Jaromi - Blues o kelnerki miłości szalonej

...czyli Salon Mistrza Jaromiego

Moderator: mods

Jaromi - Blues o kelnerki miłości szalonej

Postautor: J A R O M I » listopada 22, 2005, 6:01 am

www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe
Zapraszam do ściągania mojego Flash-teledysku, zmajstrowanego do piosenki
pt. Blues o kelnerki miłości szalonej.
życzę przyjemności podczas oglądania - oraz słuchania rzecz yassna.
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: getright » listopada 22, 2005, 3:46 pm

Hehe fajnie to zrobiłes, luzik... muza też miła :)
Awatar użytkownika
getright
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 132
Rejestracja: lipca 3, 2005, 9:29 am
Lokalizacja: Londyn

Postautor: maciek lipina » listopada 22, 2005, 8:21 pm

Naprawde, bardzo fajny numer, teledysk :wink: tez!
A kto gra na harmoszce? bo pięknie!!
maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm

Postautor: maciek lipina » listopada 22, 2005, 9:25 pm

aaa jest napisane....rzeczywiscie, ślepy jestem sorry..
Jeszcze raz, naprawde, szczere wyrazy uznania dla Jaromiego! :lol: :wink:
maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm

Postautor: J A R O M I » listopada 26, 2005, 3:46 am

Wszystkim komentatorom dziękuję za słowa uznania
i następne osoby zapraszam do ściągania :lol: :wink:

www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe

PS.
Wiem, że Jerzyki też se to ściągały
i moje wypociny Im się podobały
Wszak jednak nic o tym tu nie napisały
Ot, Niewdzięcznica mała i Niewdzięcznik mały... :D
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Sue Minckler » listopada 26, 2005, 4:20 am

Jaromi... I have still not received CDs you sent to me. I wait. The postal system in PL and USA are not very good. I look forward to hearing your new CD, and sending it to US radio stations. When CD arrives, I will tell you immediately. You are a great blues artist, a funny guy and my friend, and I will help promote your CD if I can.

xo Sue
Awatar użytkownika
Sue Minckler
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: września 13, 2005, 1:18 am
Lokalizacja: Marquette,MI

Postautor: J A R O M I » listopada 26, 2005, 9:45 am

Hi Sue
Formerly, if I remember, my CDs rode to you one and half month near. Next time I have sent CDs for you 12 October, so probably you will obtain them in closest days.
I thank one more time, for beautiful t-shirts, and for movie with you in main role. :lol:

I invite for viewing my video clip :arrow: www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe

I connect greetings. Best regards
Jaromi
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: anna » listopada 26, 2005, 11:57 am

J A R O M I pisze:Wszystkim komentatorom dzi?kuj? za s?owa uznania
i nast?pne osoby zapraszam do ?ci?gania :lol: :wink:

www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe

PS.
Wiem ?e Jerzyki te? se to ?ci?ga?y
i moje wypociny Im si? podoba?y
Wszak jednak nic o tym tu nie napisa?y
Ot, Niewdzi?cznica ma?a i Niewdzi?cznik ma?y... :D


Od razu niewdzi?cznica i niewdzi?cznik :D
Teledysk mnie przerazi? i zachwyci? zarazem....no bo biedna ta kelnerka :cry: a on taki niewinny :D i jak tu teraz wierzy? w mi?o?? od pierwszego wejrzenia hmmm przecie? to takie niebezpieczne :wink:
Jaromi Jeste? Wielki powtarzam to za ka?dym razem, kiedy s?ysz? i og??dam Twoj? tw?rczo??.... zaskakujesz coraz bardziej :))) ale robisz to w Wielkim Stylu!!
Pozdrawiamy gor?co i czekamy na wi?cej :)))
Jerzyki :):)
anna
 

Postautor: Arczi » listopada 27, 2005, 2:10 pm

Ojojojoj no coz widze, ze same glosy aprobaty. :)
Ludzie, ktorym sie 'teledysk' nie podoba siedza cichutenko by kogos przypadkiem nie urazic, a ja postanowilem jednak cos napisac. Piosenka przyjemna, powiedzialbym wakacyjna idealna do grania i spiewania przy ognisku. Ten utwor nadawalby sie na festival piosenki turystycznej, tylko nie radze startowac w konkursach razem Bluesly, ktora ma nawet swoje numery wlasne tego typu, ktore po dopracowaniu mysle, ze to wlasnie ja czynilby glowna faworytka tych konkursow. Tu buziaki dla niej :*

Wracajac do tematu, Jaromi tak jak napisales, te wypociny z calym szacunkiem dla Ciebie, nie sa godne muzyka Twojego pokroju. Taki utwor to moge napisac ja. Prosze nie odbieraj tego posta jako zlosliwosc z mojej strony, tylko jako mobilizacje do bardziej wytezonej pracy. :wink:

Serdecznie pozdrawiam
Arczi
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: J A R O M I » listopada 27, 2005, 3:37 pm

Oj Arczi, Arczi !!!
Jak mo?esz ocenia? jakiego pokroju jestem muzykiem ? ? ? Znamy si? osobi?cie ? - bo nie pami?tam. Zapewniam Ci? ?e te wypociny (wszelkie moje wypociny!!!), s? dok?adnym odzwierciedleniem mojej osobowo?ci. Zdarza mi si? co prawda napisa? jakie? piosenki o g??bszej nieco tre?ci, ale traktuj? to jako wypadki przy pracy. Ciesz? si? ?e zakwalifikowa?e? t? piosenk? jako idealn? do grania i ?piewania przy ognisku. To wielkie wyr??nienie dla mnie - cho? pewnie nie zamierzone z Twojej strony. Ja grywa?em niegdy? przy ognisku takie utwory jak: Kiedy by?em ma?ym ch?opcem (Nalepa / Loebl), czy Knockin' on Heaven's Door (Bob Dylan), wi?c troch? mnie t? opini? podbudowa?e?. Fakt - ?e g?os?w dezaprobaty, je?eli chodzi o teledysk - jeszcze nie odnotowa?em, ale ludzie kt?rym np. nie podoba si? moje ?piewanie, wcale nie siedz? - jak napisa?e? -"cichute?ko" :arrow: (patrz: komentarze - http://jaromi.mp3.wp.pl/ )

Pozdrawiam r?wnie? serdecznie jak i s?onecznie :lol:
Jaromi

PS. Acha!!! Jest jedno Twoje zdanie - z kt?rym si? wybitnie nie zgadzam, cyt. "Taki utwor to moge napisac ja". Mog? si? za?o?y? o flaszk? ?o??dkowej Gorzkiej, ?e takiego utworu nie jeste? w stanie napisa?. 8)
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: dmin » listopada 27, 2005, 3:56 pm

Fakt - ?e g?os?w dezaprobaty, je?eli chodzi o teledysk - jeszcze nie odnotowa?em, ale ludzie kt?rym np. nie podoba si? moje ?piewanie, wcale nie siedz? - jak napisa?e? -"cichute?ko" Arrow (patrz: komentarze - http://jaromi.mp3.wp.pl/ )

A nie pomy?la?e? o tym Jaromi ?e ludzie tutaj pisz?cy to w duzym procencie Twoi znajomi (bardziej i mniej),i po prostu nie chc? Ci robi? przykro?ci pisz?c jak jest naprawde?(dotyczy to jeszcze kilku tzw muzykow st?d).Przysi?gam- s? ludzie ktorym mo?e sie to wydawa? w cholere nudne i nie?mieszne.I nie min? sie z prawd?.....
Sam nie chce Ci robi? przykro?ci zreszt? widac Twoje ego nie przyjmuje do siebie krytyki,wi?c nie martwie sie o to zbytnio
pozdrawiam Cie serdecznie
Dominik
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: J A R O M I » listopada 27, 2005, 4:12 pm

hej dmin

Nie jest dla mnie istotne czy jest ktokolwiek, kto chce lub nie chce robi? mi przykro?ci. Ja poprostu nie rozumiem czym - jakimi s?owami - mo?na zrobi? mi przykro??. Nie znajduj? takich s??w w s?owniku, ani poza s?ownikiem.
Natomiast zapewniam Ci?, ?e s?owa krytyki do mnie trafiaj?. To si? wszystko we mnie gotuje i skwierczy, ale jako? przykro?ci mi to nie sprawia. Naprawd? !!! :lol: :lol: :lol:

pozdro
Jaromi
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: J A R O M I » listopada 27, 2005, 4:49 pm

Troch? odszed?em od tematu, (tematem jest tu m?j Flash-teledysk, a nie moje stosunki mi?dzyludzkie) :roll:
wi?c przypominam:

Nast?pne osoby zapraszam do ?ci?gania
oraz moich wypocin krytykowania :lol:

:arrow: www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Arczi » listopada 27, 2005, 5:31 pm

Masz Jaromi swieta racje, nie mam w sumie pojecia jakiego pokroju jestes muzykiem. Nie znam dokladnie calej Twojej tworczosci, nie znamy sie osobiscie, wyciagnalem byc moze trafne, a moze mylne wnioski, ze slow ludzi tutaj piszacych o Tobie i twierdzacych, ze znakomity z Ciebie muzyk. Ile w tych slowach prawdy na serio nie wiem. Uwazaj na ludzi, kt?rzy glaszcza Cie po glowie a za plecami sie z Ciebie smieja, bo wierz mi sa i tacy. Ja mialem odwage napisac co mysle o tym utworze i tyle, a Ty sie od razu zloscisz i zdaje sie, ze stalem sie Twoim wrogiem publicznym numer 1 ;)
Po prostu tak czuje ten utwor, jest idealny do spiewania przy ognisku i tylko przy ognisku. Nie pochlebiaj takze sobie, nie naklaniaj innych do pochlebstw bo to nieladnie. Poza tym bo do Knockin' On Heaven's Door i wielu innych ogniskowych szlagierow 'Kelnereczce' daleko i zapewniam Cie, ze to nie tylko moje zdanie. Jestem zszokowany Twoja napusznoscia, pycha. Co do Zoladkowej Gorzkiej, to nie mow hop, bo tego nie wiesz (chyba ze posadzisz w jury swoich znajomych).

J A R O M I pisze: Ja poprostu nie rozumiem czym - jakimi s?owami - mo?na zrobi? mi przykro??. Nie znajduj? takich s??w w s?owniku, ani poza s?ownikiem.
Jaromi


Kompletnie pozbawione szczerosci zdanie.
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 27, 2005, 5:45 pm

No i dobrze. Bo bez udzia?u "Go?ci", zaczyna si? rzeczowa dyskusja. Akurat Arczi i Dmin zawsze pisali od serca i za to ich ceni?. Natomiast jak doskonale wiecie, ja bardzo ceni? sobie tw?rczo?? Jaromiego, czemu wyraz da?em tak?e w "Okolicach Bluesa", wprowadzaj?c przez cztery miesi?ce cykl zatytu?owany: "Blues z Jaromim". I zapewniam nie dlatego, ?e znamy si? dobrze, ale dlatego, ?e w pewnym momencie zacz??em z uwag? s?ucha? tekst?w i muzyki, a ka?dej p?ycie Jaromiego, po?wi?ca?em 5-6 ods?ucha? w zaciszu domowym, czy podczas d?ugich tras samochodem. Nie ukrywam ?e wcze?niej by?em nastawiony sceptycznie do Jego tw?rczo?ci. Moje przekonanie dotyczy tak?e wsp??pracy Jaromiego z "Blues Flowers". Pos?uchajcie prosz? jak znamienicie pracuje tam sekcja. Przecie? to absolutny metronom, a w po??czeniu z tekstami wy?piewywanymi przez Jaromiego, tworz? si? r??nobarwne nastroje. Widzia?em par? koncert?w solowych Jaromiego i z "Blues Flowers" i za ka?dym razem publiczno?? reagowa?a entuzjastycznie i wychodz?c z takiego spektaklu, wszyscy wyrzucili chyba z siebie resztki agresji i stresu i cho? przez t? chwil? na ich twarzach malowa?a si? tylko rado??. Blues mo?e by? te? bardzo weso?y i taki te? jest w istocie w wykonaniu Jaromiego. A je?eli nie jest to do ko?ca takt?w dwana?cie, to znaczy ?e taka by?a koncepcja zagrania sztuki "Blues o kelnerki mi?o?ci szalonej". Jaromi wstawi? teledysk po to, aby?my go oceniali. Ja oceniam ?wietnie (kochani Arczi i Dminie) bez wzgl?du na moj? znajomo?? z Jaromim i ufam, ?e mi w to uwierzycie. To tak zupe?nie Dminku, jak Ty da?e? mi p?yt? z pewnym zespo?em, kt?ry wykonywa? standard Zeppelin?w. Anna by?a zauroczona. Ja natomiast podchodzi?em bardzo sceptycznie. Jednak za namow? Anny, zagra?em t? sztuk? w "Okolicach Bluesa" i wtedy nie wyszed?em ze studia tylko pozosta?em w zas?uchaniu przez te prawie chyba minut jedena?cie. Warto by?o. Bo przekona?em si? do tej jak?e innej interpretacji. Ale jak wiesz zdania s?uchaczy by?y bardzo podzielone, z przewag? tych pozytywnych. Tak wi?c ka?dy odbiera inaczej. Ja nie znam osobi?cie cz?onk?w zespo?u, a tak?e wokalistki. Ale uwa?am ?e zrobili to znakomicie, tak jak ?wietnie Magda Piskorczyk za?piewa?a "Nie b?d? grzeczn? dziewczynk?" autorstwa Jaromiego, z Jego te? udzia?em i "Blues Flowers". Chcia?bym bardzo aby w "Radiu Derf" posz?y trzy kawa?ki Jaromiego z najbardziej mojej ulubionej p?yty, "Experiencd". A b?d? to: "Moje miasto jest za ma?e", "Ile wiatru mi potrzeba" i "Zamy?lenie nad jeziorem Jamno". To p?yta autorska. Wszystkie instrumenty nagrywa? Jaromi. Je?eli po?wi?cicie troszk? uwagi tym nagraniom, to mam cich? nadziej?, ?e dostrze?ecie kunszt Jaromiego i to warstwie muzycznej i s?ownej.

Pozdrawiam i ?ciskam!!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Arczi » listopada 27, 2005, 6:01 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Chcia?bym bardzo aby w "Radiu Derf" posz?y trzy kawa?ki Jaromiego z najbardziej mojej ulubionej p?yty, "Experiencd". A b?d? to: "Moje miasto jest za ma?e", "Ile wiatru mi potrzeba" i "Zamy?lenie nad jeziorem Jamno". To p?yta autorska. Wszystkie instrumenty nagrywa? Jaromi. Je?eli po?wi?cicie troszk? uwagi tym nagraniom, to mam cich? nadziej?, ?e dostrze?ecie kunszt Jaromiego i to warstwie muzycznej i s?ownej.

Pozdrawiam i ?ciskam!!!!


Na pewno przeslucham, bo przeciez wykonawcy nie mozna oceniac po jednym, dwoch czy pieciu utworach.

Pozdrawiam
Arczi
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: J A R O M I » listopada 27, 2005, 6:03 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:No i dobrze. Bo bez udzia?u "Go?ci", zaczyna si? rzeczowa dyskusja.


No w?a?nie !!! Jerzyk !!! W momencie kiedy zacz??a si? rzeczowa dyskusja, to Ty musia?e? wpa?? z ga?nic?. S?odzisz i s?odzisz... Przez Ciebie straci?em w?tek. Eeeeeee, nic mi si? nie chce gada? :cry:
Ostatnio zmieniony listopada 27, 2005, 6:06 pm przez J A R O M I, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 27, 2005, 6:06 pm

To ju? Jaromi!!! A co mam zrobi? Jaromi jak mi si? podoba!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Arczi » listopada 27, 2005, 6:07 pm

J A R O M I pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:No i dobrze. Bo bez udzia?u "Go?ci", zaczyna si? rzeczowa dyskusja.


No w?a?nie !!! Jerzyk !!! W momencie kiedy zacz??a si? rzeczowa dyskusja, to Ty musia?e? wpa?? z ga?nic?. S?odzisz i s?odzisz... Przez Ciebie straci?em w?tek. eeeeeee, nic mi si? nie chce gada? :cry:


Choc Jaromi przeniesiemy sie do dzialu pyskowka, bo tutaj przeszkadzaja :wink:

Pozdro
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: dmin » listopada 27, 2005, 6:09 pm

Tak....
W dwoch slowach bez cytowania.
Nie mam najmniejszej w?tpliwo?ci ze "narozrabial","szkody g?rnicze",jako "rysunek rzeczywisto?ci" i np Jestem Bluesmanem jako swoisty zart sa frapujace i smieszne(ten trzeci przytoczony).Ale na dlu?sz? mete idzie umrze? przy tym z nud?w a generalnie to to wcale ale to wcale nie ?mieszy.Wiesz to jest na tej samej zasadzie ?e "kazda potwora znajdzie swojego amatora" i super ze tak w?a?nie jest.Ale na milosc Bosk? nie r?bmy z szarej myszy- lwa szablastego i nie r?bmy z Jaromiego kogos na kszta?t Boba Dylana bo mnie ogarnia zw?tpienie o co chodzi jakby.I nie jest to Pawe? tzn Arczi kwestia wyt??onej bardziej lub mniej pracy bo ja chocbym sie dwa dni wpatrywa? w zdjecie Brada Pitta to na dzie? trzeci sie nim nie obudze
Prosze zeby nikt nie mysla? ze uderzam w mentorski ton bo tak nie jest.I w ogole przysiega?em sobie ze juz wiecej nie bede bral udzialu tu w dyskusjach.No ale jak Wielka Gwiazda Jaromi odlecia?a w niebo i spojrza?a z g?ry a nawet zaryzykowa?a flaszk? ?o??dkowej to nie moglem pozostac obojetny bo wzdecia zadecia wydecia i hipokryzji nie znosze
Pozdrawiam serdecznie
Dominik
P.S
I jeszcze jedno.Moja przyjaciolka cz?sto mowi "nie b?d? taki maczo bo jutro b?dziesz przeprasza?" i ja np nie chce wojowa?.Ale jak takie co? czytam to a? mnie palce swedz?:)
Ostatnio zmieniony listopada 27, 2005, 6:17 pm przez dmin, łącznie zmieniany 1 raz
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: J A R O M I » listopada 27, 2005, 6:11 pm

Arczi pisze:
J A R O M I pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:No i dobrze. Bo bez udzia?u "Go?ci", zaczyna si? rzeczowa dyskusja.


No w?a?nie !!! Jerzyk !!! W momencie kiedy zacz??a si? rzeczowa dyskusja, to Ty musia?e? wpa?? z ga?nic?. S?odzisz i s?odzisz... Przez Ciebie straci?em w?tek. eeeeeee, nic mi si? nie chce gada? :cry:


Choc Jaromi przeniesiemy sie do dzialu pyskowka, bo tutaj przeszkadzaja :wink:

Pozdro


B?dziemy si? wali? po pyskach ???? Niee , co Ty !!! Ja nie chc? - jestem raczej drobnej postury....... :lol: :lol:
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Arczi » listopada 27, 2005, 6:17 pm

J A R O M I pisze:B?dziemy si? wali? po pyskach ???? Niee , co Ty !!! Ja nie chc? - jestem raczej drobnej postury.......


Nie no cos Ty, nie mam zamiaru z nikim sie bic. Pogadac chcialem :wink:


Dobra koniec tego tematu !!!! :wink:
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 27, 2005, 6:19 pm

Arczi! W?a?nie leci "Zamy?lenie nad jeziorem Jamno"
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: J A R O M I » listopada 27, 2005, 6:21 pm

Znowu ten Jerzyk :(
Słowa napisane, świadczą w pierwszej kolejności o piszącym te słowa. Jaromi
www.jaromi.com . http://pl.youtube.com/BluesJaromi . www.jaromi.com/eka
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: anna » listopada 27, 2005, 6:26 pm

Tylko mi tu Jaromka nie la? po pysku :evil: :) bo ja przepadam za tw?rczo?ci? Jaromiego i jego poczuciem humoru od czasu do czasu :roll: i za tymi mrocznymi stronami w jego utworach i t? nie wymy?lan? osobowo?ci? ale autentyczn? ,szczer? i prawdziw?...
pozdrawiam przy muzyce Jaromiego :D
anna
 

Postautor: J A R O M I » listopada 27, 2005, 6:30 pm

ONI MNIE CHC? BI? :( A? ICH PALCE ?WIERZBI?........
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: J A R O M I » listopada 27, 2005, 6:36 pm

Troch? odszed?em od tematu, /zeszli?my na ringi bokserskie/
(tematem jest tu m?j Flash-teledysk, a nie moje stosunki mi?dzyludzkie) 8) 8) 8)
wi?c przypominam:

Nast?pne osoby zapraszam do ?ci?gania
oraz moich wypocin krytykowania 8) 8) 8)

:arrow: :arrow: :arrow: www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: dmin » listopada 27, 2005, 7:18 pm

....sw?dz? ?eby co? napisa?:)
Swoj? drog? Jaromi to by?aby chyba walka stulecia Kulas Vs ?ysy:))

Nast?pne osoby zaprasza do ?ci?gania
oraz jego wypocin krytykowania
http://www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe

(?eby nie by?o ze offftopic czy co? tam)

Dominik
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: J A R O M I » listopada 27, 2005, 8:12 pm

dmin pisze:Swoj? drog? Jaromi to by?aby chyba walka stulecia Kulas Vs ?ysy:))


Pod warunkiem ?e walka odby?aby si? w basenie wype?nionym kisielem malinowym. Mogliby?my zrobi? z tego SZO? - kto? by to nakr?ci? kamer? zamieszczon? w telefonie kom?rkowym, i mia?bym znakomity materia? do nast?pnego teledysku ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Arczi » listopada 27, 2005, 10:50 pm

J A R O M I pisze:
dmin pisze:Swoj? drog? Jaromi to by?aby chyba walka stulecia Kulas Vs ?ysy:))


Pod warunkiem ?e walka odby?aby si? w basenie wype?nionym kisielem malinowym. Mogliby?my zrobi? z tego SZO? - kto? by to nakr?ci? kamer? zamieszczon? w telefonie kom?rkowym, i mia?bym znakomity materia? do nast?pnego teledysku ;) :lol: :lol:


oooo good idea :) to ja w takim razie zalatwiam 3000 litrow kisielu malinowego. :D z tym, ze ustalmy reguly gry. nie wolno bic po mordzie ani ponizej pasa, wolno sie jedynie tarzac w kisielu. mozna tez wrzucac do basanu publike kibicujaca przeciwnikowi, zwlaszcza kobiety :wink:
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do JAROMI i jego dzieła (jeszcze nie) wszystkie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 321 gości