Rozmowa z Piotrem Narojczykiem (Gerry Jablonski Band)

Zapraszamy redaktorów mediów (około)bluesowych - i nie tylko - do publikowania w tym miejscu wywiadów przeprowadzonych z artystami i postaciami kultury bluesa.

Moderator: mods

Rozmowa z Piotrem Narojczykiem (Gerry Jablonski Band)

Postautor: MAQ » marca 4, 2018, 8:22 pm

"To tak jak powiedział Stanisław Przybyszewski – sztuka nie jest dla ludu. Koniec. Te 3% to są ludzie z tym instynktem do sztuki i z tym właśnie trzeba się urodzić. Nigdy się tego z zewnątrz nie nauczysz, choćbyś nie wiem co robił."

Zapraszam ogromnie (padają mocne tezy)!

https://freemusicstop.com/2018/03/04/se ... ojczykiem/
Awatar użytkownika
MAQ
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 165
Rejestracja: maja 28, 2010, 5:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Rozmowa z Piotrem Narojczykiem (Gerry Jablonski Band)

Postautor: R&B » marca 30, 2018, 10:36 am

Ech, młodość... No, po prostu. Ta łatwość ocen i osądów. Ta bezkompromisowość... Też taka byłam, jeszcze nie tak dawno. Ale to mija. Tak jak młodość. Dzisiaj wiem, że "trzeba żyć i dać żyć innym". W szeroko rozumianej sztuce też. I dochodzi się do zrozumienia, że jedno co się liczy, to klasa i styl.
Chociaż nie wykluczam, są tacy szczęściarze, którzy nie muszą to zrozumieć kiedykolwiek...
R&B
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 110
Rejestracja: kwietnia 28, 2016, 9:05 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Wywiady

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości

cron