 2007, 1:52 pm

ja jestem po lekturze recenzji, wywiadu i p?yt? kilka razy dok?adnie przes?ucha?em. Dla mnie ta p?yta nie posiada wady, co do angielskiego tekstu to ja nie mam zdanie, on mi nie przeszkadza. Ale zdecydowanie wol? Roberta jak ?piewa po polsku. Za ca?y zesp?? The Town trzymam kciuki !!!
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: ANDRZEJ MATYSIK » kwietnia 10, 2007, 2:12 pm

Te? uwa?am p?yt? grupy The Town za oryginaln?, warto?ciow? i wnosz?c? na nasz rynek ?wie?y powiew. To w?asnie te powody przekona?y mnie do podj?cia decyzji o do??czeniu jej do TB28, i dzi? dalej uwa?am, ?e by?o to poci?gni?cie s?uszne.
Ka?da za? rzetelna recenzja (a za tak? uwa?am tekst Paw?a Jodko) - niezale?nie od tego, czy jest zgodna z naszym punktem widzenia, czy w pewnych obszarach si? z nim rozmija - warta jest uwagi, analizy i zastanowienia.

Pozdrowienia dla The Town i wszystkich jego sympatyk?w.

The Town zagraj? na Olszty?skich Nocach Bluesowych w koncercie "Odkrycia Roku".

Andrzej Matysik
ANDRZEJ MATYSIK
 

Postautor: Grzegorz Sterna » kwietnia 11, 2007, 8:00 am

ANDRZEJ MATYSIK pisze:
stern pisze: A najbardziej (to jest tylko i wy?acznie moje odczucie) podoba mi sie Naleysong, kt?rego zasadno?? umieszczenia na kr??ku podwazy? p. A. Matysik.


Drogi Sternie.

Nie ja jestem autorem recenzji p?yty The Town. "Pawe? Yoda Jodko" to nie m?j pseudonim (nigdy nie pisa?em pod jakimkolwiek pseudonimem) a nazwisko cz?owieka z krwi i ko?ci, naszego nowego, ale cenionego przeze mnie, recenzenta.

Pozdrawiam,

Andrzej Matysik


Szanowny Panie Andrzeju tak sie zaczyta?em w Pa?ski wywiad z Miastowymi, ze i recenzje p?yty z rozp?du przypisa?em Panu. Za szkody wynik?e z tego dos?ownego niedopatrzenia przepraszam i zwracam honor.
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Grzegorz Sterna » kwietnia 11, 2007, 8:05 am

ANDRZEJ MATYSIK pisze:Te? uwa?am p?yt? grupy The Town za oryginaln?, warto?ciow? i wnosz?c? na nasz rynek ?wie?y powiew. To w?asnie te powody przekona?y mnie do podj?cia decyzji o do??czeniu jej do TB28, i dzi? dalej uwa?am, ?e by?o to poci?gni?cie s?uszne.
Ka?da za? rzetelna recenzja (a za tak? uwa?am tekst Paw?a Jodko) - niezale?nie od tego, czy jest zgodna z naszym punktem widzenia, czy w pewnych obszarach si? z nim rozmija - warta jest uwagi, analizy i zastanowienia.

Pozdrowienia dla The Town i wszystkich jego sympatyk?w.

The Town zagraj? na Olszty?skich Nocach Bluesowych w koncercie "Odkrycia Roku".

Andrzej Matysik


Jak juz wspomnia?em wcze?niej s? to moje prywatne odczucia s?uchacza i fana The Town. NIe by?o miom zamiarem pisa? krytyk? krytyki, a je?li tak to zosta?o odczytane to przepraszam - chcia?em si? tylko osobiscie ustosunkowa? do s??w (jak teraz juz wiem) Yody, wyra?ajac w?asne (niewia??ce) zdanie zadowolonego s?uchacza amatora. A jak wiadomo jednemu podoba sie c?rka, drugiemu matka, mnie spodoba?a sie tym razem wnuczka.
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno

Postautor: B&B » kwietnia 11, 2007, 11:13 am

ANDRZEJ MATYSIK pisze:Te? uwa?am p?yt? grupy The Town za oryginaln?, warto?ciow? i wnosz?c? na nasz rynek ?wie?y powiew. To w?asnie te powody przekona?y mnie do podj?cia decyzji o do??czeniu jej do TB28, i dzi? dalej uwa?am, ?e by?o to poci?gni?cie s?uszne.

Chcia?bym zauwa?y?, i? A.Matysik po raz kolejny do??cza do TB p?yt? z nagraniami, powiedzmy, niezbyt czy te? dok?adniej - nie tylko bluesowymi (podobnie bylo z "Rainbow Bridge" grupy G2+2). Nie przytaczam tego faktu jako zarzut, raczej jako przejaw otwartosci i odwagi w proponowaniu ciekawej okolobluesowej muzyki (podobnie ma sie sprawa z publikowaniem tekstow Pawla Michaliszyna). Inna sprawa, ze duzego wyboru to pewnie Redakcja nie ma...
W pelni zgadzam sie z opinia o oryginalnosci i swiezosci muzyki na plycie "Louisiana". A pelniejszy opis wrazen to moze w innej, bardziej odpowiedniej zakladce tego forum...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: lech » kwietnia 12, 2007, 9:00 pm

Ciesz? si?, ?e liczna widownia jaka mam nadziej? zgromadzi si? w dniu koncertowym na festiwalu LAS WODA i BLUES b?dzie mog?a zobaczy? w potyczce z innymi zespo?ami THE TOWN. B?dzie to bardzo ciekawe, bowiem znakomicie prezentuje si? zesp?? z Jarocina S.O.U.L Wszystko w r?kach i uszach jury.
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: lech » kwietnia 12, 2007, 9:09 pm

Jeszcze jedna uwaga nasun??a mi si? a dotyczy ona w?a?nie zespo?u THE TOWN. Ot?? jako organizator festiwalu otrzymywa?em wiele propozycji od zespo??w z tym, ?e ka?dy chcia? poprostu zagra? na scenie i nie by? ocenianym. Tym bardziej chyl? czo?o, ?e zesp??, kt?ry jest ju? widoczny na polskiej scenie bluesowej poddaje si? ocenie juror?w. Wystawili sobie doskona?e ?wiadectwo, ?e graj? bo lubi? i nie boj? si? konfrontacji. Tak TRZYMA? a THE TOWN nie b?dzie skazany na bluesa (jak powiedzia? Andrzej Matysik w ostatnim TWOIM BLUESIE) a b?dzie z bluesem za pan brat.
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: mochamen » kwietnia 12, 2007, 9:36 pm

Witam:)

Gratuluj? i bardzo si? ciesz?, ?e b?dziemy mieli okazj? spotka? si? na Nocach Bluesowych:) jednak zanim to nast?pi, przedyskutujemy to na k?adce, podziwij?c uroki jeziora... :D

pozdrawiam serdecznia Mochamen;)
mochamen
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: października 16, 2006, 11:04 am
Lokalizacja: Polska

Postautor: Roberto » kwietnia 13, 2007, 8:10 am

dzi?kuj? bardzo za mi?e s?owa! :wink:

P.S. Dzi?, tj. w pi?tek 13-tego, ?yrard?w, pl. J.P. II nr 3, Tygielek - godz. 20:30

a jutro... :P Warszawa, klub Pretekst, ul. Kolejowa 8/10, godz. 21:00

Zapraszamy!
8)
...ważne jest tylko to, co ważne, reszta jest nie ważna...
-------------------------------------------------------
www.thetown.pl
Awatar użytkownika
Roberto
bluesman
bluesman
 
Posty: 206
Rejestracja: czerwca 11, 2006, 6:22 pm
Lokalizacja: Żyrardów

Postautor: Sławek Nalej » kwietnia 16, 2007, 9:33 pm

Zapraszam na "nowa" strone naszego zespolu.

Adres oczywiscie ten sam :D

www.thetown.pl
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Polscy wykonawcy bluesa i blues-rocka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 164 gości

cron