Komitet Miłośników "Trójki"

Obrazek"Bielszy Odcień Bluesa" - audycja Jana Chojnackiego. Zapraszamy w każdy czwartek pomiędzy 22:05 a 23:00.
http://www.polskieradio.pl/trojka/

Moderator: mods

Komitet Miłośników "Trójki"

Postautor: StS » sierpnia 11, 2009, 5:49 pm

Jeśli chcecie rozwijać polską kulturę i sztukę, to zajrzyjcie: http://www.przyjacieletrojki.org.pl
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: B&B » sierpnia 11, 2009, 6:44 pm

Powiem szczerze, że nie jestem zachwycony tym pomysłem...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: ewcia » sierpnia 12, 2009, 10:36 am

Kojarzy się trochę z darowizną słuchaczy radia maryja ;]
Jeśli słucham tego radia, przez co słucham jego reklam to wspieram radio. Czyż nie?
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Tomii » sierpnia 12, 2009, 1:13 pm

Nie znam dokladnie systemu rozdzialu srodkow z abonamentu miedzy Radio i Tv i nie mam pojecia jakie wplywy z tytulu reklam otrzymuje Trojka.
Skoro jednak akcja ta ma za zadanie:
* wspieranie wartościowych, aczkolwiek niszowych, przedsięwzięć twórczych w Programie III Polskiego Radia.
* na promowanie młodych artystów na antenie Programu III Polskiego Radia
* dofinansowywanie audycji Programu III Polskiego Radia poświęconych wartościowym, aczkolwiek nieznanej szerszej publiczności, wydarzeniom kulturalnym.
* dofinansowanie audycji nadawanych na antenie Programu III Polskiego Radia, w ramach których słuchacze mogą zapoznać się z twórczością młodych artystów,
* dofinansowanie koncertów, w których udział biorą młodzi artyści, a które są transmitowane za pośrednictwem Programu III Polskiego Radia,

to chyba dobrze ?
Nie widze w tym zadnej analogii do darowizny dla radia mawryja np... Ponadto jak mozna wyczytac zarowno komitet jak i osoby wspierajace akcje robia to nieodplatnie.
Nie do konca tylko jest jasne czy akcja ta ma charakter jednorazowy. ( :?: )
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » sierpnia 12, 2009, 8:29 pm

ja słucham Trójki od dawna, ale nie podoba mi się ten pomysł wpłacania pieniędzy...
niech by przeznaczyli pieniądze z smsów pisanych do studia (70888) albo inne środki. Trójka ma taką rzeszę fanów którzy włączają się odpłatnie w dyskusję na antenie, właśnie przez rzeczone smsy... a przecież robimy to tylko po to żeby mieć frajdę, że a nóż naszą wypowiedź zacytują...
takie trochę chyba ratowanie się zawczasu przed zniesieniem abonamentu...

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Trójka Polskie Radio

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

cron