Kobiety bluesa

Tu porozmawiacie o najpiękniejszej muzyce jaką jest Blues; o tradycji, teraźniejszości i przyszłości "błękitnych nutek"...

Moderator: mods

weird blues

Postautor: @ndy.w » czerwca 29, 2009, 10:19 am

Cassandra Wilson - na każdej płycie pojawia się 1 czasem 2 starożytne bluesy. podane w nowoczesnym sosie. imho jest to ciekawe doświadczenie. lubię ten nurt jej twórczości
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: RockOnCellBlock » września 15, 2009, 4:16 pm

Trochę stary temat, ale żeglowałam sobie po forum i akurat na ten się natknęłam...

A może taka pani jak Teresa James?
Wokalistka z Texasu, ma na swoim koncie (chyba) 4 płyty, z czego najnowszą zahacza mocno o tematy country.
Kawał głosu, jedna z moich ulubionych wokalistek...
Z resztą pokazał mi ją Bambosz :twisted: :mrgreen:

www.teresajames.com
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: JaRas » września 15, 2009, 4:51 pm

RockOnCellBlock pisze:Trochę stary temat, ale żeglowałam sobie po forum i akurat na ten się natknęłam...

A może taka pani jak Teresa James?
Wokalistka z Texasu, ma na swoim koncie (chyba) 4 płyty, z czego najnowszą zahacza mocno o tematy country.
Kawał głosu, jedna z moich ulubionych wokalistek...
Z resztą pokazał mi ją Bambosz :twisted: :mrgreen:

www.teresajames.com


Ja też Tereskę poznałem dzięki Adasiowi
i też mi się widzi :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Re: reakcja

Postautor: Tomii » września 15, 2009, 4:59 pm

@ndy.w pisze:btw - we Wrocławiu jest wokalistka co ma głos jak dzwon. wprawdzie blues jako taki nie leży w centrum jej zainteresowań - trochę jak ja lubi różne rzeczy i nie szufladkuje.
Panie i Panowie - oto Joanna Kwaśnik (btw - z urodzenia Wielkopolanka). kto jej jeszcze nie zna ten traci...


To chyba ta sama Joasia, ktora uzycza swgo dzwonu na plycie "Lepiej niz wczoraj" duetu Morzek/Loska (?)
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » września 15, 2009, 5:03 pm

Przy okazji; fajny temat, taka ...... niebieska rzeka :wink:

Kolejna postac, chyba za bardzo przedstawiac nie trzeba a i z naszego podwyrka, Magda Piskorczyk ...
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » września 15, 2009, 5:11 pm

Tomii pisze:Przy okazji; fajny temat, taka ...... niebieska rzeka :wink:

Kolejna postac, chyba za bardzo przedstawiac nie trzeba a i z naszego podwyrka, Magda Piskorczyk ...


Chyba wiem o kogo chodzi :wink:
Obrazek
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Tomii » września 15, 2009, 5:16 pm

Hmmm, a kto to jest ta Pani kolo JaRasa :lol: :?:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: RockOnCellBlock » września 15, 2009, 6:36 pm

Tomii pisze:Hmmm, a kto to jest ta Pani kolo JaRasa :lol: :?:


Nazywajcie ją "kobietą bluesa", ja bym ją nazwała "kobietą, która śpiewa bluesa."
Nie trawię tej pani, oooj nie...

A Asia Pilarska to i mój typ, choć... ona mi sie z bluesem kojarzy tyle, co z poezją śpiewaną, oscyluje na granicy tych dwóch gatunków... Ale baaaaaaardzo ją lubię :)
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: Adam Węgrzynowicz » września 15, 2009, 6:42 pm

A ja polecam Sippie Wallace kilka osób grzebiących trochę w (archeologi)może ją zna
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: Tomii » września 15, 2009, 6:55 pm

RockOnCellBlock pisze:Nazywajcie ją "kobietą bluesa", ja bym ją nazwała "kobietą, która śpiewa bluesa."
Nie trawię tej pani, oooj nie...


- po pierwsze primo: nie nazwalem jej dotad kobieta bluesa, co czynie niniejszym w tej chwili: Madzia Piskorczyk JEST kobieta bluesa :!:
- po drugie primo; piszac "nazywajcie" cytujac moj post czuje sie conajmniej jak czlonek egzekutywy KC PZPR, wiec skoro mowisz do wielu nie cytuj nikogo lub cytuj wszystkich,
- po trzecie primo; masz prawo jej nie lubiec, pytanie czy znasz, czy nie lubisz bo nie ? poza tym o gustach sie nie dysgustuje :wink:
- po czwarte primo; masz prawo mnie nie lubiec, (a znasz?) pytanie tylko po co ?

pozdrawiam goraco

Tomasz "Tomii" Dudek

P.S. mysle ze skrotu KC PZPR tak wyksztalconej mlodej osobie nie trzeba tlumaczyc ?
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: RockOnCellBlock » września 15, 2009, 7:02 pm

Tomii, po pierwsze:
NAZYWAJCIE - ludzie piszący w temacie, NA PRZYKŁAD Ty i Jaras. To już dwie osoby, a więc "nazywajcie", odnoszące się do liczby mnogiej, jak najbardziej pasuje! Z resztą na forum jest wiele osób, które tą panią tak by nazwało, bo bardzo ją lubią.

po drugie:
Myślę, że nie przedstawiłam siebie dotąd ani razu jako osobę, która mówi, że czegoś nie lubi BO NIE, więc skąd to pytanie? Nie jest niemal oczywiste, że jeśli o czymś się wypowiadam, to na jakiejś podstawie? Nie lubię, bo słyszałam wiele razy i mi się nie podoba! Dlatego też JA bym nie nazwała jej "kobietą bluesa", a "kobietą, która bluesa śpiewa", rozumiesz? JA.

po trzecie:
Nic nie było o lubieniu, czy nie lubieniu Cię, nie mam pojęcia, skąd nagle taki temat, napisałam tylko, że nie lubię Madzi Piskorczyk !

PS: Oczywiście, że nie trzeba !
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: RockOnCellBlock » września 15, 2009, 7:03 pm

A ! A co do tego, czy nazwałes ją kobietą bluesa, czy nie - napisałeś o niej w temacie poświęconym kobietom bluesa, nie starczy?
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: Tomii » września 15, 2009, 7:07 pm

Wybacz, ale nie sterczy :!:

TITE
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: RockOnCellBlock » września 15, 2009, 7:16 pm

abdurdalnie się robi.

Piszesz o wykonawczyni w temacie "kobiety bluesa".
Inni też pisali.
Pomijając pisanie "kobietą bluesa jest..." na rzecz faktów czy linków dot. konkretnej pani zgodnie pozostawiamy w domysle, że piszemy o "kobiecie bluesa", tego z resztą wymaga temat!
Napisałeś o Madzi, ja mówię, że dla mnie ona nie jest kobietą bluesa, a Ty piszesz "no, ja tego nigdzie nie napisałem". Można by zapytać "to po cholerę o niej w ogóle wspominałeś?!", ale dodałeś, że owszem, dla Ciebie Madzia jest kobietą bluesa. Tak więc przyznajesz, że moje domysły (tak oczywiste!) były poprawne.
o co więc się rozchodzi?
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: JaRas » września 15, 2009, 7:18 pm

Nino zapewniam Cię Madzia jest kobietą bluesa,
bo blues to jej życie, nie tylko na scenie.
Wspominałaś Aśkę - te panie bardzo się lubią i tworzą niepowtarzalny duet
Obrazek
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: RockOnCellBlock » września 15, 2009, 7:24 pm

JaRas pisze:Nino zapewniam Cię Madzia jest kobietą bluesa,
bo blues to jej życie, nie tylko na scenie.


Hejże, ja naprawdę nie narzucam nikomu moich opinii i nie chcę nikogo do niczego przekonywać. Napisałam tylko, że jej nie lubię i tyle :roll: ;)

Pozdrawiam
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: Tomii » września 15, 2009, 7:27 pm

... kupil se chop mandoline, przychodzi do domu, a tu wody nima :shock:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » września 15, 2009, 7:36 pm

Nino ja szanuję Twoją opinię, ale zarzuciłaś nam, że nazywamy ją kobietą bluesa.
I tylko chcę Ci udowodnić, że słusznie ją tak nazywamy, bo Madzia taka jest. A Ty masz prawo jej nie lubić, co nie oznacza, że od tej pory ja nie będę lubił Ciebie :wink:
Obrazek
Umawiały się na jam w Smażalni na Przysłupie, trochę im przeszkadzalem :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: B&B » września 15, 2009, 8:32 pm

No żeby na jam do smażalni się umawiać :twisted:

Ja się przyznam, że do fun-klubu Magdy też się nie zapiszę, choć nie mam pojęcia czy ją lubię bo się właściwie nie znamy :lol:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: JaRas » września 15, 2009, 8:39 pm

B&B pisze:No żeby na jam do smażalni się umawiać :twisted:

Ja się przyznam, że do fun-klubu Magdy też się nie zapiszę, choć nie mam pojęcia czy ją lubię bo się właściwie nie znamy :lol:


No bo to był "Jem Pstrąga"
mam jeden Fan Club i też mi wystarczy, ale lubię ją bo jest tego warta
i jako artystka i jako przemiła dziewucha :lol:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: wasal » września 15, 2009, 9:45 pm

Niny nie ma teraz przy komputerze, ale kazała to przekazać:

'nie zarzucam, mowie tylko, ze mam inna opinie i nie mowie,ze to zle, wrecz przeciwnie ;)'

Pozdrawiam! ;)
Awatar użytkownika
wasal
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 124
Rejestracja: kwietnia 26, 2009, 1:10 pm
Lokalizacja: opole

Postautor: JaRas » września 15, 2009, 9:51 pm

Też pozdrawiam Ninę i Ciebie Wasal :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: zakręconabluesem » września 16, 2009, 6:35 am

A ja szanuję każdego, kto ma własne zdanie i potrafi je wyrazić na forum. Nina, choć młodziutka(jak dla mnie ), własnie to potrafi i ma odwagę bronić swojego zdania.Brawo dziewczyno ( a to już solidarność babska). :twisted:
Ja jestem Magdy fanką od zawsze i dla mnie JEST KOBIETĄ BLUESA. .
Obrazek

...skrzydeł mi trzeba ,
by wznieść się w górę,
gdy blues rozbrzmiewa,
skrzydeł mi nie trzeba...
Awatar użytkownika
zakręconabluesem
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1111
Rejestracja: października 16, 2007, 9:27 am
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: Tomii » września 16, 2009, 7:10 am

zakręconabluesem pisze:A ja szanuję każdego, kto ma własne zdanie i potrafi je wyrazić na forum. Nina, choć młodziutka(jak dla mnie ), własnie to potrafi i ma odwagę bronić swojego zdania.Brawo dziewczyno ( a to już solidarność babska). :twisted:
Ja jestem Magdy fanką od zawsze i dla mnie JEST KOBIETĄ BLUESA. .


Widzisz, tylko ona twierdzi ze nie lubi Magdy, bez wiekszej argumentacji dlaczego i od razu twierdzi rowniez, ze kobieta bluesa nie jest - to wszystko, powtorze, bez podania argumentow - po prostu, nie bo nie.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » września 16, 2009, 8:10 am

Ja też szanuję odrębne zdanie Niny,
ale zgadzam się z Tomkiem i z Tobą Grażynko też w kontekście Magdy
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: RockOnCellBlock » września 16, 2009, 8:55 am

Tomii pisze:Widzisz, tylko ona twierdzi ze nie lubi Magdy, bez wiekszej argumentacji dlaczego i od razu twierdzi rowniez, ze kobieta bluesa nie jest - to wszystko, powtorze, bez podania argumentow - po prostu, nie bo nie.


Napisałam, że ja bym jej tak nie nazwała, że dla mnie tą kobietą bluesa nie jest.
Dobrze wiem, że masa ludzi ją uwielbia i tak właśnie nazywa i rozumiem to oraz szanuję.
Wyrażam tu jedynie MOJE zdanie, a Ty mi Tomii wciskasz w usta słowa, których nie wypowiedziałam.
Mam uargumentować, dlaczego? Wątpię, żeby tak Cię to obchodziło, raczej chcesz się mnie doczepić, jednakże jeśli wyrazisz taką chęć, mogę napisać coś na temat "dlaczego Nina nie lubi muzyki Madzi Piskorczyk"...



Pozdrowienia, Grażynko ;)
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: B&B » września 16, 2009, 9:06 am

Tomii pisze:Widzisz, tylko ona twierdzi ze nie lubi Magdy, bez wiekszej argumentacji dlaczego i od razu twierdzi rowniez, ze kobieta bluesa nie jest - to wszystko, powtorze, bez podania argumentow - po prostu, nie bo nie.

Większa czy mniejsza ta argumentacja ale jednak była:
Nie lubię, bo słyszałam wiele razy i mi się nie podoba! Dlatego też JA bym nie nazwała jej "kobietą bluesa", a "kobietą, która bluesa śpiewa", rozumiesz? JA.
Kiedyś miałem wątpliwości, ale od pewnego czasu uważam, że to nie mój problem że czyjaś twórczość mi się nie podoba - jeśli to w ogóle problem to szybciej problem artysty :)

Skrótowość forumowych wypowiedzi często prowadzi do tragicznych nieporozumień a łatwo jest pomylić nielubienie wykonawcy w sensie osoby z nielubieniem twórczości jaką wykonuje.
Ja zakładam, że Nina pisze o stronie muzycznej Magdy Piskorczyk i wg niej takie śpiewanie to za mało aby nazywać Magdę "kobietą bluesa" - czysto subiektywna ocena dotycząca tego co widać i słychać na scenie. Życie pozasceniczne artysty też jest istotne w przypadku określania kogoś "człowiekiem bluesa", ale w tym przypadku Nina pewnie nie ma wystarczających danych do oceny (ja też nie mam).
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: RockOnCellBlock » września 16, 2009, 9:12 am

B&B pisze:
Tomii pisze:Widzisz, tylko ona twierdzi ze nie lubi Magdy, bez wiekszej argumentacji dlaczego i od razu twierdzi rowniez, ze kobieta bluesa nie jest - to wszystko, powtorze, bez podania argumentow - po prostu, nie bo nie.

Większa czy mniejsza ta argumentacja ale jednak była:
Nie lubię, bo słyszałam wiele razy i mi się nie podoba! Dlatego też JA bym nie nazwała jej "kobietą bluesa", a "kobietą, która bluesa śpiewa", rozumiesz? JA.
Kiedyś miałem wątpliwości, ale od pewnego czasu uważam, że to nie mój problem że czyjaś twórczość mi się nie podoba - jeśli to w ogóle problem to szybciej problem artysty :)

Skrótowość forumowych wypowiedzi często prowadzi do tragicznych nieporozumień a łatwo jest pomylić nielubienie wykonawcy w sensie osoby z nielubieniem twórczości jaką wykonuje.
Ja zakładam, że Nina pisze o stronie muzycznej Magdy Piskorczyk i wg niej takie śpiewanie to za mało aby nazywać Magdę "kobietą bluesa" - czysto subiektywna ocena dotycząca tego co widać i słychać na scenie. Życie pozasceniczne artysty też jest istotne w przypadku określania kogoś "człowiekiem bluesa", ale w tym przypadku Nina pewnie nie ma wystarczających danych do oceny (ja też nie mam).


Dokładnie :) :)

Myślałam, że to niemal oczywiste, że mówię o stronie muzycznej.
Jeśli tu było nieporozumienie, to przepraszam!
Fakt - nie znam Madzi, nie wypowiem się o tym, jaka jest, uprzedzona nie jestem, wręcz przeciwnie - bardzo chętnie kiedyś bym ją poznała.
Mówiąc, że jej nie lubię, chodzi o Madzię na scenie ! ;)
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

Postautor: Tomii » września 16, 2009, 9:18 am

B&B pisze: Większa czy mniejsza ta argumentacja ale jednak była


Dla mnie raczej mniejsza, lub zadna. Sam wspominasz pozniej, ze zycie poza sceniczne ma znaczenie - wedlug mnie spore.

B&B pisze:Skrótowość forumowych wypowiedzi często prowadzi do tragicznych nieporozumień a łatwo jest pomylić nielubienie wykonawcy w sensie osoby z nielubieniem twórczości jaką wykonuje.


w rzeczy samej :wink:

B&B pisze:Ja zakładam, że Nina pisze o stronie muzycznej Magdy Piskorczyk i wg niej takie śpiewanie to za mało aby nazywać Magdę "kobietą bluesa" - czysto subiektywna ocena dotycząca tego co widać i słychać na scenie. Życie pozasceniczne artysty też jest istotne w przypadku określania kogoś "człowiekiem bluesa", ale w tym przypadku Nina pewnie nie ma wystarczających danych do oceny (ja też nie mam).


j/w :wink:

Koncze dyskusje w tej kwestii, to jest .... niepotrzebne. temat dotyczy kobiet bluesa, a nie kobiet grajacych )tylko) bluesa.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: RockOnCellBlock » września 16, 2009, 9:38 am

To może wyjaśnijmy pojęcie "kobiety bluesa" ??? :twisted:
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues i tylko blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 408 gości

cron