Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Wszelkie informacje o nowych płytach, zapowiedziach i planach wydawniczych.

Moderator: mods

Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: Rock-A-Billy » września 12, 2014, 10:35 pm

Lullaby And.. The Ceaseless Roar to najnowsza płyta Roberta Planta. Ukazała się kilka dni temu. Dziwię się, że na tym forum nikt nic na jej temat jeszcze nie napisał, a naprawdę warto. Płyta jest bowiem niezwykle intrygująca i pod względem stylistycznym stanowi swoisty melanż wszystkiego, co Robert Plant do tej pory nagrał. Są tu bowiem klimaty rodem z LZ, blues, country i folk, klimaty bliskowschodnie i psychodelia. Czyżby to miało być podsumowanie i przysłowiowa "kropka nad i" dla całej kariery. Jeśli tak, to niezwykle udany.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: posener » września 13, 2014, 8:19 am

Rock-A-Billy pisze:Dziwię się, że na tym forum nikt nic na jej temat jeszcze nie napisał


Ja nie napisałem, bo nie chcę prowokować kłótni :lol: Bardzo oględnie mówiąc niespecjalnie cenię solową działalność Planta (mam prawo).
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: Rock-A-Billy » września 13, 2014, 12:02 pm

Ja za znaczną częścią jego solowych dokonań też nie przepadam, ale ta akurat jest bardzo dobra. Amatorzy blues-rockowej sztampy oczywiście nie znajdą tu nic dla siebie :) A tak na marginesie to fora internetowa właśnie są po to by m.in. kłócić się o sprawy, które mają dla nas znaczenie. Na tym forum ktoś kiedyś wymyślił, że powinno być inaczej no i mamy to co mamy. Dlatego uważam, że dobrze by było gdybyś rozwinął swój wątek i tchnął trochę życia w to zdychające forum :(
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: karambol » września 13, 2014, 1:47 pm

Rock-A-Billy pisze:... A tak na marginesie to fora internetowa właśnie są po to by m.in. kłócić się o sprawy, które mają dla nas znaczenie. Na tym forum ktoś kiedyś wymyślił, że powinno być inaczej no i mamy to co mamy. Dlatego uważam, że dobrze by było gdybyś rozwinął swój wątek i tchnął trochę życia w to zdychające forum :(

Znam tylko pojedyncze utwory z tej płyty jakie w "trójce" usłyszałem dlatego się nie wypowiadam co do wartości całego albumu ale intryguje mnie ta twoja uwaga na marginesie. Co ten mityczny "Ktoś" wymyślił, że nie można pisać o nowej płycie Planta? Oświeć mnie.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: posener » września 13, 2014, 1:50 pm

Rock-A-Billy pisze:Dlatego uważam, że dobrze by było gdybyś rozwinął swój wątek i tchnął trochę życia w to zdychające forum :(


Ja się mogę nawet trochę pokłócić, jak temat mnie ciekawi, czy dotyczy w jakiś sposób, ale w tym przypadku szkoda mi czasu.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: Sergiusz » września 14, 2014, 3:13 pm

posener pisze:
Rock-A-Billy pisze:Dlatego uważam, że dobrze by było gdybyś rozwinął swój wątek i tchnął trochę życia w to zdychające forum :(


Ja się mogę nawet trochę pokłócić, jak temat mnie ciekawi, czy dotyczy w jakiś sposób, ale w tym przypadku szkoda mi czasu.


Sedno sprawy.

P.S. A kłócić to się będziemy jak, np. The Allman Brothers Band wywiną numer i stwierdzą (jak Scorpions, Kiss i Judas Priest), że tak właściwie mogą jeszcze pograć kilka lat...
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2114
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Re: Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: Roj » września 14, 2014, 3:20 pm

karambol pisze:
Rock-A-Billy pisze:... A tak na marginesie to fora internetowa właśnie są po to by m.in. kłócić się o sprawy, które mają dla nas znaczenie. Na tym forum ktoś kiedyś wymyślił, że powinno być inaczej no i mamy to co mamy. Dlatego uważam, że dobrze by było gdybyś rozwinął swój wątek i tchnął trochę życia w to zdychające forum :(

Znam tylko pojedyncze utwory z tej płyty jakie w "trójce" usłyszałem dlatego się nie wypowiadam co do wartości całego albumu ale intryguje mnie ta twoja uwaga na marginesie. Co ten mityczny "Ktoś" wymyślił, że nie można pisać o nowej płycie Planta? Oświeć mnie.
Nie o płycie. Przecież wyraźnie napisał o co mu chodzi.Ja mogę Cię oświecić, kto zamienił to forum w bibliotekę. Mogę pojechać personaliami, ale na priva :) :wink:
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: Robert007Lenert » września 14, 2014, 8:17 pm

Kupiłem w dniu premiery. Dla mnie ten album to rewelacja. Cenię Planta za nieodcinanie kuponów. Cenię go za ciagłą kreatywność.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Re: Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: cygnus74 » września 14, 2014, 10:22 pm

Płyta kapitalna od pierwszego do ostatniego kawałka.
Awatar użytkownika
cygnus74
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 108
Rejestracja: lutego 28, 2007, 6:25 pm
Lokalizacja: Zdrowoszcz

Re: Robert Plant - Lullaby And.. The Ceaseless Roar

Postautor: rysiek » września 15, 2014, 10:03 am

rysiek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: września 9, 2004, 6:47 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nowe płyty, zapowiedzi wydawnicze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 457 gości

cron