Chess Records!

Tu porozmawiacie o najpiękniejszej muzyce jaką jest Blues; o tradycji, teraźniejszości i przyszłości "błękitnych nutek"...

Moderator: mods

Postautor: ewcia » marca 12, 2009, 10:20 pm

Witamy na forum Triston :)
My tu nie szerzymy piractwa.. :roll: no może poza B&Bim :mrgreen: (patrz 3 posty wyżej)
Chyba jeszcze nie ma daty premiery w Polsce.
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Trision » marca 12, 2009, 10:25 pm

no wydawało mi się ujrzałem cos takiego trzy posty wyżej ale inne posty mówiłe o oglądnięciu filmu więc sie pogubiłem.

A co do piractwa to oczywiście nie szerzymy ale myslałem o wypożyczalni filmów itd:)

pozdrawiam
To mozliwoœć spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujšce"
-P. Coleho
Trision
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: marca 12, 2009, 1:20 pm
Lokalizacja: Rawicz

Postautor: natalial » czerwca 11, 2009, 4:17 pm

Film bardzo mi się podobał, Beyonce trochę za słodka na Ette James, ale myślę że dobrze wykonała kawałki Etty I' d rather go blind i At last. Ten film trochę rozjaśnił mi w głowie, wynika z niego, że to Chuck Berry jest ojcem rokendrola, a ja byłam przekonana, że Little Richard, jedno jest pewne, że na pewno nie Presley. Film ten sprawił, że zainteresowałam się Little Walterem. Nie podobało mi się natomiast to, że jedyne z czego czerpią radość kobiety przedstawione w filmie to samochody i domy, ale to raczej dlatego, że należę do sekty feministycznej. Myślę, że film ten może pomóc ludziom zrozumieć jak głębokie korzenie ma muzyka, że wszystko naprawdę zaczęło się od bluesa.
natalial
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: grudnia 15, 2007, 3:20 pm

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues i tylko blues

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości

cron