Program W. Manna o hammondzie sprzed kilkunastu lat

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Program W. Manna o hammondzie sprzed kilkunastu lat

Postautor: RafałS » listopada 22, 2010, 2:06 pm

Około 13 lat temu widziałem w TVP jakiś program Wojciecha Manna, w którym rozmawiał z zaproszonymi gośćmi o ich niecodziennych hobby. W jednym z odcinków było dwu gości: kolekcjoner oragnów hammonda oraz bardzo młody polski organista. Ten drugi opowiadał, jak zaczął się hammondem interesować a potem grać pod wpływem znalezionej przypadkiem płyty Steve'a Winwooda. Chłopak skończył jakąś szkołę muzyczną, dostał stypednium i ponoć miał nawet propozycje grania w trasie z samym Winwoodem (brzmi niewiarygodnie). Nie pamiętam jak się ten młody człowiek nazywał i czy zrobił jakąś karierę. Może to ktoś dobrze dziś znany w naszym światku? A może wyjechał z Polski? Czy ktoś z Was coś wie?
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Postautor: Robert007Lenert » listopada 25, 2010, 12:33 am

Pamietam ten program. Wlasciciel, kolekcjoner byl bodaj z Otwocka. Natomiast ten muzyk.... i tutaj pamiec zawodzi. Cos mi sie przypomina, ze byla tam rozmowa na temat propozycji jaka dostal od samego Winwooda /wspolny koncert/, ale co dalej sie stalo pojecia nie mam.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: leowhiskey » listopada 25, 2010, 4:00 pm

Ktos z nas napewno cos wie i nazywa sie Wojciech na imie, no to nalezy e- majla wyslac do niego z zapytaniem i odpowiedz zapodac na forumie; a jak nie bez emajla, no to bez poczte na adres- Warszawa Wojciech Mann, najpewniej wszyscy jego na poczcie znaja, to list dojdzie. Tak sobie pomyslalem, ze to bedzie najpewniej, bo poco na okretke szukac. Ja co wiem, to, ze w Brytanii na parapecie wymiata Krzysztof Strzelczyk, w zespole The Strollers, ale nie wiem, czy to o niego sie rozchodzi; adresa tu zapodam- www.strollersrockandroll.co.uk Hej.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości