Michael Jackson nie żyje...

Pożegnania, wspomnienia...

Moderator: mods

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » czerwca 30, 2009, 11:42 pm

nano pisze:Wszelkie zabiegi tak szczerze to mnie ani ziębią ani parzą, to tylko i wyłącznie jego sprawa, smuci mnie jedynie fakt, że trzeba umrzeć aby świat przypomniał sobie o kimś.

Śpij spokojnie Michael - ucz się polskiego to sobie pogadamy, bo tak czy inaczej spotkać się nam przyjdzie wcześniej lub później.


tak wlasnie jest...
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Matragon » lipca 1, 2009, 7:00 am

Marek-Browarek6 pisze:Nie udawajmy , że nie było sporu bo był.


To Twoja ocena sytuacji, według mnie to nie był żaden spór ... ot luźna wymiana poglądów na temat interpretacji jednego zdania w języku polskim. Nie zamierzam się o to kłócić - bo zupełnie nie ma o co. Nie mam już ambicji udowadniania Ci czegokolwiek na publicznym forum, skoro Ty sam nie chcesz się niczego nauczyć, zrozumieć, dowiedzieć. Tkwij dalej w przekonaniu, że to co piszesz jest zrozumiałe dla innych. Popełniaj błędy - skoro lubisz, w ten sposób możesz zaszkodzić na szczęście tylko sobie. Napisałem Ci czarno na białym, które z Twoich zdań zawiera błąd w konstrukcji, a Ty zamiast się poprawić albo wytłumaczyć próbujesz mnie obrazić ... Tyle tylko, że nie każdy może mnie obrazić - Ty akurat nie możesz :)

Marek-Browarek6 pisze:A koledze Michałowi wydaje się ,że pozjadał wszystkie rozumy i jest na tym jednak wyższym poziomie , gratuluję samooceny!!!


Dziękuję ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Matragon » lipca 1, 2009, 7:31 am

nano pisze:Wszelkie zabiegi tak szczerze to mnie ani ziębią ani parzą, to tylko i wyłącznie jego sprawa, smuci mnie jedynie fakt, że trzeba umrzeć aby świat przypomniał sobie o kimś.


Niestety ... to dość częste. Można by zaryzykować tezę, że ludzie (w większości), paradoksalnie bardziej pielęgnują i celebrują kult śmierci niż kult życia. Dopóki ktoś żyje i tworzy - jest za mało "sensacyjny" ...
Zdecydowana większość populacji jakoś nie potrafi wtedy wykrzesać z siebie żadnych emocji ... ot, przyjmują pokornie istniejące status quo ...

Śmierć kogoś znanego wywołuje emocje ... tak - śmierć działa jak afrodyzjak, podnosi adrenalinę, napędza koniunkturę, nagle wszystkim się CHCE coś robić, nagle wszyscy czują że TERAZ, dopiero TERAZ wyrażenie uwielbienia dla zmarłego zaczyna mieć jakiś SENS ...

Straszne to jest ... ale tak to działa. I mechanizm powtarza się od lat ...
Lennon ... Freddie Mercury ... Wojtyła ... Jackson

A zaczęło się 2000 lat temu od Jezusa ...

Śmierć kogoś znanego to najlepiej sprawdzający się chwyt biznesowy ...

Ech ... idę z tej zakładki ...

[*] - wirtualna świeczka za Jacksona ... a my zapamiętajmy to :

Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race
There Are People Dying
If You Care Enough
For The Living
Make A Better Place
For You And For Me
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Joe Dalton » lipca 1, 2009, 7:56 am

Uwazam, ze wrzucanie do jednego worka z Papiezem Lennona, Merkurego i Jacksona jest delikatnie mowiac nie na miejscu (format tych postaci zdecydowanie sie roznil), a mieszanie do tego Jezusa jest zwyklym buractwem godnym Onetu i Wyborczej. Zapomniales jeszcze o Che, idolu zbuntowanych komsomolców.
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: Matragon » lipca 1, 2009, 9:08 am

Joe Dalton pisze:Uwazam, ze wrzucanie do jednego worka z Papiezem Lennona, Merkurego i Jacksona jest delikatnie mowiac nie na miejscu


Bo co ??? Bo Lennon, Mercury i Jackson to jakiś gorszy gatunek człowieka niż Wojtyła ???

Joe Dalton pisze:(format tych postaci zdecydowanie sie roznił)


Dzielisz ludzi na formaty ??? Lepszy / gorszy ?
A według jakich kryteriów ??? I niby czym się różni ten format ???

Jak ktoś ma złote szaty i siada na tronie - to ten lepszy format,
a jak ma jeansy i długie włosy - to ten gorszy ... ?

hehehe ... rozbawiłeś mnie :) gdzieś Ty się takiej retoryki nauczył ?
Bo raczej nie od Wojtyły ... i nie od Jezusa ...
Oni próbowali nauczać zupełnie czego innego ...

„I powiedział im: Wy jesteście tymi, którzy chcą uchodzić w oczach ludzi za sprawiedliwych, lecz Bóg zna serca wasze. Gdyż to, co u ludzi jest wyniosłe, obrzydliwością jest przed Bogiem.” (Łuk. 16:15-16)

albo to ...

"Pewien człowiek schodząc z Jerozolimy do Jerycha wpadł w ręce zbójców, którzy go ograbili i pozostawili rannego na drodze. Przechodzili koło niego i kapłan, i lewita, ale żaden nie pomógł leżącemu.

Dopiero podróżujący Samarytanin, zobaczywszy go, opatrzył mu rany i zawiózł do gospody. Następnego dnia odjechał, ale pozostawił w gospodzie dwa denary, by opiekowano się rannym."


... kojarzysz ???

To co - jaki "format" miał ten samrytanin ... ???

Myślisz, że Wojtyle uwłacza zestawienie go z Lennonem i Jacksonem ???
Myślisz, że nie byłby zadowolony z ich towarzystwa ???
Tak nisko oceniasz swojego papieża ???
Myślisz że był aż tak małostkowy ???

A może Twoim zdaniem - zostanie papieżem to już "wielki format" z urzędu ??? Ba ... największy format ... To może pogadamy o papieżu Aleksandrze VI ? Jaki to format ???

Ech ... ten polski, fasadowy katolicyzm ...

I jeszcze się takiemu Che Guevarą i Wyborczą odbija :)
... a to Polska właśnie ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Tomii » lipca 1, 2009, 9:20 am

Czytam i nie moge wyjsc ze zdumienia. Ile to czasu i tresci poswieca sie na TYM forum plotkom, pogloskom, sensaciom, ..... zupelnie odbiegajacymi czesto od tematyki i podstaw tego forum.

Czy jeszcze to jest forum blues-rockowe czy powoli przeksztalca sie w Party, Show albo inna plotkarska gazete?

Za chwile ktos wrzuci news'a ze zmarla animatorka kultury wiejskiej Aniela Cimcirymci ze wsi Cicibory Wielkie i ruszy lawina postow .... albo ze szkolny zespol muzyczny w konkursie miejskim popelnil palgiat mieszajac jednoczesnie utwory Rodowicz z Metalica.

To smierc jak kazda inna - tragedia - ale czy dla nas, czy warto sie tym zajmowac tylko i wylacznie dla tego ze byl slawny? Czy nie wystarczy tylko zapalic swieczke?

............ TITE
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Rafal_blues » lipca 1, 2009, 10:01 am

Tomii pisze:ze wsi Cicibory Wielkie


a to gdzie :?: :shock: :lol:


Tomii pisze:To smierc jak kazda inna - tragedia - ale czy dla nas, czy warto sie tym zajmowac tylko i wylacznie dla tego ze byl slawny? Czy nie wystarczy tylko zapalic swieczke?


dokładnie tak, zgadzam się w całej rozciągłości z wypowiedzią. nie pierwszy i nie ostatnic wielki odszedł. poza tym faktem jest, że porównywanie papieża do wielkich muzyki jest chyba niepotrzebne (i to w tej zakładce :roll: ) już lepiej jak wrócicie do MJ...
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Postautor: Matragon » lipca 1, 2009, 10:08 am

Rafal_blues pisze:już lepiej jak wrócicie do MJ...


Masz rację, przepraszam - to nie najlepsze miejsce na tego typu dyskusje, niepotrzebnie dałem się sprowokować do wypowiedzi w tej zakładce ...
to nie jest to miejsce ...

R.I.P. Michael ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: Joe Dalton » lipca 1, 2009, 10:11 am

Michał Worgacz pisze:
Joe Dalton pisze:Uwazam, ze wrzucanie do jednego worka z Papiezem Lennona, Merkurego i Jacksona jest delikatnie mowiac nie na miejscu


Bo co ??? Bo Lennon, Mercury i Jackson to jakiś gorszy gatunek człowieka niż Wojtyła ???

Format nie jest lepszy czy gorszy tylko wiekszy lub mniejszy. O ile wiem czlowiek nie dzieli sie na gatunki.

Joe Dalton pisze:(format tych postaci zdecydowanie sie roznił)


Dzielisz ludzi na formaty ??? Lepszy / gorszy ?
A według jakich kryteriów ??? I niby czym się różni ten format ???

Jak ktoś ma złote szaty i siada na tronie - to ten lepszy format,
a jak ma jeansy i długie włosy - to ten gorszy ... ?

Uwazam, ze faceci molestujacy nieletnich lub robiacy komus laske w toalecie, publicznie dajacy wyraz swoim zboczeniom i wypaczonym pogladom sa gorsi.

hehehe ... rozbawiłeś mnie :) gdzieś Ty się takiej retoryki nauczył ?
Bo raczej nie od Wojtyły ... i nie od Jezusa ...
Oni próbowali nauczać zupełnie czego innego ...

Na pewno popierali pedofilie i zboczenia seksualne.

„I powiedział im: Wy jesteście tymi, którzy chcą uchodzić w oczach ludzi za sprawiedliwych, lecz Bóg zna serca wasze. Gdyż to, co u ludzi jest wyniosłe, obrzydliwością jest przed Bogiem.” (Łuk. 16:15-16)

albo to ...

"Pewien człowiek schodząc z Jerozolimy do Jerycha wpadł w ręce zbójców, którzy go ograbili i pozostawili rannego na drodze. Przechodzili koło niego i kapłan, i lewita, ale żaden nie pomógł leżącemu.

Dopiero podróżujący Samarytanin, zobaczywszy go, opatrzył mu rany i zawiózł do gospody. Następnego dnia odjechał, ale pozostawił w gospodzie dwa denary, by opiekowano się rannym."


... kojarzysz ???

To co - jaki "format" miał ten samrytanin ... ???

Cytowane przez Ciebie fragmenty opisuja zupelnie inna sytuacje. Dziwie sie ze tego nie dostrzegasz. Po prostu nie wrzucam ludzi do jednego wora. Ludzie sie roznia w sposob oczywisty i to pozwala na ich ocene.

Myślisz, że Wojtyle uwłacza zestawienie go z Lennonem i Jacksonem ???
Myślisz, że nie byłby zadowolony z ich towarzystwa ???
Tak nisko oceniasz swojego papieża ???
Myślisz że był aż tak małostkowy ???

Nie wiem, jakie zdanie na ten temat mialby Papiez. Dla mnie Namiestnik Chrystusa rozni sie od gwiazd muzyki pop. Nie czepiam sie konkretnie Mercurego, Lennona czy Jacksona. Papiez to jest ktos szczegolny. Nie chodzi o zloty tron czy szaty, tylko o jego szczegolna pozycje w Kosciele.

A może Twoim zdaniem - zostanie papieżem to już "wielki format" z urzędu ??? Ba ... największy format ... To może pogadamy o papieżu Aleksandrze VI ? Jaki to format ???

A moze sam sobie bedziesz odpowiadal na pytania?

Ech ... ten polski, fasadowy katolicyzm ...

Ech ....ten pryncypialny, lewacki internacjonalizm...

I jeszcze się takiemu Che Guevarą i Wyborczą odbija :)
... a to Polska właśnie ...


Ze zdziwieniem stwierdzam, ze nie wspomniales o Radiu Maryja i moherze. :D :D :D
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: Joe Dalton » lipca 1, 2009, 10:20 am

Przepraszam za nieczytelny post. Wytluszczonym drukiem wpisalem moje odpowiedzi na opinie Michala.
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: Rafal_blues » lipca 1, 2009, 10:40 am

Michał Worgacz pisze:Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race
There Are People Dying
If You Care Enough
For The Living
Make A Better Place
For You And For Me


a własnie z głośników radia leci :lol:
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Postautor: Matragon » lipca 1, 2009, 10:49 am

Niestety nie mogę zostawić tego bez komentarza ...

Joe Dalton pisze:Uwazam, ze faceci molestujacy nieletnich lub robiacy komus laske w toalecie, publicznie dajacy wyraz swoim zboczeniom i wypaczonym pogladom sa gorsi.


Masz na myśli Lennona, Freddiego, Jacksona czy Wojtyłę ?
Bo o nich rozmawialiśmy do tej pory ...
Nie wiem skąd Ci nagle wpadło do głowy mieszać w ten temat przestępców molestujących dzieci. Masz z tym jakiś problem ?

Joe Dalton pisze:Na pewno popierali pedofilie i zboczenia seksualne.


Człowieku - o Czym ty piszesz ? Jesteś jakimś homofobem czy co ?
Wszystko Ci się z tym kojarzy i do tego się sprowadza Twój punkt widzenia świata - to współczuję ...

Joe Dalton pisze:Po prostu nie wrzucam ludzi do jednego wora. Ludzie sie roznia w sposob oczywisty i to pozwala na ich ocene.


""Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą."

Joe Dalton pisze:Nie wiem, jakie zdanie na ten temat mialby Papiez. Dla mnie Namiestnik Chrystusa rozni sie od gwiazd muzyki pop. Nie czepiam sie konkretnie Mercurego, Lennona czy Jacksona. Papiez to jest ktos szczegolny. Nie chodzi o zloty tron czy szaty, tylko o jego szczegolna pozycje w Kosciele.


Kościołów i religii jest na świecie tysiące. Nie masz monopolu ...
Szacunek należy się wszystkim ludziom, i każdemu człowiekowi z osobna bez względu na wyznawaną wiarę. Papież nie jest nikim szczególnym, i nie zasługuje na żadne szczególne traktowanie, z racji zajmowanego urzędu. Uczy tego nawet "Pismo Święte" :

"Przyszła im też myśl, kto z nich jest największy. Lecz Jezus, znając myśli ich serca, wziął dziecko, postawił je przy sobie i rzekł do nich:
«Kto przyjmie to dziecko w imię moje, Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmie, przyjmuje Tego, który Mnie posłał. Kto bowiem jest najmniejszy wśród was wszystkich, ten jest wielki»."


A co do papieża Aleksandra VI, skoro Tobie nie wypada odpowiadać, proszę bardzo - sam sobie odpowiem :

Na konklawe 1492 wybrano go papieżem. Okazał się dobrym dyplomatą i politykiem. Prowadził jednak bardzo niemoralne życie (zarzucano mu nawet uczestnictwo w publicznych orgiach wraz z własną córką) i dbał nadmiernie o swoją rodzinę. Wszystkie swoje dzieci obsadził na wysokich stanowiskach w Państwie Kościelnym i zapewnił im dobrobyt. Zarzucano mu nadmierny przepych dworu papieskiego, symonię, nikolaizm i nepotyzm.

No cóż - ale wg. Twoich zasad - i tak był "kimś szczególnym" ...

Joe Dalton pisze:Ze zdziwieniem stwierdzam, ze nie wspomniales o Radiu Maryja i moherze. :D :D :D


To nie mój poziom ...

Che Guevarę i Wyborczą też Ty przywołałeś ... nie ja, pamiętaj o tym ...
Ja póki co cytuję Biblię ...
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: RockOnCellBlock » lipca 1, 2009, 10:54 am

Chwila, coœ mi nie pasuje w tej dyskusji. Po częœci zgadzam się z kadym z panów, ale nie podobajš mi się argumenty, które wycišga Dalton, a które Michał słusznie odpiera.
Tu cišgle rozchodzi się o POZYCJĘ.
Dalton, dla niewierzšcego pozycja papieża jest tak samo ważna jak pozycja Johna Lennona, Freddiego Mercury'ego czy Michaela Jacksona, tego nie da się ukryć.
Jacksona jak najbardziej można porównać do papieża - zależy jakiego. Jeœli mowa o Karolu Wojtyle - myœlę, że to jednak niestosowne. I nie chodzi o urzšd, jaki piastuje.
Różnica między tymi panami jest taka: Karol Wojtyła jest PRZEWODNIKIEM DUCHOWYM, NAUCZYCIELEM, WZOREM dla MILIONÓW ludzi. Był kimœ niesamowitym, zrobił dla ŒWIATA (nie tylko dla Koœcioła czy Chrzeœcijan!) więcej niż Jackson czy Mercury.

CHOCIAŻ Lennona nazwałabym kimœ w rodzaju œwieckiego, hipisowskiego Wojtyły - przecież i on był wzorem dla milionów, i on wyznawał ważne wartoœci i chciał "ratować œwiat" !

Z Jacksonem jest inna sprawa - 1. który z was mi powie, jakie ten facet wyznawał reguły?
2. wskażcie mi chociaż tysišc naœladowców SPOSOBU ŻYCIA (nie ruchów, to takie pierdoły...) Michaela Jacksona

Dla mnie faceta nie można porównywać do Wojtyły (tak samo jak nie można porównywać do niego Freddiego Mercury'ego), bo byli TAK WAŻNI w innych dziedzinach.
Michael Jackson był geniuszem, wzorem, 'drogowskazem' w dziedzinie muzyki.
Karol Wojtyła - w dziedzinie, którš nazywamy ŻYCIEM.


Plus:
Joe Dalton pisze: ....ten pryncypialny, lewacki internacjonalizm...

Wysuwasz jakieœ bezpodstawne wnioski i klasyfikujesz ludzi "ot tak".
Dlaczego?
Michał napisał tylko, że w Polsce panuje fasadowy katolicyzm, a Ty jesteœ jego przedstawicielem.
Zaprzeczysz?
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: RockOnCellBlock » lipca 1, 2009, 11:01 am

Chciałabym jeszcze wrócić do korzeni tej dyskusji.
Michał Worgacz pisze:Straszne to jest ... ale tak to działa. I mechanizm powtarza się od lat ...
Lennon ... Freddie Mercury ... Wojtyła ... Jackson

A zaczęło się 2000 lat temu od Jezusa ...

Śmierć kogoś znanego to najlepiej sprawdzający się chwyt biznesowy ...


Michał ani razu nie powiedział "Mercury miał dla świata takie samo znaczenie jak Jezus i Wojtyła".
Tu nie chodzi o FORMAT.
Oni wszyscy (jak też gdzieś powyżej pisał Michał) są tak samo ludźmi, ich śmierć jest tak samo ważna, a to, że ludzie na niej robią interes jest tak samo straszne.
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: Joe Dalton » lipca 1, 2009, 11:14 am

Michał Worgacz pisze:Niestety nie mogę zostawić tego bez komentarza ...

Joe Dalton pisze:Uwazam, ze faceci molestujacy nieletnich lub robiacy komus laske w toalecie, publicznie dajacy wyraz swoim zboczeniom i wypaczonym pogladom sa gorsi.


Masz na myśli Lennona, Freddiego, Jacksona czy Wojtyłę ?
Bo o nich rozmawialiśmy do tej pory ...

Oczywiscie Wojtyle.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: Robert007Lenert » lipca 1, 2009, 11:21 am

Przepraszam , ze to napisze, ale robicie dokladnie to, co wszelkie kolorowe szmatlawce w tym kraju. Zastopujcie.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: RockOnCellBlock » lipca 1, 2009, 11:27 am

Robert007Lenert pisze:Przepraszam , ze to napisze, ale robicie dokladnie to, co wszelkie kolorowe szmatlawce w tym kraju. Zastopujcie.

MNIEJ więcej.,
e kolorowe szmatławce bardziej interesuje, kto z kim œpi, a nie, kto walczy o pokój, to przecież takie nudne i nic nieznaczšce.
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: Matragon » lipca 1, 2009, 11:36 am

Robert007Lenert pisze:Przepraszam , ze to napisze, ale robicie dokladnie to, co wszelkie kolorowe szmatlawce w tym kraju. Zastopujcie.


Robert - przepraszam, rozumiem ...
Jeśli chodzi o mnie - koniec tematu.
Powiedziałem co miałem do powiedzenia,
Dalton zrobił chyba to samo ...
porównanie do szmatławców jakoś przeżyję :)

P.S. RockOnCellBlock - gratuluję dojrzałości !

LOVE & PEACE !!!
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm

Postautor: nano » lipca 1, 2009, 12:05 pm

Joe Dalton pisze:
Joe Dalton pisze:Uwazam, ze faceci molestujacy nieletnich lub robiacy komus laske w toalecie, publicznie dajacy wyraz swoim zboczeniom i wypaczonym pogladom sa gorsi.


Michał Worgacz pisze:Masz na myśli Lennona, Freddiego, Jacksona czy Wojtyłę ?
Bo o nich rozmawialiśmy do tej pory ...


Oczywiscie Wojtyle.

Pozdrawiam.


Może już nic więcej nie pisz kolego...szkoda robić z siebie idiotę
nano
 

Postautor: Joe Dalton » lipca 1, 2009, 12:15 pm

nano pisze:
Joe Dalton pisze:
Joe Dalton pisze:Uwazam, ze faceci molestujacy nieletnich lub robiacy komus laske w toalecie, publicznie dajacy wyraz swoim zboczeniom i wypaczonym pogladom sa gorsi.


Michał Worgacz pisze:Masz na myśli Lennona, Freddiego, Jacksona czy Wojtyłę ?
Bo o nich rozmawialiśmy do tej pory ...


Oczywiscie Wojtyle.

Pozdrawiam.


Może już nic więcej nie pisz kolego...szkoda robić z siebie idiotę


Wezme sobie ta rade do serca i zastosuje sie, chociaz nie sadze, zebys ty sie nia kierowal.
Awatar użytkownika
Joe Dalton
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 176
Rejestracja: października 8, 2007, 12:15 pm
Lokalizacja: Kwiatuszkowo

Postautor: andrzej » lipca 1, 2009, 12:50 pm

...po prostu rece opadaja...
andrzej
blueslover
blueslover
 
Posty: 466
Rejestracja: kwietnia 2, 2007, 9:16 am
Lokalizacja: charzykowy

Postautor: leszekblues » lipca 1, 2009, 3:49 pm

MIchael zyje -nie zyje
Najlepiej nie czytac tego wszystkiego , komentarzy i prasowo- internetowych doniesien.
Naprawde zdystansowałem sie do tego i zwyczajnie nie czytam . NIe mam takiej potrzeby.
Bo co to zmienia?
NIc- jedynie czas zabiera :cry:
leszekblues
 

Postautor: Tomek D. » lipca 1, 2009, 4:07 pm

Dali byście sobie już spokój. Chyba żadna zakładka o śmierci muzyka nie doczekała się tylu postów co ta.
Pozwólcie facetowi w spokoju odejść...
Awatar użytkownika
Tomek D.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1592
Rejestracja: listopada 17, 2007, 3:45 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: andrzej » lipca 2, 2009, 12:28 am

Kyks spiewal:ostal sie ino znacek

Facet umarl...Byl i nie ma Go teraz.Zastanowmy sie troche nad tym...

...kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem..
andrzej
blueslover
blueslover
 
Posty: 466
Rejestracja: kwietnia 2, 2007, 9:16 am
Lokalizacja: charzykowy

Postautor: nano » lipca 6, 2009, 2:41 pm

Przypomniałem sobie ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=i2gjAszE ... re=related
wersja z Ryśkiem R... eh ta piosenka musiała by nie mieć końca tyle imion... :(
nano
 

Postautor: mickiewicz jr. » lipca 7, 2009, 4:33 pm

dziś o 18.40 w TVP INFO będzię transmisja z pogrzebu króla... :!:
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: Darek Grodziński » lipca 7, 2009, 6:59 pm

na TVN24 też...
Darek Grodziński
 

Postautor: mickiewicz jr. » lipca 7, 2009, 8:53 pm

:cry:
Awatar użytkownika
mickiewicz jr.
DatMistrz
DatMistrz
 
Posty: 2758
Rejestracja: listopada 11, 2005, 3:21 pm
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Postautor: B&B » lipca 8, 2009, 6:48 am

W ostatnich (2-ch?) zbiorowych piosenkach ceremonii "ku czci" główna wokalistka powaliła mnie swoim głosem i swobodą śpiewania :shock: Ale nie wiem kto to był???
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Góri » lipca 8, 2009, 9:14 am

Dla mnie prawdziwą klasę pokazał John Mayer. Po swojemu "zaśpiewał" na gitarze, nie zbliżając się nawet do mikrofonu...
http://www.youtube.com/watch?v=ofWEPLXvpsI
Awatar użytkownika
Góri
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 874
Rejestracja: kwietnia 6, 2004, 8:19 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Odeszli...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości