PROZBA POTRZEBNA MIKOŁAJA POMOC

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

PROZBA POTRZEBNA MIKOŁAJA POMOC

Postautor: Krzysztof Gadomski » grudnia 15, 2010, 5:56 pm

witam mam prozbe potrzbuje dostarczyc paczke z prezentami na licytacje od mikołaja, nietety sanie kuriera sie zacieły i nie da rady dostrczyc do KLUBU BOGART W GOMUNICACH,, JEST NA TRASIE KATOWICKIE JADĄC OD WARSZAWY PRZED CZĄSTOCHOWĄ,

PREZENTY MUSZĄ TRAFI DO SOBOTY 18 STEGO GRUDNIA DO GODZ 18 STEJ MOZE KTOS BEDZIE JECHAŁ Z WARSZAWY GDZIES NA POŁODNIE, O DWUDZIESTEJ ZACZYNA CIE KONCERT I LICYTACJA,,, PACZKA ZNAJDUJE SIE W WARSZAWIE W CENTRUM HANDLOWYM REDUTA TEL 668-215-363


WIADOMOSCI O IMPREZIE

Michał Urbaniak & „Świąteczny Urbanator Days”
18.12.2010 godz. 20.00
bilet – 60 zł.

Z wielką radością zapraszamy Państwa na kolejną edycję charytatywnej akcji radiowej Trójki „Idą Święta” w której od lat mamy ogromną przyjemność uczestniczyć.


Z tej okazji będziemy gościć Michała Urbaniaka z projektem „Świąteczny Urbanator Days” Tradycyjnie w trakcie imprezy odbędzie się licytacja upominków podarowanych przez zaprzyjaźnionych artystów, Trójkę oraz Państwa.
Dochód z imprezy zostanie przekazany do Rodzinnych Domów Dziecka.


Skład - „Świąteczny Urbanator Days”
Michal Urbaniak – violin&sax
Wojciech Karolak – hammond
Marcin Pospieszalski – gitar bas
Frank Parker – drums


URBANATOR DAYS to przedsięwzięcie, skierowane do młodych, utalentowanych muzycznie ludzi, którzy mają niepowtarzalną okazję spróbować swoich sił na scenie z najlepszymi. Odsłona świąteczna, wraz z Fundacją Świętego Mikołaj, Programem III Polskiego Radia w Klubie Bogart. O godzinie 14.00 otwieramy warsztaty muzyczne, prowadzone przez Michała Urbaniaka i Jego zespół. Podczas warsztatów zostaną wyłonieni najlepsi, którzy będą mogli wystąpić podczas wspólnego jam sassion, które zakończy wieczorny koncert.

PROJEKT REALIZOWANY Z UDZIAŁEM ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO.

Koncertu można będzie odsłuchać w trakcie świąt na antenie Trójki, która objęła imprezę patronatem medialnym.
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: Krzysztof Gadomski » grudnia 17, 2010, 12:35 pm

hejjjjjjjjj ni ma zadnego warszawiaka co by jechał gdzies na katowice , bo wszystkie firmy kurierskie stoją heeeejjjjjj podzwoncie,
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 585 gości

cron