NIEDZIELA 12.07 g. 19.30 BWP

Obrazek "Blues Wieczorową Porą" - audycja Stanisława Antośkiewicza. Zapraszamy w każdą niedzielę od 19:30 do 21:00 i na powtórkę we wtorek o 23:00 do http://www.radiokrc.pl

Moderator: mods

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lipca 12, 2009, 8:00 pm

Z powodu mego nadmiernego dziś gadulstwa nie zmieściła nam się Maggie Bell z formacją Stone The Crows :(
Nagranie, jakie miałem w planie o długości ok. 18 minut dla dobra sprawy przenosimy na audycję następną :D :lol:
Zapraszam już dziś, dziękując za dzisiejsze towarzystwo sympatyczne :D :D
Blues z Wami :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Bozena K. » lipca 12, 2009, 8:03 pm

No i zapomniałam o audycji.
Chociaż dobry wieczór powiem :oops:
gg 11526899
www.radioderf.info - najlepsze bluesowe radio w Polsce, a może i na świecie
Awatar użytkownika
Bozena K.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2479
Rejestracja: września 9, 2007, 12:00 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: sawyer » lipca 12, 2009, 9:29 pm

A mnie zagadali i zapominałem się pozegnać :oops:

Do usłyszenia :D
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lipca 13, 2009, 8:00 am

Bozena K. pisze:No i zapomniałam o audycji.
Chociaż dobry wieczór powiem :oops:
Cześć Bożenko :D
Miło, że jednak tu zajrzałaś :D :D
We wtorek od 23 -ej powtórka z rozrywki z cyklu "Przeżujmy to jeszcze raz.." 8) :lol:
Zapraszam serdecznie..
Pewnie się powtórzę, ale naprawdę żałuję .. "zabraknięcia " mi odwagi coby podejść do Ciebie w Olsztynie i zagadnięcia chociażby.. :(
Może kiedyś się uda jeszcze?
Pozdrawiam bardzo, dziękując za fotki Łajdakuff :D :lol:
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Tomii » lipca 13, 2009, 10:32 am

Witam Lajdaq :lol:
Wczoraj male kuku po powrocie i przepadly mi dwie audycje - Twoja i Marka. We wtorek odrobie zaleglosci.
Strasznie milo bylo Ciebie i Ekipe poznac osobiscie. Wiecej takich wariatow na swiecie a bedzie sie zylo lepiej :wink: Masz wspanialy zespol i ludzi .... Wiechu i Wojtek gaduly okrutne, ale z wielka przyjemnoscia gadulstwa tego zazywalem. Ciechana bedziesz musial exportowac chyba na Slask - ilosci trzeba tylko ustalic. Adres terminala podam Ci pozniej. Jezeli zarazi sie jeszcze ktos bedzie trzeba TIR'a w leasing wziac :lol: bedzie taniej.
Z zaproszenia na jablka tez kiedys z pewnoscia skorzystam. Jak mowilem juz rezerwuje termin przyszlorocznego spring'u. Nie ma takiej mocy zeby nie byc, ekipe tez nalezyta bedzie trzeba zmontowac a wtedy .... :lol:
Pozdrawiam Was goraco i do czekam na Laube wszak to juz wkrotce.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Stan.Antoskiewicz » lipca 13, 2009, 3:19 pm

Cześć Tomii :D
Cieszę się zarówno ze spotkania i poznania, jak również.. że dojechałeś szczęśliwie do domu :D :D
Wszystkie pozostałe, poruszone przez Ciebie kwestie, na pewno uda się wcielić w życie i urzeczywistnić 8) :lol:
Pozdrawienia od Łajdakuff masz gorące z nadziejami na ponowne spotkanie sympatyczne :D
Blues Z Tobą :!: :D :lol:
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Tomii » lipca 13, 2009, 8:19 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:Cześć Tomii :D
Cieszę się zarówno ze spotkania i poznania, jak również.. że dojechałeś szczęśliwie do domu :D :D
Wszystkie pozostałe, poruszone przez Ciebie kwestie, na pewno uda się wcielić w życie i urzeczywistnić 8) :lol:
Pozdrawienia od Łajdakuff masz gorące z nadziejami na ponowne spotkanie sympatyczne :D
Blues Z Tobą :!: :D :lol:


Z tym szczesciem nie do konca jest tak ... Niestety, ale Ciechana u nas nie ma :cry: Sprawdzilem kilkanascie sklepow i podobna ilosc hurtowni. Nie poddaje sie jednak i szukam dalej. Moze znajde jakis maly geszeft handlujacy tym zacnym trunkiem :lol:
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues Wieczorową Porą - KRDP

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 464 gości