Uwaga Polscy Wykonawcy Bluesa!!!

Tu porozmawiacie o najpiękniejszej muzyce jaką jest Blues; o tradycji, teraźniejszości i przyszłości "błękitnych nutek"...

Moderator: mods

Postautor: JaRas » marca 7, 2009, 11:47 am

No to rozpisaliście się o angielskim i o tym jak to my go nie umiemy. Ba nawet od kogo się go uczyć, żeby śpiewać bluesa.
No to po kolei
1. Asiu od kogo nauczyłaś się francuskiego, że pozwoliło Ci osiągnąć tam sukces :?:
2. Blues to muzyka, a nie język i tak trzeba na to patrzeć. Angielski jest łatwiejszy do śpiewania (tak myślę), dlatego wszyscy starają się śpiewać w tym języku (Abba wspaniały przykład, ale jest ich całe mnóstwo). Ale akcent, ponoć nikt na to nie zwraca tam uwagi. Nowy York, czy Londyn są już tak wielonarodowościowe, że rdzenni mieszkańcy zastanawiają się czy mówią poprawnie :wink:
Muzyka i tylko muzyka.
3. Jeśli Polak ma osiągnąć sukces za oceanem, to tylko muzycznie jak będzie w stanie ich powalić, wszystkie niedoróby językowe mu wybaczą. W filmie M. Scorsese prezentuje Bluesa, niektórych bluesmanów tłumaczono na angielski. Ktoś o tym już wspominał, ale ja w innym sensie, nie trzeba się tego specyficznego języka uczyć. Przecież oni odnieśli sukces również w części USA gdzie nie bardzo byli zrozumiani - językowo. Liczy się muzyka.

Jeśli mogę moje kandydatury Adam Kulisz & Michał Cielak i JJ
Jeśli trza uzasadnić to bardzo chętnie.
Chyba nad tym powinniśmy się skupić, a nie nad dywagacjami językowymi.
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: T.B.King » marca 7, 2009, 12:56 pm

Tomek, ja jestem panikara i znając siebie nie zrobię nic w tym kierunku, bo nie mam z kim tak naprawdę. A poza tym najdłużej samolotem leciałam 2 h i to była dla mnie tak ogromna trauma, że nie przeżyłabym dłuższej trasy szczególnie jeszcze nad oceanem. Dlatego napisałam, że kibicuję wszystkim odważnym. Ja psychicznie tego nie uniosę.

a Warszawa... tak mam wplanach, jeśli nie wyjdzie mi plan z Francją. Chociaż tak pokochałam Kraków, że ciężko mi będzie się z nim rozstać. Podejrzewam, że to będzie bardzo spontaniczna decyzja i przeniosę sie tam, gdzie akurat ktoś znajomy będzie jechał i zabierze mnie na pakę.[/quote]

No to czekamy, kiedy będziesz już w Warszawie.
Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Bielski, Little Boogie Slim & Co
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: bohdan » marca 7, 2009, 3:13 pm

...
Ostatnio zmieniony stycznia 3, 2011, 4:32 pm przez bohdan, łącznie zmieniany 1 raz
bohdan
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1295
Rejestracja: maja 17, 2005, 6:38 pm

Postautor: leowhiskey » marca 15, 2009, 2:45 am

Dziendobry i Dobrywieczor. Jestem zupelnie nowym forumowiczem na www.blues.com.pl i robi mi sie razniej na duszy jak czytam aktualne posty tutaj. Stracilem prace ostatnio i bank wejdzie mi lada chwila na moje rzeczy materialne. Mam czas przynajmniej, zeby poczytac to forum i moze jakies rozmowy nawiazac. Tu u gory cos czytalem, ze cos slabo z dykja amerykanska. Nie sadze. Ja osobiscie mam dykcje super i wyspiew przedni. Ponad 20 lat mam doswiadczenia w zarobkowym graniu bluesa po klubach zachodu, z czego zylem do czasu starosci. Ponad 400 recitali rocznie. Dryfowalem od klubu do klubu i od miasta do miasta. Drugiego takiego nawiedzonego pajaca, jak sobie pozwole siebie nazwac, to nie spotkalem. Kontrakty z ludzmi nieuczciwymi odmowilem wszystkie. Jesli ktos z was chce posluchac jak gra polski bluesman, to prosze zaimailowac do mnie i dosle utwory. moj adres - leowhiskey@yahoo.com lub mail@leowhiskey.com , Pozatym dyskusja jest wporzo. Polskim wykonawcom polecam spiewac w naszym jezyku, co sam bym zrobil, gdybym mogl zaczac od poczatku. Po amerykansku spiewac, to trzeba bys internacjonalnym. Cena jest nasz dom, rodzina, przyjaciele, ktorych zostawiamy za soba, i moze juz nie byc powrotu. Bycie w trasie to wielka samotnosc. Bycie w trasie to tesknota za domem. Teraz za bycie gwiazda kazdego wieczoru zamienie sie na jakakolwiek prace w Polsce. W konkursach, taka dygresja, nie biore udzialu, bo je wszystkie wygrywam. Z wyjatkiem tych, gdzie glosuje liczna grupa przyjaciol i rodziny wykonawcy. W moim przypadku liczba zero. Koncze ten list i zdaje sobie sprawe, ze znow robie z siebie glupa. Sorki za resorki. Tylko przed Toba, co to czytasz, moglem sie tak wywnetrznic. Wielkie dzienkulski. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. Hej.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Postautor: P.Szymański » marca 27, 2009, 7:48 pm

leowhiskey pisze:Dziendobry i Dobrywieczor. Jestem zupelnie nowym forumowiczem na www.blues.com.pl i robi mi sie razniej na duszy jak czytam aktualne posty tutaj. Stracilem prace ostatnio i bank wejdzie mi lada chwila na moje rzeczy materialne. Mam czas przynajmniej, zeby poczytac to forum i moze jakies rozmowy nawiazac. Tu u gory cos czytalem, ze cos slabo z dykja amerykanska. Nie sadze. Ja osobiscie mam dykcje super i wyspiew przedni. Ponad 20 lat mam doswiadczenia w zarobkowym graniu bluesa po klubach zachodu, z czego zylem do czasu starosci. Ponad 400 recitali rocznie. Dryfowalem od klubu do klubu i od miasta do miasta. Drugiego takiego nawiedzonego pajaca, jak sobie pozwole siebie nazwac, to nie spotkalem. Kontrakty z ludzmi nieuczciwymi odmowilem wszystkie. Jesli ktos z was chce posluchac jak gra polski bluesman, to prosze zaimailowac do mnie i dosle utwory. moj adres - leowhiskey@yahoo.com lub mail@leowhiskey.com , Pozatym dyskusja jest wporzo. Polskim wykonawcom polecam spiewac w naszym jezyku, co sam bym zrobil, gdybym mogl zaczac od poczatku. Po amerykansku spiewac, to trzeba bys internacjonalnym. Cena jest nasz dom, rodzina, przyjaciele, ktorych zostawiamy za soba, i moze juz nie byc powrotu. Bycie w trasie to wielka samotnosc. Bycie w trasie to tesknota za domem. Teraz za bycie gwiazda kazdego wieczoru zamienie sie na jakakolwiek prace w Polsce. W konkursach, taka dygresja, nie biore udzialu, bo je wszystkie wygrywam. Z wyjatkiem tych, gdzie glosuje liczna grupa przyjaciol i rodziny wykonawcy. W moim przypadku liczba zero. Koncze ten list i zdaje sobie sprawe, ze znow robie z siebie glupa. Sorki za resorki. Tylko przed Toba, co to czytasz, moglem sie tak wywnetrznic. Wielkie dzienkulski. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. Hej.


Witaj!
Słucham właśnie Twoich nagrań. Wiedziałem, że to Ty.
Muzyka jest FANTASTYCZNA!!!!!!!!!
Paweł Szymański

Nowa płyta "Uroda zdarzeń" - www.pawelszymanski.olw.pl/dyskografia
P.Szymański
blueslover
blueslover
 
Posty: 783
Rejestracja: stycznia 18, 2005, 1:14 pm

Postautor: leowhiskey » kwietnia 13, 2009, 2:12 pm

Dzieki Pawel i ciesze sie, ze sprawia ci przyjemnosc sluchanie tych dzwiekow. Robote znow mam i wszystko zaczyna ukladac sie pomyslnie. Pozdro i nara.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Postautor: Adam Węgrzynowicz » kwietnia 13, 2009, 6:51 pm

no i dobrze Darku że zaczęło się układać
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Granie bluesa w Kuźni

Postautor: kuźnia.zgorzelec » kwietnia 17, 2009, 10:08 pm

Witam was , mam lokal , klub czy jak tam zwał i szukam ludzi do grania w mojej knajpie . Tanc budę można zobaczyć poprzez www.szanty.zgorzelec.pl lub www.szewc.zgorzelec.pl ewentualnie www.kuznia.zgorzelec.pl . Zainteresowanych proszę o kontakt - w finansach rewelki brak , ale przyjęcie super .
Robert Gruszecki / Grucha/
kuźnia.zgorzelec
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: marca 29, 2009, 8:07 pm
Lokalizacja: zgorzelec

Postautor: Tomii » kwietnia 20, 2009, 7:51 am

Tak sobie siedze i czytam i z podziwu wyjsc nie moge :shock:
Co prawda temat:
UWAGA POLSCY WYKONAWCY BLUESA
zapoczatkowany przez Jedrusia jest malo precyzyjny jednak to chyba pierwszy post wskazuje czego dotyczy. Z szybkich i bardzo pobieznych obliczen wynika ze 80% wpisow nijak sie ma do tego o czym pisac tu powinnismy. Troche w tym winy samego autora i administratorow forum, ktorzy reaguja jak widac tylko na "niektorych" forumowiczow. Nie mniej jednak warto wchodzac w temat zapoznac sie z caloscia , a szczegolnie poczatkiem watku i koncem pierwszego postu:
No to w takim razie i my rutaj, możemy pobawić się w zgadywankę!!!

Tak wiec pragne wrocic do tematu i podac swoje typy, a czy jest juz ustalone kto pojedzie czy nie szczerze mowiac niewiele mnie obchodzi, to i tak jest poza moja "jurysdykcja" a ewentualne protesty i strajki chyba niewiele dadza, no chyba ze pikieta z przemarszem wojsk przez Czerniakowska ... :lol:
Zespol:
J.J.Band, Shau Pau Acoustic Blues,
Solo/Duo:
Marek Wojtowicz, Romek Puchowski, Magda Piskorczyk/O.Siemieniuk.

P.S. kolejnosc typow przypadkowa bez szczegolnych wskazan.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: B&B » kwietnia 20, 2009, 8:06 am

Poszedłeś na łatwiznę ;) Wolno głosować tylko na 1 wykonawcę w danej kategorii!
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Tomii » kwietnia 20, 2009, 8:32 am

Ja nie oddaje glosu, wyraznie napisalem ze to moje typy. Mam ich nieco wiecej, ale "reszta" jak mi sie wydaje nie dorosla jeszcze artystycznie do tego typu impreze :wink:
Jezeli mial bym glosowac doprawdy byl by duzy z tym klopot, ale na szczescie mam ten komfort ze nie musze :lol:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: leowhiskey » kwietnia 20, 2009, 10:39 pm

Pragne dodac, ze termin zgloszen juz za namy i wiadomo jak losowac dalej. Ja osobiscie wyslalbym na takiego przeglonda miendzynarodowego naszego Irka Dudeka, bo to czlowiek zasluzony dla bluesa i spiewa w ichnim jenzyku i moze wstydzial sie zglosic osobiscie, ale to on powinien w tym roku nasz reprezentowywac. Jak wysylac, no to najlepciejszych. Z Jankiem Skrzekiem byloby najlepiej ich wyslac jako dueta. Dodal bym do sklada Darka Kozakiewicza na gitarze. To oni by mogli nasz zaprezentowac. Te inne propozycje, co widze, to jest amatorka. Wez mi tu nie wyjezdzaj z takimy sugestyami, jesli chodzi o reprezentacje w mistrzostwach swiata. Nie gniewaj sie, ale zanim jakies inne wykonawce wejdom do reprezentacji, to niech najsampierw zaprezentujom sie nasze najlepsze wykonawce. No ale zdaje sobie sprawe, ze te skromne ludzie sie nie zglosily, wienc mamy skromnego wybora, sposrod , niestety, nie spierszej ligi. Ja w przyszlym roku zaglosuje z moim fanclubem na tych co o nich wspomnialem, na naszych Nikiforuf bluesowych. Pozdro. Hej.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Postautor: Tomii » kwietnia 21, 2009, 10:59 am

leowhiskey pisze:Ja osobiscie wyslalbym na takiego przeglonda miendzynarodowego naszego Irka Dudeka, bo to czlowiek zasluzony dla bluesa i spiewa w ichnim jenzyku i moze wstydzial sie zglosic osobiscie, ale to on powinien w tym roku nasz reprezentowywac.


Zasluzony, kombatant, bohater, .... czy to oznacza ze zrobi to najlepiej bo ma np; doswiadczenie :?:

leowhiskey pisze:Jak wysylac, no to najlepciejszych. Z Jankiem Skrzekiem byloby najlepiej ich wyslac jako dueta. Dodal bym do sklada Darka Kozakiewicza na gitarze. To oni by mogli nasz zaprezentowac.


Dyskusja "kto jest najlepszy" juz byla, i oczywiscie nie wylonila zwyciezcy. Jezeli chodzi o mnie, zlozyl bym inny Dream team :lol:

leowhiskey pisze:Te inne propozycje, co widze, to jest amatorka.


Rozmawialem przez chwile z Irkiem na Zlocie Dudkow w 2005 w Prudniku glownie o "Naszym" Bluesie i mysle ze On nie zgodzil by sie z tym stwierdzeniem

leowhiskey pisze: Ja w przyszlym roku zaglosuje z moim fanclubem na tych co o nich wspomnialem, na naszych Nikiforuf bluesowych. Pozdro. Hej.


Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i zalozenia wlasnego fanclubu :lol:

P.S. Zeby bylo jasne: obecna tworczosc Irka jakos mnie nie fascynuje, osobiscie go lubie a w poscie powyzej podalem moje obecne typy.
To jest tylko i wylacznie moje zdanie, z ktorym i tak generalnie sie nie zgadzam :lol:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Electric Muddy » kwietnia 23, 2009, 9:51 am

Już wiadomo, kto będzie reprezentował nas na BALTIC BLUES CHALLENGE

http://www.delta.art.pl/www/sec_blues.html
Marcin
Awatar użytkownika
Electric Muddy
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 883
Rejestracja: marca 9, 2007, 3:23 pm

Postautor: JaRas » kwietnia 23, 2009, 10:45 am

Ja lepszego rozwiązania nie widziałem. No ciesze się, z tą ekipą mamy szanse - powiem duże :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Rafal_blues » kwietnia 23, 2009, 11:01 am

widać, ze mamy bardzo silną ekipę. Jeśli chodzi o duet Coolish & Cielak jak najbardziej tak, chociaż Roman Puchowski też mógłby się tam pokazać :) ale nie ma co narzekać - JEST DOBRZE :mrgreen: powiem nawet, że BARDZO dobrze.

poza tym J.J. rozniesie wszystkich w puch :mrgreen:
On the next train south...
Awatar użytkownika
Rafal_blues
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1429
Rejestracja: kwietnia 8, 2009, 11:05 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Postautor: Tomii » kwietnia 23, 2009, 5:17 pm

No to mam jedno trafienie a Adama z Michalem nie bralem pod uwage (sam nie wiem dlaczego) :oops:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Electric Muddy » kwietnia 23, 2009, 5:27 pm

Tomii pisze:No to mam jedno trafienie a Adama z Michalem nie bralem pod uwage (sam nie wiem dlaczego) :oops:

Też mam jedno trafienie,... no i gdyby nie było Boogie Chilli na karcie do głosowania też bym chyba zagłosował na JJ Band.
Marcin
Awatar użytkownika
Electric Muddy
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 883
Rejestracja: marca 9, 2007, 3:23 pm

Postautor: Tomii » kwietnia 23, 2009, 6:06 pm

JJ niejednokrotnie udowodnili swoja klase i to ze stanowia jeden czlon co jest moim zdaniem bardzo wazne. Sa klasa sama dla siebie i wiem ze dadza rade.
Wszystko zalezy od upodoban jury i od samej konkurencji. Ze swej strony zycze im jak najlepiej i z niecierpliwoscia czekam na ich wystep na IBC.
C&C tez nie odbieram szans i zycze powodzenia, co prawda przewaznie w liczniejszym skladzie ich slyszalem, ale i duet to nie lada :P

Powodzenia raz jeszcze
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » kwietnia 24, 2009, 7:38 am

Niedawno zostałem zapytany, która płyta Adama jest najlepsza :?:
Ha pytanie do kogoś kto uwielbia wszystkie jego płyty.
Wczoraj chyba pod wpływem nominacji duetu C&C na występ na IBC,
przesłuchałem prawie wszystkie i mimo dużej sympatii dla ostatniej i "Blues'a Korzyńca", wybrałem za naj.."100% Biedy". Może to już sugestia, ale Cielaczek dołożył tam swoje 3 grosze.
I oczywiści Tomii wynik zależał będzie od nastawienia, upodobań jury i konkurencji, ale o występ możemy być spokojni, wstydu nam nie przyniosą
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Tomii » kwietnia 24, 2009, 7:57 am

JaRas pisze:........ ale o występ możemy być spokojni, wstydu nam nie przyniosą


Tego jestem pewien
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Electric Muddy » kwietnia 24, 2009, 10:09 am

JaRas pisze:Niedawno zostałem zapytany, która płyta Adama jest najlepsza :?:
Ha pytanie do kogoś kto uwielbia wszystkie jego płyty.
Wczoraj chyba pod wpływem nominacji duetu C&C na występ na IBC,
przesłuchałem prawie wszystkie i mimo dużej sympatii dla ostatniej i "Blues'a Korzyńca", wybrałem za naj.."100% Biedy". Może to już sugestia, ale Cielaczek dołożył tam swoje 3 grosze.

Gdybym ja miał wybierać wybrałbym zdecydowanie 100% Cotton blues najlepsza polska płyta bluesowa jaką w ogóle słyszałem, 8)
Marcin
Awatar użytkownika
Electric Muddy
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 883
Rejestracja: marca 9, 2007, 3:23 pm

Podziękowanie

Postautor: boony » kwietnia 24, 2009, 11:16 am

W imieniu swoim i Michała dziękuję tym, którzy oddali na nasz duet głosy. Jest to dla nas duża radość i wyróżnienie. Nie obiecujemy, że wygramy ale na pewno damy z siebie wszystko. Jaras jako mój "superfan" :lol: otrzyma dziś specjalną przesyłkę na e-mail. Przy okazji chciałbym podziękować za głosy oddane na mnie w ankiecie "Okolice Bluesa".
Serdeczne pozdrowienia - Adam
boony
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1312
Rejestracja: sierpnia 16, 2004, 6:01 pm

Postautor: Tomii » kwietnia 24, 2009, 11:18 am

No i widzisz Jarasku, muszisz zmienic status z bluespatronize na superfan :lol:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » kwietnia 24, 2009, 11:28 am

Electric Muddy pisze:Gdybym ja miał wybierać wybrałbym zdecydowanie 100% Cotton blues najlepsza polska płyta bluesowa jaką w ogóle słyszałem, 8)


Ale mnie dobiłeś ..Cotton.. jeździ w autku i wczoraj o niej zapomniałem
:wink: :wink: :wink:, ona faktycznie jest tylko tego duetu, ale w tym problem, że i tak nie wiem która najlepsza.

boony pisze:W imieniu swoim i Michała dziękuję tym, którzy oddali na nasz duet głosy. Jest to dla nas duża radość i wyróżnienie. Nie obiecujemy, że wygramy ale na pewno damy z siebie wszystko. Jaras jako mój "superfan" :lol: otrzyma dziś specjalną przesyłkę na e-mail. Przy okazji chciałbym podziękować za głosy oddane na mnie w ankiecie "Okolice Bluesa".
Serdeczne pozdrowienia - Adam


Nareszcie......
Z góry dziękuję

Tomii pisze:No i widzisz Jarasku, muszisz zmienic status z bluespatronize na superfan :lol:


Chętnie , ale nie wiem jak to zrobić
Pewnie trza pisać do Jimmy'iego
:?:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: ewcia » kwietnia 24, 2009, 11:57 am

No to nieźle wyszło głosowanie, mimo, że nie podobają mi się nowe zasady głosowania..
Serdecznie gratuluję laureatom :) Styczeń 2010 wydaje się taki odległy, ale panowie na pewno pokażą się znakomicie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: kora » kwietnia 24, 2009, 12:12 pm

Bardzo się cieszę :mrgreen:

Gratuluję

Boony, kiedy na tą kawę wpadniecie :twisted: Wyróbcie się przed 2010 :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: JaRas » kwietnia 24, 2009, 12:17 pm

kora_ pisze:Bardzo się cieszę :mrgreen:

Gratuluję

Boony, kiedy na tą kawę wpadniecie :twisted: Wyróbcie się przed 2010 :mrgreen:

To Ty jesteś niewyróba mają to od Ciebie
Jutro na śniadanko bilet na magika co u niego
królik pojawia się i znika :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: B&B » kwietnia 26, 2009, 11:53 am

ewcia pisze:..... Styczeń 2010 wydaje się taki odległy, ale panowie na pewno pokażą się znakomicie :D

Chciałem zauważyć, że nie styczeń, tylko 30-31 października 2009 :)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Drobne sprostowanie

Postautor: T.B.King » kwietnia 26, 2009, 6:10 pm

Koleżeństwo trochę sie pogubiło. Nominacja prenumeratorów "Twojego Bluesa" dotyczy festiwalu w Eutin (Niemcy), który odbędzie się 30-31 paŸdziernika 2009, jak słusznie zauważył B&B. Żeby pojechać ta droga do Memphis na IBC2010 trzeba wygrać w kategorii "Band" (tu szansa przed J.J.Band) lub "Solo/duo" (tu duet K&K) z wykonawcami ze wszystkich krajów bałtyckich, którzy zgłosza się do konkursu. Jesli nasi pokonaja Szwedów, Finów, Duńczyków, Bałtów i Ruskich - jada do Memphis, czego im wszyscy życzymy (Niemcy startuja w osobnym konkursie tego samego festiwalu).
Ponieważ T.B.King Blues Club wysyła swoja ekipę, możę się zdarzyć, że w finale w Memphis spotkaja sie wyłacznie nasi, co miejscowych może załamać zwłaszcza po tym, jak w roku bieżacym Chicago Blues Revue poinformowało uczestników IBC2009 że blues narodził się w Polsce, a Amerykanie nam go ukradli, oraz że "Got my mojo working" skomponowała Mama Witka (www.youtube.com/smokinboyjones) :D
Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Bielski
"...spójrz na kota, co przylgnął do ścieku..."
Thomas Stearns Eliot, "The Waste Land"
T.B.King
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: lutego 4, 2006, 9:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues i tylko blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości