Wywiad z Janem Gałachem i Borysem Sawaszkiewiczem

Zapraszamy redaktorów mediów (około)bluesowych - i nie tylko - do publikowania w tym miejscu wywiadów przeprowadzonych z artystami i postaciami kultury bluesa.

Moderator: mods

Wywiad z Janem Gałachem i Borysem Sawaszkiewiczem

Postautor: melomaniak » stycznia 16, 2018, 9:38 pm

Jan Gałach i Borys Sawaszkiewicz mówią o bluesowych początkach, płycie „In The Studio”, koncertach w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, występie na International Blues Challenge w Memphis, Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty oraz instrumentach i instrumentalistach.

Ponadto Jan Gałach opowiada o Koncertach Świątecznych - Jan Gałach i Przyjaciele, Acoustic Travel Band, Schau Pau Acoustic Blues, współpracy z Martyną Jakubowicz, audycji Andrzeja Jerzyka „Okolice bluesa”, płycie „Okolice bluesa 100% live”, „Alternatywnej Liście Przebojów” Antoniego Krupy, pobycie w Londynie, sesji nagraniowej do płyty „Fishdick Zwei – The Dick Is Rising Again” - Acid Drinkers, gościnnym występie z grupą Planet of The Abts (sekcja Gov’t Mule) i graniu z Dżemem.

Borys Sawaszkiewicz mówi o tournee po Niemczech ze spektaklem muzycznym Opery Na Zamku „Jaś i Małgosia”, śpiewaniu w chórze Belcanto, zwiedzaniu Europy, studio "Erka Records", pracy w klubach Patio i Barrel oraz zespole Różowe Czajniki.

Link do wywiadu http://www.radio.swidnik.net/content/wywiad-z-janem-gałachem-i-borysem-sawaszkiewiczem-jan-gałach-band
Awatar użytkownika
melomaniak
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8890
Rejestracja: kwietnia 7, 2008, 4:14 pm
Lokalizacja: Świdnik

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wywiady

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość