The Blues

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

The Blues

Postautor: How Blue » kwietnia 14, 2011, 8:40 am

Witam,

Mam pytania/prośbe, a mianowicie poszukuje serialu The Blues (M.Scorsese). Z tego co wyczytałem był swego czasu dodawany do "Polityki" ale jak to na mnie przystało... przespałem ten okres :P Dysponuje ktoś tą serią?

Z góry dziękuje za pomoc :)
"Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie." Slash
How Blue
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: lipca 24, 2010, 7:46 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postautor: Agrypina » kwietnia 14, 2011, 9:31 am

Jezeli nie przeszkadza Ci angielski, seria jest w stalej ofercie Amazonu. Amazon juz jakis czas jest obecny na Polskim rynku. Jezyk troche trudny w tych filmach. Jest nieco specyficznego slangu. Jeden z naszych przyjaciol z Polski twierdzi ze mozna zamowic w Empiku wersje "Polska". Warto sprawdzic.To wydanie ma fajne ksiazeczki dolaczone do kazdego filmu z serii. Kilku autorow spotykasz na forum.
Powodzenia.
Agrypina
blueslover
blueslover
 
Posty: 713
Rejestracja: listopada 22, 2010, 8:01 pm
Lokalizacja: Krakow/Southampton

Postautor: Grzegorz Sterna » kwietnia 14, 2011, 1:35 pm

Polityka zdaje się ma jeszcze w swoim sklepiku - najlepsza cena na rynku, poszukaj.
Awatar użytkownika
Grzegorz Sterna
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1995
Rejestracja: listopada 4, 2004, 10:11 am
Lokalizacja: Leszno


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości

cron