Chantel McGregor -jak ona to robi?

Tu porozmawiacie o najpiękniejszej muzyce jaką jest Blues; o tradycji, teraźniejszości i przyszłości "błękitnych nutek"...

Moderator: mods

Chantel McGregor -jak ona to robi?

Postautor: Marika2011 » sierpnia 4, 2012, 11:15 pm

Ta pulchna dziewczynka w zwiewnej sukience, jak Świtezianka, rzuciła mnie na kolana. Byłam onegdaj na jej koncercie, ale do tej pory trudno mi uwierzyć w to co widziałam. Gitara jakby przyczepiła się do niej, a ona opędzając się od niej palcami jakby od niechcenia trącała struny niczym Stevie Ray Vaughan. Jej gitara nie wydała przez cały koncert żadnego fałszywego dźwięku. Ponieważ do tej pory jestem oszołomiona jej występem pozwalam sobie podać link do jej utworu, który udowadnia,że dziewczyny wcale nie są gorsze od spaniałych gitarzystów w męskim wydaniu
http://www.youtube.com/watch?v=QvW6JU7tA44&feature=plcp
Ostatnio zmieniony sierpnia 6, 2012, 8:36 am przez Marika2011, łącznie zmieniany 1 raz
Marika2011
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 115
Rejestracja: sierpnia 9, 2011, 8:59 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: kora » sierpnia 4, 2012, 11:23 pm

Byłaś w Koninie ?

Bardzo dobry tam dała występ !
Świetna dziewczyna ! 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Marika2011 » sierpnia 5, 2012, 12:49 am

Byłam na jej koncercie w Warszawie chyba w listopadzie.
Marika2011
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 115
Rejestracja: sierpnia 9, 2011, 8:59 am
Lokalizacja: Warszawa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues i tylko blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości