(PILNE!!!) KUPIE BILETY NA JIMIWAY BLUES FEST.

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

(PILNE!!!) KUPIE BILETY NA JIMIWAY BLUES FEST.

Postautor: jahoo » września 18, 2010, 5:29 pm

Witam,
Tak jak w temacie ,potrzebuje kilka biletow/karnetów na Jimiwaya. Mam nadzieję ,że znajdzie się jakiś dobry samarytanin. Proszę o kontakt na priva.
Pozdrawiam
(J. Mentel)
jahoo
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 824
Rejestracja: marca 5, 2006, 6:50 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: leowhiskey » września 19, 2010, 1:16 am

Ty wez i nie posondzaj naszego srodowiska o korupcje i konikowanie biletamy, bo jak ni ma, to ni ma; wez i przyjedz z namiotem, to sie okno uchyli i wysluchasz recitali, a i moze, ze sam kierownik wyjdzie do Ciebie zobaczyc, co tam kombinujesz i zaprosi cie, zebys pozyskal jakies autografy od osob, co uczestniczom, tylko, ze o 1-en metr wyzej niz wienkszosc i sie wysoko sugerujom, i majom na szyjach pouczepiane jakies dechy z drutami, albo wymachujom patykami, albo dmuchajom w jakies gwizdki, bo to som śtukmistrze z Lublina, takie magiki, ale sie tym nie przejmuj, bo cala wiara to sie bedzie poniewierala po okolicy. Ale ja kamery nastawie na Ciebie, bo Ty mi sie wydajesz podejrzany, niby to z Ostrowii, a sie dopieru obudziles, samarytanow tu szukasz; oj cheba Cie musze zglosic na Radzie Forum pod dyskusje. Hej.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Postautor: kora » września 19, 2010, 6:01 am

Leo, rozbrajasz mnie :lol: :lol: :lol:

jahoo jutro o 20.00 w zakładce festiwalowej, będzie można wygrać podwójne zaproszenie na Jimiway Blues Festiwal. Zapraszam do udziału w konkursie :wink:

Chciałoby się powiedzieć - że "szewc bez butów chodzi " :lol:

Pozdrawiam.

PS. Proponuję wystosować do Prezydenta Miasta petycję o wybudowanie na potrzeby Jimiway,ogromnej sali koncertowej :D wtedy może się wszyscy pomieścimy :lol: :lol:

No..ewentualnie można byłoby wprawić w ruch - katowicki Spodek i na potrzeby JBF wystrzelić go w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: jahoo » września 19, 2010, 9:40 am

leowhiskey,
fajne mi tutaj prozą prawisz ,dzięki za bezcenne rady i może do zobaczenia (pod salą lub w środku) :)

Koro,
dokładnie, szewc bez butów chodzi,w tym przypadku nawet bez skarpetek. No ale od czego ma się bluesowych przyjaciół.

Szczerze mówiąc to wątpię w moje konkursowe szczęście dlatego chciałbym zwyczajnie zakupić kilka biletów. No i ponawiam swój apel "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" proszony jest o kontakt. :)
(J. Mentel)
jahoo
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 824
Rejestracja: marca 5, 2006, 6:50 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: leowhiskey » września 23, 2010, 11:06 am

tera jahoo, mę przekonaleś. Jesli pragniesz, to zadzwonie do pani Haliny ze sekretarjatu i zceduje na Ciebie jednom z moich rezerwacji na pierszy dzien festivalu, ale bedziesz musial do sekretarjatu zadzwonic, zeby potwierdzic, i ja tez bede musial zadzwonic, zeby potwierdzic, jak Ty potwierdzisz. No to dawaj tu znak jakis o progresie w sytuacji. Jesli chodzi o drugi dzien festivalu, to moze byc nadzieja, bo znam tego pana co obsluguje w szatni. Pozdro. Hej.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Postautor: jahoo » września 23, 2010, 11:53 am

Ooo widzę ,że dobrych ludzi tu nie brakuje .Brzmi to dość skomplikowanie ale jeśli dałoby się coś wskórać byłbym bardzo ukontentowany. W takim razie dalsze formalności załatwimy na privie. leowhiskey, odezwij się :D
(J. Mentel)
jahoo
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 824
Rejestracja: marca 5, 2006, 6:50 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postautor: leowhiskey » września 23, 2010, 12:00 pm

zara lukne na priva; ale, ja ni mam nic do ukrycia wobec forum, no to Cie bede monitorowal na kamerach, czy żeś tam ludzi nie nawpuszczal przez to okno od toalety na drugim pientrze, bo to bylby wstyd, bo to jes okno od damskiey toalety. Hey.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Postautor: leowhiskey » października 13, 2010, 11:40 am

Jahoo tu powinienbyl zaanonsowac, ze pozyskal karnety i juz nie trzeba odpisywac, ale ktos musi to powiedzic i wypadlo na mnie.
Awatar użytkownika
leowhiskey
blueslover
blueslover
 
Posty: 554
Rejestracja: marca 12, 2009, 11:51 pm

Postautor: RockOnCellBlock » października 13, 2010, 4:24 pm

Jasiek, będziesz? Ale czad! To ... do zobaczenia :)
Nina Sawicka.
Last fm
Awatar użytkownika
RockOnCellBlock
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 5002
Rejestracja: lipca 27, 2008, 1:01 pm
Lokalizacja: Opole/Kraków


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości

cron