Wojciech Kilar

Pożegnania, wspomnienia...

Moderator: mods

Wojciech Kilar

Postautor: el.guitar » grudnia 29, 2013, 10:35 am

Awatar użytkownika
el.guitar
blueslover
blueslover
 
Posty: 757
Rejestracja: sierpnia 25, 2005, 7:04 pm
Lokalizacja: Dobrzyca (k.Pleszewa)

Re: Wojciech Kilar

Postautor: melomaniak » grudnia 29, 2013, 1:50 pm

:(
Awatar użytkownika
melomaniak
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 15359
Rejestracja: kwietnia 7, 2008, 4:14 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Wojciech Kilar

Postautor: agrypa » grudnia 29, 2013, 2:21 pm

Obrazek
Karpowicz: Kilar to światowy artysta, jak Chopin czy Szymanowski. Historia na pewno odda mu jego miejsce

Ja spotkalem Pana Wojciecha w Krakowskiej Piwnicy Pod Baranami. Niezwykle to bylo przezycie. Ten wielki, swiatowej slawy artysta, byl bardzo cieplym i serdecznym dla wszystkich czlowiekiem.

http://www.youtube.com/watch?v=O-QApqSeqjk

[*]
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Wojciech Kilar

Postautor: dzinks50 » stycznia 18, 2014, 7:48 pm

To wrażliwość na dzwięk chyba powodowała Tobą umieszczenie informacji o śmierci Profesa na Naszym forum.
Kto mial okazje spotkać W. KILARA to jakby dotykał historii. Fantastyczny kompozytor, niesamowicie skromny człowiek.
W chwili obecnej słuchając od dwóch godzin muzyki Kilara wszedłem na "Okolice Bluesa " zobaczyć co słychać i czytam Twój wpis. Muzyka jest tylko jedna "dobra albo zła " nie zna granic , wieku ani gatunków.
W czerwcu 2012 miałem szczęscie byc na pokazie filmu " Credo' w zyciu Mistrza , chwile rozmawiać z Mistrzem i otrzymac autograf . W w tle jak pisze gra muzyka W. Kilara , powoli dojrzewam do słuchania takich dzwieków.
Pozdrawiam serdecznie.
Pomyślności w 2014 roku
Krzychu G.
dzinks50
bluesman
bluesman
 
Posty: 383
Rejestracja: września 25, 2008, 7:39 pm
Lokalizacja: Częstochowa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Odeszli...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 394 gości

cron