KONCERTY PRZYJAŹNI I NIESPODZIANEK

...czyli bluesowy living-room Zygmunta Garlika

Moderator: mods

Postautor: e m d ż i » kwietnia 28, 2008, 9:56 pm

Witajcie,
tym razem nie będę przepraszać za pewne niedociągnięcia organizacyjne. Bynajmniej nie wynika to z braku pokory (której właśnie owe "przeciwności" uczyły) a ze zwyczajnego zaakceptowania rzeczywistości-czyli zarówno tego, iż błędy niedociągnięcia były, jak i tego, że nie wystąpiłam w żadnym konkursie na najlepiej zorganizowany koncert. Chciałam na tyle, na ile pozwoli mi czas, na ile pomogą znajomi i "życie", pomóc Osobie, która (jak łatwo się domyślić) jest mi bliska. Właśnie taki cel przyświecał pierwszej myśli o koncercie przyjaźni (mój Boże, nazwa powstała wciągu sekundy a-jak się okazuje-pasuje idealnie) i ostatniej, tej "z przed chwili" a wyglądającej mniej więcej jak takie wydychane z siebie "ufff".
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZESPOŁOM/MUZYKOM, KTÓRZY STANĘLI NA SCENIE i ODDALI SWOJE UMIEJĘTNOŚCI, SERCA, EMOCJE.
DZIĘKUJĘ OSOBOM "ODPOWIEDZIALNYM" ZA KONKRETNE KONCERTY (czyli tym, którzy przez porozumiewanie się na odległość, podjęli się dopięcia konkretów organizacyjnych).
DZIĘKUJĘ TYM WSZYSTKIM, KTÓRZY ZJAWILI SIĘ NA KONCERCIE/KONCERTACH.

... i w ten oto sposób każdemu z Was należy się jakaś specjalna "ranga" (organizacyjnie trudne do zrobienia ale dla mnie osobiście każdy z Was, wspomnianych wyżej, właśnie taką od dziś ma).
Proszę "Białystok" o podanie uzbieranej kwoty.
Czekam na wieści od Jasia odnośnie Leśniczówki.

Co z tego mamy?
1. Mamy miejsce i pieniążki na rehabilitację Paula (radości mej wyrazić nie potrafię).
2. Co niektórzy mają świadomość, że niemożliwe jest możliwe ;) (patrz :arrow: ja).
Dziękuję.
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: marcysia » kwietnia 29, 2008, 5:55 am

Witam serdecznie,
Białystok wpłacił na konto 2008 złotych - to wynik z koncertu.

Pozdrawiamy.
marcysia
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: marca 4, 2008, 8:45 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Matragon » kwietnia 29, 2008, 8:03 am

e m d ż i pisze: (...) nie wystąpiłam w żadnym konkursie na najlepiej zorganizowany koncert (...)


E m d ż i - po pierwsze to jesteś DE BEST a po drugie DE BEST

wywłowiłem z Twojej wypowiedzi to jedno zdanie ... i uważam że ono bardzo dobrze oddaje pewną płaszczyznę TEGO wszystkiego co się wydarzyło i ciągle wydarza, i wydarzać będzie. Nie bierzemy udziału w żadnym plebiscycie, konkursie ani wyścigu szczurów. Musimy pamiętać, że w TEJ sprawie nie konkurujemy między sobą - na żadnej płaszczyźnie. Nikt nie powie że w "koncertach przyjaźni" wygrał Ostrów a "przegrał" np. Wrocław ... to byłoby conajmniej niestosowne i śmieszne. Mam nadzieję że nikomu nawet nie przyjdzie do głowy robić tego typu zestawienia i statystyki.
Zebrała się w Polsce pewna kwota pieniędzy - o to nam chodziło, taki był cel materialny ... i każdy kto dołożył swój banknot ma prawo być dumny z tego wspólnego wyniku. Ale jest coś ważniejszego i piękniejszego jak sądzę ... Ta przyjaźń i miłość która stała się "iskierką" wzniecającą ten ogień ... rozpaliła również w nas pozytywne emocje ... Sprawiła że same koncerty stały się przyjacielskimi spotkaniami na scenie i poza nią ... Jak rzadko kiedy nikt nie udowadniał że jest muzycznie lepszy, technicznie sprawniejszy itd. Graliśmy wszyscy MUZYKĘ ... z serca. SZCZERZE i prawdziwie ... Pomagając PRZYJACiELOWi - Zygmuntowi / Paul'owi ... w gruncie rzeczy pomogliśmy również SAMi SOBiE - stać się lepszymi ludźmi ... i uświadomić sobie co tak naprawdę "WAŻNE W ŻYCiU JEST" ...

I jeszcze jedno ... jestem przekonany że każdy z nas zrobił tak wiele jak mógł, potrafił i dał radę ... Robert Lenert przejechał pół Polski żeby wystąpić (dzień po dniu) na dwóch koncertach, Michał Nit przyjechał specjalnie do Krakowa - żeby móc choć chwilę być na scenie W TEJ sprawie ... Antek Krupa - praktycznie zorganizował w całości krakowski koncert na bis (z udziałem Jarka Śmietany, i nawet dogadał mnie z chłopakami z Blue Machine - tak że dzięki niemu wystąpiliśmy razem) ...
zresztą chcąc wyliczyć "zasługi" róznych osób dla sprawy musiałbym napisac posta na 10 stron ...

ktoś zrobił plakaty i bilety, ktoś inny załatwił miejsca do zagrania, ktoś jeszcze inny przyjechał zrobić zdjęcia, a ktoś przyszedł na koncert i wrzucił banknot do puszki, albo wylicytował płytę, a jeszcze ktoś inny przyszedł i zagrał albo zaśpiewał ...

I kompletnie nie istotne jest kto ILE w tej sprawie zrobił ... ważne że BYŁ i JEST razem z nami i Paul'em David'em ... PRZYJAŹŃ jest nie wymierzalna żadną ze znanych nam wartości ... nie da się jej zmierzyć, zważyć ani przeliczyć ...

Jedno jest pewne : bez Emdżi - nigdy by się to nie wydarzyło ... a ja osobiście, jestem dumny że mogłem Jej pomóc - na tyle na ile umiałem i mogłem.

kurcze - jakiś bezładny ten mój post ...
ale i tak wiecie o co KAMAN ... :wink:
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: JaRas » kwietnia 29, 2008, 8:33 am

Matragon wiemy, wiemy
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: zadra » czerwca 3, 2008, 1:43 pm

Z kobiórskiego Koncertu Przyjażni "MIŁOŚĆ, PRZYJAŻŃ i NADZIEJA" tekst autorstwa Zygmunta Garlika w wykonaniu "KULISZ TRIO"

http://pl.youtube.com/watch?v=JnSyC2OioLI

NA ZDRÓWKO ZYGMUNTOWI :)
Zapanujesz nad wszystkim, panując nad sobą

www.kulisz.pl
Awatar użytkownika
zadra
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1422
Rejestracja: maja 27, 2007, 9:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: JaRas » czerwca 3, 2008, 9:37 pm

To sie nadawo na płyta fajne to ino w inny oczywiście jakości dźwięku, ale w tym przypadku może być takie :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: paul david » czerwca 4, 2008, 2:41 pm

zadra pisze:Z kobiórskiego Koncertu Przyjażni "MIŁOŚĆ, PRZYJAŻŃ i NADZIEJA" tekst autorstwa Zygmunta Garlika w wykonaniu "KULISZ TRIO"

http://pl.youtube.com/watch?v=JnSyC2OioLI

NA ZDRÓWKO ZYGMUNTOWI :)


Dziekuje Adamie, Jolu i K3 za uczciwe i powazne podejscie do mojej propozycji. :lol: :lol: :lol:
Ciesze sie ze Pawel Szymanski, Michal Worgacz i Adas Kulisz spelnili moja prosbe...jeszcze raz szczerze Wam dziekuje :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » czerwca 4, 2008, 2:55 pm

Paul..
Pozdrawiam serdecznie..
co tam u Ciebie...
Emdzi obiecała w ubiegłym tygodniu ponownie nas umówic... :D :D
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: e m d ż i » czerwca 8, 2008, 11:25 am

Patrzcie co znalazłam :mrgreen:
(jeśli ktoś to wcześniej wrzucił, to sorki :oops: )

http://video.google.com/videoplay?docid ... 5824&hl=pl

http://video.google.com/videoplay?docid ... &ei=&hl=pl
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Jimens » lutego 21, 2012, 8:07 pm

Witam wszystkich!

Jeśli składasz zeznanie podatkowe za rok 2011 do Urzędu Skarbowego
pamiętaj, że możesz przekazać 1% swojego podatku dla potrzebujących.

Nic Cię to nie kosztuje, a na pewno pomoże innym.


W imieniu Zygmunta i swoim własnym zwracamy się do Was z wielką prośbą.
Jeśli chcesz wspomóc Zygmunta Garlika wpisz w zeznaniu podatkowym:


KRS: 0000133718
w opisie:
DLA ZYGMUNTA GARLIKA NA LECZENIE I REHABILITACJĘ


z góry dziękujemy za wsparcie
Zygmunt z rodziną
Jimens
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: lipca 30, 2004, 10:18 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Paul David

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron