Paul David - Dobry Dzień - nagranie

...czyli bluesowy living-room Zygmunta Garlika

Moderator: mods

Paul David - Dobry Dzień - nagranie

Postautor: Jurek Muszynski » maja 5, 2011, 9:03 am

Wreszcie udało mi się pozamykać co otwarte i przejść dalej. Wobec zachęty administratora Władka, umieszczam kopię tematu tutaj. Com napisał, brzmi tak:

W międzyczasie przyszła do głowy pewna szalona myśl i ewoluowała w konkretny projekt. Mam propozycję dla Ciebie, Zygmunt i dla wszystkich zainteresowanych Forumowiczów:

Jeżeli się zgodzisz na wykorzystanie Twojej piosenki - chciałbym ją nagrać wspólnymi siłami - podobnie jak to było przy płycie gwiazdkowej. Z tą różnicą, że tym razem jedna piosenka byłaby wspólnym dziełem. Pomyślałem o czymś w rodzaju "We Are The World". Instrumentalnie nagranie zostało by wsparte przez profesjonalistów, a wokalnie (w chórze) mógłby wziąć udział każdy chętny forumowicz. Przy czym na lead vocal namówilibyśmy kogoś doświadczonego.

Ja podjąłbym się produkcji muzycznej, nagrania i miksu. Celem byłoby nagranie jakości wystarczającej do radia - nie tylko lokalnego! Patrząc od strony tych wymagań - odpada nagrywanie korespondencyjne. Znam dobre miejsce do takiego celu - "ranczo" w ładnej dolinie w Puszczy Noteckiej. Drewniany dom z doskonałą akustyką i miejscami noclegowymi (w przystępnej cenie). Nie musi to być tam - żebym nie został posądzony o kryptoreklamę! To jest po prostu najlepsze miejsce, które ja znam w okolicy i tam nagrywałem. Równie dobrze mogę pojechać ze sprzętem gdzie indziej, jeżeli pojawi się wiarygodna propozycja.

Nie znam Twoich możliwości transportowych Zygmunt - ale myślę, że z Twoją obecnością to nagranie byłoby dużo lepsze :) Być może z tego względu warto rozważyć nagranie w Ostrowie? Może ktoś z Forumowiczów ma kontakt np. z gospodarzem miejscowego kina albo innej sali o dobrej akustyce?

Pisząc te słowa liczę na zmaterializowanie Waszego poparcia dla Zygmunta. Bo ta akcja wymagałaby konkretnej inwestycji: dwóch dni z życia plus koszt dojazdu i noclegu w wybranym miejscu. Ja deklaruję gotowość wzięcia urlopu i poniesienia kosztów związanych z nagraniem i miksem - gdziekolwiek miałoby się odbyć.

Gotowa piosenka zareklamowałaby twórczość Zygmunta i gotowość Polaków do konkretnych czynów ludzkiej solidarności :) A myślę, że również pomogłaby w zbieraniu funduszy na rehabilitację. Myślę, że redaktorom radiowym trudno będzie zignorować taką akcję i tak dobrą piosenkę.
Ostatnio zmieniony maja 5, 2011, 9:21 am przez Jurek Muszynski, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: Jurek Muszynski » maja 5, 2011, 9:08 am

Jeśli chodzi o konkretniejsze kroki, to przede wszystkim potrzebna jest zgoda Autora piosenki na jej nagranie i rozpowszechnianie. Projekt jest wprawdzie niekomercyjny, ale może się okazać, że pojawi się możliwość np. sprzedania jakiejś - specjalnie wytłoczonej - partii płyt-cegiełek na rehabilitację Zygmunta, itp. Takie rzeczy warto zawrzeć w umowie, która moim zdaniem powinna zostać podpisana. Tzn. każdy potencjalny zysk, który pojawi się w związku z tym nagraniem, ma trafić na Twoje konto, Paul.

Po drugie, pomyślałem sobie, że może zbiorę wstępne deklaracje osób gotowych wziąć udział w nagraniu. Chodzi o osoby gotowe:

1) Wziąć 2 dni urlopu (być może nagranie będzie w weekend, ale tego jeszcze dziś nie wiemy),

2) Zapłacić za podróż i nocleg w nieznanym dziś jeszcze zakątku Polski + wyżywienie we własnym zakresie,

3) Użyczyć swojego talentu: na instrumencie - jeżeli uważa, że jego gra nadaje się do radia lub głosu - solo lub w chórze. Od osób gotowych zagrać lub zaśpiewać solo oczekiwałbym linka do nagrań - chyba że chodzi o kogoś znanego Wink

Zorganizowanie brakujących instrumentalistów biorę na siebie.

Proszę przysyłać deklaracje na mój adres:

(adres nieaktualny)

z zaznaczeniem: A) chór lub B) instrument (jaki) lub C) śpiew solo. Z opcją B i C proszę o link do nagrań.

Uprzedzając pytania o przybliżony termin - myślę, że realny stanie się kwiecień lub maj. Przy tym przyszło mi do głowy, że osoby chętne mogą zawrzeć w mailu informację nt. ew. dni, w których na pewno NIE MOGĄ w kwietniu lub w maju. Na pewno odpada przełom tych miesięcy - Święta + długi weekend, bo wiele osób ma wtedy plany rodzinne.

To tyle, co przychodzi mi do głowy na dziś. Wszelkie sugestie i wnioski racjonalizatorskie mile widziane :)
Ostatnio zmieniony lutego 26, 2012, 2:28 pm przez Jurek Muszynski, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: Jurek Muszynski » maja 5, 2011, 9:16 am

Na dziś mamy:

- piosenkę i akceptację Autora :)

- studio z realizatorem,

- prawnika (Apollo),

- 4 osoby chętne zaangażować się muzycznie.

Żeby przedsięwzięcie wypaliło, potrzeba przynajmniej 10 osób w chórze + sekcję rytmiczną. Wiadomo, że póki co, mamy gitarzystów, wokalistę i basistę. Zatem zapraszam wszystkich do przygody - łączącej przyjemne z pożytecznym!

W międzyczasie ja biorę na siebie rozmowy nt. wsparcia medialnego akcji.
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: Jurek Muszynski » maja 16, 2011, 3:29 pm

Moi Drodzy! Potrzeba jeszcze przynajmniej z pięciu chórzystów. Kurs śpiewu gratis :) Wystarczy przysłać krótką wiadomość ze swoim forumowym nickiem i słowem "chór" na ten adres:

(adres nieaktualny)
Ostatnio zmieniony lutego 26, 2012, 2:28 pm przez Jurek Muszynski, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: Jurek Muszynski » maja 17, 2011, 11:33 am

Jeśli nie pojawią się inne propozycje, nagrywalibyśmy tutaj:

http://ranczowdolinie.pl/

Dowóz uczestników z najbliższej stacji PKP biorę na siebie.

Koszt noclegu w tym pięknym miejscu - w pokoju 1-osobowym (łóżko z pościelą) można szacować na ok. 30 zł. Myślę, że przy szacowanej liczbie grupy w okolicach 20 osób, koszt można obniżyć. Do tego jest do dyspozycji gleba i miejsce na namiot, więc dla każdego coś dobrego.
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: Jurek Muszynski » maja 18, 2011, 10:27 am

Myślę, że optymalnym terminem byłby wrzesień. Wystarczy wziąć karimatę i dziewczynę (chłopaka, dzieci, rodziców...) za rękę i spędzić unikalne 2 dni w swoim życiu. Przy okazji dając komuś piękny prezent. Oficjalne wydanie własnej muzyki dla każdego kompozytora jest spełnieniem marzeń.

Niniejszym muszę przyznać, że nie umiem naganiać ludzi jak Jurek Owsiak. Ze względu na dużą atrakcyjność terminu, musimy podjąć decyzję do końca lipca. Jeżeli do tego czasu nie uzbieramy chóru, będę musiał zrezygnować z projektu.

Dziękuję tym osobom, które zadeklarowały przybycie:

- apollo
- Matragon
- ohydek
- ...
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: apollo » maja 20, 2011, 10:46 pm

Jurku, dzięki za inicjatywę i organizację!
Dopiero teraz odkryłem zakładkę ... :-/

Postaram się szybciutko przygotować wszystkie kwity.

Super, że temat rusza! Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: paul david » maja 21, 2011, 12:15 pm

A ja myślałem, że nici z projektu, że nic się już nie dzieje...pszepraszam WAS za takie myślenie!
dzięki Ci apollo za adres tej zakładki i pozdrowienia!
JURKU DZIĘKUJĘ I NIE PODDAWAJ SIĘ!
Trzymam za NAS kciuki!
POZDRAWIAM ALL!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: paul david » maja 29, 2011, 12:59 pm

Ja zachodzę w głowę, co z tym chórem? Czemu aż 10 osób?
JUREK ma z pewnością ciekawy arranż i to zaskoczy nas wszystkich.
Ciekawe czy w zestawie znajdzie się slide guitar? :roll: :oops: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jurek Muszynski » maja 30, 2011, 8:59 pm

Marzę o czymś w tym stylu:

http://www.youtube.com/watch?v=P2H6mpUnsLI

Gitara slide chętnie - jesli znajdzie się gitarzysta :)
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Paul David - Dobry Dzień - nagranie

Postautor: andrzej (blueska) » czerwca 2, 2011, 9:33 pm

Paul David - Dobry Dzień - nagranie
witam.
troche slide moge pobrzdękać ewentualnie vocalizy.
pozdrawiam i czekam na instrukcję
BLUES JEST JAK WINO IM STARSZE TYM LEPSZE
Awatar użytkownika
andrzej (blueska)
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 36
Rejestracja: września 4, 2006, 6:36 pm

Re: Paul David - Dobry Dzień - nagranie

Postautor: paul david » czerwca 5, 2011, 3:37 pm

andrzej (blueska) pisze:Paul David - Dobry Dzień - nagranie
witam.
troche slide moge pobrzdękać ewentualnie vocalizy.
pozdrawiam i czekam na instrukcję


Cieszę się z Twojej chęci zagrania lecz sprawami muzycznymi dowodzi MAESTRO JERZY M. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jurek Muszynski » czerwca 5, 2011, 10:18 pm

Andrzej - witaj! :) Najbliższą instrukcją będzie data i miejsce akcji. Chciałbym to zrobić we wrześniu, w Ranczo w Dolinie. Póki co - zbieramy ekipę. Świetnie że będzie slide :)
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: leszekblues » czerwca 7, 2011, 11:58 pm

Gitarzystów zawsze za duzo , spiewac nie umiem
POwołaj sie na mnie ,MOze mnie jeszcze pamieta hahahah
Piotr mieszka teraz w POznaniu , tak jak TY cos kojarze
MOze sie dogadacie
Dziala zawsze z jakimis chórami gospel i robi to fajnie, wiec jest szansa
http://www.myspace.com/piotrpawlicki
SLady zawsze mozna dograc w róznych miejscach i potem to scalic
Nie trzeba byc w jednym miejscu
Jakby cs to jestem chetny ale zdalnie coś nagrac , zaden problem myslę
Jakby cos to wal na
leszekblues@gmail.com
leszekblues
 

Postautor: Jurek Muszynski » czerwca 8, 2011, 12:51 pm

Dzięki Leszek, odezwę się do Twojego kolegi.

Jeśli chodzi o śpiew, to najwięcej ludzi szukam do chóru, nie na solo. Naprawdę wystarczy elementarny słuch. Nie robimy wielogłosowego oratorium Haendla :)

Natomiast co do zdalnego nagrywania - przerabiałem ten temat na własnej płycie. To nie działa. Muzyka, której najbardziej lubię słuchać, jest nagrywana na setkę. W Polsce pokutuje dziwny zwyczaj osobnego nagrywania i nikt później tego nie chce słuchać. Tutaj pozwoliłem sobie na opisanie wniosków na ten temat.
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: leszekblues » czerwca 8, 2011, 2:09 pm

A ja przzerabiałem na setkę i nikt tego nie chciał słuchac
Nagrac na setke ok ale potem po tych sladach pojechac ,nie na setke ,jeszcze raz .
Czyli tzw. pilot
Ja to widze własnie tak
Ale kazdy ma swój film
Zeby nagrac na setke i zeby to brzmiało , ze buty spadają to trzeba wiadomo czego.
Powodzenia zyczę w słusznej sprawie.
P.S.
Nagranie na setke ( np ustawienie pieca) pod mix albo jako backline to moim zdaniem dwie rózne rzeczy.
Nie mówie tu oczywisscie o super mikrofonach , pomieszczeniach itd ......
Mówie o polskich realiach 100% live
leszekblues
 

Postautor: Makaron » czerwca 20, 2011, 8:49 pm

Jurek ja się piszę do chóru, gitarę tez wezmę na wszelaki wypadek i daj dokładnie znać jaki dzień we wrześniu to ustawię sobie pracę tylko na razie 10tego września nie mogę , i czym szybciej będzie termin tym lepiej bo sobie w pracy zaklepię ;-) pozdrawiam :mrgreen:
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Jurek Muszynski » czerwca 22, 2011, 12:48 pm

Marek - bardzo się cieszę! Dołącza też do nas Andrzej Serafin, więc projekt nabiera rumieńców. Dam znać jak tylko ustalę wstępny termin.
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: bluesly » czerwca 29, 2011, 10:01 pm

i ja i ja :)
Awatar użytkownika
bluesly
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1367
Rejestracja: stycznia 24, 2005, 9:33 am
Lokalizacja: Poznan/Kraków

Postautor: Jurek Muszynski » lipca 1, 2011, 2:38 pm

Witajcie moi Drodzy!

Właśnie wróciłem z własnej sesji w Ranczo i rozmawiałem nt. terminu z właścicielką. Wstępnie ustaliliśmy 5 - 6 - 7 wrzesień (pn - środa). Przy czym: montaż bębnów i studia w poniedziałek, a nagranie we wtorek. Środa na demontaż. To tak z grubsza. Kto chce, jest mile widziany już w poniedziałek i może tam mieszkać ile chce - na pewno do środy mamy cały dom dla siebie. Na pewno znajdzie się miejsce na namioty. W domu, oprócz wielkiego "salonu", który stanie się studiem, jest 6 pokoików 1 - 2-osobowych, kuchnia i dwie przemiłe łazienki.

Tak to wygląda z zewnątrz:

Obrazek

W środku:

Obrazek

Obrazek

Obiad na tarasie:

Obrazek

Koszt miejsca z łóżkiem i pościelą w pokoiku to 40 zł. Można sobie wykupić dowolne posiłki na konkretną godzinę lub pichcić samemu. Jest miejsce na ognisko, etc. Miejsce z dala od cywilizacji, zasięg telefoniczny jest tylko w kilku miejscach na terenie rancza.

Miło mi zawiadomić, że gotowość dołączenia wyraził też Michał Kielak. Zacne masz grono przyjaciół, Zygmunt!

Cały czas szukamy więcej osób do chóru i darmowej - ale profesjonalnej - sekcji rytmicznej.

Dajcie proszę znać czy ten termin jest dla Was OK.

Pozdrowienia wszelakie!
Jurek
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: paul david » lipca 2, 2011, 3:31 pm

Moim zdaniem wg foto i info JURKA to warunki super!
jak wam pozytywnie zazdroszcze...

JURKU odbierz priva!
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » lipca 3, 2011, 9:37 am

pozdrawiam
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: paul david » lipca 16, 2011, 4:15 pm

Jurek Muszyński pisze:Witajcie moi Drodzy!

Właśnie wróciłem z własnej sesji w Ranczo i rozmawiałem nt. terminu z właścicielką. Wstępnie ustaliliśmy 5 - 6 - 7 wrzesień (pn - środa). Przy czym: montaż bębnów i studia w poniedziałek, a nagranie we wtorek. Środa na demontaż. To tak z grubsza. Kto chce, jest mile widziany już w poniedziałek i może tam mieszkać ile chce - na pewno do środy mamy cały dom dla siebie. Na pewno znajdzie się miejsce na namioty. W domu, oprócz wielkiego "salonu", który stanie się studiem, jest 6 pokoików 1 - 2-osobowych, kuchnia i dwie przemiłe łazienki.

Tak to wygląda z zewnątrz:

Obrazek

W środku:

Obrazek

Obrazek

Obiad na tarasie:

Obrazek

Koszt miejsca z łóżkiem i pościelą w pokoiku to 40 zł. Można sobie wykupić dowolne posiłki na konkretną godzinę lub pichcić samemu. Jest miejsce na ognisko, etc. Miejsce z dala od cywilizacji, zasięg telefoniczny jest tylko w kilku miejscach na terenie rancza.

Miło mi zawiadomić, że gotowość dołączenia wyraził też Michał Kielak. Zacne masz grono przyjaciół, Zygmunt!

Cały czas szukamy więcej osób do chóru i darmowej - ale profesjonalnej - sekcji rytmicznej.

Dajcie proszę znać czy ten termin jest dla Was OK.

Pozdrowienia wszelakie!
Jurek



W tych warunkach to aż sie prosi o dokumentalny zapis cyfrowy video całego projektu JURKA i WSZystkich zajętych w nim osób.Może to być przdsięwzięcie o dużym strategicznym znaczeniu promocyjnym i marketingowym projektu i celu jego powstania w kontekscie ewentualnych emisji naszego,wspólnego dzieła na antenach tv, sat i innych nośnikach medialnych...

dziś cyfrówka i montaż to nie problem! trzeba tylko znaleźć osobę, która
to umiejętnie sfilmuje a później dobzre zmontuje.
JURKU, CO TY MISTRZU NA TEN POMYSŁ? :lol: :lol: :lol:

POZDRO FOR ALL! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: zakręconabluesem » lipca 19, 2011, 10:35 am

Chyba się załapię jako "maskotka" hi,hi,hi, bo słuch i owszem, ale tutaj jeszcze głos potrzebny. Trzymam kciuki i...
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: Jurek Muszynski » lipca 19, 2011, 12:47 pm

Jak najbardziej Zygmunt! Oczywiście osoba z kamerą bardzo mile widziana. Moja kamerka aktualnie w naprawie, ale jej jakość i tak wystarczy tylko na YT. Z montażem sobie poradzę w razie potrzeby - bawię się tym trochę, ale każda para rąk mile widziana :)
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: Jurek Muszynski » lipca 27, 2011, 3:01 pm

Miło mi zawiadomić, że nasze dwie przemiłe forumowiczki zarezerwowały już sobie pokój w Ranczo. W dodatku jedna z nich weźmie kamerę :)
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: paul david » sierpnia 7, 2011, 1:49 pm

Cieszę się JURKU!

Mam pytania

1.data zjazdu i nagrania
2.miejsce pobytu czyli dokładny adres i telefon kontaktowy

3.godzina zjazdu na RANCZU

Jest to b.ważne gdy uda mi się załatwić ekipe tv kablowej w celu nagrania reportażu z tego eventu.

proszę o konkretną, jeśli to możliwe, odpowiedź

POZDRAWIAM ALL :D :D :D
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jurek Muszynski » sierpnia 8, 2011, 3:08 pm

Witaj Paul!

1. 5 - 6 - 7 września 2011. Startujemy 5-tego ok. południa i tego dnia do późniego wieczora chcemy nagrać sekcję z wstępną (pilotową) wersją głównego wokalu. 6-tego od południa nagrywamy CHÓR i inne wokale. 7-mego demontaż.

2. Ranczo w Dolinie. To jest w Puszczy Zielonka, jakieś 30 km na północ od Poznania. Komunikacja publiczna z Poznania w stronę Wągrowca. Ważna uwaga: linia kolejowa jest w remoncie, zatem trzeba iść na PKS. Zmotoryzowani z Poznania jadą drogą nr 196 na Wągrowiec i po ok. 35 km od Poznania w Sławie skręcają w prawo na Gniezno. Na stronie Rancza jest mapka:

http://ranczowdolinie.pl

Na stronie jest też kontakt do właścicielki, natomiast za całe zamieszanie biorę odpowiedzialność ja i mój telefon to: 603-654-832.

Wkrótce zrobię inwentaryzację załogi i będę prosił o potwierdzenie gotowości bojowej. Cały czas szukamy więcej osób do chóru oraz fizycznego i moralnego wsparcia!

Jeśli ktoś ma zdolności logistyczno-organizatorskie, to serdecznie zapraszam - wtedy ja będę mógł lepiej skupić się na stronie muzycznej.
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: zakręconabluesem » sierpnia 8, 2011, 9:00 pm

Wszystko pasuje i termin i miejsce:)
Jedziemy z Ewką z Poznania autkiem, więc mogę zabrać jeszcze kogoś, jeżeli będzie taka potrzeba, lub coś przewieźć niedużego, bo autko nieduże(Ford Fiesta dwudrzwiowy).
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: e m d ż i » sierpnia 8, 2011, 11:43 pm

Alez Wam zazdroszcze :twisted:
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Paul David

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron