Jimi Hendrix

...czyli nasze muzyczne tematy monograficzne

Moderator: mods

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » lipca 13, 2016, 7:56 pm

No to jeszcze jeden, króciutki fragment o Jimim z książki "Jimi Hendrix - szaman Rocka" (premiera 14 października br na Festiwalu Jimiway).

Obok Cafe Wha? jest jeszcze jedno miejsce, które okaże się ważne dla Hendrixa. To bar Cock'n'Bull. Tu grają wykonawcy elektrycznego folk-rocka: "The Lovin' Spoonful", "The Ravens" "Lothar and The Hand People" oraz okazjonalnie, wspomniany wcześniej "The Holy Modal Rounders", więc przychodzi tu przede wszystkim młodzież, a lokal działa do późnej nocy. Toby Goldstein opowiadał – Jimi spędzał tu sporo czasu. Ze znajdującej się tam szafy grającej często wybierał płytę Tima Rose’a „Hey Joe” i puszczał na cały głos…
Wielu ludzi znało już tę piosenkę z nagrań grup „The Leaves” z Kalifornii (w czerwcu 1966 - 31 miejsce na liście tygodnika Billboard), zespołu "Love", kierowanego przez znajomego Jimiego z Los Angeles, Arthura Lee oraz „The Byrds”. Wykonywało ją także sporo innych zespołów garażowych ("The Standells" i "The Surfaris"). Wszystkie wersje były podobne, ostre, grane w szybkim tempie, z wykrzyczanym tekstem. Jimiemu jednak najbardziej podobała się wersja balladzisty Tima Rose’a, którą usłyszał po raz pierwszy - skąd? Wymieniony wyżej Goldstein twierdził, że z szafy grającej, przypadkiem, z kolei Keith Richards w swojej autobiografii zanotował, że miał w hotelowym pokoju wersję demo, którą znalazła u niego Linda Keith – Z mojego pokoju zabrała do Roberty Goldstein, gdzie akurat był Jimi i mu ją puściła. To jest historia rock'n'rolla. Najwyraźniej więc dostał tę piosenkę ode mnie… Myślę jednak, że Keith Richards, źle to chyba zapamiętał, gdyż w czasie, w którym znalazł się on w Nowym Jorku, na amerykańskim rynku obecny był już wydany oficjalnie singiel Rose'a “Hey Joe (You Shot Your Woman Down)” (Columbia 4-43648). Zaś zdaniem Curtisa Knighta, Jimi najpierw zapoznał się z nią w wykonaniu kalifornijskiego zespołu "The Leaves". Byłem z Jimim, kiedy kupił tę płytę w sklepie muzycznym w Nowym Jorku - opowiadał - Zawsze miał wobec niej jakieś plany… Czyżby Hendrix miał jakieś plany po wysłuchaniu fragmentu tekstu? ...Dokąd się wybierasz ze spluwą w garści. Idę sprzątnąć swoją starą, wiesz złapałem ją, jak się puszczała z jakimś facetem... A może te słowa mu coś przypominały, coś z dzieciństwa?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » lipca 19, 2016, 1:20 pm

Witam serdecznie - 14 października na festiwalu Jimiway w Ostrowie wlkp. będzie premiera mojej książki "Jimi Hendrix. Szaman rocka". Ciekaw jestem ile egzemplarzy zabrać na festiwal, ilu z Was będzie zainteresowanych.
Proszę o odpowiedź, ewentualnie na priva.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: kora » lipca 19, 2016, 1:50 pm

____________

Potwierdzam swoją rezerwację :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » lipca 19, 2016, 8:16 pm

kora_ pisze:____________

Potwierdzam swoją rezerwację :D


Jasne, dziękuję i się cieszę. Niebawem będzie okładka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Dziadek Władek » lipca 19, 2016, 10:10 pm

Zdzisław Pająk pisze:Witam serdecznie - 14 października na festiwalu Jimiway w Ostrowie wlkp. będzie premiera mojej książki "Jimi Hendrix. Szaman rocka". Ciekaw jestem ile egzemplarzy zabrać na festiwal, ilu z Was będzie zainteresowanych.
Proszę o odpowiedź, ewentualnie na priva.

Mam zamiar być na tym Jimiway BF i wierzę, że mi się to uda. Nie ukrywam, że premiera "Szamana..." jest dla mnie silną motywacją.
Zatem i ja rezerwuję egzemplarz :)
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » lipca 20, 2016, 2:25 am

Dziadek Władek pisze:
Zdzisław Pająk pisze:Witam serdecznie - 14 października na festiwalu Jimiway w Ostrowie wlkp. będzie premiera mojej książki "Jimi Hendrix. Szaman rocka". Ciekaw jestem ile egzemplarzy zabrać na festiwal, ilu z Was będzie zainteresowanych.
Proszę o odpowiedź, ewentualnie na priva.

Mam zamiar być na tym Jimiway BF i wierzę, że mi się to uda. Nie ukrywam, że premiera "Szamana..." jest dla mnie silną motywacją.
Zatem i ja rezerwuję egzemplarz :)



Dzięki Władku :D no to mogę już zamawiać nakład dwie sztuki :) (trochę więcej, bo sam mam też zamiar mieć swój egzemplarz)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: kora » lipca 20, 2016, 6:56 am

_________________

Zdzisław Pająk pisze: no to mogę już zamawiać nakład dwie sztuki :)


Zdzisiu, ja na Twoim miejscu, nie byłabym tak pesymistycznie nastawiona :wink:
Publiczność JBF jest nastawiona na odbiór sztuki,dobrej sztuki,więc nie miej żadnych obaw :D

Zdzisław Pająk pisze: Niebawem będzie okładka.


Czekam cierpliwie 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » lipca 20, 2016, 7:32 am

kora_ pisze:_________________

Zdzisław Pająk pisze: no to mogę już zamawiać nakład dwie sztuki :)
Zdzisiu, ja na Twoim miejscu, nie byłabym tak pesymistycznie nastawiona :wink:
Publiczność JBF jest nastawiona na odbiór sztuki,dobrej sztuki,więc nie miej żadnych obaw :D




Mam dylemat jaki nakład zamówić, po pierwsze koszty, po drugie - miejsce do przechowywania, no i czas przechowywania też jest ważny. Ale setkę to chyba wydrukuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: kora » lipca 20, 2016, 8:46 am

Zdzisław Pająk pisze:Ale setkę to chyba wydrukuję.


Setka, to chyba tylko starczy na pierwszy dzień JBF :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » lipca 20, 2016, 9:43 pm

kora_ pisze:
Zdzisław Pająk pisze:Ale setkę to chyba wydrukuję.


Setka, to chyba tylko starczy na pierwszy dzień JBF :lol:



Obyś była dobrą wróżką :D :D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » sierpnia 13, 2016, 9:38 am

Książka "Jimi Hendrix - Szaman Rocka" jest już graficznie opracowywana. Jej pierwszy tom ukaże się 14 października na festiwalu "Jimway" w Ostrowie Wielkopolskim. Okładkę można zobaczyć na stronie festiwalu. Promocji towarzyszyć będzie trio "Hendrix Resurrection" z repertuarem oczywiście Jimiego. Składam zamówienie co do nakładu - jeśli jest ktoś z Was zainteresowany, proszę o informację na priva.
Książka będzie dostępna jedynie na kilku festiwalach w tym i przyszłym roku - będę ją zapowiadał - oraz prze internet.
Pozdrawiam serdecznie
Zdzisław Pająk
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Dziadek Władek » sierpnia 13, 2016, 11:37 am

Zdzisław Pająk pisze:[...] Okładkę można zobaczyć na stronie festiwalu. [...]

Tak wygląda:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » sierpnia 21, 2016, 4:02 pm

Dziadek Władek pisze:
Zdzisław Pająk pisze:[...] Okładkę można zobaczyć na stronie festiwalu. [...]

Tak wygląda:

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć


A tak wygląda "kawałek" tekstu (oczywiście w książce - "wygląda" on inaczej) :lol:
Drugiego maja 1961 roku Jimi Hendrix trafia do kartotek policyjnych, płacąc gorzką cenę za "szlajanie się" z niewłaściwymi ludźmi. Policjanci zatrzymują wówczas na ulicy samochód pełen Murzynów, którzy w tę wtorkową noc wesoło się bawią. Cóż w tym złego? Może chodzi o rasową segregację w Seattle, myśli początkowo Jimi, bo wtedy już zaczęło się coś w tym temacie dziać. Jak wspominał jego przyjaciel Terry Johnson - Gliny mogły cię zatrzymać za chodzenie po ulicy... W prawie każdym protokole policyjnym pojawiały się zdania - 'Każdy czarny nosi nóż', albo 'Każdy czarny w cadilaku to alfons, albo diler'.
Tym razem jednak policjanci stawiają Jimiemu i jego trzem kolegom zupełnie inny zarzut - jazdę kradzionym samochodem. Wspominał jego brat Leon - Natychmiast wszystkich aresztowali i zabrali Bustera do schroniska dla nieletnich, które znajdowało się naprzeciw dawnego mieszkania taty przy East Terrace... Dowiedział się o tym Al Hendrix - Kiedy go aresztowano, zadzwonił do domu i powiedział Willeen, że jest w więzieniu. Poszedłem tam, aby dowiedzieć się, o co chodzi. Powiedziano mi, że siedział w skradzionym samochodzie z przyjaciółmi. Jimi wyznał, że nie wiedział, iż samochód został skradziony, że jedynym, który wszystko wiedział, był kierowca tego samochodu. Przypomniałem sobie, że jak byłem młody, to samo spotkało mnie w Vancouver. Mój przyjaciel Willie Dell podjechał kiedyś po mnie samochodem. Zabrał też kilka znajomych dziewcząt i udaliśmy się do Parku Stanley'a. Po jakimś czasie przyszli policjanci. Nie mam pojęcia jak nas znaleźli, pewnie ten właściciel się obudził, zobaczył, że jego samochód zniknął i zawiadomił policję. Dell bronił się, mówiąc: 'Facet powiedział, że mogę z jego samochodu skorzystać'. Skończyło się, tak, że ten facet dostał samochód z powrotem i wszystko było w porządku Więc, kiedy teraz kłopoty miał Jimi, musiałem mu pomóc. Zwłaszcza, że Jimi w czasie, gdy ze mną mieszkał, nie miał prawa jazdy. Także i później, kiedy miał już trzy własne Jaguary. Do jazdy potrzebne mu były okulary, a on ich nigdy nie używał. Znajomy przyznał, że jadąc z Jimim w roli kierowcy, ryzykował życiem...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » sierpnia 23, 2016, 8:14 am

ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » sierpnia 23, 2016, 7:04 pm

Obrazek
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » sierpnia 28, 2016, 7:38 pm

Dla zachęty następny "kawałek" z ksiązki, której premiera 14 października w Ostrowie Wielkopolskim na festiwalu "Jimiway", czyli z książki "Jimi Hendrix - Szaman Rocka". Miłej lektury :D

Za kolebkę gwiazd sceny i estrady w Harlemie uchodził Lafayette Theater na rogu 132nd Street i 7th Avenue, zwanej Bulwarem Marzeń. Był zresztą pierwszym w Nowym Jorku teatrem, w którym zniesiono segregację rasową. Z Lafayette wiąże się interesująca historia, pokazująca jak przesądni potrafią być artyści. Otóż przed wejściem do niego wznosił się rozłożysty wiąz – artyści zatrzymywali się pod nim na chwilę, wierząc, że ta chwila zatrzymania przyniesie im szczęście. Kiedy jednak Bulwar Marzeń poszerzono, drzewo poszło pod topór. Czyżby nastąpił wtedy koniec marzeń o sukcesach? Nie, bo konferansjer teatru, Ralph Cooper ocalił fragment pnia i pozostawił go przed wejściem. Później zaś, gdy sam przeniósł się do teatru Apollo (253 West Street 125th), zabrał go ze sobą. I w tym nowym miejscu, stary pniak znowu mógł przynosić szczęście. ...Wchodzący na scenę, kandydaci na gwiazdy pocierają na szczęście umieszczony tam pniak - Drzewo Nadziei...
Czym zaś dla czarnej społeczności Harlemu stało się to nowe miejsce, wyjaśniał Carlos Alomar gitarzysta zespołu Cuby Goodinga "The Main Ingredient" - Apollo było sceną R&B. Dostawałeś tam wiele za dolara, czy to film B-klasy, czy występy komików Pigmeat Markhama, Momsa Marbley'a lub Richarda Pryora... Znany saksofonista jazzowy Jimmy Heath uzupełniał - To był świetny klub nie tylko dla młodych. Był popularny, ponieważ dostarczał zróżnicowaną rozrywkę na wysokim poziomie Miał szeroki repertuar: tancerze, kabarety, śpiewacy i zespoły muzyczne. Potem zaczęto między występami emitować filmy. To miejsce nadawało się znakomicie na randkę z dziewczyną, ale również na wypad z całą rodziną... Na przełomie stycznia i lutego 1964 roku Jimi Hendrix idzie do tego sławnego, zarazem niebezpiecznego dla debiutantów teatru Apollo. Najpierw obserwuje występy czarnych wykonawców: grupy „Martha & The Vandellas”, Maxine Brown, Kinga Curtisa, a także komika Flipa Wilsona, który wówczas prowadzi konkursy dla amatorów. W następną środę godzinę przed północą, Jimi sam decyduje się na start. Billy Mitchell, który był później dyrektorem w teatrze Apollo opowiadał - Przyszedł i z naszym zespołem Reubena Philipsa, zagrał jeden z utworów R&B. Publiczności spodobał się, a on świetnie to zrobił... Zdobył pierwsze miejsce, wrócił tu ponownie za tydzień i znowu zagrał (prawdopodobnie dwa utwory). Nie zapamiętał co w Apollo zagrał, ale zapamiętał nagrodę – 25 dolarów i tak to wspominał – Byłem przerażony, ale spodobałem się. Dali mi 25 bucksów. to była fortuna... ...To były jedyne pieniądze, jakie zarobił w tamtym tygodniu - dodał Jerry Hopkins.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » września 8, 2016, 7:16 pm

Obrazek

Jimi i Eric Burdon.
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » września 30, 2016, 11:57 am

Eric Clapton & Carlos Santana - Little Wing

https://www.youtube.com/watch?v=PJ-2XFQLZE8
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » września 30, 2016, 5:01 pm

Jimi Hendrix live at the Royal Albert Hall Full concert 1969

https://www.youtube.com/watch?v=Nr0d79HiSGY
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » października 2, 2016, 6:07 pm

Obrazek

2DVD.
LIVE AT WOODSTOCK 1. Introduction 2. Message To Love 3. Hear My Train A Comin' 4. Spanish Castle Magic 5. Red House 6. Lover Man 7. Foxey Lady 8. Jam Back At The House 9. Izabella 10. Fire 11. Voodoo Child - (Slight Return) 12. Star Spangled Banner 13. Purple Haze 14. Woodstock Improvisation 15. Villanova Junction 16. Hey Joe LIVE AT ROYAL ALBERT HALL 24 FEB 1969: 1. Lover Man 2. Hear My Train A-Comin' 3. I Don't Live Today 4. Bleeding Heart 5. Fire 6. Backstage Acoustic Jam 7. Little Wing 8. Voodoo Child 9. Room Full Of Mirrors 10. Wild Thing 11. Smashing Of The Amps BONUS SONGS CONCERT: -Stone Free -Red House -Sunshine Of Your Love SOUNDCHECK: -Hey Joe -Hound Dog -Voodoo Child -Hear My Train A-Comin'
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » października 3, 2016, 9:39 am

ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » października 4, 2016, 8:54 am

Zdzisław Pająk pisze:Witam serdecznie - 14 października na festiwalu Jimiway w Ostrowie wlkp. będzie premiera mojej książki "Jimi Hendrix. Szaman rocka". Ciekaw jestem ile egzemplarzy zabrać na festiwal, ilu z Was będzie zainteresowanych.
Proszę o odpowiedź, ewentualnie na priva.


Oby zainteresowanych bylo jak najwiecej. Namawiajcie znajomych. Rozreklamujcie to wydawnictwo. Warto! To tez jest w naszym interesie. Zdzislaw nie marzy by na "Szamanie" zarobic. Chcialby jednak, by zwrocily mu sie calkiem spore koszty i od tego uzaleznia, czy rozpocznie prace nad wydaniem drugiego tomu.

Obrazek
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » października 5, 2016, 8:57 am

Gdyby ktos mial ochote spedzic pol dnia z Jimim... :D

https://www.youtube.com/watch?v=78DcyBb8lwQ

Obrazek
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » października 10, 2016, 8:07 pm

Ksiazke Zdzislawa Pajaka "Jimi Hendrix- Szaman Rocka" mozna zamowic pod adresem: pajak.book@gmail.com

Oczywiscie zalogowani uczestnicy naszego forum moga zlozyc zamowienie na "priwa" :)
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » października 11, 2016, 2:25 pm

ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » października 17, 2016, 12:53 pm

Wlasnie listonosz dostarczyl "Szamana Rocka" z piekna dedykacja od Zdzicha. Natychmiast wyruszam w 500-stronicowa podróż z Jimim :)
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Dziadek Władek » października 19, 2016, 5:17 pm

Ja dziś odebrałem z poczty (wczoraj awizowany) swojego "Szamana" - również z miłą dedykacją.
Dzięki, Zdzichu :D
Zatem - jedziemy, Zbyszku :)

agrypa pisze:[...] 500-stronicowa podróż z Jimim :)

500+ :twisted: :lol:
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » października 19, 2016, 8:24 pm

agrypa pisze:[...] 500-stronicowa podróż z Jimim :)

500+ :twisted: :lol:[/quote]


To takie trendy :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jimi Hendrix

Postautor: agrypa » października 20, 2016, 3:48 pm

Jestem w polowie "Szamana Rocka" Mnie czyta sie znakomicie. Nie jest to "czytadelko" Lektura wymaga skupienia i nakladu pracy, by przyswoic wielka ilosc informacji. Podziwiam bardzo rozlegla wiedze, jak i pracowitosc i solidnosc dziennikarska Zdzicha. Wszystkim zainteresowanym zyciem Hendrixa goraco polecam ta publikacje. Ja bede z wielka niecierpliwoscia oczekiwal na tom drugi. Zdzichu, dziekuje :D

Obrazek
Zdzislaw Pajak.
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Jimi Hendrix

Postautor: Zdzisław Pająk » października 20, 2016, 4:25 pm

agrypa pisze:Jestem w polowie "Szamana Rocka" Mnie czyta sie znakomicie. Nie jest to "czytadelko" Lektura wymaga skupienia i nakladu pracy, by przyswoic wielka ilosc informacji. Podziwiam bardzo rozlegla wiedze, jak i pracowitosc i solidnosc dziennikarska Zdzicha. Wszystkim zainteresowanym zyciem Hendrixa goraco polecam ta publikacje. Ja bede z wielka niecierpliwoscia oczekiwal na tom drugi. Zdzichu, dziekuje :D

Obrazek
Zdzislaw Pajak.



Byłem kiedyś przystojny :lol: a teraz pozostała mi tylko drobiazgowość :lol:
Dzięki Ci Agrypo :) , mam nadzieję, że i inni odbiorcy będą mieli takie (lub podobne) zdanie :)
A swoją drogą nakład nie jest zbyt duży, więc jeśli ktoś chce przeczytać pierwszy tom "przygód" Jimiego Hendrixa, to chyba trzeba się spiąć, potem już nie będzie ani wpisów ani własnych książek, trzeba będzie pożyczać. :P A dobry zwyczaj, podobno - 8) Priv czeka :roll:
PS - Poniżej jest info o Claptonie w sprzedaży - już niestety Go nie ma :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzisław Pająk
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2543
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 6:06 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Na jeden temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości