Jak się przyklejać?

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Jak się przyklejać?

Postautor: Oldjazzman » lipca 31, 2012, 8:48 pm

Jako może rozbrajający Was w tej chwili szanowni forumowicze "Filip z konopi" mam do Was takie pytanie nieco ryzykując. Jak się robi tematy "przyklejone" i po co?
Jak na razie zauważyłem różnicę pomiędzy zwykłym a "przyklejonym" taką, że ten ostatni zawsze jest "na wierzchu" tzn. jeśli się coś napisze w zwykłym, to próżno szukać swojego wpisu jako pierwszego bezpośrednio po tej czynności, co wydawałoby się zrozumiałe. Będzie dopiero po wszystkich "przyklejonych". To dziwne. Daje jakby przywilej tym wszelkim "przyklejonym" a mnie przyklejanie się, to czynność połączenia przy pomocy odpowiednich mediów przedmiotu niższej rangi do tego o większym statusie. No chyba, że odniesiemy to do przyklejenia się jakiegoś polityka do grzbietu robotnika Tu jak historia uczy jest akurat odwrotnie. Więc dlaczego ten przywilej?. Czyżby to ten drugi typ przyklejania? Ale może czegoś nie wiem, nie rozumiem.
W regulaminie nic na ten temat nie znalazłem, więc gdyby ktoś mnie zechciał oświecić, byłbym wdzięczny.
Z góry dziękuję.
Oldjazzman
blueslover
blueslover
 
Posty: 727
Rejestracja: marca 1, 2009, 2:00 pm

Postautor: Adam Węgrzynowicz » lipca 31, 2012, 9:09 pm

Przyklejasz temat zaraz po jego założeniu masz jeszcze opcje założenia mini ankiety
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: Oldjazzman » lipca 31, 2012, 9:16 pm

Adam Węgrzynowicz pisze:Przyklejasz temat zaraz po jego założeniu masz jeszcze opcje założenia mini ankiety
Dziekuję za pomoc. Jak sie domyślam to to przyklejenie powoduje, ze temat jest "przyklejony" do określonego miesca w szyku? Czy tak?
Oldjazzman
blueslover
blueslover
 
Posty: 727
Rejestracja: marca 1, 2009, 2:00 pm

Postautor: kora » lipca 31, 2012, 11:34 pm

Temat ( na prośbę forowicza ) przykleić może tylko i wyłącznie moderator lub administrator .


Jeżeli jest wiele przyklejonych tematów ( np.zakładka festiwale ), pierwszy w kolejności jest ten, w którym został napisany ostatni post .

Poprosiłeś już moderatora/admina o przyklejenie
Old Jazz Meeting Złota Tarka 2012 ? :D




Pozdrawiam :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości