Loose Blues....

Obrazek "Loose Blues" - audycja autorska Jakuba Michałka w każdy wtorek o godzinie 21:00 tylko we wrocławskim Radio Luz.
http://www.radioluz.pwr.wroc.pl

Moderator: mods

Loose Blues....

Postautor: Jimmy » listopada 11, 2008, 7:49 pm

Hej!

Niestety w tym tygodniu przerwa od audycji Loose Blues Co prawda w tygodniu przypadałaby pierwsza rocznica audycji, ale cóż..... :(
Radio Młody Wrocław dość niespodziewanie zrezygnowało z audycji autorskich i do końca roku (do końca nadawania Radia) będzie transmitowana jedynie playlista.

To, że kończy się Radio Młody Wrocław, nie oznacza, że kończyć się musi audycja Loose Blues. Prowadzę rozmowy o przejście do innej stacji, ale cóż wymaga to czasu i....

Waszego wsparcia!


Wiem, że proszę o wiele, bo przecież nie wszystkie moje audycje przypadały Wam do gustu, ale może pomożecie mi przekonać do siebie osoby, które będą miały decydujący głos. Każdy wyraz wsparcia będzie dla mnie niezwykle cennym darem!

Pozdrawiam i jak już obiecałem wszelkie nowe informacje będę zamieszczał na bieżąco! Jeśli jednak do 2 tygodni nic nie zmieni się w obecnej sytuacji, nie będę zabierał miejsca na forum i przeniosę zakładkę do archiwum.
Ostatnio zmieniony listopada 11, 2008, 7:52 pm przez Jimmy, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: e m d ż i » listopada 11, 2008, 7:52 pm

O jaką "inną stację" chodzi ?
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Jimmy » listopada 11, 2008, 7:53 pm

e m d ż i pisze:O jaką "inną stację" chodzi ?


Pozwól, że wszystko powiem dopiero po pozytywnym zakończeniu negocjacji ;)
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: e m d ż i » listopada 11, 2008, 7:56 pm

Pitu pitu.. To jak mamy Cię wspierać ? Przekonać odpowiedzialnych Chyba nie zrobisz nam tego, że będziemy musieli pisać. do wszystkim pozostałych radiostacji? :evil:
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: Jimmy » listopada 11, 2008, 7:59 pm

e m d ż i pisze:Pitu pitu.. To jak mamy Cię wspierać ? Przekonać odpowiedzialnych Chyba nie zrobisz nam tego, że będziemy musieli pisać. do wszystkim pozostałych radiostacji? :evil:


Wystarczy, że swoje wsparcie wyrazisz tu na forum. Nie zawaham się wskazać tego miejsca odpowiednim osobom.
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: e m d ż i » listopada 11, 2008, 8:02 pm

No patrz.... A ja byłam gotowa zrobić "aż tyle"... a może wystarczy "tylko tyle". Powodzenia, Jimmy!
Awatar użytkownika
e m d ż i
Iskierka Przyjaźni
Iskierka Przyjaźni
 
Posty: 9844
Rejestracja: stycznia 13, 2006, 11:24 am

Postautor: 74yaro » listopada 11, 2008, 8:16 pm

Jimmy słuchałem prawie wszystkich Twoich audycji (nie wszystkie nagrania mi się podobały :wink: ) i nie wiem czy to coś pomoże ale uważam, że nie był to czas zmarnowany :)
Powodzenia!
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Kuba Chmiel » listopada 11, 2008, 9:26 pm

To po prostu granda! Czekam na reaktywację audycji!
Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Darek Grodziński » listopada 11, 2008, 9:51 pm

To była żelazna pozycja w każdy środowy wieczór! Powstań Jimi niczym feniks z popiołów!
Darek Grodziński
 

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » listopada 11, 2008, 9:51 pm

Szkoda tej audycji!!!
najgorsze jest jednak to że Młodym - którym sie CHCE i którzy pragną zrobić dla mas coś wartościowego podcina się skrzydła tuz po starcie...

.........................................................................................

Wspieram Cię więc z całego serca!!!!

Pawel Freebird Michaliszyn
Radio Centrum Kalisz 106,4 FM


http://www.myspace.com/pawelfreebird

„..Czy będziesz o mnie pamiętać, jeśli jutro odejdę?
Bo widzisz, muszę dokończyć swą podróż,
Wszak jest jeszcze tyle miejsc, które chcialbym odwiedzić...”

“...If I leave here tomorrow,
Would you still remember me?
For I must be traveling on, now,
'Cause there's too many places I've got to see...”

-RONNIE VAN ZANT

Jeśli chcesz posłuchać mojej audycji „Wieczór nie tylko rockowy” w Radio Centrum Kalisz 106.4 FM /każda środa od 23:00/ zajrzyj na www.rc.fm - link słuchaj online
oraz www.blues.com.pl - link Wieczór nie tylko rockowy – Słuchaj przez internet

You can hear me online on every Wednesday at 11 PM of Warsaw time. You need to go to www.rc.fm and click word "online" You can also check the tracklists of my programms on www.blues.com.pl where you need to click on 'Wieczor Nie Tylko Rockowy' and click word “sluchaj przez internet”. Every programm [audycja] has its date. The tracklist is always on the first site of every programm.
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » listopada 11, 2008, 10:42 pm

ja też oczywiście wspieram Cię całym sercem i czekam na wieści o nowym miejscu do słuchania Twojej audycji :)
pozdr

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Postautor: DELTA AKW » listopada 11, 2008, 11:21 pm

Jimmy, trzymam kciuki za powrót w eter !

Zosia M.
DELTA AKW
 

Postautor: Wojtek Młynarczyk » listopada 11, 2008, 11:41 pm

Jimmy, a jak negocjacje się nie powiodą, to tym bardziej podaj kto to. Zrobimy im drugie Pearl Harbor :evil: !

A tak na poważnie - to oczywiście też popieram!

Pozdrawiam

Wojtek
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: masc » listopada 12, 2008, 3:13 pm

Kurde bele, słuchałem audycji od niedawna, przypadła mi do gustu w 100%, do tego ciekawe komentarze i przede wszystkim na temat, bez zamulania... A tu nagle...JEB :!: Ktoś mądry tak to poukładał, że.... szkoda gadać. JIMMY - wspieram i popieram jak tylko się da :P Jak będą problemy, to dzwoń - zrobi się skok na stację... radiową, PKP, PKS, CPN...czy gdziekolwiek... :twisted:
"Treat me good, I'll treat you better.
Treat me bad, I'll treat you worse."
Awatar użytkownika
masc
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1154
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 6:27 pm
Lokalizacja: Chrząstawa Wielka

Postautor: Tomek D. » listopada 12, 2008, 6:59 pm

Jimmi, słuchałem Twoich audycji prawie od samego początku. Dzięki nim poznałem kawał dobrej muzyki, wielu wcześniej mi nie znanych wykonawców. Audycje zawsze były na profesjonalnym, wysokim poziomie.
Z wielkim smutkiem przyjmuję wiadomość o zakończeniu emisji Loose Blues w Radiu Młody Wrocław. Dzisiaj wchodząc na forum do Twojej zakładki miałem jeszcze nadzieję, że kolejna audycja się odbędzie.
Wspieram Cię z całego serca i trzymam kciuki, żebyś przeniósł Loose Blues do innego radia. Może tam docenią Twój wkład pracy i zaangażowanie w tworzeniu wartościowych audycji, będących alternatywą dla wszechobecnego, plastikowego, komercyjnego chłamu...
Awatar użytkownika
Tomek D.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1592
Rejestracja: listopada 17, 2007, 3:45 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Stan.Antoskiewicz » listopada 12, 2008, 8:24 pm

Cześć Jimmi. Wielkie mi uczyniłeś smutki w domu moim... Przykre jest to, co piszesz. Kiedyś też to przechodziłem w swoim radiu. Skasowano wszystkie autorskie bez słowa wyjaśnienia. Pokazano mi kartkę na szybie i nie pozwolono pożegnać się ze słuchaczami czekającymi na audycję. Tej bezradności nigdy nie zapomnę. Po jakichś dwóch latach chyba.. otrzymałem propozycję powrotu. Moją dumę poświęciłem wtedy dla celów wyższych. Tobie też życzę szczęśliwego zakończenia tej smutnej sytuacji. Do usłyszenia / zobaczenia? :)
Awatar użytkownika
Stan.Antoskiewicz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 16468
Rejestracja: września 28, 2008, 4:54 pm
Lokalizacja: Ciechanów

Postautor: Zbyszek Stępski » listopada 12, 2008, 8:29 pm

… nie zgadzam się na ten stan rzeczy . Loose Blues, to jedna z niewielu audycji na które czekałem.
Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: ewcia » listopada 12, 2008, 9:30 pm

Moje szczere poparcie masz również :)
Jak widzisz, zalogowałam się na forum, bo planowałam posłuchać najfajniej rockującej audycji na tym forum i tu co..?
Walcz dzielnie! My jak najbardziej chcemy Cię słuchać dalej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sawyer » listopada 12, 2008, 10:06 pm

Powodzenia Jimmy!

Masz moje pełne poparcie. Jestem i zasmucony, i wkurzony. Puszczę sobie Grand Funk "The 1971 Tour" - może trochę przejdzie. :evil:
Jurek Sawicki
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sawyer
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4668
Rejestracja: kwietnia 14, 2008, 1:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Małgosia Koźmin » listopada 12, 2008, 10:24 pm

Uwazam ,ze było wielu ludzi którzy słuchało twojej audycji i czekało na te godzine,wiec powinna audycja powrócic ,trzymam kciuki by tak się stało ,i by wszystko sie udało, pozdrawiam cię i również cię wspieram !!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Małgosia Koźmin
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5387
Rejestracja: października 9, 2005, 7:37 pm
Lokalizacja: Koźmin WLKP

Postautor: JaRas » listopada 12, 2008, 10:39 pm

Wchodzę na stronkę, w eterze coś nie tak.
A mnie szlag, brak słów.
Kasuje się jedną z najlepszych audycji jakie w ogóle w polskim eterze były.
Przygotowane zawsze pieczołowicie w szczególikach od pierwszej do ostatniej nutki.
Dawały nie tylko muzykę, ale wiedzę przez wspaniałe komentarze Jimmiego.
W życiu trudne chwile zdarzają się często, ale najbardziej wkurzają mnie te wobec których jestem bezradny. Ta bezradność nawet w sprawach najmniejszych (wydaje się komuś co tam taka audycja, po marudzą i będzie spokój) wyprowadza mnie tak z równowagi, że długo nie mogę dojść do siebie. Uczciwie się przyznaję chyba mnie najbardziej mi żal, niż Jimmiego i Was moi kochani - no zabrali mi ukochane zabawki.:evil:

Jimmy trzymamy kciuki
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: Góri » listopada 13, 2008, 7:50 am

Szanowny Panie Michałek,

z wielkim żalem przyjąłem wiadomość o wstrzymaniu nadawania Pańskich autorskich audycji. Żywię jednako nadzieję, że już niebawem usłyszeć będzie Pana można w rozgłośni cieszącej się jeszcze większą renomą, a przy okazji także liczbą potencjalnych odbiorców. Wszak przedmiot Pańskich rozważań muzycznych bez cienia wątpliwości na to zasługuje.


Trzymając kciuki,
pozdrawiam

Sebastian Górski
Awatar użytkownika
Góri
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 874
Rejestracja: kwietnia 6, 2004, 8:19 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: dmin » listopada 13, 2008, 10:05 am

Jimmi jesteś super puszczasz super dzwięki w ogóle super że dzięki internetowi wracamy do radia.To nic nie znaczy ale trzymam za ciebie mocno kciuki w kontekście znalezienia pracy indziej.Grunt to robić co się kocha
Co z?ego, to nie ja.
dmin
bluesman
bluesman
 
Posty: 377
Rejestracja: czerwca 15, 2004, 4:32 pm
Lokalizacja: Szczecin....niestety:)

Postautor: Sław » listopada 13, 2008, 11:04 am

No to witaj w klubie Jimmy. ;) Chyba musimy zrobić stypę. :?
Powodzenia w nowym kabarecie.
Pozdrawiam Sław
https://www.facebook.com/feelintheblues1
R.L. Burnside - "The blues ain’t nothin’ but dance music".
Sław
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2606
Rejestracja: stycznia 13, 2005, 9:53 pm

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » listopada 13, 2008, 12:01 pm

Sławek Turkowski pisze:No to witaj w klubie Jimmy. ;) Chyba musimy zrobić stypę. :?
Powodzenia w nowym kabarecie.
Pozdrawiam Sław

..................................................
Dajcie spokój..
nie wierzę że nie znaleziecie sobie odpowiedniej stacji..
choć to jest kur...wa chore; stacje same powinny zabiegac o dobrych prezenterów...
Stara zasada..tam gdzie inni sobie nie radzą ..wpuść pasjonata...
Powodzenia Wam życzę...
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » listopada 13, 2008, 12:52 pm

Szkoda że dzieje się tak, że kiedy wszystko jest już o.k. nagle okazuje się, czas kończyć. Trzeba zwijać manatki!!!
Szybko zapisałeś się Jimmy ze swoimi audycjami w krajobraz Polskiego bluesa. Zyskałeś sobie w ciągu niespełna roku sporą rzeszę zdeklarowanych fanów, którzy wiernie w każdą środę o 22:00 zasiadali do komputerów żeby słuchać muzyki, a ona była zawsze z pólki najwyższej.
Niełatwo jest wokół swojej audycji zgromadzić tylu słuchaczy, a Tobie przyszło to z łatwością.
Mam nadzieję, że w krótkim czsie znajdziesz bratnią stację która zaproponuje ci współpracę, a jej właściciele, szybko przekonają się, kogo pozyskali do współpracy!

Życzę Ci Wszelkiej Pomyślności!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Michał » listopada 13, 2008, 1:05 pm

3mam z całej siły za Was kciuki i z uporem powtarzam trzeba pomyśleć o rozgłośni internetowej z dobrą muzyką !

Przecież jest tyle możliwości, Ministerstwo jak dało się namówić na Antologie Bluesa, nie jestem pewny, ale chyba na plakatach Rawy było logo Ministerstwa, więc czemu nie miałoby się dać namówić na rozgłośnie z prawdziwego zdarzenia, trzeba o to walczyć dobijać się drzwiami i oknami ! jest również Unia Europejska, może udałoby się i tam uderzyć i poprosić dofinansowanie.

Zasada jest prosta, trzeba spróbować, żeby się przekonać !
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Jimmy » listopada 13, 2008, 7:37 pm

Dziękuję Wam wszystkim za Wasze wpisy! Obiecuję, że się nie poddam, choć póki co jest mocno pod górkę :)
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Pawel Freebird Michaliszy » listopada 13, 2008, 9:04 pm

Jimmy pisze:Dziękuję Wam wszystkim za Wasze wpisy! Obiecuję, że się nie poddam, choć póki co jest mocno pod górkę :)

.........................................
Nie odpuszczaj..i tyle!!!
Pawel Freebird Michaliszy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 80
Rejestracja: kwietnia 10, 2004, 9:49 am

Postautor: margo » listopada 13, 2008, 9:23 pm

Dopiero teraz się doczytałam, nie słuchałam audycji systematycznie co środę, co nie znaczy, ze nie lubiłam ich słuchać. Jestem głęboko oburzona faktem zdjęcia z anteny zarówno LooseBlues'a jak i poniedziałkowych audycji Sławka! Mam nadzieję, że szybko znajdziecie sobie i nam nowe miejsce w eterze.
Powodzenia Panowie!!! Czekamy!
Małgorzata teraz Jastrzębska
Awatar użytkownika
margo
Child In Time
Child In Time
 
Posty: 3814
Rejestracja: lipca 6, 2005, 10:11 am

Następna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Loose Blues II - Radio LUZ Wrocław

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości