Drugi kawałek bandu Butterfielda

Obrazek "Blues Wieczorową Porą" - audycja Stanisława Antośkiewicza. Zapraszamy w każdą niedzielę od 19:30 do 21:00 i na powtórkę we wtorek o 23:00 do http://www.radiokrc.pl

Moderator: mods

Drugi kawałek bandu Butterfielda

Postautor: Oldjazzman » sierpnia 2, 2009, 7:12 pm

Przepraszam, ze zakłócę sielankę słuchania ale moje ucho wychwyciło fałsz basu w drugim kawałku bandu Butterfielda. Gość pod koniec zagrał zupełnie nieoczekiwanie o pół tonu wyżej niską okrutnie niestrojącą nutę ze dwa razy albo mnie w tym momencie słoń na ucho nadepnął. Rozglądam sie po pokoju ale słonia nie widzę. Zmieścił by się bo mam dość duży pokój. Piję też tylko kefir mławski. Więc .......coś chyba jest na rzeczy.
Pozdrawaiam Tommiego i Ciebie Stasiu. Myślę, że z Tommim spotkamy się w Chorzowie na Laubie. A propos fałszu to ....we wtorek jeszcze raz sie wsłucham w bas tego gościa.
Oldjazzman
blueslover
blueslover
 
Posty: 727
Rejestracja: marca 1, 2009, 2:00 pm

Postautor: Tomii » sierpnia 2, 2009, 7:22 pm

teterete, lepiej sluchaj a nie wsluchuj sie :wink:
Ja rowniez pozdrawiam goraco i oby do Chorzowa >>>
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Tomii » sierpnia 2, 2009, 7:24 pm

Boje sie tylko, ze w ramach rewizyty wyladuje w listopadzie Na Dolku :lol: :lol: :lol:
Whydacka to moze byc znajomosc :lol: :lol: :lol:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues Wieczorową Porą - KRDP

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości