Acid Delta Blues?

Tu porozmawiacie o najpiękniejszej muzyce jaką jest Blues; o tradycji, teraźniejszości i przyszłości "błękitnych nutek"...

Moderator: mods

Acid Delta Blues?

Postautor: Robert007Lenert » lutego 10, 2012, 4:06 pm

Nagranie stylizowane na terenowe realizacje braci Lomax. Roznica jest taka, ze wykonawcy pochodza z kregow muzyki awangardowej i sa.... biali. Do tego tekst porusza problemy...pocztowe /jest np. cos na temat lizania znaczkow /odniesienie do slynnego "aptekarza" grupy Grateful Dead/ Goraco polecam utwor otwierajacy pewna znakomita plyte:

http://www.youtube.com/watch?v=3rebV7EJiNg
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: olekblues » lutego 10, 2012, 10:40 pm

Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na poszukiwania w sieci takich smaczków tym bardziej jestem wdzięczny takim facetom jak Ty Robercie że potraficie wyłowić te smaczki z rzeki dźwięków. Wchodzę na gotowe i rzadko mam sposobność zawiedzenia się zawartością zamieszczonych linków. Wychodzi teraz moje nygustwo, ale i szczera wdzięczność za to że jest ktoś kto myśli i czuje podobnie. Ja to kupuję _ świetne!
Awatar użytkownika
olekblues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1711
Rejestracja: lutego 6, 2008, 7:45 pm
Lokalizacja: Kalisz


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues i tylko blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości

cron