NIEDZIELA 19.02 g.19.30 BWP

Obrazek "Blues Wieczorową Porą" - audycja Stanisława Antośkiewicza. Zapraszamy w każdą niedzielę od 19:30 do 21:00 i na powtórkę we wtorek o 23:00 do http://www.radiokrc.pl

Moderator: mods

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lutego 20, 2012, 8:23 am

Gabriels pisze:Odkrycie roku; Nie Strzelać Do Pianisty ;jak się cieszę ,że kolejni moi faworyci zwyciężają :D :!:
szkoda tylko , że zabraklo dżwięków w dzisiejszej audycji w ich wykonaniu :mrgreen:
Gabrielu drogi, przepraszam za brak dźwięków NSDP - nie chciało nam to odpalić.. :(
Już jestem umówiony na lepszą jakość przesyłki i obiecuję uzupełnić niedostatki nagrań w kolejnych audycjach.
Nie udało mi się też dodzwonić do wybranych laureatów i to też obiecuję nadrobić na spokojnie :wink:
Jeśli komukolwiek sprawiliśmy wczoraj radość & przyjemność - nasza radość jest niezmierna i na pewno przyjemna w odbiorze :D :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lutego 20, 2012, 8:30 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Bardzo Pięknie Dziękuję Staśku za poprowadzenie znamienite naszej ankiety!
Cała przyjemność po stronie mojej i Bartusia :D
Zasługi rozmieściłbym i rozłożył na szersze nieco grono.
Bez Waszego wsparcia i ciepła wysyłanego podczas nie dałbym rady dźwignąć zaszczytnego obowiązku, jakim nas obdarzono gwałtownie zza węgła i znienacka :D :lol:
Wielka improwizacja dała nam nowe pola do przemyśleń i naprawy błędów, coby już tych nie popełniać - postawimy na nowe błędy 8) :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lutego 20, 2012, 10:14 am

Dziadek Władek pisze:Audycja warta "uwiecznienia" :)

BWP190212_AnkietaFOB.mp3
Dziadku Władku, dzięki za uwiecznienie :D

Gdyby ktoś jednak miał czas i ochotę, to zapraszam na jutrzejszą powtórkę z rozrywki bluesowatej z cyklu Przeżuj To Sam..jeszcze raz :)
Bo jutro WTOREK=PoWtórka od godziny 23.00 do 0.30 w Radiu KRC Ciechanów na 103.9 FM.
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Roj » lutego 20, 2012, 12:21 pm

Taka mała refleksja na temat już historyczny.
Wiecie co mnie najbardziej zaskoczyło i urzekło podczas wczorajszej audycji ? To, że wszystko odbyło się bez jakiejkolwiek ściemy, bez podawania półprawd, częściowego zatajania, żeby było ładnie i dobrze wyglądało. Bez robienia dobrej miny do złej gry. Mówię tu o tych 48 nadesłanych głosach, małym regresie o którym wspominał Jerzyk, o tym szczerym podejściu do sprawy i podzieleniu się tą szczerością ze słuchaczami... z podniesionym czołem. Bardzo to doceniam Panowie ! W dzisiejszym świecie pełnym kłamstwa i obłudy, reklam, marketingu etc wydaje mi się to czynem wręcz heroicznym. Jak śpiewał pewien poeta - "Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój sobą nieść". Tak trzymać ! Jestem z Was po prostu dumny :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: barprzytula » lutego 20, 2012, 12:38 pm

Kochani!

Chciałbym w imieniu Tomka (bo nie zauważyłem, żeby coś ten mały truteń napisał) oraz swoim serdecznie podziękować za głosy! To dla nas wielki zaszczyt po raz kolejny stanąć na podium w ankiecie Forum Okolic Bluesa. Głosy tu oddane z pewnością pochodzą prosto od wiernych fanów, którzy poświęcili chwilkę, żeby oddać głos na swoich ulubieńców :). Mega nam miło!!

Jeszcze raz dzięki!!

P.S.: Sorki, że pisze dopiero dziś, ale wczoraj był brak dostępu do neta :(

Bartunijo P
barprzytula
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 52
Rejestracja: lipca 20, 2009, 2:16 pm
Lokalizacja: z Pupy

Postautor: Mago » lutego 21, 2012, 12:10 am

Czesc,
Ja tez w imieniu swoim i Błażeja bardzo Wam wszystkim głosujacym na nas dziekujemy. Jestesmy naprawde baardzo mile zaskoczeni:) Nasze dwa utwory w pierwszej siódemce utworów okołobluesowych to jest to! Miło! Adam dzieki, ze zawsze jestes z nami:)
A teraz w swoim imieniu (bo nie wiem jakie byłyby typy Pawliny:) gratuluję chłopakom z Harmonijkowego Ataku, bo to jest muzyczny cios, który jednak z wg mnie z bluesem nie ma wiele wspolnego, Karolinie Cygonek, bo ja uwielbiam, i jest zawsze moja wokalistka nr 1, Wisni bo mnie zaskoczył swoim obecnym śpiewaniem, Jagusiowi bo tak:).
Pozdrawiam serdecznie
... joyful sound in my soul ...
http://www.werbinskapawlina.com/
Awatar użytkownika
Mago
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 103
Rejestracja: lutego 10, 2005, 10:52 pm
Lokalizacja: SOPOT

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lutego 21, 2012, 5:30 pm

To ja ponownie przypomnę o możliwości posłuchania jeszcze raz.

Dziś WTOREK=PoWtórka z niedzieli 19.02.2012 - wyniki Ankiety :
D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: @net@ » lutego 21, 2012, 9:18 pm

Bardzo chętnie posłucham owej powtórki...ale raczej pod kołderką... :wink:
@net@
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3656
Rejestracja: czerwca 30, 2009, 11:35 am
Lokalizacja: Ciechanów

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues Wieczorową Porą - KRDP

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 419 gości