Antykwariat

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Antykwariat

Postautor: kepa94 » maja 29, 2010, 9:05 pm

Witam, wie ktoś gdzie znajde w krakowie antykwariat muzyczny z używanymi płytami winylowimi i kompaktami? Z góry dziękuje za odpowiedź wszystkich blues'omaniakom ;)
Ostatnio zmieniony maja 31, 2010, 5:55 am przez kepa94, łącznie zmieniany 1 raz
kepa94
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: maja 9, 2010, 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Maikl » maja 30, 2010, 7:41 pm

Jest np. Trabant Music Box - Karmelicka 18 . Bluesa tam za wiele nie widziałem, ale też specjalnie długo nie szukałem :) Bywa, że jest zamknięty, mimo że powinien być otwarty. Może będziesz miał szczęście.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maikl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 102
Rejestracja: stycznia 31, 2009, 1:58 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków

Postautor: agrypa » maja 30, 2010, 8:51 pm

Byl kiedys naprawde fajny i "bogaty" na Mikolajskiej. Ale nie bylo mnie w Polsce od lat. Nie wiem czy jeszcze istnieje.
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: Tomasz » maja 30, 2010, 11:32 pm

Nie wiem czy jeszcze jest, ale kiedyś winyle płyty cd, koszulki, skóry i inne gadżety można było kupić na Zwierzynieckiej w okolicach Wawela. Był jeszcze antykwariat z płytami winylowymi ale w tej chwili nie pamiętam niestety ulicy.
Awatar użytkownika
Tomasz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: maja 8, 2007, 4:33 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: kepa94 » maja 31, 2010, 5:42 am

Niestety ten na Zwierzynieckiej został zamknięty, a to był najwazniejszy oddział muzyczny obok music cornera, dawenego music cornera, w Krakowie, z tąd też ten temat i pytanie, gdzie jest coś takiego, ale dzięki za pomoc ;) Niespodziewanie szybko napływają tu odpowiedzi, jestem nowym foumowiczem i jestem pod wrazeniem budowy tego forum, oraz rzetelnosci forumowiczów :)
kepa94
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: maja 9, 2010, 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » maja 31, 2010, 7:43 am

kepa94 pisze:Niespodziewanie szybko napływają tu odpowiedzi, jestem nowym foumowiczem i jestem pod wrazeniem budowy tego forum, oraz rzetelnosci forumowiczów :)

Miło nam to czytać! Dziękujemy i Witamy w Druzynie!!! :)
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: agrypa » maja 31, 2010, 9:54 am

Do Katowic nie jest daleko. Tam, jak dowiedzialem sie na forum. jest rewelacyjny antykwariat z winylami i CD. Spytaj na pw. Roberta Lenerta o adres. Wiem ze z niego korzysta choc do Katowic ma duzo dalej. Sam nie pamietam gdzie ta informacja na forum byla.
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: dzemek » maja 31, 2010, 10:37 am

agrypa pisze:Do Katowic nie jest daleko. Tam, jak dowiedzialem sie na forum. jest rewelacyjny antykwariat z winylami i CD. Spytaj na pw. Roberta Lenerta o adres. Wiem ze z niego korzysta choc do Katowic ma duzo dalej. Sam nie pamietam gdzie ta informacja na forum byla.

W audycji Andrzej Jerzyka sobie o tym rozprawialiśmy :wink: Ostatnio byliśmy tam z Niną i Markiem Kaczanowskim. Katowice ul. 3 Maja, nr konkretnego nie podam bo nie wiem jak tam lecą ale jest to bardzo blisko dworca PKP-schodzimy z estakady kierując się w lewo i jeszcze przed skrzyżowaniem jest w którejś bramie ten antykwariat. Może ktoś bardziej dokładnie to wyjaśni :wink:
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: agrypa » maja 31, 2010, 11:23 am

Czyli "ludziska" z calego Bozego swiata tam zagladaja. :D Napewno warto.
ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Postautor: Robert007Lenert » maja 31, 2010, 11:45 am

Ten komis jest znakomity. Tysiace winyli i setki plyt cd. Srednia cena cd to 25 zl. Bywa sporo po 20 zl. Ceny winyli zwykle sa wyzsze niz ceny cd.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Robert007Lenert » maja 31, 2010, 11:47 am

Polecam gielde plyt w Krakowie ul. Bydgoska "Pod Przewiazka" w kazda niedziele od 10 do 13, ale tak naprawde do 12.00, bo potem juz nedza. Utarta srenia cena to 25 zl za cd. Ceny winyli wyzsze.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Tomasz » maja 31, 2010, 12:27 pm

Robert007Lenert pisze:Polecam gielde plyt w Krakowie ul. Bydgoska "Pod Przewiazka" w kazda niedziele od 10 do 13, ale tak naprawde do 12.00, bo potem juz nedza. Utarta srenia cena to 25 zl za cd. Ceny winyli wyzsze.


Ojjj właśnie właśnie... byłem tam kilka razy, ależ tam rarytasów jest...
Awatar użytkownika
Tomasz
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 180
Rejestracja: maja 8, 2007, 4:33 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: kepa94 » czerwca 2, 2010, 8:29 pm

to jest moja oaza :) może to i lepiej, że w krakowie nie znam takich miejsc więcej, bo straciłbym wszystkie pieniądze w sekunde.... :D
kepa94
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: maja 9, 2010, 9:52 am
Lokalizacja: Kraków


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości