Czy ktoś wie dlaczego?

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Postautor: kora » września 14, 2012, 9:04 am

Krzyś fishbone Grajczak pisze:A ja nie cierpię tego forum od czasu kiedy moderatorem była Kora


Gdy nim zostałam, miałam jasno wytyczone cele - utworzyć regulamin o który wielu się upominało oraz doprowadzić do tego aby na forum nie toczyły się rozmowy polityczne i religijne . Udało nam się to,choć przysporzyło nam to wielu "wrogów " . A tak poza tym , nie byłam dobrym moderatorem i dlatego zrezygnowałam.
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: B&B » września 14, 2012, 9:13 am

JaRas pisze:Wiesiu powody te które podajesz były takie same zawsze i zawsze będą .
Od czasu robienia porządków "naprawiania" forum z samego Leszna więcej ludzi zaniechało (nie odeszli) pisania... przybyło chyba "zero".
No jeśli są ciekawsze miejsca, może podasz, sam chętnie się przeniosę.
Według mnie, w temacie około bluesowym nie ma lepszej informacji nigdzie.

Ale ciekawsze miałem na myśli nie tylko bluesowe, człowiek (szczególnie młody) zmienia zainteresowania, dziś blues a jutro rzuci się np. na kulturystykę i i muzyka przestaje być tak ważna, by zaglądać codziennie na forum 8)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: TITO » września 14, 2012, 1:49 pm

Ja jestem stosunkowo młodym forumowiczem (chodzi mi o forumowy staż) i chyba nie pamietam jego "świetności", ale prawdą jest, że czasem nie chce mi się czytać tych słodko pierdzących pochwał wypisywanych sobie nawzajem. No i ich nie czytam! Za to zagłębiłem się na dobre w archiwum. Znalazłem wiele b. dobrych recenzji płyt, dvd, o których nie miałem zielonego pojęcia - sporo tego. Nie przeszkadza mi ta encyklopedia!
Nie ma nic piękniejszego niż gitara...
chyba, że dwie!
Awatar użytkownika
TITO
blueslover
blueslover
 
Posty: 781
Rejestracja: stycznia 26, 2011, 12:51 pm
Lokalizacja: White Plums Town

Postautor: JaRas » września 14, 2012, 5:20 pm

TITO pisze:Ja jestem stosunkowo młodym forumowiczem (chodzi mi o forumowy staż) i chyba nie pamietam jego "świetności", ale prawdą jest, że czasem nie chce mi się czytać tych słodko pierdzących pochwał wypisywanych sobie nawzajem. No i ich nie czytam! Za to zagłębiłem się na dobre w archiwum. Znalazłem wiele b. dobrych recenzji płyt, dvd, o których nie miałem zielonego pojęcia - sporo tego. Nie przeszkadza mi ta encyklopedia!


...iTo lubię
dlatego to forum jest the best

Kasiu no właśnie zadowoleni jedni inni są wrogami
a po co było ruszać coś co dobrze funkcjonowało
dla tych paru zadowolonych ?????
tak Paru" bo to widać po ilości odwiedzin, postów
po tym ze na ten temat dyskutujemy
3 lata temu nikt o tym nie gadał, były spory, religia , polityka, sport
jak w codziennym życiu
a blues to przecież życie jest
no i ... i "tyć" muzyki. Taki "tyć", że do dziś jest w archiwum w czym ryć.
Jarek Ratajczak
zaAsiowany i zaCoolishowany
Bo jeśli....to właśnie spokój zwykłych dni- Zadra
Obrazek
Awatar użytkownika
JaRas
Prezes I FC Asi
Prezes I FC Asi
 
Posty: 20787
Rejestracja: września 14, 2007, 3:27 pm
Lokalizacja: Leszno

Postautor: tyna » września 16, 2012, 9:46 am

Krzyś fishbone Grajczak pisze:no właśnie... ale wtedy była ekipa i nikt nam nie zarzucił że czegoś w jakimś temacie nie można bo nie na temat... wtedy to było forum na którym spotykali się znajomi. a później próbowano stworzyć encyklopedię bluesa...

Aleja, Tyna, Mickiewicze, Jimmy, Emdżi, Guzik, Diabolique, Bambosz, Stern itp itd... ech łezka się w oku kręci. :(

No to były czasy :wink: Chyba sie starzejemy i tyle.. imprezy już nie te same :twisted:

W tamtych czasach na forum były same off topy i gadanie o pierdołach, ale wtedy forum żyło! Kurde, byliśmy taką ekipą że każde spotkanie "przy okazji" festiwalu czy koncertu było takim przeżyciem, że potem miesiąc można było o tym pisać..
Z różnych przyczyn nie jesteśmy już taką wielką grupą znajomych jak wtedy, dlatego np. ja tutaj nie zaglądam tak wcześniej jak kiedyś - siłą rzeczy te forumowe znajomości przeniosły sie na inny grunt, część z nich po prostu gdzieś tam sie rozmyła jak to w życiu bywa, niektórzy sie zdążyli pokłócić czy obrazić :wink:
A tak bywało kiedyś fajnie..
Bluesowy Turniej Siatkówki - http://blues.com.pl/viewtopic.php?t=151 ... sc&start=0
Wspomnienia poJimiwayowe http://blues.com.pl/viewtopic.php?t=10611&start=0
Fanie sie teraz to czyta, polecam! :D


Krzyś fishbone Grajczak pisze:wprawdzie przegrałem, ale... :)))

http://www.youtube.com/watch?v=0OgzIWA- ... ture=g-upl

O rany, rycze ze śmiechu! Powinniście rozegrać rewanż :wink:
Awatar użytkownika
tyna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2297
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 3:27 pm
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » września 16, 2012, 10:17 pm

tyna... łomatko! :)

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Postautor: Roj » października 8, 2012, 8:44 am

Dziadek Władek pisze:
Roj pisze:[...]
A może warto spróbować i pozwolić na swobodną wymianę myśli i poglądów, nawet na tematy polityczne. [...]

Łatwo przewidzieć, co się stanie: oleje forum ta reszta, która chce czytać i pisać o muzyce i muzykowaniu (deklaruję, że będę jednym z pierwszych) a uaktywnią się "wszystko-wiedzący-najlepiej-naprawiacze-świata".

I to będzie prawdziwa śmierć forum muzycznego (jedynego okołobluesowego)... a narodzi się kolejne, tysiączne chyba, forum wymiany pseudomyśli quasi-politycznej i niby-gospodarczej...

Btw. bez zastrzeżeń podpisuję się pod diagnozą i uwagami karambola.
Po ostatnich wydarzeniach na forum chyba wypada mi nieco zweryfikować swoje poglądy i mocno uderzyć się w pierś. Stary już jestem, a życie wciąż mnie zaskakuje. Swobodna wymiana myśli i poglądów niestety nie ma zastosowania w przypadkach klinicznych. Czasami potrzebna jest ingerencja wyższych instancji.
SZACUNEK !!!
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: posener » października 8, 2012, 9:34 am

Roj pisze:
Dziadek Władek pisze:
Roj pisze:[...]
A może warto spróbować i pozwolić na swobodną wymianę myśli i poglądów, nawet na tematy polityczne. [...]

Łatwo przewidzieć, co się stanie: oleje forum ta reszta, która chce czytać i pisać o muzyce i muzykowaniu (deklaruję, że będę jednym z pierwszych) a uaktywnią się "wszystko-wiedzący-najlepiej-naprawiacze-świata".

I to będzie prawdziwa śmierć forum muzycznego (jedynego okołobluesowego)... a narodzi się kolejne, tysiączne chyba, forum wymiany pseudomyśli quasi-politycznej i niby-gospodarczej...

Btw. bez zastrzeżeń podpisuję się pod diagnozą i uwagami karambola.
Po ostatnich wydarzeniach na forum chyba wypada mi nieco zweryfikować swoje poglądy i mocno uderzyć się w pierś. Stary już jestem, a życie wciąż mnie zaskakuje. Swobodna wymiana myśli i poglądów niestety nie ma zastosowania w przypadkach klinicznych. Czasami potrzebna jest ingerencja wyższych instancji.
SZACUNEK !!!



Darku, ja mogę tylko zacytować siebie z tego wątku. Naprawdę tych tez nie trzeba weryfikować empirycznie, bo to tak jakby za każdym razem weryfikować tezę, że po zimie przyjdzie wiosna. Po prostu tak jest i według mnie będzie tylko gorzej.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: WojtekU » października 11, 2012, 7:00 pm

Pan Redaktor Antoni Krupa nie raczy pojawiać się w swojej zakładce Alternatywnej Listy przebojów... to już śmierć kliniczna forum - czy ktoś myśli inaczej?
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Roj » października 12, 2012, 5:38 am

WojtekU pisze:[..]. to już śmierć kliniczna forum - czy ktoś myśli inaczej?
Śmiercią kliniczną bym tego nie nazwał. Raczej martwicą zakładki. Po łacinie to chyba będzie "necrosis partialis", ale przyczyny takiego stanu rzeczy nie podejmuję się diagnozować.
Ze swej strony mógłbym zadeklarować, że się sprężę i zacznę przychodzić na audycje Antoniego, bo są naprawdę dobre a i postać prowadzącego nietuzinkowa, ale to i tak niewiele zmieni, prawda ?
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: WojtekU » października 13, 2012, 10:33 pm

Antoni właśnie odpisał, że przez 2 miesiące nikt się w jego zakładce (ALP) nie pojawiał :oops:, ja to nazwałem ujemnym sprzężeniem zwrotnym...
Diabeł tkwi gdzie? w Facebooku!
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Dziadek Władek » października 13, 2012, 11:00 pm

WojtekU pisze:[...]
Diabeł tkwi gdzie? w Facebooku!

A może powinni odpowiedzieć na to pytanie ci, którzy jeszcze niedawno byli aktywnymi słuchaczami Antka a teraz... jakoby nikogo nie było?...
Tylko gdzie ich szukać?... :roll:

Myślę, że fascynacja nawet takim forum, jak nasze, jest niestety, zjawiskiem przemijającym; pocieszające jest, że ciągle rejestrują się - i nierzadko uaktywniają - ludzie młodsi nie tylko wiekiem ale i bluesowym "stażem"...
Chcialbym przed śmiercią doświadczyć pokoleniowej zmiany użytkowników forum z zachowaniem jego niszowo-okolicznie-bluesowego charakteru - żaden inny portal społecznościowy nie ma, moim zdaniem, tej szansy :)

P.S. Mnie jeszcze nie przeszło z tą fascynacją :D
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości

cron