Łukasz z mukowiscydozą

Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Organizujesz akcję charytatywną? Szukasz wsparcia?... Tu pomagamy sobie nawzajem...

Moderator: mods

Łukasz z mukowiscydozą

Postautor: Basman » listopada 9, 2009, 10:48 am

Znajoma podesłała mi link do strony chłopa, co wsparcia potrzebuje, konkretnego wsparcia.

http://lukaszzadylak.pl/

Do dzieła.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: Tomii » listopada 9, 2009, 9:10 pm

Sam nie wiem co napisac...
Poczatkowo zaoferowalem drobna pomoc dla Renaty w postaci zaprojektowania ulotki, co szybko przerodzilo sie w dosc duze przedsiewziecie. Mam za soba bagaz dwumiesiecznych doswiadczen i w tej chwili z pelna odpowiedzialnoscia moge napisac; nie jest to latwe.
Przede wszystkim biurokracja i mnogosc przepisow czy wymagan dotyczacych przeprowadzenia tego typu akcji moze na poczatku skutecznie zniechecic. Jak juz przebrnie sie przez to sito i wpadnie w wydawalo by sie wlasciwy rytm pietrza sie kolejne problemy. Wydruk plakatow, ulotek, sala, zespoly, ... cala otoczka tego typu imprezy. Do tego setki emaili, dziesiatki telefonow, niezliczona ilosc krokow i kilometrow wydeptanych zeby cokolwiek zalatwic.
Jezeli moge byc w czyms pomocny, sluzyc rada, prosze o kontakt, ale na poczatku proponuje zebrac kilku osobowa grupke ludzi, ktorzy zaangazuja sie to w pelni - w pojedynke jest to praktycznie niewykonalne, a juz na pewno bardzo trudne.
Gdyby Wojtek mi nie pomogl w kilku kwestiach calosc przedsiewziecia katowickiego mogla by upasc. W dalszym ciagu mamy kilka drobnych otwartych spraw, ale wiem ze damy rade.
Zycze zatem powodzenia i trzymam kciuki.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: margo » listopada 9, 2009, 9:44 pm

Osz fuck!!! 23 lata!!!!
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Basman » listopada 10, 2009, 10:39 am

Tomii, ja nie wiem, ten koleś to jest bliski kumpel mojej dobrej ziomalki, jej koleś ze studiów, a nie mój ziomek. Więc wiem tyle, że na fajnego młodego ziomka z gór padł głęboki cień.

Przypuszczam, że stado dobrych duszyczek pomału się wokół Niego krystalizuje, natomiast na stronie dość czytelnie jest napisane, że jest potrzebny spory szmal na działania medyczne.

Mam taką wizję, że mało kto jest na tyle kasiasty, żeby dać kolesiowy tysiąc albo dziesięć tysięcy. Każdego stać na to, żeby odmówić sobie paru browców czy paczki fajek, zrobić ściepę i przesłać kolesiowi kilkadziesiąt złotych.

Jak zadziała prawo serii, to kwota na subkoncie chłopaka będzie rosła w oczach.

I o to chodzi, żeby zrozumieć, że pomóc może KAŻDY. Dosłownie KAŻDY. Amen. Do grającej szafy grosik wrzuć.

A jeśli masz doświadczenie i umiejętności, które mogą pomóc temu człowiekowi, to wal do niego na priv, kontakt jest na stronie, którą zlinkowałem. Moje pośrednictwo tu nie ma sensu, bo jak wspomniałem, to jest ziom mojej ziomalki, a nie mój.

A że ziomy naszych ziomów są naszymi ziomami, to ślę linka gdzie się da. I tyle.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: pg » grudnia 10, 2009, 1:03 am

...i ten apel nie przeszedł bez echa!

19.XII koncert dla Łukasza - szczegóły m. in. tutaj: http://steel-velvet.pl/

Powodzenia!
pg
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 36
Rejestracja: grudnia 1, 2008, 7:47 pm
Lokalizacja: galicja

Postautor: margo » grudnia 10, 2009, 8:19 pm

pg pisze:...i ten apel nie przeszedł bez echa!

19.XII koncert dla Łukasza - szczegóły m. in. tutaj: http://steel-velvet.pl/

Powodzenia!

jak miło!!!!!!
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Makaron » grudnia 11, 2009, 10:13 am

Basman pisze:Tomii, ja nie wiem, ten koleś to jest bliski kumpel mojej dobrej ziomalki, jej koleś ze studiów, a nie mój ziomek. Więc wiem tyle, że na fajnego młodego ziomka z gór padł głęboki cień.

Przypuszczam, że stado dobrych duszyczek pomału się wokół Niego krystalizuje, natomiast na stronie dość czytelnie jest napisane, że jest potrzebny spory szmal na działania medyczne.

Mam taką wizję, że mało kto jest na tyle kasiasty, żeby dać kolesiowy tysiąc albo dziesięć tysięcy. Każdego stać na to, żeby odmówić sobie paru browców czy paczki fajek, zrobić ściepę i przesłać kolesiowi kilkadziesiąt złotych.

Jak zadziała prawo serii, to kwota na subkoncie chłopaka będzie rosła w oczach.

I o to chodzi, żeby zrozumieć, że pomóc może KAŻDY. Dosłownie KAŻDY. Amen. Do grającej szafy grosik wrzuć.

A jeśli masz doświadczenie i umiejętności, które mogą pomóc temu człowiekowi, to wal do niego na priv, kontakt jest na stronie, którą zlinkowałem. Moje pośrednictwo tu nie ma sensu, bo jak wspomniałem, to jest ziom mojej ziomalki, a nie mój.

A że ziomy naszych ziomów są naszymi ziomami, to ślę linka gdzie się da. I tyle.
Prawo serii na bank działa niech każdy wpłaca 10zł na Łukasza i do tego wysyła 10wiadomości do znajomych ze stroną Łukasza którzy poślą info dalej . :) Pozdrawiam
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nie jesteś sam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości

cron