Niedziela- BWP- 14.12.g. 19.30

Obrazek "Blues Wieczorową Porą" - audycja Stanisława Antośkiewicza. Zapraszamy w każdą niedzielę od 19:30 do 21:00 i na powtórkę we wtorek o 23:00 do http://www.radiokrc.pl

Moderator: mods

Niedziela- BWP- 14.12.g. 19.30

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 11, 2008, 12:34 am

Witam serdecznie :D Właśnie wygrzebałem jakieś dziwne płyty tajemnicze w celu wykorzystania ich zawartości ewentualnie w najbliższej audycji niedzielnej. Co byście powiedzieli na takie powroty, jak:

Atomic Rooster
Curved Air
Ten Years After
Led Zeppelin
Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity
Moody Blues
CCR
Velvet Underground
Jefferson Airplane

Jutro, tzn. dziś zajmę się szukaniem w tym wszystkim ..Bluesa :D
Pozdrawiam Państwo bardzo. Bardzo przedsennie :)
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Kuba Chmiel » grudnia 11, 2008, 12:36 am

O, czyli tym razem będzie ostro i z przytupem? :lol:
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 11, 2008, 12:48 am

Kuba Chmiel pisze:O, czyli tym razem będzie ostro i z przytupem? :lol:
Oj tam, od razu z przytupem :lol: Jak napisałem..jutro dopiszę zawartość czysto bluesową. Wbrew pozorom te kapele czcigodne zagrają z wielkim namaszczeniem. Spróbujemy przybliżyć je ..małolatom :lol: No, może niektórym osobnikom.. :)
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Niedziela- BWP- 14.12.g. 19.30

Postautor: 74yaro » grudnia 11, 2008, 9:15 am

Stan.Antoskiewicz pisze:Witam serdecznie :D Właśnie wygrzebałem jakieś dziwne płyty tajemnicze w celu wykorzystania ich zawartości ewentualnie w najbliższej audycji niedzielnej. Co byście powiedzieli na takie powroty, jak:

Atomic Rooster
Curved Air
Ten Years After
Led Zeppelin
Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity
Moody Blues
CCR
Velvet Underground
Jefferson Airplane

Jutro, tzn. dziś zajmę się szukaniem w tym wszystkim ..Bluesa :D
Pozdrawiam Państwo bardzo. Bardzo przedsennie :)


Świetny zestaw, niektórych wykonawców dawno nie słuchałem, może też "Vivaldi" się pojawi :wink:
A bluesa nie szukaj, sam się znajdzie :lol:
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 11, 2008, 11:10 am

Oj! Z wielką przyjemnością posłucham Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity, Atomic Rooster no i ma się rozumieć że Ten Years After!
Staśku! A możesz wydradzić nam w tajemnicy wielkiej, czy Ten Years After będzie z oklaskami czy studyjna!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: sawyer » grudnia 11, 2008, 11:38 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Oj! Z wielką przyjemnością posłucham Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity, Atomic Rooster no i ma się rozumieć że Ten Years After!


I jeszcze John Fogerty! Choć właściwie wszyscy są z mojej ulubionej półki :D
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 11, 2008, 12:17 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Oj! Z wielką przyjemnością posłucham Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity, Atomic Rooster no i ma się rozumieć że Ten Years After!
Staśku! A możesz wydradzić nam w tajemnicy wielkiej, czy Ten Years After będzie z oklaskami czy studyjna!
Witam serdecznie :D Wczoraj, tzn. juz dziś w nocy wyrzuciłem tak" z głowy, czyli z niczego" całe bogactwo staroci i teraz pewnie będę musiał ponieść konsekwencje w postaci uporządkowania śródnocnych uniesień :) Masz jakieś ulubione Ten Years?
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Marek Kaczanowski » grudnia 11, 2008, 12:33 pm

Widzę Drogi Staszku że też działa wytoczone :wink: :D
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 11, 2008, 1:16 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Oj! Z wielką przyjemnością posłucham Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity, Atomic Rooster no i ma się rozumieć że Ten Years After!
Staśku! A możesz wydradzić nam w tajemnicy wielkiej, czy Ten Years After będzie z oklaskami czy studyjna!
Witam serdecznie :D Wczoraj, tzn. juz dziś w nocy wyrzuciłem tak" z głowy, czyli z niczego" całe bogactwo staroci i teraz pewnie będę musiał ponieść konsekwencje w postaci uporządkowania śródnocnych uniesień :) Masz jakieś ulubione Ten Years?


Łomatko!!! "Help Me" Williamsona, wersja koncertowa "Ten Years After" z krążka "Recorded Live" A.D. 1973. To 10 minut, ale jakie... :D Pamiętasz Staśku!!!
tutaj: http://www.amazon.com/Recorded-Live-Ten ... B000008LH5

Staśku!!! Zobacz tu i będziesz poruszony jak ja jestem w tej chwili. :cry: Może jestem sentymentalny, ale w takich momentach wiem, że właśnie wtedy biło serce muzyki!!!
"Ten Yars After" - "Help Me": http://pl.youtube.com/watch?v=0PjiqdMY-Qc

NA KOLANA!!!! :D :D :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 11, 2008, 3:16 pm

Marek Kaczanowski pisze:Widzę Drogi Staszku że też działa wytoczone :wink: :D
:lol: :lol: Uśmiałem się Marku straszliwie, i jeszcze mnie skręca.. Gdzież ja bym śmiał, niebożę, z takimi armatkami podchodzić pod Częstochowę :?: :lol: Postrzelam sobie trochę tu, na Mazowszu :)
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Niedziela- BWP- 14.12.g. 19.30

Postautor: e m d ż i » grudnia 11, 2008, 3:17 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:Led Zeppelin


Dziękuję /:mrgreen:\
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 11, 2008, 3:22 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Stan.Antoskiewicz pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Oj! Z wielką przyjemnością posłucham Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity, Atomic Rooster no i ma się rozumieć że Ten Years After!
Staśku! A możesz wydradzić nam w tajemnicy wielkiej, czy Ten Years After będzie z oklaskami czy studyjna!
Witam serdecznie :D Wczoraj, tzn. juz dziś w nocy wyrzuciłem tak" z głowy, czyli z niczego" całe bogactwo staroci i teraz pewnie będę musiał ponieść konsekwencje w postaci uporządkowania śródnocnych uniesień :) Masz jakieś ulubione Ten Years?


Łomatko!!! "Help Me" Williamsona, wersja koncertowa "Ten Years After" z krążka "Recorded Live" A.D. 1973. To 10 minut, ale jakie... :D Pamiętasz Staśku!!!
tutaj: http://www.amazon.com/Recorded-Live-Ten ... B000008LH5

Staśku!!! Zobacz tu i będziesz poruszony jak ja jestem w tej chwili. :cry: Może jestem sentymentalny, ale w takich momentach wiem, że właśnie wtedy biło serce muzyki!!!
"Ten Yars After" - "Help Me": http://pl.youtube.com/watch?v=0PjiqdMY-Qc

NA KOLANA!!!! :D :D :D
Andrzejku Sentymentalny :) Mam tę płytę przypadkowo. Niewykluczone, że zrobię z niej użytek i Tobie..niespodziankę :lol:
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Niedziela- BWP- 14.12.g. 19.30

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 11, 2008, 3:25 pm

e m d ż i pisze:
Stan.Antoskiewicz pisze:Led Zeppelin


Dziękuję /:mrgreen:\
No tak. Zostałem chyba nieco rozszyfrowany :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: sawyer » grudnia 11, 2008, 3:29 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:
Stan.Antoskiewicz pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Oj! Z wielką przyjemnością posłucham Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity, Atomic Rooster no i ma się rozumieć że Ten Years After!
Staśku! A możesz wydradzić nam w tajemnicy wielkiej, czy Ten Years After będzie z oklaskami czy studyjna!
Witam serdecznie :D Wczoraj, tzn. juz dziś w nocy wyrzuciłem tak" z głowy, czyli z niczego" całe bogactwo staroci i teraz pewnie będę musiał ponieść konsekwencje w postaci uporządkowania śródnocnych uniesień :) Masz jakieś ulubione Ten Years?


Łomatko!!! "Help Me" Williamsona, wersja koncertowa "Ten Years After" z krążka "Recorded Live" A.D. 1973. To 10 minut, ale jakie... :D Pamiętasz Staśku!!!
tutaj: http://www.amazon.com/Recorded-Live-Ten ... B000008LH5

Staśku!!! Zobacz tu i będziesz poruszony jak ja jestem w tej chwili. :cry: Może jestem sentymentalny, ale w takich momentach wiem, że właśnie wtedy biło serce muzyki!!!
"Ten Yars After" - "Help Me": http://pl.youtube.com/watch?v=0PjiqdMY-Qc

NA KOLANA!!!! :D :D :D


Mogę już wstać? Trochę mi nogi zdrętwiały. Dobrze, że obyło się bez grochu.
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 11, 2008, 3:31 pm

sawyer pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
Stan.Antoskiewicz pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Oj! Z wielką przyjemnością posłucham Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity, Atomic Rooster no i ma się rozumieć że Ten Years After!
Staśku! A możesz wydradzić nam w tajemnicy wielkiej, czy Ten Years After będzie z oklaskami czy studyjna!
Witam serdecznie :D Wczoraj, tzn. juz dziś w nocy wyrzuciłem tak" z głowy, czyli z niczego" całe bogactwo staroci i teraz pewnie będę musiał ponieść konsekwencje w postaci uporządkowania śródnocnych uniesień :) Masz jakieś ulubione Ten Years?


Łomatko!!! "Help Me" Williamsona, wersja koncertowa "Ten Years After" z krążka "Recorded Live" A.D. 1973. To 10 minut, ale jakie... :D Pamiętasz Staśku!!!
tutaj: http://www.amazon.com/Recorded-Live-Ten ... B000008LH5

Staśku!!! Zobacz tu i będziesz poruszony jak ja jestem w tej chwili. :cry: Może jestem sentymentalny, ale w takich momentach wiem, że właśnie wtedy biło serce muzyki!!!
"Ten Yars After" - "Help Me": http://pl.youtube.com/watch?v=0PjiqdMY-Qc

NA KOLANA!!!! :D :D :D


Mogę już wstać? Trochę mi nogi zdrętwiały. Dobrze, że obyło się bez grochu.


:D :D :D . To własnie jest zjawisko i nastrój pewnej niezwykłości...
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 11, 2008, 4:01 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:
Stan.Antoskiewicz pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Oj! Z wielką przyjemnością posłucham Julie Driscoll, Brian Auger & The Trinity, Atomic Rooster no i ma się rozumieć że Ten Years After!
Staśku! A możesz wydradzić nam w tajemnicy wielkiej, czy Ten Years After będzie z oklaskami czy studyjna!
Witam serdecznie :D Wczoraj, tzn. juz dziś w nocy wyrzuciłem tak" z głowy, czyli z niczego" całe bogactwo staroci i teraz pewnie będę musiał ponieść konsekwencje w postaci uporządkowania śródnocnych uniesień :) Masz jakieś ulubione Ten Years?


Łomatko!!! "Help Me" Williamsona, wersja koncertowa "Ten Years After" z krążka "Recorded Live" A.D. 1973. To 10 minut, ale jakie... :D Pamiętasz Staśku!!!
tutaj: http://www.amazon.com/Recorded-Live-Ten ... B000008LH5

Staśku!!! Zobacz tu i będziesz poruszony jak ja jestem w tej chwili. :cry: Może jestem sentymentalny, ale w takich momentach wiem, że właśnie wtedy biło serce muzyki!!!
"Ten Yars After" - "Help Me": http://pl.youtube.com/watch?v=0PjiqdMY-Qc

NA KOLANA!!!! :D :D :D
Andrzejku Sentymentalny :) Mam tę płytę przypadkowo. Niewykluczone, że zrobię z niej użytek i Tobie..niespodziankę :lol:


Łomatko!!! Dziękować w nieskończoność!!! :D :D :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 11, 2008, 4:08 pm

Tego się mogłem spodziewać. Starszaki się nieco podgrzały :lol: O poziomie ludzi tu , na forum zgromadzonych może jednak świadczyć nieobliczalność teorii różnych. Wielki mam szacunek (szacun? :) ) dla młodzieży, która też się cieszy :lol:
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: 74yaro » grudnia 11, 2008, 7:19 pm

A powtórka będzie ? I co z tym Vivaldim :roll: :?:
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: margo » grudnia 11, 2008, 10:05 pm

Stan.Antoskiewicz pisze:Andrzejku Sentymentalny :) Mam tę płytę przypadkowo. Niewykluczone, że zrobię z niej użytek i Tobie..niespodziankę :lol:

ja nie wiem tylko, jak TAKĄ PŁYTĘ można jedynie przez przypadek posiąść :roll:
zazdrość mnie zżera :oops:
Stan.Antoskiewicz pisze:Tego się mogłem spodziewać. Starszaki się nieco podgrzały :lol: O poziomie ludzi tu , na forum zgromadzonych może jednak świadczyć nieobliczalność teorii różnych. Wielki mam szacunek (szacun? :) ) dla młodzieży, która też się cieszy :lol:

ta młodzież to czasem całkiem przydatna jest - moja wczoraj spać mi nie dała z powodu starego dobrego Journey
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 11, 2008, 10:52 pm

Już jestem, wróciłem z próby pewnego zespołu sympatycznego :) Witam Przyjaciół Dobrej Muzyki. Małgosiu, cieszę się z Twojego pojawienia się :D Dobrze wychowujesz młodzież z najbliższego otoczenia. Journey nie słuchałem chyba ze sto lat. Mam to gdzieś na taśmach od Damy Pik :) Witam pozostałych państwa! Powtórka będzie, ale najpierw wytrzymajcie premierę :lol: Dzięki, że jesteście :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: margo » grudnia 12, 2008, 12:25 am

dziękuję Stasiu, za zawsze ciepłe słowa!
Wiesz, ja też Journey nie słuchałam wieki całe. Piękne jest to, że młodzi ludzie sięgają do korzeni, przynosza do domu nie wiadomo skąd wykopane kapele naszej młodości, i je szanują. Tak tworzy się historia. Nas jużnie będzie, muzyka przetrwa . . .
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 13, 2008, 11:46 pm

margo pisze:dziękuję Stasiu, za zawsze ciepłe słowa!
Wiesz, ja też Journey nie słuchałam wieki całe. Piękne jest to, że młodzi ludzie sięgają do korzeni, przynosza do domu nie wiadomo skąd wykopane kapele naszej młodości, i je szanują. Tak tworzy się historia. Nas jużnie będzie, muzyka przetrwa . . .
Już jestem :D Przepraszam, trochę się zaniedbałem w obowiązkach. Małgosiu. Ciepłe słowa zawsze u mnie znajdziesz, bo nie widzę powodu.. aby miało być inaczej :lol: Biorę się właśnie za dalsze prace nad kształtem jutrzejszego BWP. Może jednak wpadniesz do mnie na chwilę posłuchać moich wynurzeń? :)
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 13, 2008, 11:49 pm

Staśku! Jak Twoja skomplikowana Osobowość przed dzisiejszym spektaklem ? :D

Czy idąc do Radia, też wstępujesz do rzeczonego garażu? Czy tylko wracając z radia do ciepłego domowego ogniska ?
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: e m d ż i » grudnia 14, 2008, 12:01 am

Hahaha... Ja proponuję jakąś pielgrzymkę (samochodową :!: ) do cooltowego już malinowego Monster Garażu (MG chętnie odwiedzi MG)-wszyscy poczujemy jego klimat i tym samym będzie nam łatwiej przychodzić... przyswajanie "skomplikowanej Osobowości" wszelkiej :mrgreen:
Już mi się podoba :mrgreen:
A tak ciągle myśląc o audycji (mimo, iż nie ja ją tworzę... w ostateczności) nie obrażę się na cooltowy kawałek z "piszczącą stopą" (wszak pasuje do cooltowego malinowego MG) :mrgreen:
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 14, 2008, 12:08 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:Staśku! Jak Twoja skomplikowana Osobowość przed dzisiejszym spektaklem ? :D

Czy idąc do Radia, też wstępujesz do rzeczonego garażu? Czy tylko wracając z radia do ciepłego domowego ogniska ?
To Ty jeszcze nie śpisz? Andrzeju Drogi. Przestrzegałbym przed nadużywaniem słowa spektakl w odniesieniu :) To się dopiero okaże, wyjdzie "w praniu" jaki to ze mnie reżyser spektaklowy :lol: Co do Malinowego Monster Garażu.. Mam go po drodze. Zarówno jadąc do, jak i z powrotem zawsze znajdę tam ciepłą muzyczkę, uśmiech właściciela, zapach spalin i oleju. Po audycji najlepiej smakuje tam również mój ulubiony produkt pochmielowy :lol: Pozdrawiam serdecznie zapraszając na ładne piosenki. Podobno zwiększono mi ilość tych tajemniczych ..slotuff :lol:
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 14, 2008, 12:18 am

e m d ż i pisze:Hahaha... Ja proponuję jakąś pielgrzymkę (samochodową :!: ) do cooltowego już malinowego Monster Garażu (MG chętnie odwiedzi MG)-wszyscy poczujemy jego klimat i tym samym będzie nam łatwiej przychodzić... przyswajanie "skomplikowanej Osobowości" wszelkiej :mrgreen:
Już mi się podoba :mrgreen:
A tak ciągle myśląc o audycji (mimo, iż nie ja ją tworzę... w ostateczności) nie obrażę się na cooltowy kawałek z "piszczącą stopą" (wszak pasuje do cooltowego malinowego MG) :mrgreen:
Pani Magdo. Pani też jeszcze nie w gotowości spalniczej? Obiecywanie( deklarowanie wręcz ) odwiedzin MG w MG poczytuję, jako krok wielce nierozważny & rydzykowny nawet :lol: Podejrzewam jednakowoż, że te klimaty mogą być Pani bliskie zważywszy na preferowany styl...delikatnego, uduchowionego bluesa łkającego :lol: No cóż. Może kiedyś zawita Pani, albo przypadkiem wpadnie ... na dzień do Ciechanowa :?: :D
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 14, 2008, 12:23 am

Stan.Antoskiewicz pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Staśku! Jak Twoja skomplikowana Osobowość przed dzisiejszym spektaklem ? :D

Czy idąc do Radia, też wstępujesz do rzeczonego garażu? Czy tylko wracając z radia do ciepłego domowego ogniska ?
To Ty jeszcze nie śpisz? Andrzeju Drogi. Przestrzegałbym przed nadużywaniem słowa spektakl w odniesieniu :) To się dopiero okaże, wyjdzie "w praniu" jaki to ze mnie reżyser spektaklowy :lol: Co do Malinowego Monster Garażu.. Mam go po drodze. Zarówno jadąc do, jak i z powrotem zawsze znajdę tam ciepłą muzyczkę, uśmiech właściciela, zapach spalin i oleju. Po audycji najlepiej smakuje tam również mój ulubiony produkt pochmielowy :lol: Pozdrawiam serdecznie zapraszając na ładne piosenki. Podobno zwiększono mi ilość tych tajemniczych ..slotuff :lol:


A to bardzo very info... :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: 74yaro » grudnia 14, 2008, 12:25 am

Odnośnie audycji, czy coś w składzie wykonawców po wizycie w M.G. się zmieniło ? :roll:
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: e m d ż i » grudnia 14, 2008, 12:29 am

Andrzej Jerzyk`e pisze:A to bardzo very info... :D


W tłumaczeniu: to bardzo bardzo info :D
Jednym słowem- meeeeeeeeeega :lol:

Ja myślę, że koło kwietnia pozwoli nam Pan uświadczyć obecności w owym ... hmm... do "m" pasuje mi jeszcze "magiczny"... zatem-w tym Magicznym Garażu /:mrgreen:\
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: 74yaro » grudnia 14, 2008, 12:32 am

e m d ż i pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:A to bardzo very info... :D



Ja myślę, że koło kwietnia pozwoli nam Pan uświadczyć obecności w owym ... hmm... do "m" pasuje mi jeszcze "magiczny... zatem-w tym Magicznym Garażu /:mrgreen:\


Ciekawe co będzie koło kwietnia, pewnie Staśka też to ciekawi :roll:
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Blues Wieczorową Porą - KRDP

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości

cron