Tre?? Audycji - 02.10.06'

Obrazek "Okolice Bluesa" Andrzeja Jerzyka. Słuchajcie w każdy poniedziałek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Tre?? Audycji - 02.10.06'

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 27, 2006, 8:26 pm

02.10.06' poniedzia?ek godzina 23:00 Radio Centrum Kalisz (106.4) i "Okolice Bluesa"

Ten wiecz?r powinien si? nazywa? "M?odzi G?r? - Bluesowy Narybek". A d?wi?ki, dzieli? b?dziemy pomi?dzy wielk? wod? a Kr?lestwem Zjednoczonym i Szwajcari?, ale znajdzie si? tak?e, akcent z naszego podw?rka.
Zagraj? dla nas:

1. Joe Colombo
2. The Thunder Blues Expres
3. Rob McMahan
4. Red Eye Band
5. Easy Street
6. Matt Schofield

Zapraszam do s?uchania oraz rozm?w na tej stronie, podczas emisji programu. Czeka? na Was b?dzie tak?e 5 pojedy?czych zaprosze? na koncert "Schau Pau Acoustic Blues" kt?ry ju? 6-pa?dziernika w Ostrowie w Fanaberii. Telefon Radio Centrum Kalisz: 062/ 503 10 64.

Do us?yszenia w poniedzia?ek o 23:00!!!
Ostatnio zmieniony września 28, 2006, 12:27 am przez Andrzej Jerzyk`e, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sedit » września 27, 2006, 10:06 pm

Za ostatni? absencj? przepraszam (pot??na angina ropna, gor?czka rz?du 39,4 oraz spanie po 16 h dziennie) i w ramach rewan?u oraz wyczyszczenia sumienia obiecuj?, ?e w poniedzialek, b?d?. Ba! B?d? zdr?w tak?e jak ryba :)

pozdrawiam
Sedit
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 27, 2006, 10:09 pm

sedit pisze:Za ostatni? absencj? przepraszam (pot??na angina ropna, gor?czka rz?du 39,4 oraz spanie po 16 h dziennie) i w ramach rewan?u oraz wyczyszczenia sumienia obiecuj?, ?e w poniedzialek, b?d?. Ba! B?d? zdr?w tak?e jak ryba :)

pozdrawiam
Sedit


Powiem Ci ?e fajnie Ci w tych w?osach!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sedit » września 27, 2006, 10:17 pm

:oops:
oj dzi?kuj? bardzo Andrzejku :] Troch? si? ba?em og?lnej reakcji ludzi, ale widz?, ?e jest tak pozytywna jak moje odczucia po pozbawieniu si? ponad 5-cio letniego balastu w?os?w na czaszce :]
Niech ?yje wolno??! :P

pozdrawiam Sedit
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Olifka » września 28, 2006, 9:41 am

Szczerz? powiem, ?e nie orientuje si? za bardzo w tych wykonawcach, ale s?ucha? b?de na pewno, a poza tym ufam pana gustom panie Andrzeju , bo przyjacio?om si? ufo :D Do poniedzia?ku
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą... [*]
Awatar użytkownika
Olifka
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1146
Rejestracja: kwietnia 20, 2006, 8:47 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 28, 2006, 10:32 am

Olifka pisze:Szczerz? powiem, ?e nie orientuje si? za bardzo w tych wykonawcach, ale s?ucha? b?de na pewno, a poza tym ufam pana gustom panie Andrzeju , bo przyjacio?om si? ufo :D Do poniedzia?ku


My?l? ?e si? nie zawiedziesz, bo zdecydowanie porusza? si? b?dziemy w obszarach zarezerwowanych dla bluesa i blues-rocka. To m?oda krew Ameryka?skiej i Brytyjskiej sceny takt?w dwunastu, ale naprawd? ze znakiem jako?ci bardzo wysokiej!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sedit » września 28, 2006, 1:52 pm

Andrzeju, a Easy Street to zaliczasz do Ameryki czy Wielkiej Brytani? :wink:

pozdrawiam Sedit
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 28, 2006, 3:38 pm

sedit pisze:Andrzeju, a Easy Street to zaliczasz do Ameryki czy Wielkiej Brytani? :wink:

pozdrawiam Sedit


Jak zauwa?y?e?, w g??wnej reklamie napisa?em: "B?dzie te? akcent z naszego podw?rka". Easy Sreet, to krystalicznie czyste d?wi?ki bluesa. Tym bardziej kontent jestem ?e graj? tam i na Jimiway zagra dw?ch moich Przyjaci??, Pawe? Szyma?ski i Jacek Urlik
My?l? sobie jednak ?e Tobie, Arcziemu i Krzysiowi S. najbardziej do gustu przypadnie "The Thunder Blues Expres".
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej R. » września 28, 2006, 4:21 pm

?wietnie ?e taki w?a?nie jest plan, lubi? poznawa? zespo?y kt?rych nieznam.

Do poniedzia?ku.
"Blues potęgą jest i basta" - A. Jerzyk
Awatar użytkownika
Andrzej R.
blueslover
blueslover
 
Posty: 624
Rejestracja: maja 16, 2004, 3:59 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: sedit » września 28, 2006, 4:25 pm

Andrzeju ja ?wietnie znam duet Korolik - Urlik, bo to jedyna kapela, kt?ra pogrywa?a w Opolu kilka razy, graj? ?wietny Johnson'owski blues, przecie? nawet recenzowa?em ich koncert :) S? ?wietni.

A nazwa "The Thunder Blues Express" mimo, ?e zespo?u nie znam to gdzie? mi si? obi?a, nie gra?e? nam ju? ich? :]

ps. Jacka Urlika nie s?ysza?em jeszcze z Paw?em Szyma?skim, wiesz sam jak si? ciesz? na JW Blues Fest :]

pozdrawiam Sedit
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 28, 2006, 6:15 pm

sedit pisze:Andrzeju ja ?wietnie znam duet Korolik - Urlik, bo to jedyna kapela, kt?ra pogrywa?a w Opolu kilka razy, graj? ?wietny Johnson'owski blues, przecie? nawet recenzowa?em ich koncert :) S? ?wietni.

A nazwa "The Thunder Blues Express" mimo, ?e zespo?u nie znam to gdzie? mi si? obi?a, nie gra?e? nam ju? ich? :]

ps. Jacka Urlika nie s?ysza?em jeszcze z Paw?em Szyma?skim, wiesz sam jak si? ciesz? na JW Blues Fest :]

pozdrawiam Sedit
\

Przecie? ja wiem doskonale ?e znasz "Easy Street". Wog?le, trudno Ci? zaskoczy? jakim? wykonawc? i dlatego podziwiam Twoj? znajomo?? tematu tak?e klasyki, bior?c pod uwag? Tw?j m?ody wiek.
Niestety "The Thunder Blues Expres", sam us?ysza?em po raz pierwszy przed tygodniem.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 28, 2006, 6:16 pm

Andrzej R. pisze:?wietnie ?e taki w?a?nie jest plan, lubi? poznawa? zespo?y kt?rych nieznam.

Do poniedzia?ku.


No wi?c ja te? si? przyznaje, ?e to m?j pierwszy raz z tymi wykonawcami!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kanczenconga » września 28, 2006, 7:38 pm

Dzi?ki za Easy Street
Obrazek
Awatar użytkownika
kanczenconga
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1731
Rejestracja: maja 31, 2006, 9:24 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 28, 2006, 10:24 pm

kanczenconga pisze:Dzi?ki za Easy Street


Ale dlaczego ? To bardzo dobra p?yta. Arka mia?em okazj? i zaszczyt zapowiada? w K?obucku rok temu. To by? znamienity set z krwii i ko?ci. Kto? bardzo wa?ny w tym Kraju i wielce medialny powiedzia? mi kiedy?: "Wiesz J?dru? - ten facet RZECZYWI?CIE ?piewa po angielsku"
Natomiast, w tym roku pod koniec czerwca w Przeworsku, ogl?da?em i s?ucha?em Jacka Urlika z zespo?em i odpad?em, uwa?am ze je?eli chodzi o bluesa w najprawdziwszym tego s?owa znaczeniu w Rzeczypospolitej, to w?a?nie "Tipsy Drivers", jest pierwszym reprezentantem tego gatunku muzyki.
Mo?e za chwil par? zostan? storpedowany, ?e zn?w wygaduj? g?upoty. Ale m?wi? tu o bluesie, nie o blues-rocku. I je?eli b?dziecie mieli okazj? zobaczy? "Tipsy Drivers", nie zastanawiajcie si? nawet sekund par?!!!
A Pawe? Szym?ski... To m?j Przyjaciel od wielu lat i wobec niego pozostaj? zawsze bezkrytyczny. Gdyby kto? zada? sobie trud s?uchania z wielk? uwag? tekst?w Paw?a, wielu z Was, znalaz?oby siebie samego!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kanczenconga » września 29, 2006, 7:20 am

Nie b?d? polemizowa?, bo zgadzam si? ca?kowicie. Dopowiem tylko, ?e swego czasu Arek Korolik otrzyma? od Roya Bookbindera recenzj? swoich wcze?niejszych nagra? zatytu?owan? "Good job".
Co do wyst?pu Paw?a Szyma?skiego i Easy Street - w lipcu Arek i Pawe? zagrali razem w Opolu w ramach pr?by przed Jimiway. Odby?o si? to w ten spos?b, ?e p?? godziny przed koncertem ustalili co i jak udzielaj?c jednocze?nie wywiadu do miejskiej telewizji i zagrali takiego seta, ?e ludno?? zaczarowa?o, a p??niej odby? si? w pe?ni improwizowany i bez pr?du koncert w nast?pnym lokalu. Relacj? z ca?ej imprezy zrobi? Stanley i zosta?a ona umieszczona na Forum.
Po tegorocznej Rawie Blues Easy Street wyst?pi w Patio - prawie na pewno do??czy do nich Marek Wojtowicz, zatem zapowiada si? interesuj?ca nocka.
Pawe? Szyma?ski zagra w tym czasie w Ole?nie.
I jeszcze jedna rzecz - p?yta powsta?a dzi?ki cz?owiekowi znanemu na Forum jako jednor?ki bandyta (teraz ja zostan? sklepany), kt?rego, mam zaszczyt by?, koleg?. Bez jego osobistego zaanga?owania i ci??kiej pracy nic by si? nie uda?o. Wk?adk? o muzykach z Delty przygotowa? Krzysiek - bluesman.prv.pl. Dzi?ki Wam, chopy!
W tej chwili trwaj? prace nad wydaniem singla Arka Korolika, a p??niej ca?ej p?yty pt. Mr. Rag, jest te? reedycja p?yty Tipsy Drivers, no i Uroda Zdarze? Paw?a Szyma?skiego cieszy si? nies?abn?c? popularno?ci?.
Pozwoli?em sobie umie?ci? u siebie streama do poniedzia?kowych audycji, bo przez blues.com.pl nie mo?na si? tam dobi
Obrazek
Awatar użytkownika
kanczenconga
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1731
Rejestracja: maja 31, 2006, 9:24 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 29, 2006, 8:04 am

Tak! Wiem od Jacka ?e jest w przygotowaniu p?yta. Mam nadziej? ?e premiera odb?dzie si? w "Okolicach Bluesa". Je?eli b?dzie taka, jak dwa koncerty kt?re obejrza?em ostatnio, to "Tipsy Drivers" z ca?? pewno?ci? zdob?dzie kolejn? rzesz? zdeklarowanych Fan?w.
Paw?a Szyma?skiego z kr??ka "Uroda Zdarze?", gra?em bardzo szerokie fragmenty. To znakomity album zar?wno w warstwie muzycznej i tekstowej i zawsze z wielk? przyjemno?ci? wracam do niego.
"Easy Street", b?d? gra? kolejne ods?ony. Po prostu, jest tak wiele materia?u, ?e trzeba z wielk? rozwag? dzieli? wszystko, aby ka?dy znalaz? w moich audycjach co? dla siebie.
Dzi?kuj? serdecznie za umieszczenie linka.

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 29, 2006, 3:51 pm

Przypomnienie dla Wszystkich z Ostrowa i okolic.
Dzi? w Fanaberii o 21:00 Szczeci?ska "Big Fat Mama"!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Romka » września 29, 2006, 6:26 pm

No to przyjde ciekawe jak graja jeszcze ich nie slyszalam... Bedzie ktos z forum? Bo samemu to tak smutno.... ;-)
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: Romka » września 29, 2006, 8:46 pm

...no i nadal smuteczkowo....
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: femme » września 30, 2006, 10:29 am

BIG FAT MAMA i wszystko jasne!
a kto nie by? niech ?a?uje.
Jerzyku dzi?ki Tobie ich pozna?am i nie wiem jak dzi?kowa?. ;>

pozdrawiam gor?co.
"bo bóg kocha dziewczyny i ziemię i dzień jutrzejszy"

Katarzyna Szóstak
Awatar użytkownika
femme
blueslover
blueslover
 
Posty: 490
Rejestracja: marca 27, 2006, 9:03 am
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Poznań

Postautor: paul david » września 30, 2006, 10:30 am

Romka cos ty taka smutna rybko? Nie s?uchaj teraz bluesa(paradoks co?) tylko co? zywszego np. Only You can rock me grupy UFO albo jeszcze zywszego Rockandrolla Led Zeppelin - zobaczysz ?e to minie!

Ja wiem ?e najlepiej jest radzi? ale pewnie nic wi?cej dla Ciebie nie moge zrobi?

No i pomy?l ?e lepiej by?oby sie usmiechn?? i.....?miej sie teraz dos?ownie jak to sie m?wi: jak g?upi do sera - zobaczysz ?e powr?ci dobry nastr?j a przeciez ju? w poniedzia?ek 0 23 -ej Nasz ?ysek z Pok?adu Idy czyli Jedrek J!!!

Trzymaj si? ?miesznie
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 30, 2006, 12:30 pm

femme pisze:BIG FAT MAMA i wszystko jasne!
a kto nie by? niech ?a?uje.
Jerzyku dzi?ki Tobie ich pozna?am i nie wiem jak dzi?kowa?. ;>

pozdrawiam gor?co.


Przyznam Ci si? ?e jeszcze nie mog? och?on??. To by?o zupe?nie nowe do?wiadczenie na Polskiej scenie i nie mog? napisa? bluesa, ale mog? napisa? funky!!!

Romka! Paul! Szkoda ?e tego nie widzieli?cie
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: paul david » września 30, 2006, 12:36 pm

Paul! Szkoda ?e tego nie widzieli?cie



Jedrus ja te? bardzo ?a?uje ale niestety zdr?wko nie dopisuje :(
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 30, 2006, 12:40 pm

paul david pisze:
Paul! Szkoda ?e tego nie widzieli?cie



Jedrus ja te? bardzo ?a?uje ale niestety zdr?wko nie dopisuje :(


No ale ju? w pi?tek 6-pa?dziernika, nie mo?esz sobie odpu?ci? "Schau Pau Acoustic Blues" w Fanaberii.
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: paul david » września 30, 2006, 12:46 pm

No ale ju? w pi?tek 6-pa?dziernika, nie mo?esz sobie odpu?ci? "Schau Pau Acoustic Blues" w Fanaberii.


Te? chcia?bym ich zobaczyc i pos?uchac na zywo...

Andrzejku dzi?kuje za zaproszenia ale to na razie nie do realizacji - wiesz ze prawie zawsze by?em obecny tam gdzie by? powinienem ale teraz to jest silniejsze ode mnie :)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » września 30, 2006, 12:47 pm

No to trzymam kciuki za Ciebie!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: paul david » września 30, 2006, 1:23 pm

Dzi?ki Jedru?!
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Romka » września 30, 2006, 1:26 pm

Dzieki paul za slowa otuchy... juz znacznie lepiej! :-)
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: Romka » września 30, 2006, 1:31 pm

No szkoda ze mnie nie bylo choc tak sie zastanawialm wejsc czy nie wejsc bedzie ktos czy nie...i spalilam sie, chyba poprostu mialam dziwnego dola niezdecydowania....
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Postautor: Romka » września 30, 2006, 10:58 pm

zyczonka dla naszych formowych chlpocow bluesradarowcow i nietylko bo i rockowcow i jazzowcow :-)
Awatar użytkownika
Romka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5524
Rejestracja: lutego 6, 2006, 9:23 am

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Okolice Bluesa - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości

cron