Paul David - Dobry Dzień - nagranie

...czyli bluesowy living-room Zygmunta Garlika

Moderator: mods

Postautor: zakręconabluesem » stycznia 1, 2012, 1:56 am

Stan.Antoskiewicz pisze:Jeśli jest tam na górze ten Ktoś od spełniania Dobrych Życzeń dla nas maluczkich to bardzo Go proszę o pomoc w spełnieniu mych i uratowanie Zygmunta.
Bardzo bym tego chciał doświadczyć w tym Nowym, pełnym nadziei wszelakich, Roku ku nam zmierzającym :)


Jestem całą sobą za i dołączam się do tego życzenia :)

Zygmunt, oby uśmiech jak najczęściej gościł na Twojej twarzy :)
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: Dziadek Władek » stycznia 1, 2012, 4:33 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:Jeśli jest tam na górze ten Ktoś od spełniania Dobrych Życzeń dla nas maluczkich to bardzo Go proszę o pomoc w spełnieniu mych i uratowanie Zygmunta.
Bardzo bym tego chciał doświadczyć w tym Nowym, pełnym nadziei wszelakich, Roku ku nam zmierzającym :)

Trudno lepiej to ubrać w słowa...
Zygmunt - radości mnóstwo i zdrowia coraz więcej :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: paul david » stycznia 4, 2012, 5:24 pm

DZIĘKI WAM VERY MUCH!!!
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kora » stycznia 8, 2012, 2:18 pm

Zyga, z tymi muchami, to nie przesadzaj :lol:

Pozdróffka od nas, przekaż ukłony dla Hani 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: paul david » stycznia 13, 2012, 7:26 pm

dzięki Kasiu i Adasiu!
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Jurek Muszynski » stycznia 16, 2012, 11:30 am

Hello!

Z przyjemnoscia zawiadamiam, ze miksowanie zostalo zakonczone i miks zostal przekazany juz Przemkowi do masteringu.

Pozdrowienia
J.
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: zakręconabluesem » stycznia 18, 2012, 1:04 pm

A ja dodam,że wszystkie utwory wczoraj oddane do masteringu.
Jeszcze tylko dwa patronaty i finalizacja projektu , czyli tłoczenie płyty:):):)
HUURRRAAA!!!
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: zakręconabluesem » stycznia 20, 2012, 9:54 pm

Jestem ogromnie wdzięczna Przemowi Ślużyńskiemu (między innymi , to basista Wielkiej Łodzi) za natychmiastowe przystąpienie do pracy i oddanie na drugi dzień "zmasterowanej" płyty, która została już przekazana do Firmy Fonograficznej Flower Records.
Robert Grześkowiak , to jeden z wielu dobrych duszków, które pomagają mi na ile mogą w finalizacji projektu. W przygotowaniu okładka płyty, z materiałów, które mu dostarczyłam zaczyna powstawać spod klawiatury Robeta zgrabne dzieło.
To oznacza,że już za momencik, już za chwileczkę... :):):)

Rozmawiałam tel. z Jurkiem Muszyńskim i szykuje super niespodziankę, ale jak niespodzianka , to na razie ciiiii:):):)
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: zakręconabluesem » stycznia 24, 2012, 9:57 pm

OK, okładka płyty po burzliwych dyskusjach została jednogłośnie przez nas tj. Jurka i mnie zatwierdzona.Jurek miał inną wizję zdjęć i w efekcie jak porównałam moją propozycję z jego, musiałam przyznać,że miał lepszego "nosa" do fotek.
Jutro jeszcze tylko odpowiedź od dwóch patronatów i Robert może "ruszać z kopyta".
Uchylę rąbka tajemnicy:
- to moja propozycja,
Obrazek
a to propozycja Jurka
Obrazek
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: RockOnCellBlock » stycznia 25, 2012, 8:09 pm

Ale super, że coś się dzieje!
Paul, pozdrowienia i ucałowania z Opola :)
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: zakręconabluesem » stycznia 26, 2012, 11:56 am

HUUURRRAAAA!!! Machina ruszyła :lol:

Uchylanie rąbka tajemnicy ciąg dalszy:)

Nie chciałam wcześniej, żeby nie zapeszyć :roll:

Obrazek
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: Jurek Muszynski » stycznia 28, 2012, 2:59 pm

No wiec plyta sie juz tloczy, okladka drukuje i - z tego co mi wiadomo - najdalej za ok. 2 tygodnie plyta bedzie juz zapakowana i gotowa wysylki.

Co do zdjec - po prostu lampa blyskowa odpalana na wprost splaszcza obraz, pozbawia go przestrzeni i klimatu. Przy wspolczesnych czulosciach aparatow powinna byc prawnie zakazana! Nie przemyslelismy zawczasu zdjec jakich bedziemy potrzebowac i musielismy wybrac z tego co sie zdarzylo. No ale cos tam mamy ;-)

Chce tu napisac o dwoch osobach, ktore odegraly w tym przedsiewzieciu kluczowa role:

Paul David - autor piosenki, ktora przypomina o tym, jak wiele kazdego dnia od nas zalezy. Przypomina mi sie tu pewna przypowiesc. Pewien czlowiek codziennie rano kupowal gazete w poblizu swojego mieszkania. Sprzedawca traktowal ludzi opryskliwie, ale ten czlowiek zawsze byl wobec niego bardzo uprzejmy. Ktoregos dnia sasiad zapytal go skad ta grzecznosc wobec takiego gbura. Ten odpowiedzial: "Nie chce, zeby on decydowal o moim zachowaniu".

Pomimo tak trudnego polozenia, nigdy nie widzialem ani slowa skargi od Zygmunta. Jestes facetem z jajami i bardzo mi Twoja postawa imponuje. Pokazuje jak prawdziwa jest Twoja piosenka. Nawet, kiedy Twoje cialo opanowala choroba, Ty caly czas decydujesz o swoim dniu.

Druga osoba jest Grazyna. Nikt z nas nie przypuszczal, ze doprowadzenie projektu do konca bedzie kosztowalo tyle zachodu. Kto przez to nie przeszedl, nie zdaje sobie sprawy co to znaczy dopilnowac kilkadziesiat osob (a tyle w koncu maczalo w tym palce) i wyciagnac od nich to co trzeba. Zwlaszcza, ze ci ludzie doslownie sa rozsiani po swiecie. Wykonala kawal roboty, ktorego nawet nie przewidywala. Setki maili, telefonow, nieprzespane noce. Rozmowy ze sponsorami, prawnikami, wydawca, menadzerami zespolow, bujajacymi w oblokach muzykami... Ale zrobila to! Mam nadzieje, ze efekt tej pracy szybko zagosci w Waszych odtwarzaczach drodzy Forumowicze i znajdzie miejsce na wlasciwej polce, jako produkt osob, ktore nie sa dla Was anonimowe - z ktorymi rozmawiacie, dyskutujecie, spieracie sie i bez ktorych zycie byloby pustsze...

Z pozdrowieniami
J.
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: sunkist » lutego 12, 2012, 10:40 pm

Mam nadzieje ze dla listonosza płyta też będzie do kupienia :-)

Pozdrawiam Serdecznie
sunkist
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 46
Rejestracja: grudnia 26, 2005, 10:05 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: zakręconabluesem » lutego 14, 2012, 5:26 pm

"listonoszu" oczywiście,że płyta dla Ciebie też będzie dostępna. :)

Już za "momencik" szczegóły w jaki sposób można będzie zostać właścicielem płyty.
Najnowsze wieści, to takie,że płyta już się "pakuje" i niebawem dotrze do miejsca, z którego będzie wysyłana po wykupieniu cegiełki, z której dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Zygmunta. :lol:
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: zakręconabluesem » lutego 19, 2012, 3:25 pm

Zainteresowanych zapraszam na stronę, tam szczegóły. Płyta w środę zostanie oddana w ręce kuriera i dotrze do miejsc , skąd będzie wysyłana do osób wrażliwych i szczodrych. Liczymy na Was :)
http://www.zygmuntg.webege.com/dobry_dzien.htm
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: zakręconabluesem » lutego 19, 2012, 3:41 pm

Obrazek

Obrazek

Płyta „DOBRY DZIEŃ”, została wydana w ilości limitowanej
i dla fanów bluesa i rocka może stanowić wartość kolekcjonerską,
ze względu na zestawienie na niej utworów zespołów,
które w takiej kompilacji nigdy nie wystąpiły i podejrzewam, że nigdy nie wystąpią.

Płyta ma charakter charytatywny i nie podlega sprzedaży, natomiast można wejść w jej posiadanie, wpłacając na rehabilitację Zygmunta Garlika minimum 30 PLN na konto podane poniżej oraz podając na wpłacie swoje dane do wysyłki.
Zygmunt Garlik
ul. Grunwaldzka 83/1, 63-400 Ostrów Wielkopolski

ING Bank Śląski SA O/Ostrów Wielkopolski
nr konta: PL 80 1050 1201 1000 0023 0892 4618

W tytule wpłaty/przelewu wpisz:
Pomoc dla Zygmunta Garlika - DOBRY DZIEŃ


Celem jest pozyskanie środków na rehabilitację Zygmunta Garlika (pseudonim artystyczny: Paul David), który choruje na SLA, czyli stwardnienie boczne zanikowe (łac. sclerosis lateralis amyotrophica).

Dla Niego i Jego rodziny liczy się każdy grosz.
Potrzebuje pomocy finansowej, ale nie tylko pieniądze są istotne.
Zygmuntowi potrzebne jest też wsparcie psychiczne, jakie daje Mu świadomość,
że zostanie zrealizowane Jego marzenie profesjonalnego nagrania jednej z Jego piosenek.

Projekt powstał z inicjatywy Jurka Muszyńskiego (gitarzysty, wokalisty, autora piosenek, producenta muzycznego),
który podjął się zorganizowania nagrania jednego z utworów skomponowanych przez Zygmunta Garlika.

Utwór „Dobry Dzień” został nagrany i zmontowany bez nakładów finansowych przez Jurka Muszyńskiego, który użyczył swojego sprzętu, a osoby, które brały udział
w nagraniu przyjechały do Rancza w Dolinie na własny koszt, same zapłaciły za pobyt i poświęciły swój prywatny czas zmieniając dotychczasowe plany.

Do nagrania zaproszeni zostali:

doświadczeni muzycy, których profesjonalizm pozwolił w bardzo krótkim czasie zrealizować nagranie:

Bartek Cholewiński (piano)
w okresie zamieszkiwania w Gdyni związany był muzycznie z miejscowym Blues Clubem, grał też z poznańską grupą Simply Blue,
obecnie koncertuje z zespołami Whisky River Rock’n’Roll Band i Wielka Łódź.

Bartek Przytuła (wokal)
człowiek, w którego żyłach płynie blues. Tak napisał o Bartku Adam Brzeziński, prowadzący autorską audycję Trójwymiar w Radiu SAR. Fanom bluesa znany z duetu Przytuła & Kruk, który brał udział w licznych festiwalach, a z czasem zaczął je wygrywać. Ogromnym sukcesem było zwycięstwo w polskich eliminacjach do International Blues Challenge oraz reprezentowanie Polski na finałach do Memphis w 2010 roku. Obecnie zaczyna również działalność solową.

Jurek Muszyński (gitara)
Gitarzysta, wokalista, autor piosenek, producent muzyczny. Po debiucie płytowym w 2009 roku został zaliczony do najważniejszych muzyków polskiej sceny bluesa.
Dużo koncertuje - solo akustycznie lub z zespołem Elektrycy. Ma na koncie współpracę z takimi muzykami jak Maciej Starosta - "Ślimak" z Acid Drinkers czy Piotr Żaczek (Poluzjanci, Kayah).

Michał Kielak (harmonijka ustna)
występował na wielu festiwalach i koncertach z różnymi zespołami,
między innymi z Kasą Chorych, Blues Flowers, Jaromim, Blues Menu, Double Six, Doktor Blues, Magdą Piskorczyk.

Rafał Leroch (bas)
swoje pierwsze kroki na scenie stawiał we Wrocławiu z zespołem Ohyda. Obecnie związany z rockową kapelą ZZ-och, którego liderem jest Zocha - gitarzysta zespołu Nagły Atak Spawacza oraz z grupą Jurek Muszyński & Elektrycy, z którym ma na koncie kilka nagrań studyjnych i kilkadziesiąt koncertów.

Szymon Szopiński (perkusja)
gra od 5-tego roku życia. Otwartość na różne style muzyczne sprawia, że Szymek jest muzykiem bardzo uniwersalnym, potrafiącym łączyć w swojej grze doskonałe umiejętności techniczne oraz wrodzoną muzykalność. Już w 1998 roku otrzymuje nagrodę specjalną na II Jazz Drummers Meeting w Grodzisku Mazowieckim (konkurs perkusistów jazzowych). Grał między innymi w takich zespołach jak Junior Blues Band, LO27, The Rabbits, Boogie Boys: jedyny zespół spoza USA w finałowej TOP 10 INTERNATIONAL BLUES CHALLENGE - MEMPHIS 2009.
Ma na swoim koncie koncerty z czarnoskórym gitarzystą Carlosem Johnsonem podczas jego pobytu w Polsce u boku Leszka Cichońskiego (gitara) i Włodzimierza Krakusa (bas). Gościnnie towarzyszy austriackiemu pianiście Christopherowi Steinbachowi, który reprezentuje europejską czołówkę boogie-woogie.
Bierze udział w sesjach nagraniowych innych grup, co jak na tak młodego muzyka, daje sumę 5 nagranych albumów.

chór:

Ewa Brachun
wymienianie ilości płyt, w których nagraniu brała udział udzielając swojego głosu w chórkach mija się z celem,
wystarczy nadmienić, że przez kilka lat koncertowała z Budką Suflera, a po zakończeniu współpracy koncertowała i nadal koncertuje z zespołem Scorpions.
To dzięki niej z grupy osób, które w większości spotkały się pierwszy raz w życiu, w ciągu półtorej godziny powstał zgrany zespół.

Grażyna Paterczyk
współorganizator nagrania, pisze wiersze, ale jej to nie wystarcza, by wznieść się w górę bez skrzydeł, do tego potrzebny jest jej jeszcze blues, jazz i poezja śpiewana.

Agnieszka Dudek
głos szkolony między innymi przez Ewę Nawrot na Wydziale Wokalnym w ART OF VOICE STUDIO , co zaowocowało udziałem w cyklicznych spotkaniach OPEN MIC.

Magdalena Orzechowska
głos szkolony między innymi przez Ewę Nawrot na Wydziale Wokalnym w ART OF VOICE STUDIO , co zaowocowało udziałem w cyklicznych spotkaniach OPEN MIC.

Tomek Herman
gitarzysta, wokalista, instrumenty perkusyjne i realizator nagrań formacji Bluesferajna , miłośnik jazzowych i bluesowych brzmień i entuzjasta grania akustycznego.

Ryszard Paterczyk
absolwent Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego

Konrad Stęsik
absolwent Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego

Kamil Neumann
absolwent Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego


W trakcie realizacji projektu powstał pomysł, aby uzyskać na płytę utwory innych wykonawców.
Rozmowy z zespołami i ich menagerami zaowocowały pozyskaniem 10 dodatkowych utworów, co niewątpliwie wzbogaciło płytę muzycznie:

- Cree - „Za tych” z płyty „Za tych”
- Boogie Boys - „HEY YOU”
- Fire Band - "Twoja Gwiazda Nocą"
- Jurek Muszyński i ELEKTRYCY– „WIATR” z płyty „ Nie pytaj o pogodę”
- JJ Band – “Guitar And Harp” z płyty „ Good day for the blues”
- Kasa Chorych - „ Jest OK” z płyty „ KASA CHORYCH KONCERTOWO”
- Przytuła & Kruk – „Prayer”
- Wielka Łódź - „Wstawaj Mały Wstawaj” , nagranie z koncertu, ta wersja nie ukazała się na żadnej płycie
- Wolna Sobota – „LEŃ” z płyty „Wolna Sobota „
- Zdrowa Woda – „Twój szept” z płyty „Dziwne Myśli”


Płyta została wyprodukowana dzięki sponsorom:

www.aquapol.pl - AQUAPOL POLSKAObrazek

firma zajmująca się bezinwazyjnym osuszaniem murów
Spełnia w budynku dwie funkcje:
-izolacji poziomej
- osuszania murów do stanu wilgotności naturalnej
Co ich odróżnia?
- 20 letnia gwarancja zabezpieczenia i osuszenia
- osuszanie jednocześnie ścian wewnętrznych i zewnętrznych
- bez chemii, bez prądu, bez wiercenia
- serwis w okresie 3 lat
- kompleksowa obsługa i doradztwo techniczne
Co osuszają?
Domy jedno i wielorodzinne, kamienice, szkoły, szpitale, urzędy i kościoły

www.jimiway.pl - Stowarzyszenie Jimiway TABiR '70 (Towarzystwo Adoracji Bluesa i Rocka '70)Obrazek

którego celem jest, propagowanie, inicjowanie i wspieranie wszelkich zjawisk i przedsięwzięć kulturowych związanych z bluesem i pokrewnymi gatunkami muzycznymi.

www.piorex.pl - PIÓREX S.A.Obrazek

Długoletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz wykorzystanie nowoczesnych maszyn pozwala firmie przygotować wyroby pościelowe o najwyższym standardzie jakości. Oferta zakładu jest bardzo bogata pod względem wzornictwa, materiałów oraz dostosowania do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Ich wyroby znane są na rynkach krajowych i zagranicznych.

Wpłaty osób fizycznych.


PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy muzykom za udział w nagraniu, Ranczu w Dolinie za gościnność w trakcie nagrania, Marcinowi Szwajcerowi za miks, Przemowi Ślużyńskiemu za mastering, Hubertowi Szkudlarskiemu - autorowi frontu okładki, Michałowi Garsteckiemu - Free Fly Studio, zespołom za użyczenie nagrań, Firmie AQAPOL, Stowarzyszeniu TABiR’70 i PIÓREX S.A. za sponsoring produkcji oraz wszystkim życzliwym ludziom, którzy pomogli nam w doprowadzeniu projektu do końca.

Natomiast dzięki projektowi "System Sensor", który ułatwia komunikację osoby niepełnosprawnej z otoczeniem i jest przeznaczony przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych cierpiących na częściowy lub całkowity paraliż kończyn górnych, nadal możemy komunikować się z Zygmuntem wirtualnie i nie tylko.

Organizatorzy projektu,
Grażyna Paterczyk i Jurek Muszyński
Ostatnio zmieniony marca 22, 2012, 7:49 pm przez zakręconabluesem, łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: therman » lutego 20, 2012, 6:49 pm

He he he Super.
Udało się i to się liczy.
Grażyna!! Jesteś Wielka!!
Awatar użytkownika
therman
blueslover
blueslover
 
Posty: 712
Rejestracja: maja 4, 2009, 9:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Postautor: Andrzej Dąbrowski » lutego 20, 2012, 11:25 pm

Bez komentarza. Trzeba pomóc !!!!
Wysłałem.
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Postautor: Beata M » lutego 21, 2012, 8:42 am

therman pisze:He he he Super.
Udało się i to się liczy.
Grażyna!! Jesteś Wielka!!

Nasza Kochana Grażynka ;-)
Dzięki za Wspaniałe serce ;-)
Płyta- cegiełka to cudowny pomysł ;- )
ja już w niedzielę poczyniłam kroki w celu nabycia cegiełki ;-)
Już nie mogę doczekać się spotkania z Zygmuntem :-)
Życzę Wam miłego dnia :-)
Beata
Awatar użytkownika
Beata M
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 184
Rejestracja: października 26, 2009, 11:14 am
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: Dziadek Władek » lutego 21, 2012, 4:10 pm

W kwestii formalnej: wystarczy zrobić przelew (przez internet) wg powyższych "wytycznych" czy trzeba się jakoś potwierdzeniem przelewu okazać?

Grażynko, gratuluję udanej realizacji tego niełatwego przedsięwzięcia :)

I pozdrawiam serdecznie Garlików :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Jimens » lutego 21, 2012, 8:09 pm

Witam wszystkich!

Jeśli składasz zeznanie podatkowe za rok 2011 do Urzędu Skarbowego
pamiętaj, że możesz przekazać 1% swojego podatku dla potrzebujących.

Nic Cię to nie kosztuje, a na pewno pomoże innym.


W imieniu Zygmunta i swoim własnym zwracamy się do Was z wielką prośbą.
Jeśli chcesz wspomóc Zygmunta Garlika wpisz w zeznaniu podatkowym:


KRS: 0000133718
w opisie:
DLA ZYGMUNTA GARLIKA NA LECZENIE I REHABILITACJĘ


z góry dziękujemy za wsparcie
Zygmunt z rodziną
Jimens
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: lipca 30, 2004, 10:18 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: zakręconabluesem » lutego 21, 2012, 8:48 pm

Dziadek Władek pisze:W kwestii formalnej: wystarczy zrobić przelew (przez internet) wg powyższych "wytycznych" czy trzeba się jakoś potwierdzeniem przelewu okazać?

Grażynko, gratuluję udanej realizacji tego niełatwego przedsięwzięcia :)

I pozdrawiam serdecznie Garlików :)


Wpłata na konto, to chyba już dowód, zwłaszcza jak kasa jest już na koncie Zygmunta, nie sądzę,żeby konieczne było dodatkowe potwierdzanie. Wcześniej i tak nikt nie otrzyma płyty jak nie wpłynie kasa. Płytami ,które będą wysyłane po wpływie kasy na konto Zygmunta zajmie się jego rodzina.
Moim zadaniem jest nagłaśnianie w mediach (radio, Tv,prasa ) i internecie oraz bezpośrednie przekazywanie płyty na festiwalach, koncertach lub przy innych okazjach osobom ,k które przekażą pieniążki za moim pośrednictwem. Ponieważ własnie w tym celu część płyt zostanie u mnie. Nie dałabym rady zająć sie pełną pula płyt. dzisiaj np. dopiero po 13-tu godzinach pracy wróciłam do domu.
W razie wątpliwości prosze pytać. odpowiem chętnie na wszystkie pytania.
P:)
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: zakręconabluesem » lutego 23, 2012, 2:57 pm

Dzień dobry radosne, bo dostałam wiadomość, że dzisiaj wyszły do mnie płyty. Jak się nic nie wydarzy, to jutro do godziny 15-tej powinny do mnie dotrzeć. Oznacza to,że na Solówkę przywiozę kilka jeszcze "ciepłych". Jeszcze sama nie wierzę,ale udało się!!!
:lol:

Dziękuję za tak miłe i serdeczne słowa w moim kierunku, które mnie autentycznie wzruszyły i wycisnęły łezkę w oku. Rumienię się, bo nie dla splendoru to czyniłam. Jakoś tak wydawało mi się to oczywiste, że coś zaczęte musi być dokończone, a zwłaszcza jak ma służyć pomocy. Jeszcze raz dziękuję :oops:
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: zakręconabluesem » lutego 24, 2012, 10:27 am

Przed godziną dotarła do mnie płyta:)

Obrazek

Obrazek
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: Dziadek Władek » lutego 24, 2012, 11:31 am

To znaczy, że lada moment i ja będę się mógł nią cieszyć :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: zakręconabluesem » lutego 24, 2012, 2:09 pm

Dziadek Władek pisze:To znaczy, że lada moment i ja będę się mógł nią cieszyć :)

Tak Władku, lada moment Ty i każdy kto już wsparł Zygmunta:)

W sumie weszłam na momencik, żeby podzielić się nową wiadomością.
Zadzwonił do mnie dzisiaj Benek, któremu jeszcze raz dziękuję za wsparcie duchowe, finansowe i za praktyczne rady, z wiadomością od mediów ostrowskich, że są zainteresowane organizacją kilkugodzinnego, czyli dużego koncertu, opartego na zespołach z płyty.
Jestem w totalnym szoku ,że płyta zyskała taki oddźwięk i zaraz biegnę do Was z tą wiadomością.
To kolejny krok, który pomoże Zygmuntowi.
A teraz się zbieram i wyruszam na Solówkę:)
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: Beata M » lutego 24, 2012, 7:57 pm

zakręconabluesem pisze:
Dziadek Władek pisze:To znaczy, że lada moment i ja będę się mógł nią cieszyć :)

Tak Władku, lada moment Ty i każdy kto już wsparł Zygmunta:)

W sumie weszłam na momencik, żeby podzielić się nową wiadomością.
Zadzwonił do mnie dzisiaj Benek, któremu jeszcze raz dziękuję za wsparcie duchowe, finansowe i za praktyczne rady, z wiadomością od mediów ostrowskich, że są zainteresowane organizacją kilkugodzinnego, czyli dużego koncertu, opartego na zespołach z płyty.
Jestem w totalnym szoku ,że płyta zyskała taki oddźwięk i zaraz biegnę do Was z tą wiadomością.
To kolejny krok, który pomoże Zygmuntowi.
A teraz się zbieram i wyruszam na Solówkę:)

Wspaniała informacja :-) z niecierpliwością czekam na koncert :-) i mam nadzieję, że i ja w przyszłym tygodniu otrzymam płytę :-) Grażynko jeszcze raz Gratuluje i serdecznie Was pozdrawiam do zobaczenia ;-)
Beata
Awatar użytkownika
Beata M
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 184
Rejestracja: października 26, 2009, 11:14 am
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: e m d ż i » lutego 25, 2012, 5:17 pm

Cieszy mnie, ze Zygmunt ma przy sobie ludzi, ktorzy pomagaja, wspieraja wykorzystujac swoje talenty (i znajomosci ;) ) a przede wszystkim-ktorzy nie zostawiaja. Jakkolwiek bym sie nie starala-nie dam rady wyrazic swojej wdziecznosci dla Grazynki, Jurka... i wszystkich pozostalych, ktorzy chocby jednym malym gestem zaangazowali sie w ten projekt... Niesamowite czego dokonaliscie!!!

Zygmunt, UDALO CI SIE!!! Masz plyte ze swoim naziwskiem!!! I mimo, ze nie Ty tam grasz czy spiewasz, to jest to TWOJE dzielo. Chyba nie mogles sie bardziej spelnic jako muzyk :) GRATULUJE!!!

Niech to dzielo sie nie konczy...
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: paul david » lutego 26, 2012, 5:34 pm

Witam!!!!!!!!!!!!!!!
Pragnę WASZYSTKIM BEZ WYJĄTKU podziękować za zaangażowanie,trud,czas i wytrwałość w pracy nad płytą,którą dziś trzymam w ręku :D a za moment i Wy kochani będziecie mogli cieszyć się słuchając jej.Dziękuje tym wszystkim ,którzy już nas wsparli finansowo i czekają na listonosza z przesyłką :D (już jest bardzo blisko :) jutro wysyłam pierwsze płyty )
Jesteśmy Wam za to wdzięczni.
A teraz troszkę spraw organizacyjno-technicznych :) a więc: płyty będziemy wysyłać w każdy poniedziałek i w tym miejscu mam ogromną prośbę,aby w tytule przy wpłatach podać adres na który płyta ma dotrzeć.Gdyby do kogoś przesyłka nie dotarła lub zaistniałoby jakieś niedopełnienie z naszej strony proszę o kontakt.
Podaję mój nr tel 507 33 99 45

Raz jeszcze dziękuje i pozdrawiam
Hania -żona żygmunta
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Zielona Gałązka » marca 1, 2012, 6:45 pm

zakręconabluesem pisze:Płyta „DOBRY DZIEŃ”, została wydana w ilości limitowanej
i dla fanów bluesa i rocka może stanowić wartość kolekcjonerską,
ze względu na zestawienie na niej utworów zespołów,
które w takiej kompilacji nigdy nie wystąpiły i podejrzewam, że nigdy nie wystąpią.

Płyta ma charakter charytatywny i nie podlega sprzedaży, natomiast można wejść w jej posiadanie, wpłacając na rehabilitację Zygmunta Garlika minimum 30 PLN na konto podane poniżej oraz podając na wpłacie swoje dane do wysyłki.
Zygmunt Garlik
ul. Grunwaldzka 83/1, 63-400 Ostrów Wielkopolski

ING Bank Śląski SA O/Ostrów Wielkopolski
nr konta: PL 80 1050 1201 1000 0023 0892 4618

W tytule wpłaty/przelewu wpisz:
Pomoc dla Zygmunta Garlika - DOBRY DZIEŃ


Celem jest pozyskanie środków na rehabilitację Zygmunta Garlika (pseudonim artystyczny: Paul David), który choruje na SLA, czyli stwardnienie boczne zanikowe (łac. sclerosis lateralis amyotrophica).

Dla Niego i Jego rodziny liczy się każdy grosz.
Potrzebuje pomocy finansowej, ale nie tylko pieniądze są istotne.
Zygmuntowi potrzebne jest też wsparcie psychiczne, jakie daje Mu świadomość,
że zostanie zrealizowane Jego marzenie profesjonalnego nagrania jednej z Jego piosenek.


MOJE GRATULACJE!!

Zobaczywszy na górce forum OB zwiastun oznajmujący ukazanie się Zygmuntowej Płyty bardzo się ucieszyłam, natychmiast na ten baner kliknęłam i jestem tu teraz fizycznie, choć myślami byłam wcześniej i często.

"Zakręcona" - wspaniale opisałaś (powyżej zaledwie fragment) całe to artystyczne przedsięwzięcie, w którym oprócz pomysłodawcy - Jurka Muszyńskiego, wzięło udział tyle Osób szlachetnego serca.
Aż się wierzyć nie chce, że to wszystko już udało się poskładać w całość, wyobrażam sobie jaka masa czasu i pracy została w ten projekt włożona.

ZYGMUNT - MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ :)

Proszę o przesłanie jednego krążka listem ekonomicznym poleconym, żeby płyta nie zawieruszyła się po drodze. Taka przesyłka kosztuje 3,60 zł. Pieniądze za płytę i przesyłkę wpłacę przelewem za 5 minut i w tytule podam swój adres.
DZIĘKUJĘ JUŻ TERAZ :)

Dziękuję również za podanie informacji o numerze KRS, symboliczny procent przekażę Ci Zygmunt z przyjemnością.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie Zygmunt, Twoją Hanię oraz wszystkie Osoby dobrego serca.
:) :) :)
Awatar użytkownika
Zielona Gałązka
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6839
Rejestracja: marca 15, 2007, 1:49 am
Lokalizacja: Okolice Krakowa

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Paul David

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości