Bernie Marsden - Shine

Wszelkie informacje o nowych płytach, zapowiedziach i planach wydawniczych.

Moderator: mods

Bernie Marsden - Shine

Postautor: Rock-A-Billy » maja 26, 2014, 7:13 pm

Bernie Marsden - Shine

18 sierpnia b.r. nakładem wytwórni Mascot Provogue ukaże się album Berniego Marsdena, weterana gitary znanego z gry w takich grupach jak Whitesnake, UFO, Wild Turkey czy Alaska.
http://www.mascotlabelgroup.com/Bernie- ... ne-trailer
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Bernie Marsden - Shine

Postautor: posener » lipca 30, 2014, 7:48 pm

Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Bernie Marsden - Shine

Postautor: posener » sierpnia 19, 2014, 7:29 pm

"Trouble" z Davidem Coverdale (akurat średnio mi się podoba) oraz trochę dłuższy teaser.
https://www.youtube.com/watch?v=Q_EqGlFUP4U
https://www.youtube.com/watch?v=h1VP5juThfg
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Bernie Marsden - Shine

Postautor: Rock-A-Billy » sierpnia 23, 2014, 2:33 pm

Podoba mi się nowa płyta Berniego Marsdena. Nawet te utwory jak "Never Walk Away" skomponowane i zagrane w manierze lat 80-tych mają swój urok. W zasadzie z każdym kolejnym odsłuchem ta płyta podoba mi się coraz bardziej. Na początku uznałem ją za taką sobie. W miarę kolejnych odsłuchów zaczęła jednak zyskiwać w moich oczach. Są na niej różne wolty stylistyczne, a ja lubię tak skonstruowane albumy. Bernie gra i śpiewa w sposób - rzekłbym - tradycyjny i nienachalny, niczym właściwie nie epatuje. Jeden powie, że jest przeciętny w tym co robi, a dla mnie to jest właśnie siłą tej płyty.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Bernie Marsden - Shine

Postautor: Rock-A-Billy » sierpnia 23, 2014, 2:40 pm

No i zapomniałbym dodać, ze płyta jest niezła pod względem jakości kompozycji, co niestety czasem bywa prawdziwą bolączką blues-rockowych produkcji. Nie ma jakichś wybijających się, przebojowych czy tez rewolucyjnych od strony muzycznej utworów. Płyta jest - jak mawiają - równa i w zasadzie przez cały czas słucha się jej z przyjemnością.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Bernie Marsden - Shine

Postautor: posener » sierpnia 23, 2014, 3:34 pm

Rock-A-Billy pisze:No i zapomniałbym dodać, ze płyta jest niezła pod względem jakości kompozycji, co niestety czasem bywa prawdziwą bolączką blues-rockowych produkcji. Nie ma jakichś wybijających się, przebojowych czy tez rewolucyjnych od strony muzycznej utworów. Płyta jest - jak mawiają - równa i w zasadzie przez cały czas słucha się jej z przyjemnością.

No to dodam swoje trzy grosze. Kilka kawałków (3-4) jest dosyć odległych od bluesrockowej parafii i one obniżają moją ocenę tego albumu. Oczywiście pełna profeska itd., ale jednak nieprzypadkowo udzielam się na forum okołobluesowym, a nie rockowym. Poza tym solidny, brytyjski bluesrock czy rockblues jak to woli. Dla mnie pozytywne zaskoczenie.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nowe płyty, zapowiedzi wydawnicze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości

cron