Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Wszelkie informacje o nowych płytach, zapowiedziach i planach wydawniczych.

Moderator: mods

Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Anna Mosak » lipca 1, 2014, 5:22 pm

Witajcie chciałabym przedstawić nową płytę, świeżego Artysty który wydał singla pt "obłuda"
podzielcie się opinią!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=504157073063973&set=pb.498054647007549.-2207520000.1404231533.&type=1&theater

W czerwcu ujrzał światło dzienne maxi-singiel „Obłuda” kompozytora, wokalisty i tekściarza Dariusza Wudkowskiego.
Nagrania zostały zrealizowane w studio Yacob Records w Bydgoszczy.


Wszystkie zarejestrowane na singlu utwory są zapowiedzią płyty, na której znajdzie się czternaście premierowych piosenek. Teksty, które przedstawiają osobowość Dariusza, napisane są z troską o wszystkich ludzi, których dotyczy codzienna, ukryta prawda.
To propozycja dla miłośników „piosenek z tekstem” oraz akustycznego brzmienia w klimatach blues-rockowych i folkowych.


Track lista:
1. Gdzie ta Polska 4:09
2. Naprawdę 4:31
3. Spotkanie 3:54
4. Wiara 7:40
5. Tyle znaczysz 3:27
6. Joshua (bonus) 3:27
Total time: 27:22

W nagraniach udział wzięli:
Dariusz Wudkowski – śpiew
Patryk Filipowicz – gitary
Michał „Cielak” Kielak – harmonijka ustna

Nagrania zrealizowano w Studio Yacob Records w Bydgoszczy
Realizacja dźwięku: Lech Jakub Pacanowski
Projekty graficzny, produkcja: Dariusz Wudkowski

PŁYTĘ PROMUJE PIOSENKA NR 1 „Gdzie ta Polska” 4:09
*******
DARIUSZ WUDKOWSKI „Obłuda“ (EP)
(DIGIPACK) P&C 2014 Flower Records, FR 104 2
PREMIERA: 23.06.2014r.


http://www.dariusz-wudkowski.com/

https://www.facebook.com/Winettuu?ref=hl
Anna Mosak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 23, 2014, 3:07 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Dziadek Władek » lipca 2, 2014, 12:56 am

Anna Mosak pisze:[...] Teksty, [...] napisane są z troską o wszystkich ludzi, których dotyczy codzienna, ukryta prawda.
[...]

Jakby żywcem wyjęte z dialogów Barejowego "Misia"... Zlepek nic nie znaczących słów.
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: posener » lipca 2, 2014, 7:28 am

Dziadek Władek pisze:
Anna Mosak pisze:[...] Teksty, [...] napisane są z troską o wszystkich ludzi, których dotyczy codzienna, ukryta prawda.
[...]

Jakby żywcem wyjęte z dialogów Barejowego "Misia"... Zlepek nic nie znaczących słów.

Ale jesteś surowy. W tym drapieżnym świecie miła jest świadomość, że ktoś się o nas troszczy. Od razu czuję się lepiej.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Dziadek Władek » lipca 2, 2014, 10:19 am

posener pisze:[...]
Ale jesteś surowy. W tym drapieżnym świecie miła jest świadomość, że ktoś się o nas troszczy. Od razu czuję się lepiej.

;) :lol:
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Anna Mosak » lipca 2, 2014, 12:50 pm

Ty sam wyglądasz jak zbajerowany miś!!!! takich jak Ty w tym kraju jest za dożo i już czas na was.... byś opuścił juz ta Obłudną scenę...życzę szczęśliwości Panie dziadu :)
Anna Mosak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 23, 2014, 3:07 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Anna Mosak » lipca 2, 2014, 1:29 pm

dziękuję Posener :) że i Ty zgadzasz się ze mną... na stronie Dariusza są utwory z płyty nie całe ale można wysłuchać...kupiłam płytę i z tego co wiem to popularność zdobywa sobie zagranicą :) i już od sierpnia zaczynają trasę koncertową w Anglii, Irlandii oraz Polsce...:)
Anna Mosak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 23, 2014, 3:07 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: posener » lipca 2, 2014, 1:31 pm

Anna Mosak pisze:Ty sam wyglądasz jak zbajerowany miś!!!! takich jak Ty w tym kraju jest za dożo i już czas na was.... byś opuścił juz ta Obłudną scenę...życzę szczęśliwości Panie dziadu :)


Napisane niewątpliwie z dużą troską.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Anna Mosak » lipca 2, 2014, 1:33 pm

posener pisze:
Anna Mosak pisze:Ty sam wyglądasz jak zbajerowany miś!!!! takich jak Ty w tym kraju jest za dożo i już czas na was.... byś opuścił juz ta Obłudną scenę...życzę szczęśliwości Panie dziadu :)


Napisane niewątpliwie z dużą troską.


:)
Anna Mosak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 23, 2014, 3:07 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: agrypa » lipca 2, 2014, 3:39 pm

Anna Mosak pisze:dziękuję Posener :) że i Ty zgadzasz się ze mną... na stronie Dariusza są utwory z płyty nie całe ale można wysłuchać...kupiłam płytę i z tego co wiem to popularność zdobywa sobie zagranicą :) i już od sierpnia zaczynają trasę koncertową w Anglii, Irlandii oraz Polsce...:)


Jakos nie do konca mam pewnosc czy aby Posner sie zgadza. :D W trasie po Anglii i Irlandii wszystkiego najlepszego zycze. Moze byc ciezko. W kazdym pubie w ktorym graja, mozna uslyszec lepszych wokalistow. Nie wiem czy ci znakomici muzycy pomoga. Oby. Nie bardzo rozumiem motywacje tych swietnych instrumentalistow. Ale coz... Dziad ze mnie :twisted:
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Anna Mosak » lipca 2, 2014, 6:29 pm

poczekaj na występy na żywo :) szczena wam opadnie :)
Anna Mosak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 23, 2014, 3:07 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: posener » lipca 2, 2014, 6:42 pm

Anna Mosak pisze:poczekaj na występy na żywo :) szczena wam opadnie :)

Dziady mają raczej sztuczne szczeny, więc raczej wypadnie. Wygląda na to, iż jest szansa na Dziady cz.IV
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: kanczenconga » lipca 2, 2014, 9:45 pm

Drobna uwaga - część IV już była jakiś czas temu. V?
Obrazek
Awatar użytkownika
kanczenconga
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1731
Rejestracja: maja 31, 2006, 9:24 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Dziadek Władek » lipca 2, 2014, 11:01 pm

Anna Mosak pisze:
posener pisze:
Anna Mosak pisze:Ty sam wyglądasz jak zbajerowany miś!!!! takich jak Ty w tym kraju jest za dożo i już czas na was.... byś opuścił juz ta Obłudną scenę...życzę szczęśliwości Panie dziadu :)


Napisane niewątpliwie z dużą troską.


:)

Ale - jak widać - z dużo mniejszą dozą inteligencji, nie wspominając o takcie :roll:
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: posener » lipca 3, 2014, 7:11 am

Dziadek Władek pisze:Ale - jak widać - z dużo mniejszą dozą inteligencji, nie wspominając o takcie :roll:

Nie można mieć wszystkiego :wink:
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Anna Mosak » lipca 3, 2014, 4:23 pm

jak wy wszystko wiecie że w każdym pubie itp w Anglii w Irlandii szok no ale gdzie dwóch polaków tam trzy opinie wiadomo,Darek po pierwsze odpisuje poklei na posty zna biegle angielski ,pracuje i mieszka w Anglii ,muzyka jest puszczana w radiach własnie tych krajów i jest bardzo pozytywnie odbierana gdyż słucham każdej audycji i czytam co ludzie piszą o nim na czatach online ,wydaje mi się ze jesteście bardzo surowi w swoich wypowiedziach uważam że lepiej robić cokolwiek, malować, pisać niż tylko siedzieć i narzekać jacy to wszyscy są beznadziejni ,ja też najlepiej słucham czarnego starego bluesa ale mam czasami ochotę posłuchać czegoś dobrego po Polsku ,i to co puszczają w radio ,w opolu to już nie można słuchać ,oni tam dopiero nie maja głosu ja mam bardzo dobry słuch ,nawet pomagałam paru zespołom na próbach itp ,powiem tak pomagam przez wielkie P KOMUŚ KOGO UWAŻAM ZA WARTEGO MOJEGO CENNEGO CZASU a DARIUSZ WUDKOWSKI NA PEWNO JEST TAKA OSOBĄ .Zawsze siedziałam z tyłu na koncertach z jego udziałem i słuchałam opinii ludzi ,i nigdy powtarzam nigdy nie było negatywnych komentarzy jesteście wyjątkami każdy lubi inną muzykę każdemu odpowiada coś innego wiadomo ale żeby szkalować że ktos nie ma głosu że Kielak uratował zespół razem z Patrykiem ,,,,,,otóż to pan Wudkowski napisał teksty stworzył cały aranż nuty wszystko oni tylko według tego zagrali i zrobili to z wilką pasja oddaniem i ogromną chęcią można się ich o to samych zapytać bo uznali go tak jak i ja za kogoś tego wartego .
Anna Mosak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 23, 2014, 3:07 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: posener » lipca 3, 2014, 5:57 pm

Anna Mosak pisze:jak wy wszystko wiecie że w każdym pubie itp w Anglii w Irlandii szok no ale gdzie dwóch polaków tam trzy opinie wiadomo,Darek po pierwsze odpisuje poklei na posty zna biegle angielski ,pracuje i mieszka w Anglii ,muzyka jest puszczana w radiach własnie tych krajów i jest bardzo pozytywnie odbierana gdyż słucham każdej audycji i czytam co ludzie piszą o nim na czatach online ,wydaje mi się ze jesteście bardzo surowi w swoich wypowiedziach uważam że lepiej robić cokolwiek, malować, pisać niż tylko siedzieć i narzekać jacy to wszyscy są beznadziejni ,ja też najlepiej słucham czarnego starego bluesa ale mam czasami ochotę posłuchać czegoś dobrego po Polsku ,i to co puszczają w radio ,w opolu to już nie można słuchać ,oni tam dopiero nie maja głosu ja mam bardzo dobry słuch ,nawet pomagałam paru zespołom na próbach itp ,powiem tak pomagam przez wielkie P KOMUŚ KOGO UWAŻAM ZA WARTEGO MOJEGO CENNEGO CZASU a DARIUSZ WUDKOWSKI NA PEWNO JEST TAKA OSOBĄ .Zawsze siedziałam z tyłu na koncertach z jego udziałem i słuchałam opinii ludzi ,i nigdy powtarzam nigdy nie było negatywnych komentarzy jesteście wyjątkami każdy lubi inną muzykę każdemu odpowiada coś innego wiadomo ale żeby szkalować że ktos nie ma głosu że Kielak uratował zespół razem z Patrykiem ,,,,,,otóż to pan Wudkowski napisał teksty stworzył cały aranż nuty wszystko oni tylko według tego zagrali i zrobili to z wilką pasja oddaniem i ogromną chęcią można się ich o to samych zapytać bo uznali go tak jak i ja za kogoś tego wartego .


No, no. Taki wręcz manifest programowy :)
Tak to z tymi starymi dziadami jest (z nami). Widziałaś może Muppet Show? Pojawiają się tam Waldorf i Statler - to my. Zawsze się jacyś malkontenci znajdą.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Dariusz Wudkowski "Obłuda"

Postautor: Anna Mosak » lipca 3, 2014, 6:41 pm

Anna Mosak
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: czerwca 23, 2014, 3:07 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nowe płyty, zapowiedzi wydawnicze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości