Paul David - jesteśmy z Tobą!

...czyli bluesowy living-room Zygmunta Garlika

Moderator: mods

Paul David - jesteśmy z Tobą!

Postautor: paul david » stycznia 8, 2011, 9:34 pm

dzięki za dobre słowa!
dziś debiutuję samodzielnym pisaniem- piszę dolną wargą- wiec bardzo wolno i męczy...
pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Adam Węgrzynowicz » stycznia 8, 2011, 9:44 pm

Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: kora » stycznia 8, 2011, 10:02 pm

paul david pisze:dzięki za dobre słowa!
dziś debiutuję samodzielnym pisaniem- piszę dolną wargą- wiec bardzo wolno i męczy...
pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH :lol:


Wspaniała wiadomość !!!
Zyga,trzymamy kciuki :D

Uściski zasyłamy
korcia/Adam
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: flower » stycznia 9, 2011, 10:32 am

Mialam takie przeczucie Zygmunt, ze jeszcze do nas aktywnie wrocisz :D
Duzo dobrego, sciskam :) :) :)
dopiero teraz wiem jak nisko upada
kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
oto dlaczego tak się obawiam,
że za minutę trzeba będzie wstawać i żyć
Awatar użytkownika
flower
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3201
Rejestracja: czerwca 7, 2004, 11:27 pm
Lokalizacja: Wroclaw/Ostrzeszow

Postautor: Dziadek Władek » stycznia 9, 2011, 12:51 pm

paul david pisze:dzięki za dobre słowa!
dziś debiutuję samodzielnym pisaniem- piszę dolną wargą- wiec bardzo wolno i męczy...
pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH :lol:

Dla tego jednego postu warto było się zarejestrować na forum :)
Zygmunt, teraz będzie już tylko lepiej - wierzę w to :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: lauderdale » stycznia 9, 2011, 3:01 pm

paul david pisze:dzięki za dobre słowa!
dziś debiutuję samodzielnym pisaniem- piszę dolną wargą- wiec bardzo wolno i męczy...
pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH :lol:


No i to jest dobra wiadomosc .... :) Pozdrawiam.
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: paul david » stycznia 10, 2011, 8:38 pm

tyle chciałbym wam powiedziec...
pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kora » stycznia 10, 2011, 8:44 pm

Zyga kiedy na zagadki wpadniesz ? Czekamy ! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: andrzej.staszok » stycznia 13, 2011, 3:52 pm

Sciskam w pasie Zygmunt :)
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: paul david » stycznia 30, 2011, 6:30 pm

już są filmy na YOU TUBE

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA TEKSTÓW I MELODII MOICH PIOSENEK - BROŃ

BOŻE WYKONANIA

POZDRAWIAM :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: kora » stycznia 30, 2011, 9:34 pm

klik na foto :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: zakręconabluesem » stycznia 31, 2011, 9:10 pm

Ale radość serce moje rozpiera na widok samodzielnie przez Ciebie dokonanego wpisu :)
Rzadko się loguję,ale tej przyjemności, żeby Tobie odpowiedzieć nie mogłam sobie odmówić.Jak miło Ciebie poczytać. Zygmunt ja nie zapomniałam i co obiecałam wyślę, mam już przegrane, ale muszę jeszcze dotrzeć na pocztę.
Do przyjaciół się nie śmiem zaliczać, bo to zbyt wielkie słowo, a zbyt krótko i mało się znamy, ale do znajomych, którzy życzą Tobie z całego serca jak najlepiej, to z czystym sumieniem mogę .Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Twoich bliskich:)
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: apollo » stycznia 31, 2011, 9:27 pm

Ziggy - to, że nas czytasz, to jedna z najpiękniejszych informacji ostatniego czasu!
Trzymaj się ciepło - i niech Ci sił przybywa!

serdeczności!
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: zakręconabluesem » lutego 1, 2011, 1:24 pm

Zygmunt, wyślij mi na pw adres, bo gdzieś posiałam, a przesyłka przygotowana.Pozdrawiam:)
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: apollo » lutego 1, 2011, 2:28 pm

Jimens, moglibyśmy prosić o podanie danych do wpłaty 1% z PIT? Czy w tym roku jest na to szansa?
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurek Muszynski » lutego 1, 2011, 2:54 pm

Pozdrawiam Cię serdecznie! "Dobrego dnia" słucham już od dawna - od kiedy dostałem go od Twojego syna. Uważam, że ta piosenka zasługuje na ponowne nagranie, o czym już zagailiśmy, ale temat utknął, a ja nie chciałem przeszkadzać w trudnych chwilach....

W międzyczasie przyszła do głowy pewna szalona myśl i ewoluowała w konkretny projekt. Mam propozycję dla Ciebie, Zygmunt i dla wszystkich zainteresowanych Forumowiczów:

Jeżeli się zgodzisz na wykorzystanie Twojej piosenki - chciałbym ją nagrać wspólnymi siłami - podobnie jak to było przy płycie gwiazdkowej. Z tą różnicą, że tym razem jedna piosenka byłaby wspólnym dziełem. Pomyślałem o czymś w rodzaju "We Are The World". Instrumentalnie nagranie zostało by wsparte przez profesjonalistów, a wokalnie (w chórze) mógłby wziąć udział każdy chętny forumowicz. Przy czym na lead vocal namówilibyśmy kogoś doświadczonego ;-)

Ja podjąłbym się produkcji muzycznej, nagrania i miksu. Celem byłoby nagranie jakości wystarczającej do radia - nie tylko lokalnego! Patrząc od strony tych wymagań - odpada nagrywanie korespondencyjne. Znam dobre miejsce do takiego celu - "ranczo" w ładnej dolinie w Puszczy Noteckiej. Drewniany dom z doskonałą akustyką i miejscami noclegowymi (w przystępnej cenie). Nie musi to być tam - żebym nie został posądzony o kryptoreklamę! To jest po prostu najlepsze miejsce, które ja znam w okolicy i tam nagrywałem. Równie dobrze mogę pojechać ze sprzętem gdzie indziej, jeżeli pojawi się wiarygodna propozycja.

Nie znam Twoich możliwości transportowych Zygmunt - ale myślę, że z Twoją obecnością to nagranie byłoby dużo lepsze :) Być może z tego względu warto rozważyć nagranie w Ostrowie? Może ktoś z Forumowiczów ma kontakt np. z gospodarzem miejscowego kina albo innej sali o dobrej akustyce?

Pisząc te słowa liczę na zmaterializowanie Waszego poparcia dla Zygmunta. Bo ta akcja wymagałaby konkretnej inwestycji: dwóch dni z życia plus koszt dojazdu i noclegu w wybranym miejscu. Ja deklaruję gotowość wzięcia urlopu i poniesienia kosztów związanych z nagraniem i miksem - gdziekolwiek miałoby się odbyć.

Gotowa piosenka zareklamowałaby twórczość Zygmunta i gotowość Polaków do konkretnych czynów ludzkiej solidarności :) A myślę, że również pomogłaby w zbieraniu funduszy na rehabilitację. Myślę, że redaktorom radiowym trudno będzie zignorować taką akcję i tak dobrą piosenkę.

Czekam na Wasze opinie i jestem gotów skopiować temat do ogólniejszej zakładki - jeśli Admin uzna to za stosowne.
Awatar użytkownika
Jurek Muszynski
bluesman
bluesman
 
Posty: 202
Rejestracja: grudnia 30, 2008, 9:47 am
Lokalizacja: Watford

Postautor: Dziadek Władek » lutego 1, 2011, 3:15 pm

Jurek Muszyński pisze:[...]
Czekam na Wasze opinie i jestem gotów skopiować temat do ogólniejszej zakładki - jeśli Admin uzna to za stosowne.

Jurku, myślę, że niestosowne jest czekanie na akceptację admina w tej kwestii... ;) :)
Jestem przychylny takim akcjom i chętnie sam się do tego przyłożę w miarę moich możliwości :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Jimens » lutego 1, 2011, 10:03 pm

informacja nt. rozliczenia z US jest dostępna na stronie www.zygmuntgarlik.pl

ale dla przypomnienia prosze bardzo:

Obrazek

pozdrawiam!
Jimens
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: lipca 30, 2004, 10:18 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: apollo » lutego 1, 2011, 10:08 pm

Jimensie, dzięki za tę informację.
Strona - stroną, ale na forum post ten również się przyda!

pozdrowionka dla całej Rodziny!
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Adam Węgrzynowicz » lutego 2, 2011, 5:30 am

:))))
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: e m d ż i » lutego 2, 2011, 2:49 pm

Jimens pisze:informacja nt. rozliczenia z US jest dostępna na stronie www.zygmuntgarlik.pl

ale dla przypomnienia prosze bardzo:

Obrazek

pozdrawiam!


Do dziela! KAZDY moze to zrobic!
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: paul david » lutego 7, 2011, 7:27 pm

dziekuje ci MAGDALENO za wsparcie

pozdrawiam wszystkich serdecznie
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: leszekblues » lutego 15, 2011, 12:09 pm

Jurek Muszyński pisze:Pozdrawiam Cię serdecznie! "Dobrego dnia" słucham już od dawna - od kiedy dostałem go od Twojego syna. Uważam, że ta piosenka zasługuje na ponowne nagranie, o czym już zagailiśmy, ale temat utknął, a ja nie chciałem przeszkadzać w trudnych chwilach....

W międzyczasie przyszła do głowy pewna szalona myśl i ewoluowała w konkretny projekt. Mam propozycję dla Ciebie, Zygmunt i dla wszystkich zainteresowanych Forumowiczów:

Jeżeli się zgodzisz na wykorzystanie Twojej piosenki - chciałbym ją nagrać wspólnymi siłami - podobnie jak to było przy płycie gwiazdkowej. Z tą różnicą, że tym razem jedna piosenka byłaby wspólnym dziełem. Pomyślałem o czymś w rodzaju "We Are The World". Instrumentalnie nagranie zostało by wsparte przez profesjonalistów, a wokalnie (w chórze) mógłby wziąć udział każdy chętny forumowicz. Przy czym na lead vocal namówilibyśmy kogoś doświadczonego ;-)

Ja podjąłbym się produkcji muzycznej, nagrania i miksu. Celem byłoby nagranie jakości wystarczającej do radia - nie tylko lokalnego! Patrząc od strony tych wymagań - odpada nagrywanie korespondencyjne. Znam dobre miejsce do takiego celu - "ranczo" w ładnej dolinie w Puszczy Noteckiej. Drewniany dom z doskonałą akustyką i miejscami noclegowymi (w przystępnej cenie). Nie musi to być tam - żebym nie został posądzony o kryptoreklamę! To jest po prostu najlepsze miejsce, które ja znam w okolicy i tam nagrywałem. Równie dobrze mogę pojechać ze sprzętem gdzie indziej, jeżeli pojawi się wiarygodna propozycja.

Nie znam Twoich możliwości transportowych Zygmunt - ale myślę, że z Twoją obecnością to nagranie byłoby dużo lepsze :) Być może z tego względu warto rozważyć nagranie w Ostrowie? Może ktoś z Forumowiczów ma kontakt np. z gospodarzem miejscowego kina albo innej sali o dobrej akustyce?

Pisząc te słowa liczę na zmaterializowanie Waszego poparcia dla Zygmunta. Bo ta akcja wymagałaby konkretnej inwestycji: dwóch dni z życia plus koszt dojazdu i noclegu w wybranym miejscu. Ja deklaruję gotowość wzięcia urlopu i poniesienia kosztów związanych z nagraniem i miksem - gdziekolwiek miałoby się odbyć.

Gotowa piosenka zareklamowałaby twórczość Zygmunta i gotowość Polaków do konkretnych czynów ludzkiej solidarności :) A myślę, że również pomogłaby w zbieraniu funduszy na rehabilitację. Myślę, że redaktorom radiowym trudno będzie zignorować taką akcję i tak dobrą piosenkę.

Czekam na Wasze opinie i jestem gotów skopiować temat do ogólniejszej zakładki - jeśli Admin uzna to za stosowne.


JUrek poprosze o ta piosenkę
leszekblues@gmail.com
leszekblues
 

Postautor: kora » lutego 17, 2011, 1:51 pm

Wspaniały pomysł !!! Trzymam kciuki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 19, 2011, 3:18 pm

Macie Kochani mocne uściski w pasie od Zygmusia!!! Bardzo prosił abym koniecznie pamiętał o pozdrowieniu Was Wszystkich!!! Trzyma się i choć jest ciężko, to podziwiam Jego pogodę ducha. Oczywiście nieustannie muzyka towarzyszy Zygmusiowi. Jak nie dvd, to audio.
Mam też dla Was informację!!! Otóż jutro (niedziela) o godzinie 19:30 w dzienniku telewizyjnym w programie pierwszym, będzie rozmowa z Zygmusiem!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: apollo » lutego 19, 2011, 3:54 pm

To super, że dopisuje mu optymizm. To najlepszy lek!
pozdrowionka!
Awatar użytkownika
apollo
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1918
Rejestracja: października 17, 2005, 10:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 20, 2011, 6:03 pm

Przypominam raz jeszcze że dziś o 19:30 w dzienniku telewizyjnym rozmowa z naszym Zygmusiem!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: RockOnCellBlock » lutego 20, 2011, 6:40 pm

Jurek Muszyński pisze:Pozdrawiam Cię serdecznie! "Dobrego dnia" słucham już od dawna - od kiedy dostałem go od Twojego syna. Uważam, że ta piosenka zasługuje na ponowne nagranie, o czym już zagailiśmy, ale temat utknął, a ja nie chciałem przeszkadzać w trudnych chwilach....

W międzyczasie przyszła do głowy pewna szalona myśl i ewoluowała w konkretny projekt. Mam propozycję dla Ciebie, Zygmunt i dla wszystkich zainteresowanych Forumowiczów:

Jeżeli się zgodzisz na wykorzystanie Twojej piosenki - chciałbym ją nagrać wspólnymi siłami - podobnie jak to było przy płycie gwiazdkowej. Z tą różnicą, że tym razem jedna piosenka byłaby wspólnym dziełem. Pomyślałem o czymś w rodzaju "We Are The World". Instrumentalnie nagranie zostało by wsparte przez profesjonalistów, a wokalnie (w chórze) mógłby wziąć udział każdy chętny forumowicz. Przy czym na lead vocal namówilibyśmy kogoś doświadczonego ;-)

Ja podjąłbym się produkcji muzycznej, nagrania i miksu. Celem byłoby nagranie jakości wystarczającej do radia - nie tylko lokalnego! Patrząc od strony tych wymagań - odpada nagrywanie korespondencyjne. Znam dobre miejsce do takiego celu - "ranczo" w ładnej dolinie w Puszczy Noteckiej. Drewniany dom z doskonałą akustyką i miejscami noclegowymi (w przystępnej cenie). Nie musi to być tam - żebym nie został posądzony o kryptoreklamę! To jest po prostu najlepsze miejsce, które ja znam w okolicy i tam nagrywałem. Równie dobrze mogę pojechać ze sprzętem gdzie indziej, jeżeli pojawi się wiarygodna propozycja.

Nie znam Twoich możliwości transportowych Zygmunt - ale myślę, że z Twoją obecnością to nagranie byłoby dużo lepsze :) Być może z tego względu warto rozważyć nagranie w Ostrowie? Może ktoś z Forumowiczów ma kontakt np. z gospodarzem miejscowego kina albo innej sali o dobrej akustyce?

Pisząc te słowa liczę na zmaterializowanie Waszego poparcia dla Zygmunta. Bo ta akcja wymagałaby konkretnej inwestycji: dwóch dni z życia plus koszt dojazdu i noclegu w wybranym miejscu. Ja deklaruję gotowość wzięcia urlopu i poniesienia kosztów związanych z nagraniem i miksem - gdziekolwiek miałoby się odbyć.

Gotowa piosenka zareklamowałaby twórczość Zygmunta i gotowość Polaków do konkretnych czynów ludzkiej solidarności :) A myślę, że również pomogłaby w zbieraniu funduszy na rehabilitację. Myślę, że redaktorom radiowym trudno będzie zignorować taką akcję i tak dobrą piosenkę.

Czekam na Wasze opinie i jestem gotów skopiować temat do ogólniejszej zakładki - jeśli Admin uzna to za stosowne.


Piękny pomysł, Jurku :)
Jakieś kroki zostały podjęte, jakieś plany nieco konkretniejsze?
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: lauderdale » lutego 20, 2011, 6:52 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Przypominam raz jeszcze że dziś o 19:30 w dzienniku telewizyjnym rozmowa z naszym Zygmusiem!!!

Telewizor wlaczony ... :)
Lauder Dale

...zeby grac, trzeba grac ...
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.

STOLEN BLUES
lauderdale
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3392
Rejestracja: października 26, 2006, 8:55 am
Lokalizacja: Z drogi do Polski :)

Postautor: RockOnCellBlock » lutego 20, 2011, 7:04 pm

lauderdale pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Przypominam raz jeszcze że dziś o 19:30 w dzienniku telewizyjnym rozmowa z naszym Zygmusiem!!!

Telewizor wlaczony ... :)


Też obejrzę, koniecznie :)
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Paul David

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości