Poszukuje kawałka

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Poszukuje kawałka

Postautor: Remigiusz91 » maja 17, 2011, 3:05 am

Witam.
Chodzi mi po głowie pewien bluesowy kawałek, ale nie mogę sobie przypomnieć kto go wykonywał ani nawet jak się nazywa, znam tylko fragment tekstu. Leci on tak:
,,sąsiadka znów bije męża, kelner częstuje gościa nożami, a dziadek na babkę rzuca przekleństwa, a ja się śmieje bo jeszcze mam, mam jeszcze całą stówę, więc kupie śledzia i sto gram"

Może ktoś z was będzie w stanie mi podać namiary na ten kawałek ?

Z góry dziękuję za pomoc !
Remigiusz91
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: maja 15, 2011, 3:11 pm

Re: Poszukuje kawałka

Postautor: Rakiet » maja 17, 2011, 10:43 am

Remigiusz91 pisze:Witam.
Chodzi mi po głowie pewien bluesowy kawałek, ale nie mogę sobie przypomnieć kto go wykonywał ani nawet jak się nazywa, znam tylko fragment tekstu. Leci on tak:
,,sąsiadka znów bije męża, kelner częstuje gościa nożami, a dziadek na babkę rzuca przekleństwa, a ja się śmieje bo jeszcze mam, mam jeszcze całą stówę, więc kupie śledzia i sto gram"

Może ktoś z was będzie w stanie mi podać namiary na ten kawałek ?

Z góry dziękuję za pomoc !


czy to nie blues ś.p. Jana Janowskiego (irjan, solo)?
adam "rakiet" kozłowski.
tu robię strony www, animacje, ulotki, logotypy i reklamy: popcolor
a tu wspominam rakiety:adam & rakiety
Awatar użytkownika
Rakiet
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 933
Rejestracja: lutego 23, 2006, 11:43 am
Lokalizacja: skierniewice/silesia

Postautor: Remigiusz91 » maja 28, 2011, 12:01 am

Całkiem możliwe, ale niestety nie mam dostępu już nawet do tego kawałka, wszystkie winyle i kasety poszły z ogniem razem ze starym mieszkaniem :/ Nie masz może dostępu do tego konkretnego kawałka ?
Remigiusz91
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: maja 15, 2011, 3:11 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości