Audycja 11.12.2008 r.

Obrazek "Made in Poland" Andrzeja Dąbrowskiego. Słuchajcie w każdy czwartek o 23:00! Radio Centrum Kalisz 106.4 - http://www.rc.fm

Moderator: mods

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 12, 2008, 12:03 am

No i pięknie!!! Wycisza nas Rysiu!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: maRysia » grudnia 12, 2008, 12:03 am

"no i to by było na tyle..."
dobraNOCka
Maria Mirowska-Jon
POZDRAWIAMy
maRysia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1473
Rejestracja: listopada 1, 2006, 2:12 pm
Lokalizacja: RAJCZA/śląskie

Postautor: Trucker » grudnia 12, 2008, 12:03 am

TO PEWNIE ROBOTA A.J ???? :D
Dobry blues nigdy nie jest zły !!!!
Awatar użytkownika
Trucker
bluesman
bluesman
 
Posty: 305
Rejestracja: grudnia 10, 2008, 8:24 pm
Lokalizacja: najpierw Wrocław a trez Ostrów Wlkp

Postautor: Tomek D. » grudnia 12, 2008, 12:04 am

Dzięki za dźwięki, Dobranoc !
Awatar użytkownika
Tomek D.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1592
Rejestracja: listopada 17, 2007, 3:45 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Trucker » grudnia 12, 2008, 12:06 am

TEGO FACETA MOZNA SŁUCHAC DO RANA :|
Dobry blues nigdy nie jest zły !!!!
Awatar użytkownika
Trucker
bluesman
bluesman
 
Posty: 305
Rejestracja: grudnia 10, 2008, 8:24 pm
Lokalizacja: najpierw Wrocław a trez Ostrów Wlkp

Postautor: Stan.Antoskiewicz » grudnia 12, 2008, 12:06 am

Dzięki Andrzeju. Dobrej nocy? Szkoda, że nie zamówiłem sobie w prezencie... Smirnoff'a.. :lol:
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: marius7b » grudnia 12, 2008, 12:07 am

Anika pisze:Maniek - cos Ty zrobil z tym bandem?! ;-))))))))))))))

że niby jak? :roll:
Awatar użytkownika
marius7b
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 94
Rejestracja: maja 20, 2004, 5:42 pm
Lokalizacja: Cork

Postautor: e m d ż i » grudnia 12, 2008, 12:07 am

Dzięki i dobranoc.
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: marius7b » grudnia 12, 2008, 12:08 am

dzięki za audycję, pzdr.
Awatar użytkownika
marius7b
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 94
Rejestracja: maja 20, 2004, 5:42 pm
Lokalizacja: Cork

Postautor: JaRas » grudnia 12, 2008, 12:23 am

Dobrej Nocki Wszystkim
No cięcia się nie podobały, ale rozumiem , że Andrzej chciał jak najwięcej rozdać prezentów i klimat tej audycji chyba przez to zyskał. Viktoria też na prezent.
Bobiego całego zawsze mogę sobie puścić, ale nadanego w radio dla mnie tylko w tych naszych rozgłośniach :wink:
Heh napisałem i zapomniałem wysłać, no ładne rzeczy ale wiek robi swoje już tylko do klubu 161 się nadaję :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Dąbrowski » grudnia 12, 2008, 9:29 am

Track lista z czwartku:
1. MOBILIZACJA - Święte krowy
2.Czesław Niemen - Jednego serca ( z płyty „Enigmatic” Muza 1970 r.)
3. MECH - Nie widzieć nic ( z płyty „Mech” MMP 2005 r.)
4. KRZAK – Lista kowbojów ( z płyty „Krzak’i” Tonpress 1983 r.)
5. BRACIA - Jeśli Chcesz z Kogoś Kpić ( z płyty „30 te urodziny” Agora 2008 r.)
6. ACID DRINKERS - Barmy Army ( z płyty „Alive” MMP 1998 r.)
7. IZOTOP - Autostop
8. SWEET NOISE – Run ( z płyty “The End Of The Century” Universal 1999 r.)
9. SKALDOWIE -Mateusz IV ( z płyty “Antologia” Pomaton/EMI 2000 r.)
10. Czesław NIEMEN - Dziwny jest ten świat ( płyty „Dziwny jest ten świat” Muza 1967 r.)
11. Joanna PILARSKA - Ja i Boby Mc Gee ( z płyty „Tam gdzie zaczyna się mój świat” Dalmafon 2007 r.)
12. Jacek SKUBIKOWSKI – Dobre miejsce dla naiwnych ( z płyty „Imienniny polskiej piosenki” Sony/BMG 2008 r.)
13. SEVEB B – Lock Strikes Twelve ( z płyty „Make Up Your Mind” )
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 12, 2008, 9:43 am

JaRas pisze:Dobrej Nocki Wszystkim
No cięcia się nie podobały, ale rozumiem , że Andrzej chciał jak najwięcej rozdać prezentów i klimat tej audycji chyba przez to zyskał.
...

nie zgadzam sie z Tobą, nie zawsze ilość oznacza jakość, w tym przypadku było to denerwujace, ciągnąc ten temat dalej i idąc dalej na skróty Andrzej mógłby zaprezentowc 20 sekundowe fragmenty utworów i zmieściłoby sie jeszcze więcej , idąć w jeszcze większą skrajność mogł podać tylko tytuly i wykonawców :lol: . No ale nie zrobił tego i chwała mu za to , nie mniej nie zmienia to mojego odczucia co do tego wydania audycji :) .
Pozdrawiam serdecznie i przedswiątecznie wszystkich z autorem tej audycji włącznie :D , do następnego :)
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Andrzej Dąbrowski » grudnia 12, 2008, 9:59 am

andrzej.staszok pisze:
JaRas pisze:Dobrej Nocki Wszystkim
No cięcia się nie podobały, ale rozumiem , że Andrzej chciał jak najwięcej rozdać prezentów i klimat tej audycji chyba przez to zyskał.
...

nie zgadzam sie z Tobą, nie zawsze ilość oznacza jakość, w tym przypadku było to denerwujace, ciągnąc ten temat dalej i idąc dalej na skróty Andrzej mógłby zaprezentowc 20 sekundowe fragmenty utworów i zmieściłoby sie jeszcze więcej , idąć w jeszcze większą skrajność mogł podać tylko tytuly i wykonawców :lol: . No ale nie zrobił tego i chwała mu za to , nie mniej nie zmienia to mojego odczucia co do tego wydania audycji :) .
Pozdrawiam serdecznie i przedswiątecznie wszystkich z autorem tej audycji włącznie :D , do następnego :)

Niestety masz racje, ale tak jak pisałem już wcześniej, poprawię się :D
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Postautor: JaRas » grudnia 12, 2008, 12:11 pm

Andrzej Dąbrowski pisze:
andrzej.staszok pisze:
JaRas pisze:Dobrej Nocki Wszystkim
No cięcia się nie podobały, ale rozumiem , że Andrzej chciał jak najwięcej rozdać prezentów i klimat tej audycji chyba przez to zyskał.
...

nie zgadzam sie z Tobą, nie zawsze ilość oznacza jakość, w tym przypadku było to denerwujace, ciągnąc ten temat dalej i idąc dalej na skróty Andrzej mógłby zaprezentowc 20 sekundowe fragmenty utworów i zmieściłoby się jeszcze więcej , idąć w jeszcze większą skrajność mogł podać tylko tytuly i wykonawców :lol: . No ale nie zrobił tego i chwała mu za to , nie mniej nie zmienia to mojego odczucia co do tego wydania audycji :) .
Pozdrawiam serdecznie i przedswiątecznie wszystkich z autorem tej audycji włącznie :D , do następnego :)

Niestety masz racje, ale tak jak pisałem już wcześniej, poprawię się :D


No to się staraj, ale ja i tak będę przy swoim.
Gdyby to była normalna audycja to zgoda wyciszenie - rozstrzelać. Raz już to chciałem zrobić przecież no nie :?:
Ale ta audycja miała posmak miłej towarzyskiej zabawy.
Jeśli można podzielić Aśkowego "Bobiego" to wyciąłeś najlepszy fragment, no tak przeważnie finały są the best.
Zgoda na przyszłość w ramach Karnawałowego Koncertu Życzeń bez wyciszeń, kto pierwszy ten lepszy.
Na koniec wspomnę tylko opinię naszego szacownego kolegi, który sprowokował te wyciszanki

Andrzej Jerzyk`e pisze:Andrzeju Dąbrowski skaracaj proszę ten kawałek, aby można rozdawać kolejne prezenty. Ja zagram ten kawałek w Okolicach!!!


No i o te prezenty chodziło najbardziej :wink: :wink: :wink: , mimo że dostałem pół cukiera jestem zadowolony :wink:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Dąbrowski » grudnia 12, 2008, 1:44 pm

JaRas pisze:
Andrzej Dąbrowski pisze:
andrzej.staszok pisze:
JaRas pisze:Dobrej Nocki Wszystkim
No cięcia się nie podobały, ale rozumiem , że Andrzej chciał jak najwięcej rozdać prezentów i klimat tej audycji chyba przez to zyskał.
...

nie zgadzam sie z Tobą, nie zawsze ilość oznacza jakość, w tym przypadku było to denerwujace, ciągnąc ten temat dalej i idąc dalej na skróty Andrzej mógłby zaprezentowc 20 sekundowe fragmenty utworów i zmieściłoby się jeszcze więcej , idąć w jeszcze większą skrajność mogł podać tylko tytuly i wykonawców :lol: . No ale nie zrobił tego i chwała mu za to , nie mniej nie zmienia to mojego odczucia co do tego wydania audycji :) .
Pozdrawiam serdecznie i przedswiątecznie wszystkich z autorem tej audycji włącznie :D , do następnego :)

Niestety masz racje, ale tak jak pisałem już wcześniej, poprawię się :D


No to się staraj, ale ja i tak będę przy swoim.
Gdyby to była normalna audycja to zgoda wyciszenie - rozstrzelać. Raz już to chciałem zrobić przecież no nie :?:
Ale ta audycja miała posmak miłej towarzyskiej zabawy.
Jeśli można podzielić Aśkowego "Bobiego" to wyciąłeś najlepszy fragment, no tak przeważnie finały są the best.
Zgoda na przyszłość w ramach Karnawałowego Koncertu Życzeń bez wyciszeń, kto pierwszy ten lepszy.
Na koniec wspomnę tylko opinię naszego szacownego kolegi, który sprowokował te wyciszanki

Andrzej Jerzyk`e pisze:Andrzeju Dąbrowski skaracaj proszę ten kawałek, aby można rozdawać kolejne prezenty. Ja zagram ten kawałek w Okolicach!!!


No i o te prezenty chodziło najbardziej :wink: :wink: :wink: , mimo że dostałem pół cukiera jestem zadowolony :wink:


:D :D :D :D
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 12, 2008, 1:52 pm

Jarasie Kochany! Ja napisałem do Andrzeja w momencie kiedy lecieał kawałek który właśnie ja zamówiłem "Mateusz IV" Skaldów. I prosiłem dokładnie aby ten numer skrócić!
Chciałem żeby go wyciszyć, żeby Jędruś zyskał na czasie i mógł zrealizować więcej propozycji forumowiczów.
Swoją propozycję dałem chyba jako pierwszy, a w sumie żałowałem póżniej że wogóle zamówiłem, bo zabrałem innym 4 minuty :(
Pomysł Jędrusia był świetny i myślę że była to bardzo udana i niezwykle miła audycja.
My jesteśmy w radiu dalej i na pewno Jędrek powróci do takiej formuły!!!
Uśmiechnij się Chopie!!! :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: JaRas » grudnia 12, 2008, 6:24 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Jarasie Kochany! Ja napisałem do Andrzeja w momencie kiedy lecieał kawałek który właśnie ja zamówiłem "Mateusz IV" Skaldów. I prosiłem dokładnie aby ten numer skrócić!
Chciałem żeby go wyciszyć, żeby Jędruś zyskał na czasie i mógł zrealizować więcej propozycji forumowiczów.
Swoją propozycję dałem chyba jako pierwszy, a w sumie żałowałem póżniej że wogóle zamówiłem, bo zabrałem innym 4 minuty :(
Pomysł Jędrusia był świetny i myślę że była to bardzo udana i niezwykle miła audycja.
My jesteśmy w radiu dalej i na pewno Jędrek powróci do takiej formuły!!!
Uśmiechnij się Chopie!!! :D


Andrzeju ja się przecież cieszę i bardzo mi się audycja podobała w każdym calu i właśnie bronię tego wyciszania jak mogę.
Sorry Ciebie wskazałem jako :lol: prowokatora tych wyciszek :lol: broń Boże że mam pretensje. Przez to więcej ludzi miało swoje 3 minuty.
Już się ciesze na następną audycję tego typu. Marek już też taką zrobił i też udało mi się wkręcić Aśkę :lol: :lol: :lol:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » grudnia 12, 2008, 6:29 pm

JaRas pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Jarasie Kochany! Ja napisałem do Andrzeja w momencie kiedy lecieał kawałek który właśnie ja zamówiłem "Mateusz IV" Skaldów. I prosiłem dokładnie aby ten numer skrócić!
Chciałem żeby go wyciszyć, żeby Jędruś zyskał na czasie i mógł zrealizować więcej propozycji forumowiczów.
Swoją propozycję dałem chyba jako pierwszy, a w sumie żałowałem póżniej że wogóle zamówiłem, bo zabrałem innym 4 minuty :(
Pomysł Jędrusia był świetny i myślę że była to bardzo udana i niezwykle miła audycja.
My jesteśmy w radiu dalej i na pewno Jędrek powróci do takiej formuły!!!
Uśmiechnij się Chopie!!! :D


Andrzeju ja się przecież cieszę i bardzo mi się audycja podobała w każdym calu i właśnie bronię tego wyciszania jak mogę.
Sorry Ciebie wskazałem jako :lol: prowokatora tych wyciszek :lol: broń Boże że mam pretensje. Przez to więcej ludzi miało swoje 3 minuty.
Już się ciesze na następną audycję tego typu. Marek już też taką zrobił i też udało mi się wkręcić Aśkę :lol: :lol: :lol:


:D :D :D
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 12, 2008, 6:54 pm

ale rozpetałem burze w szklance wody (czyt. dyskusje)
Szanowni Panowie redaktorzy oraz Jarasie,nie jest moim zamiarem skłócic nikogo ani tez nie mam zamiaru wpieprzać sie w ramówke audycji. Znam się z Andrzejem zarówno Dąbrowskim jak i Jerzykiem nie od dziś i nie zamierzam piać z zachwytu nad każdym dzwiękiem który wypuszczaja ze studia i właśnie z tego powodu moje słowa krytyki, po to żeby audycje były lepsze, mówie co mnie sie nie podoba ,zarówno na stronach tego forum jak i w bezpośrednim kontakcie.
Lubię kiedy utwór prezentowany przez szacownych Redaktorów jest zaprezentowany od początku do konca i uważam że przy tego podobnych pomysłach powinna obowiązywac zasada
1 kto pierwszy ten lepszy
2 przy bardzo duzej ilości propozycji , utwory wybiera prowadzący
3 wydłużenie audycji o jedną godzine
4 nastepna audycja poświęcona temu samemu tematowi.
Zauważmy Panowie , że forum liczy ponad 4 000 forumowiczów i rzeczą normalną jest niemożność spełnienia zyczeń większości osób, które nadesłały swoje propozycje
Reasumując i kończąc swój wywód uważam że, pomysł jak najbardziej dobry, natomiast wykonanie bardziej należy dopracować
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: Andrzej Dąbrowski » grudnia 12, 2008, 7:11 pm

andrzej.staszok pisze:ale rozpetałem burze w szklance wody (czyt. dyskusje)
Szanowni Panowie redaktorzy oraz Jarasie,nie jest moim zamiarem skłócic nikogo ani tez nie mam zamiaru wpieprzać sie w ramówke audycji. Znam się z Andrzejem zarówno Dąbrowskim jak i Jerzykiem nie od dziś i nie zamierzam piać z zachwytu nad każdym dzwiękiem który wypuszczaja ze studia i właśnie z tego powodu moje słowa krytyki, po to żeby audycje były lepsze, mówie co mnie sie nie podoba ,zarówno na stronach tego forum jak i w bezpośrednim kontakcie.
Lubię kiedy utwór prezentowany przez szacownych Redaktorów jest zaprezentowany od początku do konca i uważam że przy tego podobnych pomysłach powinna obowiązywac zasada
1 kto pierwszy ten lepszy
2 przy bardzo duzej ilości propozycji , utwory wybiera prowadzący
3 wydłużenie audycji o jedną godzine
4 nastepna audycja poświęcona temu samemu tematowi.
Zauważmy Panowie , że forum liczy ponad 4 000 forumowiczów i rzeczą normalną jest niemożność spełnienia zyczeń większości osób, które nadesłały swoje propozycje
Reasumując i kończąc swój wywód uważam że, pomysł jak najbardziej dobry, natomiast wykonanie bardziej należy dopracować
Pozdrawiam serdecznie :)


Co prawda to prawda. Przyjmuję krytykę z pokorą.
Ale jak się spotkamy!!!!!!!!!!!! To sobie z Tobą pogadam :twisted: Gościu :wink:
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Postautor: JaRas » grudnia 12, 2008, 7:25 pm

No i co ja ty robię to chyba ja jestem ten kij w mrowisku. Jeden JaRas a zachciało mu się polemiki z Endriu Gangiem :lol:
My się prawie nie znamy ale skłócić się nie damy :idea:
Nawet gdybyś się starał, ale nigdy o coś takiego bym Cię nie podejrzewał.
Jest od tego specjalna zakładka :wink:
Chociaż może coś z tego będzie Dąbrowski się odgraża :twisted:
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: andrzej.staszok » grudnia 12, 2008, 8:01 pm

Andrzej Dąbrowski pisze:
andrzej.staszok pisze:ale rozpetałem burze w szklance wody (czyt. dyskusje)
Szanowni Panowie redaktorzy oraz Jarasie,nie jest moim zamiarem skłócic nikogo ani tez nie mam zamiaru wpieprzać sie w ramówke audycji. Znam się z Andrzejem zarówno Dąbrowskim jak i Jerzykiem nie od dziś i nie zamierzam piać z zachwytu nad każdym dzwiękiem który wypuszczaja ze studia i właśnie z tego powodu moje słowa krytyki, po to żeby audycje były lepsze, mówie co mnie sie nie podoba ,zarówno na stronach tego forum jak i w bezpośrednim kontakcie.
Lubię kiedy utwór prezentowany przez szacownych Redaktorów jest zaprezentowany od początku do konca i uważam że przy tego podobnych pomysłach powinna obowiązywac zasada
1 kto pierwszy ten lepszy
2 przy bardzo duzej ilości propozycji , utwory wybiera prowadzący
3 wydłużenie audycji o jedną godzine
4 nastepna audycja poświęcona temu samemu tematowi.
Zauważmy Panowie , że forum liczy ponad 4 000 forumowiczów i rzeczą normalną jest niemożność spełnienia zyczeń większości osób, które nadesłały swoje propozycje
Reasumując i kończąc swój wywód uważam że, pomysł jak najbardziej dobry, natomiast wykonanie bardziej należy dopracować
Pozdrawiam serdecznie :)


Co prawda to prawda. Przyjmuję krytykę z pokorą.
Ale jak się spotkamy!!!!!!!!!!!! To sobie z Tobą pogadam :twisted: Gościu :wink:

... to wolny kraj :lol: .... podobno :roll:
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: JaRas » grudnia 12, 2008, 10:53 pm

Każdy ma trochę racji,
Ale moja jest najbardziej MOJSZA :lol:
i tego się będę trzymał

Andrzeju S. dobrze, że napisałeś "podobno" bo jeszcze ktoś by uwierzył
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Dąbrowski » grudnia 13, 2008, 10:10 am

Niniejszym ogłaszam koniec dyskusji na temat wiadomy.
Za moment będzie następna zakładka. Tam też można ponarzekać.
Zapraszam :D
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Postautor: JaRas » grudnia 13, 2008, 12:58 pm

JaRas pisze:Ale moja jest najbardziej MOJSZA :lol:
i tego się będę trzymał
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Andrzej Dąbrowski » grudnia 13, 2008, 3:19 pm

JaRas pisze:
JaRas pisze:Ale moja jest najbardziej MOJSZA :lol:
i tego się będę trzymał

Prawdziwie polski charakter.
"Moje musi być na wierzchu" :D
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Audycje archiwalne i zapowiedzi na: http://musicnet.pl/index.php?show=messages
Zapraszam
Awatar użytkownika
Andrzej Dąbrowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6842
Rejestracja: września 5, 2007, 10:08 pm
Lokalizacja: From Poland

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Made in Poland - Radio Centrum Kalisz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości

cron