Możemy pomóc Renacie?

Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Organizujesz akcję charytatywną? Szukasz wsparcia?... Tu pomagamy sobie nawzajem...

Moderator: mods

Postautor: Tomii » września 30, 2009, 12:16 am

Tami pisze:Pukałam już do wielu drzwi w Jej sprawie, zdarzało mi się słyszeć :
" dałam...wpłaciłam...zaoferowałam także inną pomoc - i nic
żadnej reakcji ze strony Renaty.Dziwię się. Ktoś, kto potrzebuje pomocy, powinien reagować na każdy gest..."

Może nareszcie przestaną się dziwić...


Dla tych ktorzy tego potrzebuja, fragment z emaila od Reni:

(...)Twoj mail dal mi kopniaka w tylek i pomoglo. Dzisiaj wzielam sie w garsc.......
dzieki za numer telefonu, jak bedzie mi bardzo zle zadzwonie. Acha, i na prawde doceniam i dziekuje osobom, ktore bezinteresownie chca mi pomoc. Na prawde!(...)
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tami » września 30, 2009, 10:05 am

Tomii pisze:Wiecej nie moge chyba zrobic - brak czasu :?


Bardzo dużo robisz Tomii... :)
Tami
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 10905
Rejestracja: października 23, 2006, 10:35 am

Postautor: margo » września 30, 2009, 8:39 pm

To jakaś paranoja jest!!!!!!!
Koszmar! Standardowa reakcja lekarza na chorego! Dla niego to jedeszcze jeden przypadek! Na szczęście nie wszyscy lekarze tacy są, na szczęście nie wszyscy ludzie są obojetni na problem obcego człowieka.
I nie wierzę, że w całej Polsce nie znajdzie się klub zainteresowany organizacją takiego wydarzenia.
A Renacie - jej rezygnacji, zniechęceniu i stanom różnym od depresyjnych po wściekłości wcale się nie dziwię.
Powalczymy
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Stan.Antoskiewicz » października 1, 2009, 10:57 am

Cześć.
Cholernie ciężko będzie nam zebrać te kolosalne pieniądze..
Obawiam się, że mimo wszystko jesteśmy na to zbyt.. mali, niestety.
Przygniata dodatkowo świadomość, że takich przypadków oczekujących niemalże na cud jest bardzo dużo wokół nas :(
Ale trzeba coś robić, aby nie umarło słowo solidarność, wierność ideałom..
Byłem, rozmawiałem..
Jest pełna akceptacja ze strony dyrekcji i załogi koncertowej Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie , aby zorganizować w Kawiarni Artystycznej koncert charytatywny na rzecz Renaty :D
Termin - 12 grudnia, sobota.
Wcześniej nie możemy z powodu braku wolnych terminów.
My jesteśmy gotowi, ale przydałoby się kilku wykonawców chętnych do zagrania za całkowitą darmochę 8)
Na razie mamy tylko "starych" Łajdakuff do dyspozycji.. :) :lol:
Jest jeszcze sporo czasu, co sprzyja powstawaniu optymizmu.
Coś na pewno z tego wyniknie - mniejsze lub większe pieniądze..
Wszystko się liczy, ale prawdę mówiąc przydałby się jakiś nowo wzbogacony po totolotkowych kulminacjach milioner filantrop.. :) :wink:
Pozdrawiam bardzo, życząc przede wszystkim zdrowia i nieustającej nadziei samej Renacie :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16467
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Tomii » października 1, 2009, 11:03 am

Stasiu to wspaniala wiaadomosc, z pewnoscia naglosnie to w bluesidlach. Porozmawiam z Jackiem, moze uda sie wydrukowac plakaty - ludzie musza sie dowiedziec, ale nie moge obiecac, ulotki sa na tzw dodruk, a plakat to juz osobna produkcja, ale zobaczymy...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Stan.Antoskiewicz » października 1, 2009, 11:12 am

Też się cieszę Tomii :D :D
Nie dawało mi to spokoju, jak kilka jeszcze takich lub podobnych spraw do załatwienia..
Plakat jakoś tu sobie zbudujemy, a zaprzyjaźnieni bluesowi drukarze też pomogą :!: :D
Robiliśmy wielokrotnie tego typu akcje, więc i tym razem musi się udać.
Ten termin.. trochę wręcz przedświąteczny również może ludność uwrażliwić dodatkowo.. :)
Nadzieja.. różnie o niej mówią, ale ona umiera , podobno, ostatnia..
Pozdrawiam bardzo :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16467
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Makaron » października 2, 2009, 8:55 am

Stan.Antoskiewicz pisze:Cześć.
Cholernie ciężko będzie nam zebrać te kolosalne pieniądze..
Obawiam się, że mimo wszystko jesteśmy na to zbyt.. mali, niestety.
Przygniata dodatkowo świadomość, że takich przypadków oczekujących niemalże na cud jest bardzo dużo wokół nas :(
Ale trzeba coś robić, aby nie umarło słowo solidarność, wierność ideałom..
Byłem, rozmawiałem..
Jest pełna akceptacja ze strony dyrekcji i załogi koncertowej Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie , aby zorganizować w Kawiarni Artystycznej koncert charytatywny na rzecz Renaty :D
Termin - 12 grudnia, sobota.
Wcześniej nie możemy z powodu braku wolnych terminów.
My jesteśmy gotowi, ale przydałoby się kilku wykonawców chętnych do zagrania za całkowitą darmochę 8)
Na razie mamy tylko "starych" Łajdakuff do dyspozycji.. :) :lol:
Jest jeszcze sporo czasu, co sprzyja powstawaniu optymizmu.
Coś na pewno z tego wyniknie - mniejsze lub większe pieniądze..
Wszystko się liczy, ale prawdę mówiąc przydałby się jakiś nowo wzbogacony po totolotkowych kulminacjach milioner filantrop.. :) :wink:
Pozdrawiam bardzo, życząc przede wszystkim zdrowia i nieustającej nadziei samej Renacie :D

No i szafa gra ;-) po przeczytaniu złapałeś mnie za serce Stan ;-) Bytom też się przyłączy do zbiórki dla Renatki, Dzwoniłem i lokal załatwiony koncert odbędzie się
Termin - ,,dzień Renaty,,;-) 12 grudnia ,sobota
godzina start o 18.00 do 22.00
klub ,,Brama,, ul. Chrobrego 1 :mrgreen:
co do zespołów i muzyków którzy zagrają napiszę w najbliższym czasie :P pozdrawiam ciepło , przydałoby się kilku wykonawców chętnych do zagrania za całkowitą darmochę 8) proszę dzwońcie
:) 513 791 800 nara
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Tomii » października 2, 2009, 9:13 am

Marek, widzimy sie dzis w takim razie wieczorkiem w Bramie, mam cynki, ze w kilku miastach jest szansa 12 grudnia to zrobic. Pogadamy na miejscu.

W takim ukladzie dzien 12 grudnia to dzien Renaty Cysek :!:

Mysle ze uda sie zebrac troche. Dziekuje wszystkim, ktorzy do tej pory odpowiedzieli na apel :!:

Pozdrawiam.

P.S. Jezeli jeszcze ktos chce sie przylaczyc do akcji, prosze dzwonce. Musze wiedziec ile ulotek mam przygotowac.
+48 603 921817
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: kora » października 2, 2009, 10:25 am

Makaron pisze: przydałoby się kilku wykonawców chętnych do zagrania za całkowitą darmochę 8) proszę dzwońcie
:) 513 791 800 nara


Będziemy.
Adam zagra, ja zrobię fotki, wspólnie zrobimy zrzutkę na rzecz Renaty

Jak poszukujesz gitarzysty, mów, a będziesz go miał 8) ale najlepiej jak będziesz grał Ty i tylko Ty :D

- Ostatnio było super !!! tak trzymaj .
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Stan.Antoskiewicz » października 2, 2009, 12:33 pm

Dzień Renaty ? :D
To świetny pomysł na dużą ilość koncertów w Dobrych Klubach :!: :D :D
Myślę, że 12 grudnia może być dniem symbolicznym - ważne, żeby koncerty się odbyły i przyniosły widoczny efekt, obudziły myśli i serca.. :)
Gdyby PKP przewiozły za darmo Marka Makarona do Ciechanowa chętnie bym Go u nas ujrzał i posłuchał.. :D
Blues z Wami :D :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16467
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Tomii » października 2, 2009, 12:50 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:Dzień Renaty ? :D
To świetny pomysł na dużą ilość koncertów w Dobrych Klubach :!: :D :D
Myślę, że 12 grudnia może być dniem symbolicznym - ważne, żeby koncerty się odbyły i przyniosły widoczny efekt, obudziły myśli i serca.. :)
Gdyby PKP przewiozły za darmo Marka Makarona do Ciechanowa chętnie bym Go u nas ujrzał i posłuchał.. :D
Blues z Wami :D :D


Zadzwonie do dyrekcji PKP w tej sprawie :wink:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Stan.Antoskiewicz » października 2, 2009, 1:00 pm

Tomii pisze:
Stan.Antoskiewicz pisze:Dzień Renaty ? :D
To świetny pomysł na dużą ilość koncertów w Dobrych Klubach :!: :D :D
Myślę, że 12 grudnia może być dniem symbolicznym - ważne, żeby koncerty się odbyły i przyniosły widoczny efekt, obudziły myśli i serca.. :)
Gdyby PKP przewiozły za darmo Marka Makarona do Ciechanowa chętnie bym Go u nas ujrzał i posłuchał.. :D
Blues z Wami :D :D


Zadzwonie do dyrekcji PKP w tej sprawie :wink:
No tak, przecież Marek dużo miejsca im nie zajmie :wink: :D
PKP i tak wożą często tzw. powietrze..
Nic by się nie stało, gdyby pomogli troszeczkę społeczeństwu w potrzebie :wink: :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16467
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: piast » października 2, 2009, 8:39 pm

Jeśli mógłbym w czymś pomóc to się polecam :wink:
Awatar użytkownika
piast
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1600
Rejestracja: listopada 16, 2006, 9:55 am
Lokalizacja: Wratislavia

Postautor: Tomii » października 2, 2009, 9:03 pm

piast pisze:Jeśli mógłbym w czymś pomóc to się polecam :wink:


Pewnie ze mozesz. trzeba zarazic kogos kto udostepni lokal, w jakis cudowny sposob zachecic kilku muzykjow i wiecej w zasadzie nie trzeba :wink:

Generalnie jednak, dobrze by bylo dalsza dyskusje na temat koncertow w ramach Dnia Renaty prowadzic tutaj:
http://blues.com.pl/viewtopic.php?p=457449#457449

Ja ze swej strony wspomagam akcje medialnie, ulotkami i koordynujac pewne kwestie. Dodatkowo pomagam Makaronowi dopiac cale przedsiewziecie w Bytomiu - juz zapowiada sie niezly koncert, ale o tym wkrotce Marek napisze ...

To nie jest takie trudne - wystarczy chciec :!:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Makaron » października 2, 2009, 9:21 pm

Witam i się dzieje najpierw zła wiadomość koncert 12 w sobotę się nie odbędzie w Bramie bo.....teraz dobra ;-) dzięki Bytomskiemu Centrum Kultury i uprzejmości i dobrej woli ,i dużej przychylności ze strony dyrektora pana Mariusza Wróbla mamy dużą salę widowiskową na 300 osób na 11.12.2009 w piątek, start godz 18.00 do 20.30 a później zapraszamy do ,,Bramy,, zorganizujemy jamm session ,dzięki za miłe słowa, no to działamy ,;-) jak to powiedziała Margo POWALCZMY ;-) TRZYMAJCIE KCIUKI ;-)
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Tomii » października 2, 2009, 9:36 pm

Makaron pisze:Witam i się dzieje najpierw zła wiadomość koncert 12 w sobotę się nie odbędzie w Bramie bo.....teraz dobra ;-) dzięki Bytomskiemu Centrum Kultury i uprzejmości i dobrej woli ,i dużej przychylności ze strony dyrektora pana Mariusza Wróbla mamy dużą salę widowiskową na 300 osób na 11.12.2009 w piątek, start godz 18.00 do 20.30 a później zapraszamy do ,,Bramy,, zorganizujemy jamm session ,dzięki za miłe słowa, no to działamy ,;-) jak to powiedziała Margo POWALCZMY ;-) TRZYMAJCIE KCIUKI ;-)


Marko, przeniesmy dyskusje tutaj: http://blues.com.pl/viewtopic.php?p=457449#457449
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Makaron » października 2, 2009, 9:40 pm

Tomi Ja tylko wrzucam zapałki w stogi siana ,a to już samo się pali :mrgreen: fajnie że mnóstwo ludzi się angażuje ,i media współpracują samemu można tylko w nosie podłubać ,Piast Dziękuję :P Tomi kawał dobrej roboty odwalasz dzięki :P po niedzieli dam info dotyczące zespołów pozdrawiam ciepło wszystkich :P
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Tomii » października 3, 2009, 12:13 am

Stan subkonta Reny na dzis: 27.964,28 zł , czyli ok 6550 euro. To kropla w morzu, potrzeba ok 120 tys euro. To zaledwie nieco ponad 5%

Jezeli uda sie zdobyc choc 1% tej kwoty bede szczesliwy, a Rene przyblizy to o krok do ...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: piast » października 3, 2009, 8:28 am

Tomii pisze:Stan subkonta Reny na dzis: 27.964,28 zł , czyli ok 6550 euro. To kropla w morzu, potrzeba ok 120 tys euro. To zaledwie nieco ponad 5%

Jezeli uda sie zdobyc choc 1% tej kwoty bede szczesliwy, a Rene przyblizy to o krok do ...


Na forum jest zarejestrowanych ponoć ponad 4 tyś osób jakby każdy dał dychala to mamy 10 tyś euro . 10 zł - dużo to czy mało? :roll: -To są oczywiście moje osobiste przemyślenia :wink:
Awatar użytkownika
piast
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1600
Rejestracja: listopada 16, 2006, 9:55 am
Lokalizacja: Wratislavia

Postautor: Tomek Mały Kotyla » października 3, 2009, 10:02 am

kiedy pisałem na forum o ...

Sorry, to nie tu chciałem napisać.

Nie wiem czy to był dobry pomysł z drugim wątkiem poświęconym tej akcji.
Tomek Mały-Cotieux Kotyla
JAZZ-ROCKOWA PŁYTOTEKA niedziela 20:00-22:00
http://radiocentrum.pl/audycje/jazzrockowa_plytoteka/
Awatar użytkownika
Tomek Mały Kotyla
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5708
Rejestracja: stycznia 3, 2007, 9:51 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Tomii » października 3, 2009, 10:19 am

Tomku, pomyslalem, ze tu niech pozostanie formula zakladki, a Dzien Renaty i koncerty ktore sie odbeda wymagaja wrecz osobnego miejsca. Jezeli uwazacie ze nalezy jednak prowadzic to tutaj niech i tak bedzie.
Taki mielem pomysl...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomek Mały Kotyla » października 3, 2009, 11:53 am

Tomii pisze:Tomku, pomyslalem, ze tu niech pozostanie formula zakladki, a Dzien Renaty i koncerty ktore sie odbeda wymagaja wrecz osobnego miejsca. Jezeli uwazacie ze nalezy jednak prowadzic to tutaj niech i tak bedzie.
Taki mielem pomysl...

Właściwie to masz rację. Nie doczytałem tematu nowej zakładki. Przepraszam za nieuwagę ale chyba jeszcze nie bardzo obudziłem się po wczorajszym koncercie.
Tomek Mały-Cotieux Kotyla
JAZZ-ROCKOWA PŁYTOTEKA niedziela 20:00-22:00
http://radiocentrum.pl/audycje/jazzrockowa_plytoteka/
Awatar użytkownika
Tomek Mały Kotyla
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5708
Rejestracja: stycznia 3, 2007, 9:51 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Tomii » października 3, 2009, 12:39 pm

Kurcze, stoje w miejscu i nie mam koncepcji, czy tak wystarczy, czy cos dodac, odjac, ... to wstepny projekt okladki. Doradzcie ....

Obrazek
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » października 4, 2009, 8:41 pm

W grudniu..w Kinie Hel zaprezentuję 3 godzinne spotkanie z największymi rocka w cyklu Rockowy Pleszew....

Potrzebuje ulotki..plakat wydrukuję...kto będzie mógł to da...
Tomii na priva wysle Ci adres / idzie o ulotki
Pozdr
Pawel
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Tomii » października 4, 2009, 8:48 pm

Projekt plakatu tez mam, jest na tyle uniwersalny, ze mozna go do kazdej imprezy adaptowac, jak chcesz wysle Ci plik (na dzis wymaga jeszcze drobnych retuszy), strona Reny, ulotki, plakat - tematycznie i kolorystycznie tworza calosc ... nie ma jednak przymusu - co innego sie liczy
I wielkie dzieki, napisz w zakladce koncert dla renaty wiecej szczegolow o tym ...

Ile potrzebujesz ulotek tez musze wiedziec
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: margo » października 4, 2009, 9:16 pm

Jedno małe powalczmy . . .

:D :D :D :D :D :D :D
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Tomii » października 4, 2009, 9:19 pm

margo pisze:Jedno małe powalczmy . . .

:D :D :D :D :D :D :D


Margo, juz walczymy i jak widac nie jest to walka przegrana, nawet ostatnie emaile od Reny sa jakies ... zywsze ... dzis do niej zadzwonie i przekaze kolejne dobre info o ktorym wkrotce napisze

Jest pelna akceptacja i wolna reka, czekam na "gleit" z PTWM, reszta plynie w dol rzeki szerokiej ...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Makaron » października 5, 2009, 1:37 am

kora_ pisze:
Makaron pisze: przydałoby się kilku wykonawców chętnych do zagrania za całkowitą darmochę 8) proszę dzwońcie
:) 513 791 800 nara


Będziemy.
Adam zagra, ja zrobię fotki, wspólnie zrobimy zrzutkę na rzecz Renaty

Jak poszukujesz gitarzysty, mów, a będziesz go miał 8) ale najlepiej jak będziesz grał Ty i tylko Ty :D

- Ostatnio było super !!! tak trzymaj .

Dzięki Korcio że będziecie damy czadu :P gorąco pozdrawiam i pozdrów Adama :D
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: Makaron » października 5, 2009, 1:38 am

margo pisze:Jedno małe powalczmy . . .

:D :D :D :D :D :D :D

Dziękuję :P
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: margo » października 6, 2009, 7:17 pm

Tu chyba nie o "dziękuję" idzie ;)
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Nie jesteś sam!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości