Walter Trout - Blues for the Modern Daze

Wszelkie informacje o nowych płytach, zapowiedziach i planach wydawniczych.

Moderator: mods

Postautor: Roj » kwietnia 5, 2012, 9:44 pm

Dziadek Władek pisze:
Paweł Stomma pisze:[...] Od grania nie mozna tak instrumentu powycierać. [...]

Zdjęcie gitary Trouta jest dość mało precyzyjne ale sądząc po kształcie i jednorodności wytarcia jestem skłonny zgodzić się z Pawłem...
Niestety :cry: Informacja o stuningowaniu gitary papierem ściernym przez Trouta znalazła potwierdzenie w internecie.
Wprawdzie nie przyłapano go na gorącym uczynku, ale istnieją pewne poszlaki, wskazujące, że Walter jest miłośnikiem "ręcznej" roboty przy użyciu papieru ściernego.
Informację tą przekazuje niejaki Johnny Winter, który doskonale pamięta dzień, kiedy zobaczył przebranego dla niepoznaki w smoking i nerwowo rozglądającego się na boki Waltera Trouta, wychodzącego pośpiesznie ze sklepu dla majsterkowiczów z dużym naręczem gruboziarnistego papieru ściernego.
Johnny wszystko doskonale widział, gdyż obserwował całą scenę zza szyby zakładu fryzjerskiego po przeciwnej stronie ulicy, gdzie przebywał w celu utlenienia i wyprostowania włosów.
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: kora » kwietnia 5, 2012, 9:51 pm

Struny,"gdy pot je zżera " można wymienić :twisted: Pytanie, co z tej symbiozy "zżerania materiału" wypływa :lol: Jeżeli coś wartościowego, niech zżera, gdy takie pitu, pitu, niech chemia da mu" popalić" !



Trout na tej płycie raczej nie zeżarł strun.....chemicznie obojętny .
Ameryki nie odkrył ....ale też nikogo ze swych fanów nie zniesmaczył .
Ot, kolejny typowy ( pH = 7 ) muzyczny roztwór . Po cichu liczyłam,ze obojętnie obok tej płyty nie przejdę, a jednak przeszłam .

Posłuchajcie nowej płyty Johnny Studebakera - tam jest pomysł i niezłe granie !
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Marek-Browarek6 » kwietnia 8, 2012, 8:55 pm

Roj pisze:
Dziadek Władek pisze:
Paweł Stomma pisze:[...] Od grania nie mozna tak instrumentu powycierać. [...]

Zdjęcie gitary Trouta jest dość mało precyzyjne ale sądząc po kształcie i jednorodności wytarcia jestem skłonny zgodzić się z Pawłem...
Niestety :cry: Informacja o stuningowaniu gitary papierem ściernym przez Trouta znalazła potwierdzenie w internecie.
Wprawdzie nie przyłapano go na gorącym uczynku, ale istnieją pewne poszlaki, wskazujące, że Walter jest miłośnikiem "ręcznej" roboty przy użyciu papieru ściernego.
Informację tą przekazuje niejaki Johnny Winter, który doskonale pamięta dzień, kiedy zobaczył przebranego dla niepoznaki w smoking i nerwowo rozglądającego się na boki Waltera Trouta, wychodzącego pośpiesznie ze sklepu dla majsterkowiczów z dużym naręczem gruboziarnistego papieru ściernego.
Johnny wszystko doskonale widział, gdyż obserwował całą scenę zza szyby zakładu fryzjerskiego po przeciwnej stronie ulicy, gdzie przebywał w celu utlenienia i wyprostowania włosów.


Nie wiedziałem , że z Ciebie taki Wielkanocny Jajcarz :lol:

Święta to m. in czas do refleksji i wybaczania i dlatego proszę o wybaczenie jeśli kogoś czymkolwiek uraziłem i jednocześnie ja też wybaczam przynajmniej paru winowajcom z tego forum Smile
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Roj » kwietnia 9, 2012, 6:01 am

Chyba się domyślam, kogo masz na myśli :wink:
Cieszę się, że jest jeszcze parę osób, którym się chce nie tylko czytać, ale i aktywnie uczestniczyć we współtworzeniu forum.
Pozdrawiam Marku ! :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nowe płyty, zapowiedzi wydawnicze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 508 gości

cron