Jaromi - Blues o kelnerki miłości szalonej

...czyli Salon Mistrza Jaromiego

Moderator: mods

Postautor: J A R O M I » listopada 28, 2005, 7:26 am

J A R O M I pisze:PS. Acha!!! Jest jedno Twoje zdanie - z kt?rym si? wybitnie nie zgadzam, cyt. "Taki utwor to moge napisac ja". Mog? si? za?o?y? o flaszk? ?o??dkowej Gorzkiej, ?e takiego utworu nie jeste? w stanie napisa?. 8)


Widz? Arczi, ?e czujesz kimat. Wycofuj? si? z cytowanej wy?ej opinii.
Chyba przegra?bym ten zak?ad jednak... :roll:

PS. Ale obiecuj?, ?e wypij? za Twoje zdrowie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Moniajam » listopada 28, 2005, 7:55 am

Arczi pisze:
J A R O M I pisze:
dmin pisze:Swoj? drog? Jaromi to by?aby chyba walka stulecia Kulas Vs ?ysy:))


Pod warunkiem ?e walka odby?aby si? w basenie wype?nionym kisielem malinowym. Mogliby?my zrobi? z tego SZO? - kto? by to nakr?ci? kamer? zamieszczon? w telefonie kom?rkowym, i mia?bym znakomity materia? do nast?pnego teledysku ;) :lol: :lol:


oooo good idea :) to ja w takim razie zalatwiam 3000 litrow kisielu malinowego. :D z tym, ze ustalmy reguly gry. nie wolno bic po mordzie ani ponizej pasa, wolno sie jedynie tarzac w kisielu. mozna tez wrzucac do basanu publike kibicujaca przeciwnikowi, zwlaszcza kobiety :wink:


no i bylby na reszczie jakis ciekawy show, w sam raz dla mnie, wiecie co, dogadajcie sie z moja kablowka niech to wyemituja !
Awatar użytkownika
Moniajam
bluesman
bluesman
 
Posty: 296
Rejestracja: lipca 21, 2005, 5:49 am

Postautor: Moniajam » listopada 28, 2005, 7:56 am

a sorry mialo byc o teledysku - no nie moge ogladac bo za duzo drastycznych scen ! wrecz rodzierajacych serce :)
Nothing can last
There are no second chances.
Never give a day away.
Always live for today.
Awatar użytkownika
Moniajam
bluesman
bluesman
 
Posty: 296
Rejestracja: lipca 21, 2005, 5:49 am

Postautor: J A R O M I » listopada 29, 2005, 5:11 am

Oj, oj - Moniajam !!
No faktycznie - karygodny b??d pope?ni?em. Powinienem rzecz yassna zaznaczy?, ?e teledysk jest dozwolony od lat 18stu, a i osoby o s?abych nerwach ogl?da? go nie powinny :x
Serdecznie prz?praszam i obiecuj? popraw? !
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: bohdan » listopada 29, 2005, 9:13 pm

J A R O M I pisze:Oj, oj - Moniajam !!
No faktycznie - karygodny b??d pope?ni?em. Powinienem rzecz yassna zaznaczy?, ?e teledysk jest dozwolony od lat 18stu, a i osoby o s?abych nerwach ogl?da? go nie powinny :x
Serdecznie prz?praszam i obiecuj? popraw? !
O rany! A ja mam 16!

(i mi si? podoba :) )
bohdan
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1295
Rejestracja: maja 17, 2005, 6:38 pm

Postautor: Moniajam » grudnia 1, 2005, 1:14 am

No wlasnie Jaromi popraw sie i zmontuj jakis teledysk z piosenka dla widowni ponizej 16 roku zycia !
Awatar użytkownika
Moniajam
bluesman
bluesman
 
Posty: 296
Rejestracja: lipca 21, 2005, 5:49 am

Postautor: Arczi » grudnia 1, 2005, 2:06 am

Moniajam pisze:No wlasnie Jaromi popraw sie i zmontuj jakis teledysk z piosenka dla widowni ponizej 16 roku zycia !


zamiast krwi wpakuj np w teledysk zielony ketchup :lol:
Arczi
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1679
Rejestracja: grudnia 15, 2004, 12:50 pm

Postautor: Moniajam » grudnia 1, 2005, 2:22 am

Arczi spij bo Ci sie jeszcze ten keczup i ta kelnerka przysnia ........z Jaromim w kisielu he he :)
Nothing can last
There are no second chances.
Never give a day away.
Always live for today.
Awatar użytkownika
Moniajam
bluesman
bluesman
 
Posty: 296
Rejestracja: lipca 21, 2005, 5:49 am

Postautor: Praktyk » grudnia 1, 2005, 9:05 am

Videoklip, tudzie? teledysk b?d? clipol znam ju? od mniej wi?cej 2 miesi?cy i ogl?da?em nie raz, nie dwa...i znajomym puszcza?em i sympatycznie bawi?em nim go?ci. Wszystko proste i konkretne. Tekst potoczysty, jakby wynika? sam z siebie, a takie najtrudniej napisa?. Czego tu chcie? wi?cej? A wszystko wpisuje si? w jedno ze ?wiadomych oblicz Jaromiego. Mnie si? podoba. Coprawda bardziej ze wzgl?d?w pozamuzycznych i pozaestetycznych (wol? inne utwory Jaromiego), ?ycia mojego ten teledysk nie zmieni?, ale podni?s? k?ciki ust czyni?c u?miech na mej twarzy. Jeszcze nigdy si? nie u?miecha?em na widok takiej ilo?ci krwi i s?uchaj?c takiej dramatycznej historii...no no...
Jaromi z premedytacj? manipuluje odbiorcami sztuki:-))))!!!

P.S. Tym , kt?rzy nie s?uchaj?, polecam radiow? tr?jk?, w kt?rej ostatnio pojawia si? utw?r Jaromiego i grupy Blues Flowers "Nie o to sz?o" i kt?ry to na li?cie nawet sobie nie?le radzi.
Praktyk
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 122
Rejestracja: października 6, 2005, 2:40 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: J A R O M I » grudnia 7, 2005, 5:46 pm

Robi? to co robi?

Robi? sobie to co robi?, czasem sobie rzepk? skrobie
Czasem rybk? sobie ?owi?, czasem co? g?upiego powiem
Czasem co? g?upiego zrobi?, czasem ?ykn? co? na zdrowie
I gram sobie tak? nutk?, jaka mi za?wita w g?owie
To m?j blues, robi? co robi? i ju?

Robi? sobie to co lubi?, czasem lubi? pomie? w czubie
A wi?c spij? si? po pr?bie, czasem w uchu palcem d?ubie
Gdy jest ?le to m?wi? ?e, jak Kuba Bogu tak B?g Kubie
Czasem w t?umie gdzie? si? zgubi?, albo w pubie lub jazz-clubie
To m?j blues, robi? co robi? i ju?

Czasem jad? autostopem, czasem chodz? na piechot?
Czasem kocham ci? w sobot?, czasem przedtem, czasem potem
Dziwne rzeczy robi? czasem, czasem s?uszn? czytam pras?
Czasem si? zaci?gn? grassem, - i tak si? zdarza czasem
To m?j blues, robi? co robi? i ju?

Robi? to co mam ochot?, robi? teraz albo potem
Mog? zwiedza? star? grot?, lub zadawa? ci pieszczot?
Mog? ci? obsypa? z?otem, gdy je znajd? gdzie? pod p?otem
Lub zimowa? pod namiotem, albo zosta? twoim kotem
To m?j blues, robi? co robi? i ju?

Robi? co mi si? podoba, czasem usi?d? na schodach
I gram sobie takie nuty, ?e mi z n?g spadaj? buty
I z gitarki czasem puszcz? nutk? co mi we ?bie pluszcze
A gdy jeszcze pluszcze we flaszce wlewam to w paszcz?
Wtedy ?ycie mam hulaszcze wi?c w d?onie klaszcze gdy weso?o w czaszce
To m?j blues, robi? co robi? i ju?
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: J A R O M I » grudnia 8, 2005, 3:02 pm

A ja si? w?a?nie zag??biam si? w marzeniach nad zrobieniem teledysku do utworu pt. Zamordowali - z najnowszej p?yty Blues Flowers - "bluesmenty". To by dopiero by?o - w troch? ponad 3 minutowym utworze - 4 trupy...
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Moniajam » grudnia 9, 2005, 2:18 am

J A R O M I pisze:A ja si? w?a?nie zag??biam si? w marzeniach nad zrobieniem teledysku do utworu pt. Zamordowali - z najnowszej p?yty Blues Flowers - "bluesmenty". To by dopiero by?o - w troch? ponad 3 minutowym utworze - 4 trupy...


kurka Jaromi ty nowa kategorie tworzysz - "czarny" blues
Awatar użytkownika
Moniajam
bluesman
bluesman
 
Posty: 296
Rejestracja: lipca 21, 2005, 5:49 am

Postautor: Tomii » grudnia 9, 2005, 2:23 am

Moniajam pisze:
J A R O M I pisze:A ja si? w?a?nie zag??biam si? w marzeniach nad zrobieniem teledysku do utworu pt. Zamordowali - z najnowszej p?yty Blues Flowers - "bluesmenty". To by dopiero by?o - w troch? ponad 3 minutowym utworze - 4 trupy...


kurka Jaromi ty nowa kategorie tworzysz - "czarny" blues


Monii, to powoli jest nowy gatunek, ale bynajmiej nie czarny, cichutko czytajac i obserwujac temat smie twierdzic ze to "Jaromi Blues" i wierz mi - jest bajecznie kolorowy :)
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Moniajam » grudnia 9, 2005, 2:38 am

Jaromi Roland Topor bluesa !
Nothing can last
There are no second chances.
Never give a day away.
Always live for today.
Awatar użytkownika
Moniajam
bluesman
bluesman
 
Posty: 296
Rejestracja: lipca 21, 2005, 5:49 am

Postautor: Janusz M. » grudnia 9, 2005, 3:06 am

Eeee tam,Roland Topor Jaromi Grafiki /Czarnego Humoru*

*niepotrzebne skre?li?
:-D
Janusz M.
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1159
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 12:28 am
Lokalizacja: Sląsk

Postautor: sedit » grudnia 9, 2005, 1:50 pm

Czytam sobie czytam (?ci?gna?em widjo i obejrza?em nie raz.) i w?a?ciwie nie wiem co mam powiedzie? na wcze?niejsz? cz??? dyskusji, ktora sesnu nie mia?a. Znacznie bardziej mi si? podoba teraz.
A piosnka? moim zdaniem super. Jest w niej taki klimat piosenki (no niech Wam b?dzie, ale to okre?lenie nie istnieje) turystycznej, kt?r? ja bardzo lubi? i na festiwalach bywam cz?sto. Jest w niej (piosence) niebiesko i czerwono ( :D ) a przedewszystkim budzi usmiech zar?wno prostota jak i wyrazisto?? tekstu, muzyki czy klipu. Dla mnie bomba. Co? lekkiego niby nieambitnego, a jednak bardzo mi?ego muzycznie (nie powiem, ?e poprawnego, bo nie mi to ocenia?).
Nie ?mia?bym oceni? ca?ej Tw?rczo?ci Jarmomiego po tym, jedym utworze. Wydaje mi si?, ?e zosta? ot tak lekko napisany. A takie lekkie utwory w sumie najtrudniej napisa? tak, by przedstawia?y sob? jeszcze jakie? warto?ci.

A tak naprawde najbardziej mi si? podoba dlatego, ?e wyczu?em tu delikatny Belonowski (przymiotnik z premedytacj? napisany z wielkiej litery) klimat. Co? jak "Ballada o pannie na Zamku Blaustein" w?a?nie nieod?a?owanego Wojtka Belona.
Cud, mi?d i orzeszki

pozdrawiam Sedit

ps. kurcze wkrad?o mi sie kilka b??d?w, dzieki Adminom za mo?liwo?? poprawy :)
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: J A R O M I » stycznia 6, 2006, 3:32 am

Tak tak sedit.
Jest niebiesko i czerwono.
Jedna (s?ownie: 1) kropelka krwi tylko,
a nie morze krwi - jak mi zarzucaj? co poniekt?rzy opiniodawcy szczerzy (w skr?cie - oszczercy).
Czerwona kropelka. No i n?? Niebieski...
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Sue Minckler » stycznia 6, 2006, 3:46 am

Oooh, Jaromi... BABY!!! You don't sleep???
xo Sue
Awatar użytkownika
Sue Minckler
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: września 13, 2005, 1:18 am
Lokalizacja: Marquette,MI

Postautor: J A R O M I » stycznia 6, 2006, 4:12 am

Hey Sue

I woke up this morning... :? :? :?
Blues walking 'round my bed...


:arrow: :arrow: (download) :arrow: :arrow: www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Sue Minckler » stycznia 6, 2006, 4:36 am

J A R O M I pisze:Hey Sue

I woke up this morning... :? :? :?
Blues walking 'round my bed...


:arrow: :arrow: (download) :arrow: :arrow: www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe


Dzieki Jaromi... I will check in a while. I have some things to do.. I must walk dogs, and when I do that I will listen (and maybe sing along) to Polish blues. :)

slodkich snow. I' ll look when I come back Jaromi, but maybe you will sleep then.

xo Sue
Awatar użytkownika
Sue Minckler
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: września 13, 2005, 1:18 am
Lokalizacja: Marquette,MI

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 6, 2006, 10:44 am

W koncu widzialem ten clip i slyszalem jakies nagrania z plyty ktorej tytu?u nie zapamietalem bo ofiarodawca zabral ja z powrotem.Nie chce tego.
..............................
Nie dla mnie;
zdecydowanie nie dla mnie!!!
................................
Pozdrawiam
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 6, 2006, 1:38 pm

[quote="bartic"]no co ty pawe?, ja my?la?em, ?e to twoje klimaty :lol:[/quote................
...................................................
Taaa.aaa??.
tyle ze moje klimaty to Devils Reject ale pal szesc t?o..
muzyka chlopie, muzyka..
te musze slyszec;
i tekst..taaa..i tekst..
Chihy smichy to Zappa - mistrz ceremoni , przesmiewca i ?garz. To ostatnie to komplement dla Franka .
Inny rodzaj rozrywki mnie nie interesuje.
.........................................
jak to by?o w jakims filmie z Murphym??
..." s?uchajta Barry White'a i spierda....ajta..."
Wracam do ?o?a. I do tej przekletej myszy....
Jest ciekawie bo wlasnie ka Tom w Wigilie wypierniczy? z domu , no i zamarza?a. No ale prostoduszny idiota za chwile sie zlituje i przyniesie myszow? kostke lodu do domu..
na swoja zgub?.
Tysiace razy to widzialem...i ciagle sie wkurzam
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: J A R O M I » stycznia 7, 2006, 3:44 am

Tak na marginesie - odchodz?c na chwil? od tematu - kilka cytat?w:

"Je?li pos?uchali?cie matki, ojca, ksi?dza, faceta z telewizji czy jakichkolwiek innych ludzi, kt?rzy m?wili wam, jak post?powa?, i przez to p?dzicie teraz nudny, marny ?ywot, to w pe?ni na to zas?ugujecie. Je?li chcecie by? g?upimi fiutami, to nimi b?d?cie, ale nie oczekujcie wtedy od innych szacunku - g?upi fiut to g?upi fiut"
Frank Zappa

"Oto definicja dziennikarstwa rockowego: - ludzie, kt?rzy nie potrafi? pisa?, przeprowadzaj? wywiady z lud?mi, kt?rzy nie potrafi? my?le?, w celu pisania artyku??w dla ludzi, kt?rzy nie potrafi? czyta?. Ludzi, kt?rzy pisz? artyku?y o muzyce, nie obchodzi, co w niej jest i dlaczego akurat to w niej jest, a nie co? innego"
Frank Zappa

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
:arrow: A teraz drogie dzieci wracamy do tematu

:arrow: www.jaromi.com/podstrony/niusy/kelnerka.exe

:arrow: Mo?na ?ci?ga? u ur?ga? - byle na temat (prosz? wzgl?d da? !!!) :!: :!: :!: :arrow: :arrow:
Ostatnio zmieniony stycznia 7, 2006, 6:14 am przez J A R O M I, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: Sue Minckler » stycznia 7, 2006, 5:54 am

Hej, Jaromi...

Dziekuje for your work you sent to me. It is very fun to watch and listen. I wish I understood Polish more but I think I understand this. Did you do all of this? Wowww... creative genius, Jaromi.

Also, I would love to talk to you about Frank Zappa. I loved that guy. Wow... he was also very interesting and fun, another genius...

xo to you Jaromi.

HONOR BLUES...

Sue
Awatar użytkownika
Sue Minckler
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: września 13, 2005, 1:18 am
Lokalizacja: Marquette,MI

Postautor: Jimmy » stycznia 7, 2006, 11:03 am

Po przeczytaniu tego co tu zosta?o napisane odnosz? wra?enie, ze trzeba by? mistrzem galaktyki ?eby niekt?re osoby by?y zadowolone, a mo?e i to nie wystarczy :) Muzyka jest tak?e po to by si? ni? bawi?. Nie wszystko musi by? serio, cho? to straszny truizm co pisz?, ale nie ka?dy musi chcie? gra? na powa?nie. Dajmy ludziom tak?e "pobrzd?ka?" i wystawi? swoje nutki innym :) Wiem, ?e to co pisz? wynika z tego ?e sam gram i jestem ?wiadom swego poziomu, ale to dla mnie oczywiste, ?e ?piewa? powinien ka?dy :D

A no i gwoli ?cis?o?ci nie mnie ocenia? talent lub jego brak Jaromiego. Piosenka jest zabawna i ?wietnie nadaje si? na spotkania z gitar?. I bynajmniej nie musi by? "na poziomie" Knockin on Heavens Door (cokolwiek to oznacza)
Ps.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy gdyby dzisiaj Hendrix napisa? "Hey Joe" to czy aby przypadkiem nie zjechaliby?cie go za bana? tekstowy??? Wiem, ?e mo?e por?wnanie mimo wszystko nie adekwatne, ale chodzi?o mi o kontrowersyjno?? :D

Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 7, 2006, 11:21 am

...""Oto definicja dziennikarstwa rockowego: - ludzie, kt?rzy nie potrafi? pisa?, przeprowadzaj? wywiady z lud?mi, kt?rzy nie potrafi? my?le?, w celu pisania artyku??w dla ludzi, kt?rzy nie potrafi? czyta?. Ludzi, kt?rzy pisz? artyku?y o muzyce, nie obchodzi, co w niej jest i dlaczego akurat to w niej jest, a nie co? innego"
Frank Zappa ..."
.................................................
Kocham tw?rczosc Zappy.
jednak z ostatnim zdaniem nie zgadzam sie ja , jako ten ktory nieraz pisze o muzyce.
Znam te wypowiedzi Franka na pamiec..
Powiedzial jeszcze cos fajnego...
..."pisac o muzyce to tak jak ta?czyc o architekturze..."
..............................................................................................
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: sedit » stycznia 7, 2006, 2:17 pm

..."pisac o muzyce to tak jak ta?czyc o architekturze..."
Hahaha, teraz musz? te? pozna? Zapp? ;)

Zwykle sie z Tob? Freebirdzie zgadzam, bo gust i wyczucie co do muzyki masz ?wietne.
ale...
Dobrze wiesz, ?e i ja kocham, najbardziej ceni? muzyk? "ambitn?" (zna kto? wi?kszego fana Pink Floyd odemnie ? :P ), ale taka "lekka" jest przecie? wspania?a. Blues nie zawsze musi przecie? by? smutny, zawodz?cy w ca?ej swej formie. Bardzo ciekawym po??czeniem jest bluesowa muzyka i lekki tekst. ?atwo jest stworzy? co? kontrastowego (Muzyka Jeffa Becka, po??czenie techna i rocka?), ale stworzy? co? kontrastowego na poziomie, to ju? nie taka sobie fraszka. (napisa?em przez przewrotno?? :), bo s? te? fraszki, proste a jednak nie :) Ah moja rodzina pa?a do mnie nienawi?ci? za mi?o?? do Kochanowskiego. Tylko czemu? :( )

Czy ktokolwiek zna Olka Grotowskiego? Czy jego muzyka to kicz? Czy jego muzyka jest w rzeczywisto?ci "Muzyk?" przez du?e "M"?
Gra o wiele, wiele, wiele pro?ciej ni? Jaromi, a jednak jest powa?any wsz?dzie gdzie si? pojawi.
Ale co ich (Jaromi & Grotowski) ??czy? Lekko?? pi?ra! (Odwa?y?em si? napisa? co? takiego po jednym utworze, mam nadziej?, ?e si? nie myl?... Tak wiem za du?o w nawiasach pisz?) Z kt?r? niestety trzeba si? urodzi?, kt?ra jest poprostu talentem. W przypadku Jaromiego - dobrze wykorzystanym. Ot co!

Pozdrawiam Sedit
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » stycznia 7, 2006, 3:33 pm

Alez ja nie krytykuje Jaromiego zauwaz...
Pisze ze to nie dla mnie .I tyle.
Fajnie ze trafia do innych. Na tym to COS polega.Wlasnie na tym...
Gdyby wszystko wszystkim sie podobalo...
Pozdr
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: J A R O M I » stycznia 8, 2006, 7:33 am

Jimmy & sedit - troszk? pozytywnego my?lenia zalecam!

sedit - Zestawienie Jaromi & Grotowski, to komplement nies?ychany. Jednak przyznam szczerze ?e zupe?nie nie jestem zorientowany w Sztuce pisarskiej Grotowskiego. Znam go natomiast ze znakomitych interpretacji tekst?w Andrzeja Walig?rskiego, za co nale?? Mu si? s?owa uznania.

Jimmy - tak na marginesie - Hey Joe - jest autorstwa Billiego Robertsa :!: :lol:
Awatar użytkownika
J A R O M I
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1433
Rejestracja: października 1, 2005, 2:23 pm
Lokalizacja: Kościan i Okolice

Postautor: sedit » stycznia 8, 2006, 9:34 am

Jaromi ale? ja jestem pozytywny... I tak samo my?l?, gdzie? nam to uciek?o, ale zostawmy to.

No w?a?nie, g??wny Jego repertuar to piosenki Walig?rskiego, kt?rych nie wykonuje przecie? w pora?aj?cej okrasie muzycznej, a jednak. Jest to taki zrobione, ?e mo?na umrze? ze ?miechu :).

pozdrawiam Sedi
Я - солдат, недоношеный ребенок войны
www.guitarheaven.pl
Awatar użytkownika
sedit
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1589
Rejestracja: maja 22, 2005, 2:32 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do JAROMI i jego dzieła (jeszcze nie) wszystkie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 207 gości