Piękno -Tadeusza Nalepy- poszukuję zapisu nutowego

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Piękno -Tadeusza Nalepy- poszukuję zapisu nutowego

Postautor: janek » lutego 8, 2011, 12:33 am

Kiedy byłem małym chłopcem i usłyszałem Piękno -z płyty Beakout 70a, zamarzyłem sobie żeby kiedyś TO zagrać. Ponieważ nigdy nie trafiłem na jakiekolwiek zapisy nutowe, co jakiś czas biore gitarę i próbuję zagrać ze słuchu. Teraz jestem dużym chłopcem i dalej próbuję zgrać poszczególne fragmenty, ale boję się, że realnie życia mi może nie wystarczyć, a chciałbym zagrać TO możliwie najbliżej oryginału. Jeśli rzeczywiście nikt nie może wskazać mi publikacji nutowej, to wiem, że jest TU conajmniej paru ludzi którzy otrzymali w darze słuch absolutny ( potrfią napisać ze słuchu) i gdyby chcieli mogli by pomóc staremu człowiekowi zrealizować życiowe marzenie...Nie chcę nikogo urazić, ani obrazić, ale jeżeli ktoś ma nawet propozycję komercyjną -zdroworozsądkową- to też zrozumię.
Blues to zawsze blues jest.
janek[/u][/quote][/code]
janek
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 7
Rejestracja: listopada 15, 2010, 11:11 pm

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości

cron